קללת הוודו של בן ברייר עונה 7 פרק 22

noamlah

New member
קללת הוודו של בן ברייר עונה 7 פרק 22

לא יודע, מצד אחד פרק דיי רגיל ולא מסעיר במיוחד
מצד שני הפרק הקודם היה ממש זוועתי

מצד אחד ברוק זכתה בחסינות ועוד עלולה לזכות בעונה אחת שכבר הייתה אמורה להיות מודחת
מצד שני מי ששילם על כך הוא הכלום של העונה שבכלל לא היה צריך להיות מלוהק

אז מי ניצח? אני וסאוסי או בןברייר ועוזרו החביב בראל?
נחכה לפרקים הבאים

בכל מקרה אין הרבה מה לאמר על הפרק הזה חוץ מזה שדיוויד יצא דביל והראה חוסר הבנה כללי בקשר למשחק
הריי אם הוא משתמש באליל על עצמו ומצביע עם טרזן לשארן, הוא יוצר מצב ששארן או מואנה מודחות בוודאות
במקום זה הדיח את הכלבלב הנאמן שלו בלי שום סיבה מוצדקת ופרק הבא אם ברוק זוכה בחסינות הוא מודח בוודאות, בדיוק כמו שטרזן (שזה הדבר החכם היחיד שאמר העונה) אמר לו

יאללה, עוד יומיים לגמר, מואנה תצילי אותנו מהקללה!!!!

noamlah

New member
ולמען האמת

אני דיי חושש למואנה
במצב הכי אידיאלי בשבילה היא תצטרך שברוק תודח פרק הבא כי אם ברוק מגיעה למשימה האחרונה 90% שהיא לוקחת אותה, אלו המשימות שהיא הכי טובה בהם
ואז היא תצטרך להיות מול דיוויד ושארן שסביר שיקחו אחד את השניה לגמר
דיוויד הוא חיית חסינויות העונה (למרות שקשה לי לראות אותו עם כל הגוף שלו עומד חמש שעות על בול עץ) ושארן לעומת זכתה במשימת החסינות דיי בקלות בעונה הקודמת שלה וגם במשימת הסיבולת בתחילת האיחוד כשהדיחו את לידיה

ומואנה המשימה היחידה שזכתה בה הייתה באקסייל שהייתה משימה שקשורה בהדלקת אש (שבזה היא הוכיחה שהיא טובה אבל זה לא קשור שם)
בקיצור, היא תצטרך לעשות "קריסטי" ולהפתיע בשביל לזכות

noamlah

New member
פרק 23

וווהוווהווווו
ביי ברוקי, ציפיתי ממך להרבה בעונה הזאת
אבל בחרת להיות רק ברט מסמואה שיודעת לדבר קצת יותר יפה
לפחות עכשיו כשבן אדם שהודח לא יחזור וינצח הקללה הוסרה סופית

יאללה דיוויד, יאללה מואנה
כבר לא אכפת לי מי מבין שניהם

noamlah

New member
טוב, אז לאחר צפייה

דיי ברור שאם דיוויד זוכה בחסינות הבאה ומגיע לפיינל 2 לא משנה עם מי מהבנות הוא כנראה זוכה ואפילו פה אחד

הפרק הזה היה מאוד לטובתו, החל מה"צד הרגיש" שלו שפתאום נראה כשדיבר על המשפחה שלו, דרך הניצחון על ברוק במשימת החסינות שהייתה ממש צמודה
וגם הדגש עליו במועצה
מואנה לעומתו כמעט לא נראתה הפרק מה שמפחית מאוד מהסיכויים שלה
למרות שדיוויד עדיין יכול לצאת פשוט "הגיבור שהפסיד ברגע האחרון" קצת כמו שחברו לוק היה בעונה האחרונה

סטילהוק

New member
אם טמטום היה מחלה סופנית

שארן העז של העונה שכולה רק פקה פקה ואפס מעשים היתה קבורה כבר מזמן עמוק באדמה. כל מי שיעמוד מול המטומטמת הזאת בגמר ינצח אותה, וספק אם היא תקבל אפילו קול אחד לנחמה. כל המושבעים מתעבים אותה. והיה אפשר לראות את זה גם בפנדרוסה של שוני, גם של איי קיי וגם של טרזן. אני מחכה לפנדרוסה של ברוק שכמו שאמרה כשרשמה את שמה במועצת השבט שבה היא הודחה שגם הפעם אם היא תגיע לגמר שארן העז תהיה רק מקום שני, ואני מוסיף: עם 0 קולות כפי שמגיע לעז. עלק "הקייס שלי בגמר יהיה שלקחתי את דייויד השחקן הכי חזק ומסוכן העונה איתי לגמר"

Seosi

New member
כבר איו לי כוח לצפות בעונה הזאת חח

וגם ככה לא צפיתי בחמישה הפרקים האחרונים, פשוט מחכה שדיוויד או מואנה ינצחו וזהו. אני מהמהר כרגע שדיוויד ינצח.

noamlah

New member
אבל סאוסי אם אתה פורש זה ניצחון אוטומטי לברייר ובראל

אבל ברצינות יש לי הרגשה שפרק הגמר (שיהיה ב30.3) דווקא הולך להיות פרק טוב אם שופטים אותו בפני עצמו
גם פרק ההדחה של ברוק נחשב פרק טוב אם מפרידים אותו משאר העונה, הייתה משימת חסינות מצויינת
באופן כללי אתה יכול להינות אם תראה את הפרקים ופשוט תדלג על פרק ההדחה של אייקיי (שהיה הפרק הכי מביך ומכאיב בתולדות הישרדות מאז הפרקים של הישרדות האיים הקאריביים)

בכל מקרה אם אתה לא רואה ואם יש לך זמן אז תמשיך לסקר את דרום אפריקה

sapir aloud555

New member
שאלה אחת

העונה הזו גרועה מבחינתכם כי יש התערבויות הפקה, המתמודדים המעניינים יותר עפו מוקדם, או מה בעצם?

ויתרתי על לנסות לראות את העונה הזו ספציפית כי תקעתם ספוילרים בכותרות על מי מודח וכמה אתם מאוכזבים. אולי אחרי שעונה 40 תגמר אנסה לראות את העונות האוסטרליות, הפרקים היחידים שראיתי היו הפרקים עם ראסל כי רציתי לראות אם הוא ישנה את המשחק שלו וכמה רחוק יצליח להגיע

noamlah

New member
כמה סיבות

1. עריכה גרועה מאוד בפרה מיזוג, היו מתמודדים שקבלו המון זמן מסך מול מתמודדים שהתאלמו מהם לגמריי, אחת המתמודדות שהייתה בולטת מאוד בעונה המקורית שלה קבלה וידוי רק בפרק 10

2. מוטיב ה"נקמה" - שביותר פירוט זה מתמודדים שהודחו בבליינדסייד על ידי אחרים בעונה הקודמת שלהם עכשיו קטנוניים ורוצים "לנקום" ולהדיח אותם קודם, קצת כמו ג'רי וקולבי מהאמריקאי אם את רוצה השוואהשזה נחמד אולי פרק אחד (למרות שגם זה מעייף) אבל כשיש חמש כאלו ויותר זה כבר מעייף, כל הזמן רואים פרק שמישהו מלרלר ואומר בדרמתיות את המשפט "I'VE GOT A SCORE TO SETTLE" כבר שמענו, כבר ראינו, זה לא מעניין

3. התערבות הפקה גסה עם טוויסטים שנראה שהוקרצו משום מקום לצורך עצירת פאגונגינג שהיה צפוי בתחילת האיחוד (שבמזל לא הצליח להם אבל הניסיון עצמו מגעיל)
שזה היה השיא המרגיז של העונה

sapir aloud555

New member
הבנתי

הזוי על המתמודדת שקיבלה וידוי רק בפרק 10, יש להם שעה וחצי לפרק ו3 פרקים בשבוע אם אני לא טועה. איך אין עריכה מאוזנת? לפחות באמריקאי אפשר לתרץ את זה שאין להם זמן להראות את כל הדינאמיקה בין המתמודדים וחייבים להשאיר פחות או יותר מה שרלוונטי להמשך
&nbsp
הנקודה השניה מצחיקה אותי ושמחה שהמתמודדים בעונה 40 לא חשבו בצורה דומה (אולי חוץ מסנדרה פחח). מקווה בשבילכם שלפחות יהיה גמר סביר ולא יתקעו עוד שטויות להרוס את המשחק

noamlah

New member
בדרך כלל העריכה ממש טובה

זה כישלון ספציפי של העונה הזאת ואני מניח שזה בעיקר בגלל חוסר היכולת להתמודד עם עונת אולסטארז ויותר מדיי חשיבה על אילו מתמודדים הקהל ירצה לראות (מתוך פופולאריות קודמת) יותר שבאה על חשבון הסיפור של העונה והדינמיקה
מאמין שיש משהו במה שסאוסי אומר שעונות אולסטאר ראשונות כנראה בכל פורמט של הישרדות קצת מקרטעות

אם את רוצה לראות עונות אוסטרליות מבחינתי הדירוג
5. העונה הזאת
4. עונה שש
3. עונה שלוש
2. עונה חמש
1. עונה ארבע

השתיים הראשונות לא נחשבות כי הן לא ברשת הזאת ולא בהפקה ולא בפורמט הזה ושודרו לפני עשרים שנה כמעט, גם אוסטרליה מתאלמת מהן ומתחילה את הספירה מעונה שלוש

B R A Y E R

New member
מנהל
גם לי יש שאלה סקרנית

מה הקטע שפרק הגמר עם 3 שחקנים בלבד? איך מורחים פרק גמר שלם עם 3 מתמודדים? מה קורה שם?

Seosi

New member
אני אנסה, באמת שמעדיף לצפות בדרום אפריקה במקום חחח

למעלה