לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1535115,351 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'המצעד הבריטי / מס' 15 לשנת 1995'
המצעד הבריטי / מס' 15 לשנת 1995
07/04/2020 | 00:00
3
4
לצפיה ב-'36- Love City Groove - Love City Groove'
36- Love City Groove - Love City Groove
07/04/2020 | 00:02
זינוק ממקום 52. העלייה הגבוהה ביותר במצעד
לצפיה ב-'34- The Lightning Seeds - Marvellous'
34- The Lightning Seeds - Marvellous
07/04/2020 | 00:05

כניסה 
לצפיה ב-'33- Kingmaker - You & I Will Never See Things Eye To Eye'
33- Kingmaker - You & I Will Never See Things Eye To Eye
07/04/2020 | 00:08

כניסה 
לצפיה ב-'אני נורא מצטערת אריה אבל בשורה גדולה כזאת:'
אני נורא מצטערת אריה אבל בשורה גדולה כזאת:
06/04/2020 | 22:15
2
16
הסרת הסגר בצורה הדרגתית צריך להתפלל
ולהאמין שזהו זה נגמר...
לשאת תפילה המונית.

לצפיה ב-'מצטרף ליעל'
מצטרף ליעל
06/04/2020 | 22:49
1
לצפיה ב-'יש ידיעה כזו? '
יש ידיעה כזו?
06/04/2020 | 23:46
1
לצפיה ב-'סקר לקורונה'
סקר לקורונה
03/04/2020 | 19:39
26
31
כמה קשה לך המצב?
עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי
איך חיינו ישתנו?
משהו טוב שמצליח לעשות בימים הקשים?
חווים בעיות בירידת מצב הרוח?ובמחשבות של מה יהיה הלאה
שיר שאולי מצליח מצב רוח-

טיפים לחג שונה ואחר-או לא משנה כול כך כי אולי אין טעם לחגוג-
וכמה לקחתם קשה-

לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
03/04/2020 | 19:50
10
21
כמה קשה לך המצב?
די קשה אבל אני לא  בסיכון. מצד שני רוצה שהחיים יחזרו לןמסלולם ולשגרה
עד מתי? לא יודע אבל מקווה שכמה שיותר מהר אחרי החג
איך חיינו ישתנו?
אני יותר אעריך את העבודה, את החיים של מחוץ לבית ואשתדל לעשות הליכות
מוסיקה, כותב בפורום ועובד על הפרויקט החדש וכמובן עוזר לאמא עם הקניות ועם רחיצת כלים ומה שהיא צריכה ומבקשת ממני 
כן, אני קצת עצוב ולעיתים חש כעס על כך שהגענו למצב הזה
יש לי רגעים שאני במחשבות מה יהיה הלאה

שיר שאולי מצליח מצב רוח- כרגע עולה לי "מניאנה"- שוקולד מנטה מסטיק/ ירח- שלמה ארצי

טיפים? לשמוח כמה שאפשר במידה הניתנת לנו, באמת אני חושב שצריך להתרכז ולשמוח ולהעריך את העבודה שאנשים רבים חולים ואני לא וצריך להעריך את החיים שלי יותר בגלל שהתמזל מזלי להינצל. גם רצוי מלא את הזמן בדברים שתורמים לנו ולשמוע מוסיקה דווקא בגלל שאין מצב רוח טוב.........
וכמה לקחתם קשה- קשה לי לאמוד או להעריך אבל זה קצת השפיע עלי, אני עצבני לרגעים ועצוב על המצב וחוסר האונים שבו שרויים אנשים. לא כיף להתעורר לשמע ידיעות על אנשים נוספים שמתים כתוצאה מהנגיף
לצפיה ב-'אני להפך חשבתי שיהיה מצב רוח למטבח בכלל אין לי.גם אותי'
אני להפך חשבתי שיהיה מצב רוח למטבח בכלל אין לי.גם אותי
03/04/2020 | 21:27
9
13
המוסיקה קצת מחזקת.
ושתחזור גם אצלך בטח תראה שונה העבודה מסכות כפפות?
מפחד גם מזה...
לצפיה ב-'יכול להיות שהעבודה תהא שונה'
יכול להיות שהעבודה תהא שונה
03/04/2020 | 22:25
8
11
אמרו לי כבר לפני שבועיים לשים כפפות
אני לא מפחד מזה
לצפיה ב-'לא מבחינת הענין של לפחד הנוחות לא מפריעה?הפחד להיות חשוף'
לא מבחינת הענין של לפחד הנוחות לא מפריעה?הפחד להיות חשוף
04/04/2020 | 07:10
7
9
מול הרצון לחזור לעבודה לא מעסיק שמי שמבטיח שאנחנו מוגנים אני בכלל לא ראיתי אנשים.וגם כן מרחוק חוץ מיום האחרון בעבודה.ובכלל זה לא רק המסכות\כפפות המרחק הזה... לא גורם לפחדים....

לצפיה ב-'יכול להיות שכן'
יכול להיות שכן
04/04/2020 | 10:44
6
3
לצפיה ב-'וכמה קשה לך למשל לא לראות את האחיינת שלך?אם בסדר לשאול.'
וכמה קשה לך למשל לא לראות את האחיינת שלך?אם בסדר לשאול.
04/04/2020 | 11:55
5
4
לצפיה ב-'לגבי זה לא קשה לי כל כך'
לגבי זה לא קשה לי כל כך
04/04/2020 | 12:00
4
18
אני לא רואה את האחיינית שלי ביומיום כמעט, רק בחגים או באירועים משפחתיים או בשבתות מדי פעם. אני רגיל לא לראות אותה הרבה
לצפיה ב-'עדין חג לא יכול לומר שלא תגעגע אליהם? או שלא קבלת את זה כבר.'
עדין חג לא יכול לומר שלא תגעגע אליהם? או שלא קבלת את זה כבר.
04/04/2020 | 17:10
3
5
לצפיה ב-'בליל הסדר אני לא אראה את אחותי והאחיינית'
בליל הסדר אני לא אראה את אחותי והאחיינית
04/04/2020 | 17:20
2
8
אבל זה לא אומר כלום, גם שנה שעברה קיימנו ליל סדר בלעדי אחותי והאחיינית שלי
אני מקבל את זה שכרגע זה בעייתי לראות אותן, זה לא יהיה לנצח המצב הזה 

לצפיה ב-'אז יצא לך טוב להתרגל. באיזהשהו אופן למה שנה גם לא קיימתם'
אז יצא לך טוב להתרגל. באיזהשהו אופן למה שנה גם לא קיימתם
04/04/2020 | 19:29
1
11
חשבתי שאתם עושים חגים משותפים.
אני הכי אוהבת את הביחד ....
כמובן לא מתערבת.
לצפיה ב-'למה שנה שעברה לא עשינו ביחד? לא יצא '
למה שנה שעברה לא עשינו ביחד? לא יצא
04/04/2020 | 19:53
11
יש בעייה. מאחר ואחותי גרה באור עקיבא והם לא נשארים אצלנו בלילה לישון ויש להם שעה נסיעה(מקרית אתא לאור עקיבא זה שעה נסיעה) אז נוצרת בעיה של זמן שהיה אצלנו. עד שאחותי וגיסי מגיעים(והם לא מגיעים מאד מוקדם ממה שידוע לי) אז כבר צריך לאכול ולסיים את הארוחה ולהיפרד כי הם כבר רוצים ללכת. מעבר לכך לא מספיקים לקרוא איתם את ההגדה. זה בגדול ההסבר. מעבר לכך, אולי זה פחות טרחה כי אמי עובדת וטורחת קשה ואין כל כך עזרה עם הכלים(לא מדבר עליי ועל אחי שאנחנו כן עוזרים עם הכלים- זה ברור שכן אבל היא צריכה עזרה גם מאחותי וגיסי). לזכותם ייאמר  של אמי ואבי, שהם תמיד עזרו ברחיצת כלים והפינוי השולחן אחרי תום הסעודה בליל הסדר כשהיינו באים לבית סבי וסבתי(ההורים של אבי). אבל במשפחה של גיסי זה אחרת, רק האחיות עוזרות לאמא שלהן, הבנים פטורים ולא נוקפים אצבע. כנראה שזה ככה. 
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 20:47
15
קשה מאוד
אני צריכה לדברים הכרחים ממש לא מותרות ורוב השירותים כמו החברתי \האחראיות העבודה שלי עברו למכוון כמובן שנפסקה המסגרת העבודתית וחמור יכולתי קצת לצאת לעזור לאחת הרכזות אמא לצערי בסיכון דבר שגם מתסכל.
טוב אני קצת עושה ספורט קצת בצורה קלה עדין,לומדת להיות בזום עם הפעילות החברתיות שחוג  וגם המסגרת הארצית מציע וזה הרבה  לא הכול הסגנון שלי הגעגוע גובר תמיד .ומשלימה הרבה שעות שינה .שזה פינוק בהחלט.
טיפ שלי זה ספורט לדבר חברים .פחות לראות חדשות
המחזק הזה השיר יהודית רביץ בך לא נוגע\ידים למעלה כנסיית השכל.

עבודה מאוד מעסיק כי מפחדת מהלחץ אנחנו עם קהל איך יהיה עם כפפות מסכה איך אתמודד עם הלחץ הגדול לפחות לא לצאת כמו שאמרתי לסידורים שחסרים לראות אנשי עבודה וגם בהמשך להשלים את יום הולדת עם החברים . מחשבות קשות.

אני בתור למרות שאני עם ההורים זה לא פאר כלפי הרבה אנשים שלבד .אין מצב רוח גם בבישולים גם נצמצם כמויות לא בא את כול המאכלים שאנשים בזמנים קשים כאלה . והרצון בכול זאת לפסח של לצאת וגם הקושי גם ככה עם מאכלי החג וגם השנה בגלל חוסר האפשרות לקניות חסרים מוצרים שרגילה.וזום שאולי יהיה בחג המון שינוים.

לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 21:20
2
17
כמה קשה לך המצב?
האמת שאני קצת רגיל לא לצאת מהבית אבל באמת שיש דברים שלא ניתן לעשות ואי אפשר בלעדיהן כמו אימון במכון כושר או לבקר חבר ששומר.

עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי.
הלוואי כבר מחר. רק לצרנו המצב ממשיך להידרדר.

איך חיינו ישתנו?
נתחיל להעריך יותר את החופש.

האחדות. להיות יותר עם המשפחה. לפתח יחסים טובים עם אח.

קצת אבל התרגלתי למצב. זה כמו אסיר שמתרגל לתא שלו.

שיר שאולי מצליח מצב רוח
כל שיר טוב שנכנס לבריטי 95

אני חושב שאין טעם כי המשפחות ביחד כבר מתחילת ההסגר.. אפשר לוותר.

תודה על השאלון.
לצפיה ב-'מענין מאוד התשובות .והאם לא מצליח לקים כושר קצת בבית?'
מענין מאוד התשובות .והאם לא מצליח לקים כושר קצת בבית?
03/04/2020 | 21:25
1
9
ולי דווקא נמאס  מיותר מדי המשפחתיות . בא לי לראות כבר אחרים.

לצפיה ב-'חוץ מהליכה לא מצליח לעשות כלום. מאוד חסר לי '
חוץ מהליכה לא מצליח לעשות כלום. מאוד חסר לי
03/04/2020 | 21:30
9
חדר הכושר עם המתקנים.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 21:31
3
15
כמה קשה לך המצב?
קשה לי בעיקר עם הפחדים והחרדות (בריאותיות לי ולבני המשפחה).
קשה עם העובדה שלא יודעים מתי ואיך זה יגמר.
קשה לי מאוד עם מה שקורה במערכות הבריאות כאן ובעולם, אנשים רבים שלא חולים בקורונה לא מקבלים עכשיו טיפול רפואי נחוץ בגלל המצב. זה ממש מפחיד ומטורף.
קשה לי עם הלחץ של העבודה, ועם פחד ממה שיהיה איתה בעתיד הקרוב.
אבל לא קשה לי במיוחד להיות רוב הזמן בבית, כי הייתי טיפוס של בית עוד לפני כן ולא טיפוס של חברה ואנשים. במובנים מסויימים גם קצת קל לי יותר. משתדלת גם לראות את הצדדים שבהם אני נחשבת "ברת מזל" כרגע, למשל העובדה שלא פטרו אותי בינתיים, וזה שכל ההורים מתלוננים על כמה שקשה להיות בסגר עם ילדים ורבים מקנאים במי שלבד בבית כרגע. אני מאוד אוהבת את השקט והפרטיות שלי. אבל גם קצת חסרה חברת אנשים.

עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי - באמת אין לי מושג, אבל כרגע מדברים על אולי התחלה של יציאה הדרגתית אחרי פסח (?) של מי שבריא ולא בסיכון.

איך חיינו ישתנו? זו גם שאלה לא פשוטה... כנראה שעד שיהיה לזה חיסון, אז ישתנו בהרבה דרכים.
כפפות ומסכות מחוץ לבית ואולי בעבודה ובמקומות ציבוריים. זה לא נוח בכלל.
בילויים כמו קניונים, מסעדות, הופעות, משחקים, מועדונים... לא ברור לי מתי באמת יוכלו לחזור.
טיסות לחו"ל - ?????? כנ"ל.
קצת לטובה - יותר שירותים דיגיטליים מרחוק, גם במערכת הבריאות וגם אחרים.

משהו טוב שמצליח לעשות בימים הקשים? ניקיתי קצת את הבית

חווים בעיות בירידת מצב הרוח?ובמחשבות של מה יהיה הלאה - כן, הרבה מחשבות כאלו.
שיר שאולי מצליח מצב רוח-

טיפים לחג שונה ואחר-או לא משנה כול כך כי אולי אין טעם לחגוג- לא יודעת.

וכמה לקחתם קשה- לקחתי קצת קשה. כמו שכתב אביחי, גם אני מרגישה כעס שהגענו למצב הזה. הזוי בעיני שבנאדם אחד עשה טעות ועכשיו בכל העולם החיים של אנשים נדפקו ככה והכל השתנה. קשה לתפוס את זה.
מתסכל אותי במיוחד הפגיעה בחייהם של כל האנשים המבוגרים (בגילאי פנסיה) שעדיין היו בבריאות טובה ופעילים, ואמורים היו להינות עכשיו מהשנים שנשארו להם לפני שהזיקנה "תשבית אותם", רבים מהם היו מטיילים, הולכים להרצאות וחוגים, נפגשים עם חברים, נהנים מהנכדים וכולי, כל אחד לפי יכולתו ומצב בריאותו - ועכשיו ברגע אחד לקחו מהם את כל זה, ושמו אותם במצב של "קשישים מוגבלים" שתקועים בבית! ומי יודע מתי יוכלו לצאת, חיסון יכול לקחת שנה-שנתיים, אולי יותר!!
זה ה-מ-ו-ן זמן לקחת להם מהחיים הפעילים, שמי יודע גם ככה כמה נשאר להם במצב של עצמאות.
אני יודעת שחלק מהם "נגמרים" עכשיו ומאוד מדוכאים מהסיפור. וכמובן מהריחוק מהמשפחות.
זה נורא לא הוגן ועצוב.

לצפיה ב-'מפתיע אותי שבתור אחת שזקוקה להרבה שירותים לאו דווקא רפואי'
מפתיע אותי שבתור אחת שזקוקה להרבה שירותים לאו דווקא רפואי
03/04/2020 | 21:53
2
15
מנסיון זה קטע שבכלל לא אהבתי דיגטלי מפתיע שאת רואה את זה כטוב.
אני חושבת שהמגע  והפנים אל פנים אין תחליף.
לגבי העבודה יהיה טוב.מקווה בשבילך.
אולי גם לך זה כול כך נוגע באיזהשהו אופן רוב הימים עוד עסוקה בעבודה. אז פחות חשה מקווה שמותר לומר. אז אין אצלך הבדל גדול בדבר הזה.

לצפיה ב-'לפעמים באמת אין תחליף, אבל ברוב המקרים לדעתי יש'
לפעמים באמת אין תחליף, אבל ברוב המקרים לדעתי יש
03/04/2020 | 22:10
1
14
אני מעדיפה שירות דיגיטלי ומרחוק בכל מצב שזה אפשרי.
למשל לסניף הבנק אני מגיעה כבר בשנים האחרונות לעיתים ממש ממש נדירות. זוכרת את הימים שעל כל שטות היה צריך להגיע, שזה אומר לנסוע במיוחד (לפעמים על חשבון עבודה), למצוא חניה, לקחת מספר, לחכות בתור, לדבר עם הפקיד... כל כך הרבה טירחה וכאב ראש מיותר ומעצבן!
אותו דבר נכון ברוב השירותים, כמו ביטוח לאומי ושאר מוסדות.
אני לגמרי מרוצה מזה שהרוב כבר עבר לדיגיטלי!! זה מהדברים הכי טובים שקרו בעידן שלנו.

בעניין של שירות רפואי, זה נכון שלפעמים חייבים בדיקה פיזית כמובן.
אבל יש הרבה דברים שמאובחנים רק לפי סימפטומים ותיאור של החולה (לפעמים גם תמונה מספיקה), או דברים כרוניים שחוזרים על עצמם, אז לקבל יעוץ או מרשם (וכמובן ביורוקרטיות כמו טופס 17) בלי להגיע פיזית זה לגמרי עדיף.
ביקור במרפאה / קופ"ח זה ממש לא חוויה אהובה עלי.

לצפיה ב-'אני לא מתכוונת לשירותים ממש האלו:'
אני לא מתכוונת לשירותים ממש האלו:
04/04/2020 | 07:08
13
אבל דברתי שמפחדת שהמפגשים החברתים שהפכו למקון \אחריות העבודה זה דברים שאין תחליף.
ויכול שחלק מהדברים בחברתי שעברו בתקופת קורנה לרשת ימישכו זה נחמד אבל בשום אופן לא תחליף.כולל כושר זה תחליף בלבד מבחינתי.
ואם העבודה שלנו שזה קהל בגלל הריחוק תשנה זה לא לטובה עולם הספריות עובר\יעבור שינוי זה ברור.אני בדברים לא מתחברת לעבודה מהבית.
לדברים האלו  לדעתי אין תחליף.
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
03/04/2020 | 22:07
2
25
כמה קשה לך המצב?
מצב לא אידיאלי ומאד מאד מדכא, בעיקר חוסר הוודאות. למזלי אני  עוד עובד אז אני יוצא מהבית על מנת לנסוע לעבודה, אבל זהו
שאלה מאד טובה, השבועיים הקרובים מאד קריטיים כדי שנקבל תמונת מצב לגבי איך אנחנו ביחס למדינות אחרות בעולם ובאירופה ועד כמה בתי החולים ערוכים למצב הקיים. כרגע אני אגיד בזהירות שאחרי שקראתי אתהנתונים במדינות אחרות בעולם וגם את הדיווחים של אנשי משרד הבריאות אני נוטה להיות אופטימי אבל יש המון בעיות, בין היתר הבלאגן שקורה בבני ברק או במקומות אחרים שמועדים לפורענות. בכל מקרה יקח זמן עד שכל ההגבלות יוסרו. המון זמן
איך חיינו ישתנו?
אין בכלל מאיפה להתחיל. כמו שלונה כבר רשמה נכון זהמ מש לא נגמר בזה וזה יתחיל להיגמר רק שנגלה שיש חיסון.
האוכלוסיה המבוגרת כנראה תהיה מבודדת יחסית להרבה זמן.
איורעי תרבות, ברים, מועדונים, מסעדות, הופעות, אירועים - כולם יתמעט וויקח המון זמן לחזרה לשגרה.
האבטלה תגדל, אמנם ברגע שרוב ההגבלות יוסרו יהיו הרבה עסקים שיחזרו לעבוד כרגיל - יהיו הרבה מקומות, בעיקר עולם התרבות/הופעות/בידור/אירועים שיקח להם המון זמן להתאושש. אולי זה יכניס קצת אנשים לפרופורציה ויגרום להם להעריך את ה-3 % אבטלה שהיינו בהם קודם למשבר.
טיסות לחו"ל גם כבר לא יהיו, כל העולם שאנחנו מכירםי והגלובליזציה שמלווה אותנו בעשורים האחרונים פשוט התפוצצו לנו מול הפנים! אנחנו בתקופה שבה כל מדינה דואגת לעצמה. אדם לאדם זאב. אירופה נסגרת וקורסת בתוך עצמה, ארצות הברית שהיא המוקד הכלכלי הכי גדול של העולם בנפילה, גם בתוך הארץ כל אחד מסתגר בתוך עצמו ויש הימנעות ממגע בין אנשים. החשדנות והשנאה בכל העולם תגדל. יקח עוד זמן עד שיהיו אנשים בעולם שיהיו פתוחים לאנשים אחרים (יחששו מאנשים ממקומות זרים שמביאים מחלות), המתח, שגובל בהסתה חסרת פרופורציות לכל האוכלוסיה החרדית זה משהו שכולנו נצטרך להתמודד איתו עוד המון זמן אחר כך.
וזה בלי ההשפעות הפוליטיות של כל הדבר הזה - הרבה ממשלות, בעיקר באירופה ובארה"ב חוטפות ביקורת על הטיפול שלהם וזה יכול לשנות לגמרי את התודעה של המון אנשים כלפי השלטון שלהם. ואם המצב הכלכלי לא יירפא מהר - יש סיכוי שאנחנו נראה כאן מלחמה. כידוע מצב כלכלי קשה הוא בד"כ הגורם מספר אחד למלחמה.
אמרתי את זה כבר כשהסיפור הזה רק התחיל להתפשט באירופה ואז זה היה נראה רחוק, אנחנו נמצאים במשבר הכי גדול שהעולם ידע מאז מלחמת העולם השניה.
לשמור על שפיות? להשלים קצת סדרות? למצוא את עצמי מתקשר יותר לסבא וסבתא גם אם לא יכול לבוא לבקר אותם
משתדל להימנע מזה
שיר שאולי מצליח מצב רוח-
מצורף - קל הרבה יותר לפחד ביחד
נקווה שבשנה הבאה יהיה יותר טוב  
וכמה לקחתם קשה-
זה מבצ לא קל, מקווה שכשזה יגמר נכנס קצת לפרופורציות ושזה יעשה טוב לחברה שלנו ולא בדיוק הפוך
לצפיה ב-'מזדהה עם כל מה שכתבת '
מזדהה עם כל מה שכתבת
04/04/2020 | 08:38
3
לצפיה ב-'איזה שיר עוצמתי בחרת. '
איזה שיר עוצמתי בחרת.
04/04/2020 | 08:48
3
לצפיה ב-'עונה על הסקר המצוין'
עונה על הסקר המצוין
05/04/2020 | 02:17
3
26
כמה קשה לך המצב?
כפי שכולנו מבינים עד כמה לא הערכנו את החיים שהיו לנו לפני המגפה, כך כדאי להעריך את מה שיש לנו כעת. תמיד יכול להיות הרבה יותר גרוע

עד מתי מאמין שנצא מהסגר הנוראי?
מיד אחרי פסח, רוב העסקים יחזרו לפעילות. מי שיכול, יעבוד מהבית. מי שחייב להגיע למקום עבודתו, יעשה את זה בזהירות ובהקפדה על כללי בטיחות רבים 

איך חיינו ישתנו?
לצד אנשים שכבר התחילו לדאוג רק לעצמם, יש הרבה שבימים אלו ואני מאמין שגם בהמשך, ירצו לעזור לאוכלוסייה מוחלשת. אני נתקל בהמון קבוצות ובהמון אנשים שתורמים כעת כסף ומזון וגם מוכנים להסתכן ולהביא להם לביתם

אצלי החיים רגילים, גם לפני כן עבדתי כמעט ורק מהבית. 

דואג להורים שלי ולהורים של לאה. וגם לדודים ואנשים בסיכון שאני מכיר וגם כאלו שלא. והאמת מתפלל שאף אחד מבני המשפחה לא יידבק בקורונה. מאחל גם לכל החברים בפורום ולכל המדינה והעולם כולו

טיפים לחג שונה או לא משנה כל כך כי אולי אין טעם לחגוג?
לנסות למצוא בלב שמחה כי בכל זאת זה חג

לצפיה ב-'נכון זה לא השתנה, עדין העבודה הייתה ללכת למשחקים מדי'
נכון זה לא השתנה, עדין העבודה הייתה ללכת למשחקים מדי
05/04/2020 | 08:59
2
11
פעם....וגם מענין מה דעתך על חזרה בעולם הספורט....
איך יראה
לצפיה ב-'לדעתי הספורט יחזור ללא קהל'
לדעתי הספורט יחזור ללא קהל
05/04/2020 | 11:53
1
14
ייקח הרבה זמן עד שיאפשרו אירועים מרובי משתתפים

כמובן שהחיים שלי השתנו, כמו של רבים אחרים
לצפיה ב-'האם קבוצות/ליגות הספורט יוכלו לשרוד את זה כלכלית לדעתך?'
האם קבוצות/ליגות הספורט יוכלו לשרוד את זה כלכלית לדעתך?
06/04/2020 | 19:29
15
חשבתי תמיד שרוב ההכנסות שלהם זה מכרטיסים למשחקים.
אני מניחה שישדרו את המשחקים ללא קהל בטלויזיה, אבל אז ההכנסה היא רק מפרסומות , שגם צריכה להתחלק עם רשתות השידור... נראה לי, לא מכירה את התחום מקרוב, אז אולי אני מפספסת.

לצפיה ב-'איזה שיר (ולא רעש, שיר**) אתם שומעים ברגע זה'
איזה שיר (ולא רעש, שיר**) אתם שומעים ברגע זה
03/04/2020 | 14:26
19
38
לצפיה ב-'Not Over Yet (Perfecto Mix) - Grace'
Not Over Yet (Perfecto Mix) - Grace
03/04/2020 | 14:28
9
הגירסה הארוכה והמענגת לשיר הזה שנכנס טופ 10 השבוע בבריטי 95.
לצפיה ב-'זוהי יפו- אבי טולדנו'
זוהי יפו- אבי טולדנו
03/04/2020 | 18:53
9
שיר נפלא!! 
לצפיה ב-'ההזדמנות האחרונה- אבי טולדנו'
ההזדמנות האחרונה- אבי טולדנו
03/04/2020 | 19:08
12
איזה יופי של שיר!!! מתוך הסרט "איריס
לצפיה ב-'Céline Dion - Where Is The Love'
Céline Dion - Where Is The Love
03/04/2020 | 22:31
1
7
לצפיה ב-'איזה שיר יפה...'
איזה שיר יפה...
03/04/2020 | 22:54
14
הפסקתי את שירלי בסי ועברתי לזה
סלין תמיד מזכירה לי את הידיד הגיי הראשון שהכרתי שהוא היה מעריץ גדול של סלין.
לצפיה ב-'Scooter Greatest Hits 1994 - 2019'
Scooter Greatest Hits 1994 - 2019
03/04/2020 | 23:09
1
10
בעריכת אוחנה
לצפיה ב-'וזה עשה לי חשק לJumping All Over The World'
וזה עשה לי חשק לJumping All Over The World
03/04/2020 | 23:13
2
לצפיה ב-'Corona - Baby Baby (Ultimix Version'
Corona - Baby Baby (Ultimix Version
05/04/2020 | 09:44
3
גירסה מגניבה שמשלבת שירים נוספים
לצפיה ב-'לב- בעז שרעבי'
לב- בעז שרעבי
05/04/2020 | 16:24
6
שיר נפלא מתוך אלבום נשכח שלו- "מגע הקסם" שיצא בשנת 2011.
לצפיה ב-'יונים מהגג- מיקה קרני'
יונים מהגג- מיקה קרני
05/04/2020 | 16:33
11
שיר ענק!! אני שמח שהוא שהה השנה בפלייליסט של גלגלצ למרות שהוא שדייך לתשע"ט שנה קודם. מיקה פשוט זמרת בחסד עליון
לצפיה ב-'דבר אליי- דנה ברגר'
דבר אליי- דנה ברגר
05/04/2020 | 16:39
7
כמה כיף השיר הזה!! עוד זמרת שאהובה עלי באופן מיוחד

לצפיה ב-'כך היה כך יהיה- אילנית'
כך היה כך יהיה- אילנית
05/04/2020 | 21:43
5
מזמן לא הקשבתי לשיר הזה!! 
לצפיה ב-'Sounds Of Blackness - Optimistic'
Sounds Of Blackness - Optimistic
05/04/2020 | 23:06
4
לצפיה ב-'Soul II Soul - Keep On Movin'
Soul II Soul - Keep On Movin
05/04/2020 | 23:14
2
לצפיה ב-'שם ישנה גבעה רמה- ששי קשת'
שם ישנה גבעה רמה- ששי קשת
06/04/2020 | 13:39
6
מזמן לא שמעתי, אחד השירים הראשונים שכתבה רחל שפירא בחייה. ששי קשת זמר אדיר שלצערי מימש רק חלק מעצמו כזמר

לצפיה ב-'Sub Sub ft Melanie Williams - Ain't No Love (Ain't No Use'
Sub Sub ft Melanie Williams - Ain't No Love (Ain't No Use
06/04/2020 | 13:48
9
לצפיה ב-'כי מדברות עיניך- עדנה גורן'
כי מדברות עיניך- עדנה גורן
06/04/2020 | 17:45
6
עוד זמרת שהיתה נפלאה בשנות ה- 60 וחבל שלא המשיכה והתמידה הקריירה רצינית. שיר מתוך אלבום הסולו שלה "כי מדברות עיניך"
לצפיה ב-'קרן שמש קרן זוהר- עדנה לב מוקדש ליעל'
קרן שמש קרן זוהר- עדנה לב מוקדש ליעל
06/04/2020 | 17:49
7
להיט ענק שלה מפסטיבל הזמר והפזמון תשל"ב- מקום 3 בפסטיבל
לצפיה ב-'ערב ניגונים- יזהר כהן'
ערב ניגונים- יזהר כהן
06/04/2020 | 18:04
4
שיר מעלף שלו, בכלל זמר אנדרייטד 
לצפיה ב-'הנדל המוזיקלי'
הנדל המוזיקלי
05/04/2020 | 12:10
54
64
המשך>>
לצפיה ב-'המשך המצעד השנתי תשל"ח 1977/8'
המשך המצעד השנתי תשל"ח 1977/8
04/04/2020 | 10:46
88
412
ממשיכים במרץ עם המצעד. חלק הם להיטים וחלק פחות מוכרים 

המשך>>
ממשיכים במרץ עם המצעד. חלק הם להיטים וחלק פחות מוכרים 

לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני 6.4'
השיר היומי ליום שני 6.4
06/04/2020 | 09:48
3
4
לצפיה ב-'אחריך- מאיה אברהם וסוף סלע'
אחריך- מאיה אברהם וסוף סלע
06/04/2020 | 11:56
5
שיר יחסית חדש ונעים לשמיעה
לצפיה ב-'הבוקר את הולכת-רמי קלנשטיין'
הבוקר את הולכת-רמי קלנשטיין
06/04/2020 | 13:13
1
5
לצפיה ב-'שיר גדול גדול מת על רמי'
שיר גדול גדול מת על רמי
06/04/2020 | 13:22
2
לצפיה ב-'השיר היומי 5.4.2020'
השיר היומי 5.4.2020
05/04/2020 | 11:39
5
7
לצפיה ב-'Motely Crue-Kickstart my heart'
Motely Crue-Kickstart my heart
05/04/2020 | 11:46
1
לצפיה ב-'אין הרבה מה לעשות- נתן גושן'
אין הרבה מה לעשות- נתן גושן
05/04/2020 | 14:47
6
הסינגל השישי והמעולה מאלבומו החדש "באתי לחלום"
לצפיה ב-'וגם: עוזי פוקס-זה טוב לזכות בכל'
וגם: עוזי פוקס-זה טוב לזכות בכל
05/04/2020 | 15:36
3
מתוך אחד הפרקים הקלאסיים של בובספוג... קצת נוסטלגיה מהילדות :)

לצפיה ב-'Sounds of blackness - Optimistic'
Sounds of blackness - Optimistic
05/04/2020 | 23:09
1
לצפיה ב-'You Ain't Seen Nothing Yet /Bachman-Turner Overdrive'
You Ain't Seen Nothing Yet /Bachman-Turner Overdrive
05/04/2020 | 23:13
1
לצפיה ב-'מכונת השירים הגדולה'
מכונת השירים הגדולה
05/04/2020 | 11:51
2
11
מוזמנים לבחור ולשתף בשיר מסוים(לאו דווקא אהוב עליכם) שבא לכם ולתת לו ציון על פי מידת הרגשתכם מהעשור הראשון של המאה ה- 21(2000- 2009, תש"ס- תשס"ט)
לצפיה ב-'הבחירה שלי'
הבחירה שלי
05/04/2020 | 11:56
1
14
הכל זה מלמעלה- דודו אהרון

שיר ענק שמאד אהוב עליי, למעשה שיר שעם השנים אני מעריך יותר. לקוח מאלבומו השני והמצליח "הכל זה מלמעלה" שיצא בתחילת שנת 2009. דודו זה זמר שאני אוהב ומעריך
לצפיה ב-'נותן ציון: 10!!'
נותן ציון: 10!!
05/04/2020 | 12:25
3
לצפיה ב-'המקום הראשון שלנו'
המקום הראשון שלנו
03/04/2020 | 16:23
5
4
מוזמנים לשתף ולהציג מצעד שבועי עכשווי של שירים חדשים שהייתם מדרגים או שיר אחד שנכנס לפלייליסט העכשווי שלכם והייתם מדרגים מקום 1
לצפיה ב-'המקום הראשון שלי'
המקום הראשון שלי
03/04/2020 | 16:33
8
1.  חוה- מירי מסיקה
2. בא לי- זהבה בן
3. שמש תיכנס- קרן פלס
4. אור של זהב- מקה קרני
5. מפה לשם- עידן עמדי
6. כשתבוא- עדן בן זקן
7. להמשיך ללכת- גיא ויהל
8. ביום ההוא- אבי טולדנו
9. מכאן ועד הנצח- אייל גולן
10. מורידים את הירח- אליעד ושלומי שבת
11. רק איתך- הראל מויאל כניסה
12. תני לו לראות- מרינה מקסימיליאן
13. עצים- דנה ברגר ועדי שרון
14. אהבה בואי- קרולינה ואסתר רדא
15. אלף כינורות- ים רפאלי
16. אם תרצי- חנן בו ארי
17. את חסרה לי- עדן חסון
18. ועכשיו כבר טוב- ג'וזי כץ
19. הכל פה ייגמר- נתן גושן
20. קרוב אליי- דודי בר דוד
לצפיה ב-'עופר ניסים '
עופר ניסים
03/04/2020 | 22:37
2
9
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 22:59
7
תכף בודק
לצפיה ב-'אני בדקה החמישית ומאוד נהנה'
אני בדקה החמישית ומאוד נהנה
03/04/2020 | 23:05
1
לצפיה ב-'המצעד השבועי שלי (4.4.20)'
המצעד השבועי שלי (4.4.20)
05/04/2020 | 04:49
10
שבוע שני לאוונג'ד סוונפולד בפסגה.
לצפיה ב-'המצעד השבועי של הפורום משנת 2011'
המצעד השבועי של הפורום משנת 2011
04/04/2020 | 11:17
19
28

היה מצעד כזה שערכתי במקום שחף. מצאתי בארכיון. תהנו !
לצפיה ב-' מקומות 30 - 21'
מקומות 30 - 21
04/04/2020 | 11:18
1
21
30- Duck Sauce - Big Bad Wolf
29- Ed Sheeran - Lego House
28- Marina & The Diamonds - Radioactive
27- Nicole Scherzinger - Try With Me
26- James Morrison ft. Jessie J - Up
25- Foster The People - Call It What You Want
24- Coldplay - Paradise
23- Erasure - Be With You
22- Lady Antebellum - Just A Kiss
21- Maroon 5 feat. Christina Aguilera - Moves Like Jagger
לצפיה ב-'מגיב חלקית:'
מגיב חלקית:
04/04/2020 | 11:27
8
28- Marina & The Diamonds - Radioactive
חביב

24- Coldplay - Paradise
ענק, הרכב נהדר

22- Lady Antebellum - Just A Kiss
יפה

21- Maroon 5 feat. Christina Aguilera - Moves Like Jagger
נחמד 
לצפיה ב-' מקומות 20 - 11'
מקומות 20 - 11
04/04/2020 | 11:20
1
13

20- Kelly Clarkson - Mr. Know It All

19- The Rapture - How Deep Is Your Love

18- Jason Derulo - Breathing

17- Katy B - Movement

16- Emeli Sande feat. Naughty Boy - Daddy

15- Little Boots - Shake

14- Within Temptation- Shot In The Dark

13- Britney Spears - Criminal

12- Far East Movement Ft. Rye Rye - Jello

11- Lana Del Rey - Blue Jeans

לצפיה ב-''
04/04/2020 | 11:30
15
20- Kelly Clarkson - Mr. Know It All
ענק  אני מאד מחכה לדואט החדש שלה עם מאיה בוסקילה שמועד יציאתו נדחה בגלל הקורונה.....

13- Britney Spears - Criminal
ענק זמרת שתמיד אהבתי באחד הטובים שלה בעשור הקודם

11- Lana Del Rey - Blue Jeans
ענק!!! גם היא מצוינת
לצפיה ב-' מקומות 10 - 4'
מקומות 10 - 4
04/04/2020 | 11:23
1
23
10- Coldplay ft. Rihanna - Princess Of China

9- Professor Green Feat. Emeli Sandé - Read All About It
+ 6

8- TYP - 20 Seconds
דריכה

7- Adele - Rumour Has It
דריכה

6- Florence + The Machine - Shake It Out
- 3

5- The Sound of Arrows - Wonders
+ 1

4- Katy Perry - The One That Got Away
הכניסה הגבוהה ביותר
לצפיה ב-''
04/04/2020 | 11:33
8
10- Coldplay ft. Rihanna - Princess Of China
אדיר

7- Adele - Rumour Has It
ענק!! 

6- Florence + The Machine - Shake It Out
מעולה!!

4- Katy Perry - The One That Got Away
לא מחסידיה של הזמרת אבל זה שיר אדיר שלה
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
04/04/2020 | 11:24
1
19

- 1 
לצפיה ב-'מהמם'
מהמם
04/04/2020 | 11:33
5
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
04/04/2020 | 11:31
1
20

+2
לצפיה ב-'מצוין '
מצוין
04/04/2020 | 11:34
1
לצפיה ב-' מקום 1 '
מקום 1
04/04/2020 | 11:36
2
29
דריכה
לצפיה ב-'נהדר, שיר חזק'
נהדר, שיר חזק
04/04/2020 | 11:48
1
לצפיה ב-'איזה תקופההההההההההה'
איזה תקופההההההההההה
04/04/2020 | 18:19
2
לצפיה ב-' הפינה לשיפוטכם '
הפינה לשיפוטכם
04/04/2020 | 11:39
5
15

2:54 - Scarlet
Jessie J - Domino
Cee Lo Green - Anyway
Oh My! - Dirty Dancer
Nicola Roberts - Yo-Yo
Sunday Girl - Love U More
Blink 182 - Wishing Well
One Direction - Gotta Be You
Peter Gabriel - Solsbury Hill
Evanescence - My Heart Is Broken
The Rolling Stones - No Spare Parts
X-Press 2 - Frayed Of The Light
Willow Smith ft. Nicki Minaj - Fireball
Amy Winehouse - Our Day Will Come
Swedish House Mafia vs Knife Party - Antidote
Snoop Dogg feat Wiz Khalifa & Bruno Mars - Young Wild & Free

לצפיה ב-''
04/04/2020 | 11:51
1
14
Jessie J - Domino- יפה, בין היחידים שלה שאהבתי
One Direction - Gotta Be You- לא מתלהב
Peter Gabriel - Solsbury Hill- נהדרt
Willow Smith ft. Nicki Minaj - Fireball- לא אוהב אם אני זוכר נכון
Snoop Dogg feat Wiz Khalifa & Bruno Mars - Young Wild & Free- לא אוהב

תודה רבה על המצעד!!! 

לצפיה ב-''
05/04/2020 | 01:08
4
לצפיה ב-'7,10 ו-24 הכי טובים במצעד'
7,10 ו-24 הכי טובים במצעד
05/04/2020 | 01:25
2
10
Peter Gabriel - Solsbury Hill שוחרר מחדש?
זה שיר מ-1977.
לצפיה ב-'כנראה בגירסה שנקראת New Blood Version מתוך אלבומו'
כנראה בגירסה שנקראת New Blood Version מתוך אלבומו
05/04/2020 | 03:24
1
3
New Blood שיצא ב2011. תבדוק אם היא שונה מהמקורית.
לצפיה ב-'בכל מקרה אני מאוד אוהב את השיר הזה בקאבר המענג של אירייז'ר'
בכל מקרה אני מאוד אוהב את השיר הזה בקאבר המענג של אירייז'ר
05/04/2020 | 03:25
4
לצפיה ב-'שאלון על אבי טולדנו לכבוד יום הולדתו ה- 72'
שאלון על אבי טולדנו לכבוד יום הולדתו ה- 72
03/04/2020 | 17:53
7
20
הכנתי ביוזמתי ועל פי הרגשתי שאלון נחמד, מוזמנים לענות ולשתף. לצורך תשובותיכם ישנו קישור לערך שלו בוויקיפדיה

1. מתי היתה הפעם הראשונה ששמעתם שיר או נתקלתם בשמו של הזמר?
2. מה חשבתם בהתחלה על קולו המיוחד?
3. אבי גדל ונולד דווקא במרוקו ועלה לארץ באמצע שנות ה- 60 כשהוא עולה בגפו לבדו. האם זה היה סיכון בשבילו בזמנו?
4. אבי התפרסם בשירו הראשון "זוהי יפו" בשנת 1967. האם השיר הזה הוא שיר בכורה שתואם לדעתכם  את האישיות והצבע קול(גוון קול) הייחודי שלו? 
5. אבי הפך לכוכב מיד במקביל לשירותו הצבאי בלהקת גייסות השריון בסוף שנות ה- 60. האם השירות הצבאי תרם לו רבות? 
6. בסוף שנות ה- 60 ועד שלהי שנות ה- 80 הפך אבי לגדולי הכוכבים בישראל. האם הוא מייצג את דור הזמרים שהפכו לכוכבי אלילי נוער באותן שנים?
7. אבי השתתף כמעט בכל תחרויות הפסטיבלי הזמר בשנות ה- 70 וה- 80. האם זה תרם לפופולאריות שלו לדעתכם?
8. לאיזה אלבום או תקופה שלו אתם הכי אוהבים ומתחברים?
9. בסוף שנות ה- 70 ניסה אבי להצליח בצרפת עם שירים צרפתיים ושאנסונים. הוא אף העלה בישראל מופע משירי הזמר השאנסונר שרל אזנאבור. האם הסגנון הזה התאים לו?
10. מה לדעתכם הסיבה שהוא העדיף לחזור לארץ ולוותר על קריירה בינלאומית בצרפת ואירופה?
11. בשנת 1982 ניצח אבי בקדם אירוויזיון וייצג את המדינה עם הלהיט הקלאסי "הורה". האם הסגנון והשיר עשו כבוד למדינה בעיניכם?
12. אבי מזוהה גם כזמר שירי ילדים ושירי ארץ ישראל. איזה שיר ילדים או שיר ארץ ישראלי אתם הכי אוהבים?
13. בתחילת שנות ה- 90 דעכה ההצלחה שלו בישראל. האם מצאתם סיבה או סיבות לכך?
14. עם איזה זמר או זמרת מישראל הייתם רוצים שיבצע דואט?(מבחינת שילוב קולות, סגנון והופעה על הבמה)
15. למרות שמאחוריו קריירה מצליחה וענפה, לא רבים הם שיריו שזכורים, מוכרים וידועים בציבורלדור הצעירים ואף לחלקנו. האם זה בגלל הסגנון הדרמטי שבו ניחן ונוכח העובדה שאבי זוהה כזמר פופ ולא זמר רוק?
16. אבי תרם לחנים משלו לזמרים אחרים(חי- עפרה חזה, עוד נגיע- ירדנה ארזי ועוד). האם הוא מלחין מוצלח או פחות טוב בזה?
17. השלימו את המשפט כרצונכם: בשבילי אבי טולדנו הוא............

תודה מראש למי שיענה
לצפיה ב-'עונה בכיף גדול:'
עונה בכיף גדול:
03/04/2020 | 18:19
22

בשנת 2002 בעת שחזור המצעד השנתי של קול ישראל תשכ"ט והשירים היו: "ראיתי את הקיץ", "עם רדת יום" ו"בדרך חזרה". את הראשון פחות אהבתי באותה שעה אבל את שני האחרים מאד אהבתי 
לא זוכר יותר מדי את החיבור שלי ברגע ההוא אבל כבר אז הבנתי שמדובר בזמר מוצלח ומרגש רק כעבור מספר שנים כשחזרתי להתעניין במוסיקה ישראלית ניצת החיבור שלי עם אבי. 
3. אבי גדל ונולד דווקא במרוקו ועלה לארץ באמצע שנות ה- 60 כשהוא עולה בגפו לבדו. האם זה היה סיכון בשבילו בזמנו?
זה בהחלט היה סיכון אבל זה רק מראה כמה החיבור שלו והפטריוטיות שלו היתה עצומה. מצד שני אני חש שהיה לו יותר מזל משכל באותה תקופה. 
4. אבי התפרסם בשירו הראשון "זוהי יפו" בשנת 1967. האם השיר הזה הוא שיר בכורה שתואם לדעתכם  את האישיות והצבע קול(גוון קול) הייחודי שלו? 
מדוע לא? זה שיר חזק שמראה את היכולת הקולית והגוון הקול שלו שם עוצמתי. הוא התחיל כזמר שאנסון בשיר הזה והמשיך בקו שהתפתח במהלך השנים
5. אבי הפך לכוכב מיד במקביל לשירותו הצבאי בלהקת גייסות השריון בסוף שנות ה- 60. האם השירות הצבאי תרם לו רבות? 
בהחלט תרם לו, הוא קיבל כלים, הקנה לעצמו מיומנויות והרגלים איך להופיע ולהתנועע על במה ומעבר לזה קיבל במה טובה בתור התחלה ולמד על בשרו מה זה להופיע בפני חיילים ובכל מקום אפשרי
6. בסוף שנות ה- 60 ועד שלהי שנות ה- 80 הפך אבי לגדולי הכוכבים בישראל. האם הוא מייצג את דור הזמרים שהפכו לכוכבי אלילי נוער באותן שנים?
כן, מאד מייצג. הוא, ששי קשת, יגאל בשן, צביקה פיק ושלמה ארצי היו בשנות ה- 70 אלילי נוער גדולים והיו אהודים מאד. אני חושב שמעמדו כאליל נוער, היה מוצדק לגמרי כי הוא לא רק היה זמר ענק אלא הפגין משהו משוחרר ביכולות ובהבעות פנים ובהגשה וגם בתנועות על הבמה.  
7. אבי השתתף כמעט בכל תחרויות הפסטיבלי הזמר בשנות ה- 70 וה- 80. האם זה תרם לפופולאריות שלו לדעתכם?
כמובן שכן, זמר שהשתתף בפסטיבלים העלה ביודעין ובמודעות עצמית את הפופולאריות שלו ובעצם כל זמר חלם אז להשתתף בפסטיבלי הילדים, הזמר והפזמון והזמר המזרחי והחסידי. 
הכי אוהב את האלבומים: "אבי"(1969), "סתם בן אדם"(1974), "זירת חיי"(1976), "מפגשים"(1982), "אני רק עובר"(1984) והאלבום "תרקדי את הלילה"(1986)
9. בסוף שנות ה- 70 ניסה אבי להצליח בצרפת עם שירים צרפתיים ושאנסונים. הוא אף העלה בישראל מופע משירי הזמר השאנסונר שרל אזנאבור. האם הסגנון הזה התאים לו?
בטח, מאד התאים לו לשיר והאישיות שלו יצאה החוצה. הוא לא זייף את החיבור לשאנסונים והסגנון הצרפתי. 
10. מה לדעתכם הסיבה שהוא העדיף לחזור לארץ ולוותר על קריירה בינלאומית בצרפת ואירופה?
סיבה ברורה: קשה היה לפצח בזמנו את שוק התעשייה בזירה הבינלאומית ובעיקר באירופה ואמריקה. מעטים היו אלה שהצליחו עד העשור האחרון למעשה. הוא גם הקליט שירים בטרנד מוסיקה מערבית וכנראה בגלל זה לא הצליח לחדור את לב האירופאיים.  
11. בשנת 1982 ניצח אבי בקדם אירוויזיון וייצג את המדינה עם הלהיט הקלאסי "הורה". האם הסגנון והשיר עשו כבוד למדינה בעיניכם?
מאד ייצג בכבוד ועשה כבוד לאומי למדינה!!! היום אני לא בטוח שיש סיכוי שנה אחר שנה להגיע למקום 2. גם מעבר לכך, השיר "הורה" היה קליט, מיוחד ומאד מלודי וטוב מספיק 
12. אבי מזוהה גם כזמר שירי ילדים ושירי ארץ ישראל. איזה שיר ילדים או שיר ארץ ישראלי אתם הכי אוהבים?
משירי הילדים הכי אוהב את: "חג יובל", "למה ככה" ו"אבא"(אבא אל תלך).
משירי ארץ ישראל הכי אוהב את: "עם רדת יום" ו"מה חשוב היום" וגם "בדרך חזרה"
סיבה ראשונה היא שינוי פני שוק המוסיקה הישראלית בשנות ה- 90. אין מקום יותר לזמרי שירי ילדים ושירי ארץ ישראל במיינסטרים. סיבה שנייה, אבי כבר היה קרוב לגיל 50 ומעטים הזמרים שמצליחים אצל הקהל משך כל כך הרבה שנים בלי ירידות בקריירה. לקהל יש נטייה למצוא אהבות חדשות. 
14. עם איזה זמר או זמרת מישראל הייתם רוצים שיבצע דואט?(מבחינת שילוב קולות, סגנון והופעה על הבמה)
זמרות: א. ירדנה ארזי. ב. אילנית  ג. אילנה אביטל   ד. נורית גלרון  ה. ריטה
זמרים פחות משנה לי ברגע זה
15. למרות שמאחוריו קריירה מצליחה וענפה, לא רבים הם שיריו שזכורים, מוכרים וידועים בציבור לדור הצעירים ואף לחלקנו. האם זה בגלל הסגנון הדרמטי שבו ניחן ונוכח העובדה שאבי זוהה כזמר פופ ולא זמר רוק?
זאת התשובה לגמרי לדעתי!!! בארץ פופ לא נחשב לדבר רציני וכזה שמאפשר הערכה במימד הציבורי בקרב הברנז'ה והמומחים והמבקרים. מעבר לזה אבי הינו זמר דרמטי וזה הפריע ומפריע לאנשים לקבל אותו. 
16. אבי תרם לחנים משלו לזמרים אחרים(חי- עפרה חזה, עוד נגיע- ירדנה ארזי ועוד). האם הוא מלחין מוצלח או פחות טוב בזה?
הוא מלחין נפלא ותרם שירים נכסי צאן ברזל לפסקול הישראלי
בשבילי אבי טולדנו הוא שייך לגדולי המבצעים במדינה בלי שום ספק והוא אומן בכל רמ"ח איבריו ואני מעריך אותו ומחובר מאד אל שיריו ככל שחולף הזמן!!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/04/2020 | 18:38
3
22
אני נחשפתי אבל לא ממש הכרתי די בצמוד מאמינה ששני שהשירים שהובילו בבית זה הורה\זוהי יפו
אחרכך נחשפתי בהיכל התהילה שהייתי צופה אדוקה
הצרפתי פחות מכירה
לא לפי אלבומים לאבי לא ידוע ששמעתי אלבום ממש מסודר
לא מכירה שירי ילדים שלו כנל
ירדנה ארזי הכי מתאים
כמובן לא אוהבת את חי, עוד נגיע חמוד קצבי לא השיא שלו ככה ככה לדעתי
אבי טולנדו מגיעה לו יותר הכרה בהחלט.
לצפיה ב-'ואיך נראה הטופ 10 שלך של אבי?'
ואיך נראה הטופ 10 שלך של אבי?
03/04/2020 | 18:45
2
16
אצלי:
1. הביתה סינדרלה
2. איך עף הזמן
3. אבא אבא
4. זירת חיי
5. אחרי החגים(עןם עפרה חזה ז"ל)
6. עם רדת יום
7. בדרך חזרה
8. קול קורא
9. כל חיי
10. מה חשוב היום+ זהי יפו+ ליאורה
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
03/04/2020 | 19:32
1
11
זירת חיי
ליאורה
רדת יום
הורה
אחרי החגים
עוד נגיע שזה חצי שלו
זוהי יפו
תרקדי את הלילה
אוי כמה להיטים
קשה קצת...
ובין עוד נגיע\לחי מה לוקח?
לצפיה ב-'אצלי? קשה. אני אוהב מאד את שניהם, אומר תיקו!!! '
אצלי? קשה. אני אוהב מאד את שניהם, אומר תיקו!!!
03/04/2020 | 19:37
5
לצפיה ב-'השחפים על המזח כבר עפו'
השחפים על המזח כבר עפו
03/04/2020 | 21:16
16
12. היית צריך לשאול את זה אתמול ביום ההולדת של אבא שלי בגלל השיר שהכרת לי לא מזמן :)
לצפיה ב-'שאלון ארוך אבל אענה'
שאלון ארוך אבל אענה
05/04/2020 | 01:56
11

בקאמבק שלו ב-1980
קול ספרדי יפה
איזה קטע, גם אבא של לאה עלה לארץ לבדו ממרוקו, ב-1966! הוא הסתדר לא רע
מתאים לו
מעריך שכן
דיי כן
מאוד
1980-1981
כן, הוא סוג של זמר צרפתי-ספרדי
לא יודע
מאוד מאוד, וגם חי שהוא חיבר
חג יובל
כמו הרבה אומנים שנס ליחם
עם יגאל בשן, רק חבל שהוא נפטר:(
15. למרות שמאחוריו קריירה מצליחה וענפה, לא רבים הם שיריו שזכורים, מוכרים וידועים בציבורלדור הצעירים ואף לחלקנו. האם זה בגלל הסגנון הדרמטי שבו ניחן ונוכח העובדה שאבי זוהה כזמר פופ ולא זמר רוק?
מה רע בפופ? לא יודע
מלחין מעולה
אחד הזמרים הנהדרים של שנות הששים-שמונים

לצפיה ב-'השיר היומי ליום שישי 3.4'
השיר היומי ליום שישי 3.4
03/04/2020 | 12:43
9
5
לצפיה ב-'בחחים הכל עובר/עליזה עזיקרי '
בחחים הכל עובר/עליזה עזיקרי
03/04/2020 | 13:16
2
2
לצפיה ב-'מצוין יופי של בחירה'
מצוין יופי של בחירה
03/04/2020 | 13:19
1
2
לצפיה ב-'תודה, כמובן שזה "בחיים הכל עובר"'
תודה, כמובן שזה "בחיים הכל עובר"
03/04/2020 | 13:25
8
לצפיה ב-'Simple Minds - Hypnotised'
Simple Minds - Hypnotised
03/04/2020 | 14:14
4
כניסת טופ 20 מהפנטת בבריטי 95.
לצפיה ב-'אני ושירי- שושנה דמארי'
אני ושירי- שושנה דמארי
03/04/2020 | 16:17
4
מראשוני השירים של המלחין אפי נצר שייבדל לחיים ארוכים שהלחין עבור שושנה ו3 שריד את השיר לפסטיבל הזמר והפזמון תשכ"ד 1964

לצפיה ב-'מוקדש לצ'ארלי Céline Dion - The Reason'
מוקדש לצ'ארלי Céline Dion - The Reason
03/04/2020 | 22:24
1
8
לצפיה ב-' עוצר נשימה !!'
עוצר נשימה !!
03/04/2020 | 23:04
1
לצפיה ב-'הורה - אבי טולדנו'
הורה - אבי טולדנו
05/04/2020 | 01:50
1
8
יואב גינאי השמיע את זה אחרי הראיון עם הזמר לכבוד יום הולדתו
לצפיה ב-'יש לו טעם טוב ליואב גינאי, שיר גדול'
יש לו טעם טוב ליואב גינאי, שיר גדול
05/04/2020 | 16:36
2
לצפיה ב-'השיר היומי שבת'
השיר היומי שבת
04/04/2020 | 09:26
9
8
לצפיה ב-'משינה-ברחובות שלנו.'
משינה-ברחובות שלנו.
04/04/2020 | 09:27
1
3
לצפיה ב-'מקסים ומרגש'
מקסים ומרגש
04/04/2020 | 10:40
לצפיה ב-'Vanessa Williams - The Sweetest Days'
Vanessa Williams - The Sweetest Days
04/04/2020 | 10:07
9
עוד שיר נהדר מהבריטי האחרון...
לצפיה ב-'Dua Lipa - Break My Heart '
Dua Lipa - Break My Heart
04/04/2020 | 18:15
10
כזו מלכה!
וכאילו כל זה לא מספיק השיר גם מעודד הישארות בבית
לצפיה ב-'לאהוב- אילנה אביטל מוקדש לאריה'
לאהוב- אילנה אביטל מוקדש לאריה
04/04/2020 | 20:24
2
23
איך אני אוהב את השיר והזמרת השיר שעשה כבוד לנו בפסטיבל וינה דל מאר בצ'ילה הרחוקה והגיע שם למקום ה- 4 בשנת 1978. לא מפסיק להתנגן לי היום 
הנה מצרף ביצוע בלייב באנגלית מתוך הפסטיבל

לצפיה ב-'איזו תגלית אביחי, אתה ענק-]'
איזו תגלית אביחי, אתה ענק-]
05/04/2020 | 01:46
1
17
אילנה אביטל אדירה כל כך!
לצפיה ב-'תודה, שמח שאהבת ואילנה אדירה'
תודה, שמח שאהבת ואילנה אדירה
05/04/2020 | 11:13
5
לצפיה ב-'La Roux - Automatic Driver'
La Roux - Automatic Driver
05/04/2020 | 01:21
6
התמכרתי
לצפיה ב-'הנה אנכי שולח לכם - לאה ואריה'
הנה אנכי שולח לכם - לאה ואריה
05/04/2020 | 01:49
7
שרנו את זה בארוחת שבת
פסוק מההפטרה של שבת הגדול "הנה אנכי שלח לכם את אליה הנביא לפני בוא יום ה' הגדול והנורא"
לצפיה ב-'מסכמים שבוע של סגר וחוסר שגרה'
מסכמים שבוע של סגר וחוסר שגרה
02/04/2020 | 11:34
68
109
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא
המשך>>
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא
לצפיה ב-'המצעד של ג'- 30.3.1997'
המצעד של ג'- 30.3.1997
02/04/2020 | 15:32
38
19
מצעד מלפני 23 שנים:
יצאו מהמצעד:
1. יש לי אותך- מיקה קרני
2. מלאך- דודי לוי
3. נסיךמ השקרים- דורון מזר
4. זנב לא שוכח- הפרויקט

לא נכנסו:
1. נגן נגן- מתי סרי
2. קחי לך זמן- X טים
לצפיה ב-'הפינה לשיפוטכם'
הפינה לשיפוטכם
02/04/2020 | 15:43
3
16
1. באתי עם הליל- נתי לוי

2. תמונות חייה- מיקי גבריאלוב

3. לאהוב- שרית חדד

4. ארוחתו של תינוק- אנרגיה חולנית

5. הנשמה- פיני חדד

6. אין לנו מה להפסיד- היי פייב
לצפיה ב-'בדקתי פה גם את "לאהוב".'
בדקתי פה גם את "לאהוב".
03/04/2020 | 10:28
2
2
לצפיה ב-'שיר נהדר באמת'
שיר נהדר באמת
03/04/2020 | 12:04
1
6
זה בעצם השיר הראשון שלה שצעד במצעד רשת ג'. הסינגלים מהאלבום הראשון "ניצוץ החיים" לא צעדו כלל
לצפיה ב-'ואלה? מעניין'
ואלה? מעניין
03/04/2020 | 14:12
2
לצפיה ב-'מקומות 20- 11'
מקומות 20- 11
02/04/2020 | 15:52
2
22
20. אוזניים לטלפון- שלום חנוך
 התרסקות השבוע!!(8 שלבים)

19. עוד היא הולכת- אוליב
 כניסה חדשה!
אין קישור

18. את כל חיי- דורון מזר

17. אחכה לך- ג'וזי כץ

16. קפה אלהמברה- מרגלית צנעני
 השיר הוותיק(8 שבועות במצעד)

15. שואף לאפס- מאיר אריאל
 כניסה חדשה!

14. ננוע- אחינועם ניני

13. געגועים- דודי לוי

12. איך עושים מים- אבטיפוס

11. סדר היום- לאה שבת
לצפיה ב-'קפה אלהמברה '
קפה אלהמברה
02/04/2020 | 22:49
3
לצפיה ב-'בדקתי גם את 11. זמרת טובה ושיר נהדר.'
בדקתי גם את 11. זמרת טובה ושיר נהדר.
03/04/2020 | 10:24
2
לצפיה ב-'מקום 10'
מקום 10
02/04/2020 | 19:10
3
17
כשזה עמוק- קורין אלאל וענבל פרלמוטר

לצפיה ב-'שילוב קולות מגניב. אהבתי.'
שילוב קולות מגניב. אהבתי.
02/04/2020 | 22:53
2
2
לצפיה ב-'כעבור מספר חודשים ענבל נהרגה בתאונת דרכים'
כעבור מספר חודשים ענבל נהרגה בתאונת דרכים
03/04/2020 | 12:14
1
2
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 14:12
1
לצפיה ב-'מקום 9'
מקום 9
02/04/2020 | 19:12
1
18
אני זוכר- יובל בנאי

כניסה חדשה!

לצפיה ב-'החזרה על הפזמון כ"כ הרבה פעמים עייפה אותי .. '
החזרה על הפזמון כ"כ הרבה פעמים עייפה אותי ..
02/04/2020 | 22:58
13
כל השאר בסדר.
לצפיה ב-'מקום 8'
מקום 8
02/04/2020 | 19:13
2
17
יום מעונן- היי פייב

שהה שבוע(1) בראש המצעד!
לצפיה ב-'אופטימי, טוב וכיפי '
אופטימי, טוב וכיפי
02/04/2020 | 23:03
2
לצפיה ב-'לא רע בעבר יש מצב שאהבתי יותר'
לא רע בעבר יש מצב שאהבתי יותר
02/04/2020 | 23:18
1
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
02/04/2020 | 19:15
1
16
מילים ומחשבות- מיקי גבריאלוב

לצפיה ב-'סטנדרטי.. לא מספיק מעניין...'
סטנדרטי.. לא מספיק מעניין...
02/04/2020 | 23:07
1
לצפיה ב-'מקום 6'
מקום 6
02/04/2020 | 19:16
2
19
בוקי- מיקה קרני

לצפיה ב-'מהנה ומשעשע.. '
מהנה ומשעשע..
02/04/2020 | 23:13
1
5
לצפיה ב-'זמרת מדהימה, אחת מהאהובות עלי במיוחד'
זמרת מדהימה, אחת מהאהובות עלי במיוחד
03/04/2020 | 12:15
1
לצפיה ב-'מקום 5'
מקום 5
02/04/2020 | 19:18
3
21
איזו מן ילדה- יהודית רביץ

שהה שבועיים(2) בראש המצעד!!

לצפיה ב-'האזנתי לו פעמיים.. בהאזנה שנייה מתחבב יותר. אהבתי.'
האזנתי לו פעמיים.. בהאזנה שנייה מתחבב יותר. אהבתי.
02/04/2020 | 23:17
1
5
לצפיה ב-'זה אלבום מעט אנדרייטד שלה, האלבום כשל במכירות'
זה אלבום מעט אנדרייטד שלה, האלבום כשל במכירות
03/04/2020 | 12:17
8
וזה בערך הלהיט הגדול היחיד שהנפיקה מהאלבום הזה "איזו מן ילדה"
לצפיה ב-'מסר מדהים'
מסר מדהים
02/04/2020 | 23:18
1
לצפיה ב-'מקום 4'
מקום 4
02/04/2020 | 19:21
3
19
אבל אהבה- אחינועם ניני ומאיר בנאי

העליה הגבוהה!!(3 שלבים)

לצפיה ב-'דואט מקסים.. ביצוע מגניב ומחמם את הלב.'
דואט מקסים.. ביצוע מגניב ומחמם את הלב.
02/04/2020 | 23:22
2
4
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
03/04/2020 | 12:18
1
14
ואני לא מת בכללי על אחינועם ניני, היא קצת משעממת וחד גונית למרות הווקאליות שלה
לצפיה ב-'מכיר לה מעט שירים... בואי כאלה וגם השירים שהיו בקדם'
מכיר לה מעט שירים... בואי כאלה וגם השירים שהיו בקדם
03/04/2020 | 14:11
8
האירוויזיון ביחד עם מירה. כולם נפלאים.
לצפיה ב-'מקום 3'
מקום 3
02/04/2020 | 19:22
1
28
אישה בגילך- יהודית רביץ

לצפיה ב-'מצוין.'
מצוין.
03/04/2020 | 10:04
לצפיה ב-'מקום 2'
מקום 2
02/04/2020 | 19:24
1
26
ציפור- אבטיפוס

לצפיה ב-'לא רע אבל לא משך אותי מספיק.'
לא רע אבל לא משך אותי מספיק.
03/04/2020 | 10:08
3
לצפיה ב-'מקום 1'
מקום 1
02/04/2020 | 19:26
4
33
סוף העולם- אביב גפן וברי סחרוף

הכניסה הגבוהה! 
 שבוע 1 בראש המצעד!!

לצפיה ב-'שיר ענק בזמנו הייתי מכורה חזק מזמן לא שמעתי אותו'
שיר ענק בזמנו הייתי מכורה חזק מזמן לא שמעתי אותו
02/04/2020 | 22:38
3
לצפיה ב-'אקטואלי משהו'
אקטואלי משהו
02/04/2020 | 22:54
11
לצפיה ב-'סוף טוב ומיוחד למצעד. בטופ 3 אהבתי יותר את יהודית רביץ.'
סוף טוב ומיוחד למצעד. בטופ 3 אהבתי יותר את יהודית רביץ.
03/04/2020 | 10:19
1
12
תודה רבה על המצעד
לצפיה ב-'זאת תקופת שיא ההצלחה של גפן במצעדים ובמכירות'
זאת תקופת שיא ההצלחה של גפן במצעדים ובמכירות
03/04/2020 | 12:26
8
שמח שנהנית ותודה על התגובות
לצפיה ב-'השיר היומי - חמישי, ח' בניסן, 2 באפריל'
השיר היומי - חמישי, ח' בניסן, 2 באפריל
02/04/2020 | 01:01
10
6
לצפיה ב-'את- אתי אנקרי'
את- אתי אנקרי
02/04/2020 | 12:12
11
שיר ילדים חדש ונהדר של הזמרת מתוך אלבום שירי ילדים חדש שייצא בקרוב
לצפיה ב-'Terence Trent D'Arby - Holding On To You'
Terence Trent D'Arby - Holding On To You
02/04/2020 | 18:25
8
8
כניסה במקום 22 בבריטי 1995.
איזה זמר ! איזה שיר !!
לצפיה ב-'אגב דאגה צ'ארלי'
אגב דאגה צ'ארלי
02/04/2020 | 21:38
7
18
שמעתי בחדשות שהיה אתמול קצת בלאגן בקרבת הבית שלך (= של אמא)

+ שים השיר היומי של יום שישי הקדשתי לך :)
לצפיה ב-'ממש בקרבתי. כמה מטרים הליכה'
ממש בקרבתי. כמה מטרים הליכה
02/04/2020 | 22:40
4
13
כרגיל העבריינים המתוסכלים שמחפשים בלגן..
לצפיה ב-'העיקר שאתם בסדר '
העיקר שאתם בסדר
02/04/2020 | 22:49
3
3
לצפיה ב-'כן.. עיקר הבלגן באזור המסעדות ביפת...'
כן.. עיקר הבלגן באזור המסעדות ביפת...
02/04/2020 | 22:52
2
12
כרגע מסוקים מעל הבית..
לצפיה ב-' שמור על עצמך.'
שמור על עצמך.
02/04/2020 | 23:05
1
3
לצפיה ב-'תודה.. נשאר בבית'
תודה.. נשאר בבית
02/04/2020 | 23:08
2
לצפיה ב-'איפה הקדשת לי.. לא מוצא..'
איפה הקדשת לי.. לא מוצא..
02/04/2020 | 22:42
1
2
לצפיה ב-'אה כן מצאתי.. סלין ובי ג'יז.. דואט מקסים..תודה'
אה כן מצאתי.. סלין ובי ג'יז.. דואט מקסים..תודה
02/04/2020 | 22:44
3
לצפיה ב-'יום הולדת שמח ליואב'
יום הולדת שמח ליואב
02/04/2020 | 19:34
5
20
לצפיה ב-'שמח שאתה חבר קבוע בפורום'
שמח שאתה חבר קבוע בפורום
02/04/2020 | 19:36
9
מתי הצטרפת? לפני שנתיים? שלוש? ארבע?

מאחל לך בריאות שלמה, אהבה, אושר רב והרבה הנאה ממוזיקה
לצפיה ב-'מזל טוב, יואב! '
מזל טוב, יואב!
02/04/2020 | 19:46
1
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב ויומהולדת שמח'
המון המון מזל טוב ויומהולדת שמח
02/04/2020 | 19:49
8
מאחל לך המון בריאות, רגעי נחת ואושר רבים ושתצליח להגשים את חלומותיך
תהנה מהיומהולדת ובכלל ממוסיקה שהינה לטעמך האישי
לצפיה ב-'היום?! יום הולדת גם לאבא אז '
היום?! יום הולדת גם לאבא אז
02/04/2020 | 21:33
2
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 22:45
1
לצפיה ב-'חודש מרץ בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה'
חודש מרץ בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה
01/04/2020 | 12:51
15
11
לצפיה ב-' שרשורים בולטים'
שרשורים בולטים
01/04/2020 | 12:54
23

שאלון בידוד ומוזיקה של צ'ארלי
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18477629...

מצעד הסבנטיז של גל"צ באדיבות אלי
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18474487...

פינת השיר ההזוי באדיבות יובל
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18476572...

פינת השיר המעודד באדיבות יעל
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18480467...

מצעד שירי זמרות אלפיים של אביחי
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18477703...

המצעד השנתי של אביחי תשל"ח - חלק א'
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18481992...

סינגלים חדשים לשיפוטכם באדיבות אלי
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18479741...

יום הולדת שמח ליעל
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18478525...

לצפיה ב-' עשרת הפורומים המועדפים'
עשרת הפורומים המועדפים
01/04/2020 | 12:57
19
 תמיכה טכנית

רשתות פס רחב ip-tv

צרכנות

עבודה בהייטק

סלולארי

סטודנטים

נדל"ן

טלוויזיה

הריון ולידה - תמיכה

אסטרולוגיה

מה עם איזה פורום אקטואלי חדש - המאבק בקורונה, בידוד, הסגר או משהו כזה?
לצפיה ב-' כמות הגולשים'
כמות הגולשים
01/04/2020 | 13:00
18
13 בלבד, שיא שלילי בכל הזמנים

אתמול הזמנתי חברים בקבוצת הפייסבוק של הפורום לחזור
שניים עשו לייק ועוד חמישה ראו
נקווה שייצא מזה משהו

לצפיה ב-' כמות הודעות כללית'
כמות הודעות כללית
01/04/2020 | 13:03
18
1479 - מהנמוכים בהיסטוריה

ירידה ב-268 הודעות לעומת החודש שעבר, למרות שבחודש הזה היו שני ימים יותר
לצפיה ב-' מצעד הגולשים'
מצעד הגולשים
01/04/2020 | 13:08
25
1. אביחי 488 (שבוע נוסף בפיסגה)

2. צ'ארלי 383 (שבוע נוסף במקום השני)

3. אריה 114 (4+)

4. יעל 102 (1+)

5. שיר 71 (1+)

6. קובי 63 (3-)

7. לונה 55 (1+)

8. אלי 47 (1+)

9. יובל 42 (1+)

10. אורי 12 (6-)

11. יואב 2 (1+)

12. musiclife 1
(3+)

לצפיה ב-'תודה על הסיכום והבאת הנתונים אריה'
תודה על הסיכום והבאת הנתונים אריה
01/04/2020 | 13:53
3
2
לצפיה ב-'כמה חודשים ברצף אתה מוביל אביחי?'
כמה חודשים ברצף אתה מוביל אביחי?
01/04/2020 | 18:41
2
13
הכיף כולו שלי:)
לצפיה ב-'לא זוכר במדויק, אבל לדעתי שנה ויותר שאני מוביל'
לא זוכר במדויק, אבל לדעתי שנה ויותר שאני מוביל
01/04/2020 | 18:45
1
25
אשמח לתגובות שלך על שירים מהמצעד שלי תשל"ח. את הטופ 60 אפרסם מחר או ביום שישי 
לצפיה ב-'זה מצעד מענין!'
זה מצעד מענין!
02/04/2020 | 01:00
17
אנסה למצוא זמן בקרוב
לצפיה ב-'תודה רבה , אריה על הסיכום הנהדר.'
תודה רבה , אריה על הסיכום הנהדר.
02/04/2020 | 08:31
4
16
מקווה מאוד שהמצב בפורום לא ידרדר יותר. 2020 שנת האסונות..
לצפיה ב-'צריך לנסות להרים כאן פעילויות'
צריך לנסות להרים כאן פעילויות
02/04/2020 | 11:28
3
13
תודה לך צ'ארלי:)
לצפיה ב-'חשבתי להחזיר פינה מהעבר השאלה אם תהיה הענות ,חידות'
חשבתי להחזיר פינה מהעבר השאלה אם תהיה הענות ,חידות
02/04/2020 | 17:26
2
20
מכול הנושאים ממוזיקה ישראלית לועזית וכדומה .
משחקים שהיו נחמדים בעבר למשל
השאלה אם תהיה הענות....
לצפיה ב-'זה מעולה יעל!!'
זה מעולה יעל!!
02/04/2020 | 18:32
4
לצפיה ב-'אני אשמח אם יהיה. (אשתתף בעיקר בסופ"ש)'
אני אשמח אם יהיה. (אשתתף בעיקר בסופ"ש)
02/04/2020 | 23:35
4
לצפיה ב-'תודה על הסיכום וההשקעה אריה'
תודה על הסיכום וההשקעה אריה
05/04/2020 | 04:42
לצפיה ב-'המצעד השנתי שלי תשל"ח 1977/8'
המצעד השנתי שלי תשל"ח 1977/8
30/03/2020 | 12:13
72
242
יוצא לדרך הפרויקט החדש שלי מצעדים שנתיים בעברית. זה פרויקט שהתחלתי לאחרונה ואני מדרג שירים שצעדו במצעדי הפזמונים+ סינגלים שבזמנו לא צעדו והפכו לחלק מהפסקול הישראלי במהלך השנים. 
השנה הראשונה בפרויקט הזה היא תשל"ח שהיא שנת הפזמונים 1977/8(למעשה בעבר עשיתי את פינת השירים הנבחרים...
המשך>>
יוצא לדרך הפרויקט החדש שלי מצעדים שנתיים בעברית. זה פרויקט שהתחלתי לאחרונה ואני מדרג שירים שצעדו במצעדי הפזמונים+ סינגלים שבזמנו לא צעדו והפכו לחלק מהפסקול הישראלי במהלך השנים. 
השנה הראשונה בפרויקט הזה היא תשל"ח שהיא שנת הפזמונים 1977/8(למעשה בעבר עשיתי את פינת השירים הנבחרים והפסקתי באמצע). הדירוג היה לא פשוט אבל מהנה ומוצלח, יש לי הרגשה שרובכם תאהבו את הצמרת. 
לגבי תשל"ח: זאת שנה מאד מוצלחת במוסיקה הישראלית וזה יורגש במהלך המצעד כאשר שמות חדשים שצצו במוסיקה בלטו, לצד וותיקים יותר. שנה של פרויקטים מוזיקליים(בני בום, ממתקים מפוזרים, הפרוטה והירח- חידוש שירי פלמ"ח עם אריק לביא ושוקולד מנטה מסטיק). שירי פסטיבל הילדים ופסטיבל הזמר ממשיכים לזרום אלינו וגם הדיסקו נכנס חזק ומגוון את הסאונד. 
מאחל לכם הנאה מהמצעד והתרפקות על השירים היפים הרבים
במצעד 150 מקומות, ממקום 100 יבוא שרשור בנפרד והודעה לכל מקום החל ממקום 100
אז הבה נצא לדרך!!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ