יום החג של בראל והבריונים עונה 7 גמר

noamlah

New member
יום החג של בראל והבריונים עונה 7 גמר

טוב, צפוי מאוד אך עדיין פרק טוב ואני נהינתי
מפגש המשפחות בגמר באוסטרליה תמיד מרגש אותי
אני פראייר של הקיטש הזה
לראות את הבן של דיוויד ואת אשתה של מואנה ואחותה
ואת מי שארן הביאה? לא ממש שמתי לב

האתגר גם היה ממש טוב, יפה להם שזה תמיד אותו אתגר אבל מצליחים לעשות אותו בדרך מעניינת ואחרת
ממש ריחמתי על מואנה וידעתי שברגע שהחליקה הסתיים המשחק שלה

שני נאומים מצויינים בגמר
אפשר להגיד על שארן הרבה דברים אבל היא אכן יודעת לדבר וגם הצליחה לשכנע אותי לרגע שמגיע לה הניצחון והמשיכה להיות טובה בקאמבק למושבעים עד התשובה המפגרת שלה לטרזן
דיוויד היה טוב מאוד, פנה לכל אחד מהמושבעים באופן אישי, הסביר למה אחראי להדחה שלהם ועשה זאת בכבוד, אתה רואה ראסל? ככה עושים זאת

המושבעים לעומת זאת היו ממש פרווה
מישהו מינה את אייקיי ליושב ראש צוות "דרמות מעפנות של ההפקה"?
מה זה החרטא הזה עם האבנים?
וברוק צדקנית שאין לי כח אליה
שארן התרכזה בלהגיע לסוף ולא בלהיות נחמדה אלייך?
לאיפה את חושבת שהגעת? לג'ימבורי? זה תקופת פאגונג עכשיו?
וזה עוד נאמר מאחת שבעונה שלוש הייתה השחצנית הראשית כל פעם שהשבט שלה ניצח או שידה הייתה על העליונה

לא ראו את ההכרזה, מחכה שתצא באיחוד
אבל בכל מקרה מזל טוב דיוויד
הוא עשה מהלכים שנראו ממש לא הגיוניים ומשוגעים העונה שטוני מקגאיין נראה ליידו רואה חשבון
מהנקמה ההזויה בדייזי, הדחת פיבי וטרזן
אבל בסופו של דבר תמיד הייתה לו ברית מאחוריו ואכן היה השחקן הכי טוב העונה ומגיע לו קרדיט

אז זו עונה גרועה שהסתיימה בטוב
ונקווה לעונה טובה ומוצלחת יותר פעם הבאה

Bar EL

New member
עונת הבריונים פרק הגמר

מאז ששמעתי עליו האמנתי בו
והוא לא אכזב אותי! תודה שבחרת בו כפייבוריט שלי נועם.

noamlah

New member

למרות שאם אכן המטרה הייתה להרוס את העונה אז הפייבוריטים שלך היו צריכים להיות ברוק, שוני או אייקיי אבל אני יודע שזה קשה לחלוק פייבוריטים עם סטילהוק אז שריינתי לך את דיוויד

תרצה את הנרי לעונה 4?
אולי אפשר לעניין אותך גם בזאק גרסת עונה 5?
אולי עונה 3? למרות ששם לא היו בריונים, זו הייתה עונה נשית מאוד
אולי ורנר מהעונה השישית של דרום אפריקה?
סוסי עכשיו צופה ומסקר אז תוכל להגיב לו ולהגיד שהוא הפייבוריט שלך

Bar EL

New member
סומך עלייך שהם פייבוריטים לעניין

ותודה שלא בחרת בפייבוריטים של סטילהוק, הם כמעט תמיד לא מוצלחים במשחק...

סטילהוק

New member
אמרתי כבר שאם טמטום היתה מחלה סופנית כמו הקורונה

שארן העז העלובה והמטומטמת הכי גדולה העונה היתה כבר קבורה מזמן עמוק בתוך האדמה כשעל המצבה שלה היה רשום" כאן קבורה העז המטומטמת הגדולה ביותר בהישרדות אוסטרליה". עצם הטמטום שהמטרה שלה היתה לקחת את דייויד לגמר כדי לנצח רק מוכיח עד כמה היא מטומטמת, ולחשוב שמדובר בתובעת במקצועה. עולב העולבים, בעונה הקודמת היא הפסידה בפער של קול אחד, הפעם היא קיבלה רק קול אחד. היא באמת חשבה שהמושבים לא יראו איזו עז היא היתה ושבגלל זה דייויד מכתחילה לקח אותה איתו לגמר, כי כפי שאמר למואנה ובצדק, היא עוד היתה מצליחה לגמוב לו כמה קולות ואולי אפילו לנצח אותו, אבל לא העז העלובה והמטומטמת שהצהירה לכולם גם בגמר שהיא התכוונה לקחת את דייויד לגמר, שלא לדבר על כך שהיא טענה שהשתמשה בו כמגן. ללא ספק שהשקר שלה לשאלה של טרזן שכבר הפיץ בוילת המושבעים שצפיתי בכל פרקיה, גם לג'אקי וגם לכל השאר שתיעבו אותה ושנאו עד האחרון שבהם, ובצדק, כי מילה שלה היתה שווה לתחת והיא היתה עז עלובה ושפוטה לאורך כל הדרך, את מה שלחשה לו שארן באותה מועצת שבט ששקרה לשלושה במצח נחושה ולא הבינה שזו עונת אולסטארס ושלא מדובר בטירונים וזה יחזור לה בבומרנג, ובצדק.שלא לדבר על כך שגם מואנה ראתה את השקר והעולב שלה כשהסתבכה ולא ידעה איך לצאת מזה שנתפסה בשקר ע"י טרזן, וכמו שמואנה שאלה אותה ובצדק, המהלך הכי גדול שלך הוא שלא עשית כלום? כן, העז העלובה והמטומטמת הזאת רצתה לזכות בחצי מיליון דולר בעונת אולסטארס מול אחד השחקנים הטובים, הערמומיים והמסוכנים ביותר, בזה שהיתה עז שפוטה שלו שלא עשתה כלוםואמרה אמן לכל דבר שהוא אמר ועשה. כך שהיה ברור לי עוד בשלבי וילת המושבעים גם שדייויד יזכה וגם ששארן תקבל אולי קול אחד, למרות מבחינתי אפילו הקול הבודד הזה לא הגיע לעז העלובה והמטומטמת הזאת העונה.

סטילהוק

New member
ואתה איבדת אותי ב"זה קשה לחלוק פייבוריטים עם סטילהוק"

אבל תמשיכו לשקר שאתם לא שונאים מתמודדים רק בגלל שהם פייבוריטים שלי.

סטילהוק

New member
יש לי חדשות בשבילך, גם פרק האיחוד כבר שודר

וכמו שערכו אותו זה למה טענתי ואני ממשיך לטעון שבעידן הקורונה שהפכה לפנדמיה (מגפה עולמית) עולם הריאליטי הולך להשתנות לחלוטין, וכבר לא יהיה ניתן לקיים עונות הישרדות ואח גדול, שלא לדבר בכלל על המירוץ למיליון, רגילות כמו שהיה עד עכשיו. ואני אפילו לא רוצה לחשוב איך האמריקאים יקיימו תוכנית גמר ללא קהל וללא התקהלות של כל השורדים של עונת המנצחים במלחמה שפרק הגמר שלה הולך ומתקרב. ובעיקר כשארה"ב הפכה למדינה עם הכי הרבה נדבקים בקורונה בעולם ועברה כבר אפילו את איטליה וסין, והם צופים שם שבעוד שבועיים יהיה הפיק הגדול של התמותה מקורונה עם לפחות 100000 מתים אם לא אפילו 200000 לדברי טראמפ וחלק מאנשי ממשלו והרופאים שאיתם הוא מתייעץ אף מזהירים מפני תרחיש מפחיד של לא פחות מ 2.2 מיליון מתים בארה"ב לבדה. אז איך בדיוק במצב כזה הם יקיימו טקס גמר ואיחוד של העונה אולי הכי גדולה של הישרדות? האם ג'ף יקיים אותה בזום?

למעלה