THE HOST

TheSnowQueen

New member
THE HOST

זה לא לגמרי אוף.. אבל יאללה.
טוב אז הסרט החדש מבית הספרים של מאייר הוא "גוף מארח" (אגב קראו את הכותרת בקישור חחח)
http://www.imdb.com/title/tt1517260/
ואני אישית ראיתי ואהבתי

הסיפור נותן לנו מין מציאות שמתלבשת על המציאות הקיימת, כיאה לגב' מאייר
וגם כאן יש לנו שימוש בעדשות הזויות כלשהן

(אגב, מעניין אם יהיה אפשר להשיג לפורים חח)
והפעם יש לנו שחקנית מוכשרת המוכרת לחלקינו מסרטים נוסח city of embar או מבט מגן עדן.
ושני חתיכים שאני אישית חיבבתי כל אחד מהם.. וכרגיל משולש רומנטי הזוי.

סה"כ מומלץ

ועד כאן נטול ספוילרים

מכאן ספוילרים לסרט לפניך..

כולל ספוילרים לסוף!!!

אז המשולש היה רעיון ממש יפה! אני בד"כ לא אוהבת משולשים רומנטים, אבל הקטע שוונדה אוהבת אחד ומלאני אוהבת אחר, בעת ששתיהן חולקות גוף זה די משעשע ובעייתי חחחח הפתרון לזה היה לא רע, מה שכן היה הזוי משהו הקטע שהצליחו אופססס בול למצוא מישהי צעירה ויפה שאופסססס במקרה היא בדיוק צריכה איזה נשמה בתוכה חחח בשלב זה לחשתי לחברה שבאה איתי "ואם היו מוצאים זקנה שבמקרה רק היא פנויה לאכסון..." חחחח
תכלס יש מה להמשיך עם הסיפור אבל הבנתי שבנתיים אין התקדמות... ובכל מקרה הזאתי ששיחקה את וונדה בסוף לא קיבלה אפילו קרדיט לתפקיד ככה שגם אם איי פעם יהיה סרט נוסף אני בספק אם זה יהיה איתה.. מה גם שלא ממש חיבבתי אותה...
ואני חייבת לציין שנראה כאילו מאייר קראה את פיפטי! חחחח יש הרבה יותר אקשן בסרט הזה מבחינת הדמויות... יש נשיקות, וסקס וזה... התקדמות

טוב קיצר סיום חפירה. מי ראה? מי אהב?..

יעלי1232

New member
ראיתי את הסרט היום,

קראתי את הספר לפני בערך חצי שנה (אולי פחות) ואהבתי אותו ממש.

קודם כל מגיבה לחוות הדעת שלך על הסוף:
הפתרון עם הבחורה הצעירה , בספר היה מאוד מפורט והסבירו למה היא ולמה לא הרבה דמויות אחרות. לצורך העניין, מישהי שיש לה עוד הרבה שנים בגוף הזה, לכן לא מישהי זקנה למשל.
מישהי שהתאימה להרגשה שלהם מי זו וונדה, עדינה וחמודה כזו.
איכשהו הליהוק היה מפתיע, אבל לא נכנס לזה (לא אהבתי בכלל את הליהוק של וונדה בסוף הסרט)

לגבי אקשן , טוב, זה לא קרוב לפיפטי ולא הייתי קוראת לזה ממש סקס, אבל זה בהחלט ספר שיועד לקהל בוגר יותר מקהל הקוראות בדמדומים, אז היא נתנה שם מקום לדברים שלא היו בדמדומים .

מול

אז כמובן, הספר הרבה הרבה יותר טוב. הדיאלוגים והתחושות של וונדה ואיך היא מגיעה למסקנה שהיא רוצה למות ולהפרד. והתחושות שלה לגבי איאן ובכלל מערכות היחסים בספר (כמו בכל ספר) עברו הרבה יותר טוב.

את הסרט ממש לא אהבתי. זאת אומרת, הוא היה בסדר, הוא הצליח לרגש אותי אפילו בכמה מקומות, אבל אין מה להשוות בכלל.
לכו תקראו את הספר

TheSnowQueen

New member
חחח אין לי כוח

אבל השאלה שלי היתה - זה לא כאילו יש מלא גופות במצב גסיסה שאפשר לבחור מבניהן גוף לוונדה... (או שכן?
) זה כאילו היה אותה במקרה אז וואלה מעניין שבמקרה בדיוק היתה אחת מתאימה...
מה שכן , אהבתי את הקטע שהיא מתעוררת והכל מטושטש ולנו נדמה בהתחלה שהיא במצב החרק שלה חחח ואז זה מתבהר ומבינים שהיא בגוף...
ולגבי הספר יש לי כל כך הרבה ספרים נוספים לקרוא קודם...

יעלי1232

New member
אז בספר הפרק הזה הרבה יותר מפתיע..

ויש גם פרק בונוס שזה הסוף מה POV של מלאני. וזה ממש ממש יפה.

לגבי ההחלפה - זה לא גופות.
זה אנשים שהכניסו אליהם "נשמות" (Souls) , חלק מהאנשים - רובם, אם תוציאי את הנשמה החייזרית, פשוט יגססו למוות. כי לא נשאר מהאדם.
יש מקרים שכן, כמו מלאני, או כמו ההיא שהיתה בתוך הסיקר.

דווקא בספר - בקטע הבונוס (שאפשר למצוא בנט. בקלות) ממש רואים איך הם עשו את ההחלטה ואיך הגיעו לזה.

למעלה