לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1686016,860 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'ערוץ ויוה וינטג' החל מ12.04 בHOT ובyes'
ערוץ ויוה וינטג' החל מ12.04 בHOT ובyes
05/04/2020 | 15:52
11
הערוץ ישודר באותו אפיק בו שודר ערוץ "אישה" בהוט וביס

לא ידוע כרגע לגבי סלקום TV ופרטנר TV
לצפיה ב-'אגדת הים הכחול '
אגדת הים הכחול
29/03/2020 | 17:37
20
66
עד פרק 10ג'ון ג'ה וצ'ונג נפגשים גם בסיאול אחרי שצ'ונג שחתה בעקבותיו כל הדרך מספרד ומחקה לו את הזיכרון. (חח בכל זאת בתולת ים...)ולמרות שהיא מסרבת לתת לו תשובות אחרי שזיהה אותה בתמונות יחד איתו הוא נותן לה להישאר לגור איתו כי הוא מבין שהוא מתחיל לפתח רגשות כלפייה עם כל המוזרויות שבה. בנוסף ג'ון ג'ה מתחיל להבין שהם היו יחד גם בחיים אחרים תוך כדי שהוא עובר היפנוזה לאור החלומות שלו. אהבתי את הסצנות שלהם באתר סקי אחרי התאונה שהיא שרדה בדרך נס, ואיך שהיא ניחמה אותו אחרי המפגש הקשה עם אבא שלו אחרי שנים שהם לא התראו כשג'ון ג'ה עזב את הבית. מסכן האמא החורגת שלו הפרידה בינו לבין ההורים שלו ועוד עכשיו היא מנסה להרוג אותו ואת אבא שלו כדי לקבל את הירושה

מגניב שהכל קורה כמו בגילגול הקודם של הדמויות רק בתפקידים אחרים אמא של ג'ון ג'ה הייתה הבוסית של הבוסית שלה כיום חח.. הפושע שעובד אצל האמא החורגת של ג'ון ג'ה רדף את ג'ון ג'ה וצ'ונג גם בגילגול הקודם כשג'ון ג'ה היה מושל שהציל אותה מפניו. מגניב איך שהגילגול הקודם שלו השאיר ציור של עצמו לגילגול הבא שלו בעקבות החלומות שהיו לו גם אז! איזה מצמרר איך שג'ון ג'ה ראה את התמונה של עצמו מהעבר והבין סופית הכל! שהוא אכן אותו מושל שהצמיד של צ'ונג היה שייך לו ושהיא הייתה חלק בלתי נפרד מחייו.

אהבתי גם את סצנת הטלפתיה ביניהם! איך שהיא העבירה לו שהסוד שלה זה שהיא בתולת ים ואיך שבאותו הרגע הוא נזכר ברגעים מהעבר שלהם ובכל מה שהם עברו בספרד והבין שהדמויות שמצויירות על הכד העתיק זה הם!

מעניין איך הוא יעכל את הכל עכשיו שהוא יודע את כל האמת.. דרמה ממש טובה
לצפיה ב-'בהחלט דרמה ממש טובה '
בהחלט דרמה ממש טובה
31/03/2020 | 00:59
13
34
איך שיש תמונה שלהם בספרד והוא לא יודע על זה כלום משמש תירוץ בשבילו לארח את צ'ונג בביתו ולהמשיך לטעון שהוא לא מרגיש כלום כלפיה, אפילו בסצינת הסקי הוא טוען שמדובר רק בניסיון והכי איכשהו שהוא מקנא לעצמו בלי לדעת שהיא אמרה גם לבחור הקודם שהיא אוהבת אותו והוא חושב שהיא אומרת בקלות לכל אחד כשלמעשה זה הוא בספרד, אבל היא לא יכולה להגיד לו כי אז תצטרך לספר שהיא בתולת ים שמסוגלת למחוק זיכרון ואחר כך היא גם מגלה מבתול הים שאם הוא לא יאהב אותה היא תמות כי רק האהבה של האדם השני מחזיקה את הלב על היבשה וגם מניסיון של בתול הים שאהובתו התנערה ממנו כשגילתה שהוא בתול ים, למרות שלפי איך שהגיבה למותו, לא נראה שבאמת הפסיקה לאהוב אותו אבל התנכרה לו ולכן הוא מת. ועכשיו היא חשבה שאם הוא יגלה אז בטוח הוא לא יוכל לעולם לאהוב אותה. 

התאונה היא יותר נס רפואי שהחום שלה היה 25 מעלות שאדם לא חי בטמפרטורה כזאת, אבל היא בתולת ים, גם ההחלמה המהירה שלה שגרמה גם לג'ון ג'ה וגם למנהל שהיא הכניסה לו מכה לחשוב שהפציעה שלה מזויפת. אבל מרגע התאונה ועד לטיפול היא באמת הייתה פצועה קשה מאוד.

גם הקטע שבו צ'ונג מנחמת לאחר המפגש עם אביו שבו לא הצליח לומר את מה שבליבו שכועס על אביו שנתן לאימו החורגת להפריד ביניהם ופשוט אמר שהוא לא רוצה שום קשר איתו, אך דווקא זה הזכיר לו זיכרונות ילדות לא נעימים כשחי עם אביו עם אימו החורגת ואחיו החורג.

לגבי הגלגול הקודם גם האימא החורגת היא הפילגש שעזרה לזה שרדף את סו האווה (הגלגול הקודם של צ'ונג) בגלגול הקודם והפיצו את זה שבתולת הים מביאה לאסונות. גם פה בגלגול הקודם היא עבדה בשבילו ובגלגול הזה הוא עובד בשבילה. וגם החבר הכי טוב של המושל שהוא יותר מבוגר בגלגול הזה, אז בגלגול הקודם הוא הסתיר את סו האווה ועלו על עקבותיו והוא נפל מצוק ובדיוק בגלגול הזה אימו החורגת גילתה שהוא הולך להיפגש עם האבא של ג'ון ג'ה בקשר לצוואה והפושע כמעט הרג אותו, כך שהוא נפצע קשה בשני הגלגולים.

מדהים שגם המושל חלם על הגלגול הבא שהוא קודם כשהציל את סו האווה חלם בדיוק מה שקרה שהם נפגשו והיא חזרה אליו ממרחקים והוא לא זכר אותה וגם חלם על איך ג'ון ג'ה קורא בספרייה על מותו והבין שהכול יחזור על עצמו והשאיר הודעה לג'ון ג'ה בחלום ואחר כך גם ציור כדי להראות שזה לא סתם חלום מקרי אלא באמת הגלגול הקודם שלו התגלה אליו והזהיר אותה מאסונות שעומדים לחזור על עצמם ולכן עליו לשמור על האישה ולהיזהר מהאדם הרע.

הטלפתיה גם חלק מאוד מרכזי שבתול הים הסביר שהיתרון ביבשה הוא שהוא יכול לשקר בעוד בים קוראים את המחשבות שלו מקילומטרים אז נראה שנוצר קשר טלפתי גם בישבה בין צ'ונג לג'ון ג'ה והוא שמע את מחשבותיה שהיא בתולת ים וגם נזכר במה שקרה בספרד ורגע לפני שמחקה לו את הזיכרון אמרה לו שהיא אוהבת אותו. 
לצפיה ב-'כן איזה עצוב איך שבתול הים לא שרד'
כן איזה עצוב איך שבתול הים לא שרד
31/03/2020 | 15:58
12
26
בגלל אהבה נכזבת ובכלל באסה שכבר לא נראה יותר את השף החמוד מלכל הרוחות חח אבל לפחות הוא הספיק להדריך את צ'ונג

היה מצחיק איך שהיא החטיפה למנהל המושחת של הבית חולים חחח ואיך שאף אחד לא הבין איך השבר שלה התאחה תוך יום אחד אפילו זאת שמאוהבת בג'ון ג'ה מתחילה לחשוב שהיא יצור מכוכב אחר

וכן אהבתי גם את ההקבלה עם החבר הטוב של ג'ון ג'ה מהגילגול הקודם שעכשיו הוא המשרת הנאמן. מקווה שהוא ישרוד! 

אגב אתה לא צופה בסיבוב השני? מעניין מה תהיה המחליפה עוד שלושה שבועות היא מסתיימת
לצפיה ב-'אני צופה בסיבוב שני '
אני צופה בסיבוב שני
31/03/2020 | 17:37
11
30
כשכתבת על השף עדיין הייתי בפרק 4, עכשיו גם בפרק 10, הקדמת אותי רק ביום אחד או מתי שראית כי צפיתי בפרק 10 שוב היום.

ב-VOD של פטרנר TV הפתיעו לכבוד הקורונה והחזירו ל-VOD את דם ואדמה, חמישה כוכבים, תמיד אהבה ויער סודי, אני מקווה שיער סודי הקוריאנית זה באותה קטגוריה של לעשות לנו כיף ולא משום שהיא תהיה המחליפה של אגדת הים הכחול שזה יהיה מוגזם שבזמן שיש קוריאנית של 51 פרקים במשבצת השנייה יהיו שלושה שידורים חוזרים ברצף. ואכן המחליפה של חלומות בהקיץ הטורקית עולה ב-26.4 ולפי התאריך אנחנו יודעים מה המחליפה (הטורקית כמובן) ואמנם לא הודיעו באיזה שעה ובמקום מה, אך התאריך אומר הכול, ואילו המחליפה של אגדת הים הכחול אמורה לעלות ב-23.4 ועדיין לא פורסמה, כרגיל לטורקיות עדיפות בכל. 

בתול הים היה חייב למות כדי שצ'ונג תפחד שזה מה שעלול לקרות לה ולהוסיף דרמה לסדרה, למרות שבתול הים היה יכול פשוט לחזור לים וגם היא יכולה.

קטעים מצחיקים עם המכות למנהל מושחת וגם איך שבתולת הים הציעה לאישה שבתה מתה בגלל רשלנות רפואית למחוק לה את הזיכרון וכמעט עשתה זאת ואז האישה הסבירה שזה לא רעיון טוב שתשכח מהבת שלה וגם תשכח מהרגעים הטובים איתה, בעוד צ'ונג חשבה שכל מה שכואב עדיף למחוק מהזיכרון. 

הקבלה של החבר יפה וגם בשני עולמות הוא נפצע קשה כשהגן על חברו דאם ריונג בתקופתי וג'ון ג'ה במודרני ובשני הגלגולים אותו נבל אחראי לזה.
לצפיה ב-'מגניב אז אנחנו באותו הקצב'
מגניב אז אנחנו באותו הקצב
01/04/2020 | 12:29
10
29
אני אוהבת את ההומור בסדרה יש מלא קטעים מצחיקים במיוחד עם צ'ונג חח השחקנית הזו גדולה. אהבתי גם את סצנת ההשתכרות שלהםאיך שצ'ונג התפקחה אחרי שנייה למרות שהיא שתתה ליטרים של בירה אגב לקח לי זמן להבין שמה שהם לועסים שם זה זרועות תמנון מיובש

מגניב שהחזירו לפרטנר את דם ואדמה מקווה שהיא תחזור בהמשך גם לויוה. לעומת זאת ה"צ'ופר" של הוט זה סרטים טורקיים בחינם

נקווה שיפרסמו את המחליפה של אגדת הים הכחול בקרוב, יש כבר כמה שאני מחכה להן במיוחד עוזר הבית שלך והבושם הקסום - נראות ממש טוב
לצפיה ב-'כן צ'ונג למזלה התפכחה במהירות '
כן צ'ונג למזלה התפכחה במהירות
01/04/2020 | 21:10
4
24
עוד רגע הייתה אומרת שהיא בתולת ים, וגם הוא אמר לה שיאהב אותה לא משנה כמה היא שונה, אבל אז החבר אמר שמה שהוא אומר כשיכור אלה שקרים מוחלטים.

והילדה שקוראת את המחשבות של צ'ונג גם עם התמנון וגם זה שהיא שונה.

לגבי התמנון זה גם נאמר בסדרה שהיא כשיכורה לא הבינה איך אפשר להרוג ככה תמנון ואמרה שבשבילה תמנון הוא כמו כלב בשבילם. 
לצפיה ב-'יבגני אתה עדיין צופה בקיסרית?'
יבגני אתה עדיין צופה בקיסרית?
04/04/2020 | 19:11
2
12
אם כן, לאיזה פרק הגעת?
לצפיה ב-'אני צופה ואני בפרק 20 '
אני צופה ואני בפרק 20
04/04/2020 | 19:50
11
לצפיה ב-'אני מנסה להבין את יחסי הכוחות בארמון יואן '
אני מנסה להבין את יחסי הכוחות בארמון יואן
04/04/2020 | 19:57
11
למקרה שעוד לא הגעת לפרקים האלה. 

אם ממילא השליט אל טמור אז בשביל מה צריך קיסר, ובשביל מה אל טמור רצה לרצוח את אל טוגון ולהשאיר את משפחת המלוכה ללא היורשים אם הוא ממילא שולט במשפחת המלוכה וכפה על הקיסר האבא של שני הקיסרים הבאים להתאבד. ומדוע הגנרל רוצה חושב שאם ימצא את השבועה בדם יהיה השליט, קודם כל אם אל טמור כל כך חזק מדוע המעורבות שלו ברצח הקיסר תשנה משהו ושנית מדוע מישהו אחר צריך להפוך להיות השליט, מדוע אף אחד לא לוקח בחשבון את האופצייה שהקיסר יהיה גם השליט, עד כך מזלזלים בו? או שרוצים את שבועה בדם כדי לצבור את אותו כוח שהיה לאל טמור? 

וסונג ניונג נכון שאל אל טוגון תקע לה וליורש העצר של גוריו סכין בגב, אבל מדוע היא מאשימה אותו במותו של אביה, הרי לפני שידעו שאל טוגון ניצל החייל מגוריו שכרת ברית עם מלך ניואנג עקר לאביה את האוזניים, העיניים והלשון, והראו אותו מת בזרועותיה מפצעיו ולא שהוא הוצא להורג. 
לצפיה ב-'בהתחלה חשבתי שהם צוחקים בנוגע לתמנון בגלל שהם היו שיכורים חח'
בהתחלה חשבתי שהם צוחקים בנוגע לתמנון בגלל שהם היו שיכורים חח
04/04/2020 | 19:50
7
לצפיה ב-'אגב אהבה מכוכב אחר זה עם אותה שחקנית ואותו הסגנון '
אגב אהבה מכוכב אחר זה עם אותה שחקנית ואותו הסגנון
04/04/2020 | 20:04
4
20
אפילו השירים שמערבבים אנגלית וקוריאנית דומים בשתי הסדרות. והסדרה אהבה מכוכב אחר שודרה פעמיים בויוה פלוס, ופעם אחת אחרי השידור השני היא עלתה לאתר כך שהסיכוי שתגיע לאי פעם לויוה שוב כמעט לא קיים כי לכבוד הזה זכו רק בובה פראית ותשוקת הנצים ואולי אפשר לכלול את הכלה מאיסטנבול שאמנם לא משודרת בפעם שלישית אם לא להחשיב את ערוץ הכלה אבל כבר פעם שנייה לא רק בטלוויזיה אלא גם באתר. 

אז אם לא תהיה קוריאנית לטעמך אחרי אגדת הים הכחול, תוכלי לצפות במחשב בסדרה שדומה בסגנון לאגדת הים הכחול: 

לצפיה ב-'אני בהחלט אקח גם אותה בחשבון חבל שפיספסתי'
אני בהחלט אקח גם אותה בחשבון חבל שפיספסתי
04/04/2020 | 21:24
10
לצפיה ב-'אפרופו המחליפה ויוה בדיוק ענו לי עכשיו שהיא תתפרסם'
אפרופו המחליפה ויוה בדיוק ענו לי עכשיו שהיא תתפרסם
04/04/2020 | 21:44
2
21
עד מחר בבוקר... מתחח מעניין באמת אם זה יהיה שידור חוזר או משהו חדש.
לצפיה ב-'הנה הם פרסמו עכשיומסתבר שזה אכן עוד ש.ח "הפרקליט"'
הנה הם פרסמו עכשיומסתבר שזה אכן עוד ש.ח "הפרקליט"
04/04/2020 | 22:04
1
19
נראה שהם הפכו את זה למשבצת של שידורים חוזרים בזמן שיש כל כך הרבה חדשות טובות ומעניינות. חבל, מילא אם זה היה משהו בסגנון הקליל יותר ולא מותחן. אבל בקצב הזה יש מצב שגם פה אני אעבור באמת לצפייה במחשב מצד שני בינתיים יהיה לי זמן להשלים דברים אחרים כמו אדמה פראית שאני אוטוטו מצטרפת לצפייה.
לצפיה ב-'באיזה פרק נעצרת באדמה פראית?'
באיזה פרק נעצרת באדמה פראית?
05/04/2020 | 01:14
10
כי אני מניח שלא תשלמי 20 שקל נוספים להוט בשביל ויוה לפני כולם רק בשביל איזה 5 או 10 פרקים יותר מבקצב של ויוה ובויוה הם רק הגיעו לפרק 30. 

באמת לא מבין את ההיגיון של סדרה ארוכה ובמקביל אליה אך ורק שידורים חוזרים כשאין קוריאנית חדשה מלבד הקיסרית שגם היא ישנה שהגיעה לויוה באיחור. מעניין אם גם הפעם יעלו את הפרקליט ל-VOD של פרטנר כי יער סודי והפרקליט הן הקוריאניות היחידות שהיו ב-VOD של פרטנר. 

אבל עוד מביאים משהו טרי יחסית, אבל מאז שני אם תהיה משבצת חוזרת קבועה יש סיבה לצפות לשידור חוזר של החיים הראשונים שלי. ששודרה לפני הפרקליט אבל הרבה אחרי בוק ג'ו אלופה ואגדת הים הכחול.
לצפיה ב-'פרקים 11-12ג'ון ג'ה מצליח למצוא את צ'ונג בבית הסאונה!'
פרקים 11-12ג'ון ג'ה מצליח למצוא את צ'ונג בבית הסאונה!
04/04/2020 | 19:25
2
11
ולבסוף היא מסכימה לחזור איתו הבייתה לא לפני שהיא משביעה אותו להפסיק עם מעשי המרמה והגניבות וכמובן צריך לתת קרדיט גם לידידה הקטנה של צ'ונג חח איך שהצליחה לקרב ביניהם במסיבת חג המולד מגניב שגם היא מופיעה בגילגול הקודם שלהם כמי שעזרה לצ'ונג! עוד אהבתי את הקטעים הקורעים בבית הסאונה כשג'ון ג'ה ניסה למנוע מצ'ונג להירטב כדי שלא תהפוך פתאום לבתולת ים מצחיק גם איך שהוא כל הזמן שומע את המחשבות שלה ואיזה חמוד איך שהוא סופסוף הצליח להוציא לה את בובת התמנון מהמכונה כשפתאום ברגע אחד הוא נעצר והפושע חוטף את צ'ונג היה משעשע איך שג'ון ג'ה התחיל לחלק הוראות לשוטרים כשהם עשו יד אחת נגד הפושע ככה שכל המעצר שלו התמסמס חחח.. לבסוף צ'ונג הצליחה להבריח את הפושע שהשתכנע שעוד שנייה היא מוחקת לו את הזכרון ובדיוק אז ג'ון ג'ה והמשטרה הגיעו אבל זה היה כבר מאוחר מידי והפושע שוב הצליח לברוח עוד מתגלה לנו שהאמא החורגת של ג'ון ג'ה רצחה גם את שני בעלייה הקודמים וחיה בעבר עם הפושע שעובד אצלה. ומסתבר גם שהיא הכירה את אמא של ג'ון ג'ה עוד כשהן היו בתיכון וכשהיא גילתה בהמשך שהיא התחתנה עם מישהו עשיר היא כבר סימנה אותו בינתיים אחיו החורג של ג'ון ג'ה קצת מאכזב ולא מספיק נחוש אחרי שהוא רואה שאמא שלו מחליפה לאבא של ג'ון ג'ה את הכדורים.. לפחות כשהוא השתכר הוא הצליח לרמוז לג'ון ג'ה שאביו בסכנה. נראה איך זה יתפתח
לצפיה ב-'קטעים מצחיקים בסאונה איך שהוא מונע ממנה להירטב '
קטעים מצחיקים בסאונה איך שהוא מונע ממנה להירטב
04/04/2020 | 20:10
1
12
ושומע את מחשבותיה בלי שהיא תדע. גם ההקבלה בין התקופות שגם בחלק התקופתי הרשע מצליח לשכנע את השלטונות שסו הוואה היא מכשפה שגורמת לאסונות וכישפה את ראש העיר שהפך לשפוט שלה וכך המושל נעצר ונשלך לגלות וכך גם הרשע מצליח להשתחרר לאחר שהמושל חשף שהאדם שנמצא מת על חוף הים למעשה הורעל על ידו ואז הוא נזרק לשם. ובדיוק בחלק המודרני השוטר מצליח לעצור את ג'ון ג'ה כשהוא עוקב אחרי הפושע, אבל גם כעצור הוא מצליח להסביר את הסכנה ולגרום למשטרה להגן על צ'ונג. 

האח של ג'ון ג'ה לא יציב לפעמים נראה שהוא לא מסכים למעשי אימו ולפעמים הוא מאכזב בגדול.
לצפיה ב-'מגניב איך שהשתלשלות האירועים ממשיכה להקביל לעבר'
מגניב איך שהשתלשלות האירועים ממשיכה להקביל לעבר
04/04/2020 | 21:19
6
לצפיה ב-'מסתבר שבית הסאונה/מרחץ זה דבר מאוד נפוץ בדרום קוריאה'
מסתבר שבית הסאונה/מרחץ זה דבר מאוד נפוץ בדרום קוריאה
04/04/2020 | 20:20
2
22
הסתקרנתי אז ביררתי קצת פרטים ומסתבר שבגלל שבעבר לא היו מקלחות בכל בית בקוריאה הם עושים לזה הרבה כבוד כיום ולכן הם הקימו בתי מרחץ מיוחדים. סוג של אכסניות כאלה וממש כמו שראינו בסדרה כל אחד מקבל ארונית עם שעון חכם שדרכו אפשר לפתוח אותה וגם לקנות אוכל ושתייה באותו המקום, בין הפעילויות יש כמובן את הבריכות הסאונות וגם חדר כושר/טלוויזיה ועוד שלל דברים. ניתן גם לישון שם כמו שראינו בסדרה כולם על הריצפה עם מזרנים חח.. וכמובן כולם לובשים תלבושת אחידה קצרה שזה עוד מאפיין של המקום.

הנה כמה תמונות של בתי מרחץ שמצאתיגם פה אנשים שוברים את הביצה על הראש כמו צ'ונג חשבתי שזה חלק ממנהגי האכילה החייתיים שלה כייצור ימי אבל אני כבר לא יודעת...
לצפיה ב-'בגלל זה ראיתי בסדרות אחרות שהומלסים מגיעים לבתי מרחץ '
בגלל זה ראיתי בסדרות אחרות שהומלסים מגיעים לבתי מרחץ
04/04/2020 | 21:27
1
10
לצפיה ב-'וואלה? באיזה סדרות? למרות שבעיקרון זה בתשלום לפי מה שקראתי'
וואלה? באיזה סדרות? למרות שבעיקרון זה בתשלום לפי מה שקראתי
04/04/2020 | 21:49
19
גם בסדרה צ'ונג שילמה בכסף שהיא קיבלה אחרי שהחזירה את כל הבגדים שג'ון ג'ה קנה לה לחנות
לצפיה ב-'אם יש פה מישהו שאוהב טורקיות'
אם יש פה מישהו שאוהב טורקיות
30/03/2020 | 02:42
72
כוכבת הקטנה מאמא מגיעה לויוה. בטוח תגיע במקום חלומות בהקיץ. אותו סגנון של כאב אבל יש בה הומור וכמובן הילדה החמודה והכריזמטית.

יש לי בת תיקרא אצלנו הסדרה.
לצפיה ב-'ספיישל פתיחה – גן עדן אחר'
ספיישל פתיחה – גן עדן אחר
23/03/2020 | 16:04
50
845

ספיישל לטלנובלה החדשה מברזיל, שמתחילה היום בערוץ ויוה.

זמני שידור:
ימי א-ה ב18:10, שידור חוזר יום למחרת 00:10, 6:10, 12:10
ימי שישי 5 פרקים ברצף ב22:00 

צפיה מהנה למי שצופה

המשך>>

ספיישל לטלנובלה החדשה מברזיל, שמתחילה היום בערוץ ויוה.

זמני שידור:
ימי א-ה ב18:10, שידור חוזר יום למחרת 00:10, 6:10, 12:10
ימי שישי 5 פרקים ברצף ב22:00 

צפיה מהנה למי שצופה

לצפיה ב-''
18/03/2020 | 02:48
7
83
עוד ועוד סוגרים טיסות לארץ וישראלים רבים שטסו לחו"ל לפני הקורונה תקועים שם ביניהם אמא שלי, במקום להביע סולידריות ותמיכה כולם קוראים להם אגואיסטים ושיישארו שם. לא פלא כל המחלות שיש בעולם עם כל השנאת חינם והשתחלויות באנשים כולל ביריונות רשת והעברת ביקורות מוגזמות ברשתות חברתיות כלפי מפורסמים.
לצפיה ב-'מקווה שאמא שלך תחזור לארץ במהרה'
מקווה שאמא שלך תחזור לארץ במהרה
18/03/2020 | 06:38
42
לצפיה ב-'מסכנה אימא שלך, אבל זה בטח בגלל הכתבה ששידרו בערוץ 12'
מסכנה אימא שלך, אבל זה בטח בגלל הכתבה ששידרו בערוץ 12
18/03/2020 | 16:53
61
על ישראלים שנשארו בשמחה בהודו ולא רוצים לחזור כדי לא להיות בבידוד וגם שרו בשמחה "הקורונה לא תגיע לפה". אז חושבים שכיף לישראלים בחו"ל.
לצפיה ב-'ובכן לא רק הברזילאיות הארגנטינאיות והטקס'
ובכן לא רק הברזילאיות הארגנטינאיות והטקס
19/03/2020 | 00:05
2
77
המקסיקני של הטלנובלות הושפעו מהשלכות הקורונה, גם האירוויזיון בפעם הראשונה בתולדות הושפעה ובשל כך היא בוטלה.
לצפיה ב-'מסכנה עדן אלנה מקווה שהיא תהיה הנציגה שלנו גם בשנה הבאה'
מסכנה עדן אלנה מקווה שהיא תהיה הנציגה שלנו גם בשנה הבאה
20/03/2020 | 14:54
1
43
כמובן עם אותו השיר
לצפיה ב-'היא תהיה'
היא תהיה
24/03/2020 | 21:28
30
אבל לא עם אותו השיר.
לצפיה ב-'הקפאתי מעדן סום בטעם חלבה וניל'
הקפאתי מעדן סום בטעם חלבה וניל
19/03/2020 | 01:12
62
לצפיה ב-'תומר שימורים, מישהו שמע עליו?'
תומר שימורים, מישהו שמע עליו?
21/03/2020 | 01:48
54
היה בראיון עם רפי רשף. הרג אותי.
לצפיה ב-'מלא מתלונים בדף הפייס של ויוה שאין מה לראות חוץ מתורקיות'
מלא מתלונים בדף הפייס של ויוה שאין מה לראות חוץ מתורקיות
18/03/2020 | 17:44
12
120
ואני לא החלטתי באיזו טלנובלה להתחיל, המלצות מישהו?
לצפיה ב-'וואי ממליצה בחום על הזורו'
וואי ממליצה בחום על הזורו
18/03/2020 | 18:34
76
לצערי זה לא יגיע בויוה. הייתה הצלחה בעולם.
לצפיה ב-'אם את/ה אוהב/ת סדרות תקופתיות '
אם את/ה אוהב/ת סדרות תקופתיות
18/03/2020 | 18:47
10
84
אז Alborda, את זורו לא ראיתי אבל גם היא תקופתית לגבי אלבורדה שבויוה נקראה הזר אני יכול להגיד שהייתה מצוינת. 
לצפיה ב-'הזר אופציה לא רעה אבל אני שומר אותה אולי אני יצפה בהמשך'
הזר אופציה לא רעה אבל אני שומר אותה אולי אני יצפה בהמשך
18/03/2020 | 19:53
9
75
חשבתי להתחיל אולי עם Papa a toda madre או Como Tú No Hay 2 כי כרגע אני צופה רק בעונה השנייה של אישה רעה.
עוד אופציה Salve-se quem puder מה אומרים עליה?
לצפיה ב-'Salve-se quem puder ממש טריה'
Salve-se quem puder ממש טריה
18/03/2020 | 22:47
61
היא התחילה לא מזמן בברזיל, ועדיין מצולמת.  לכן יש לקחת בחשבון שבגלל קורונה "גלובו" הודיעו שמפסיקים את הצילומים ובגלל זה יפסיקו לשדר את כל הטלנובלות חדשות. לא ברור עד מתי הבלאגן של קורונה ימשך, אבל אם תגיע לפרקים שמשודרים עכשיו לפני שהם יחזרו לצלם, לא יהיה לך המשך לזמן מה.
לצפיה ב-'Papa a toda madre ראיתי את כולו'
Papa a toda madre ראיתי את כולו
18/03/2020 | 23:02
3
65
הדבר היחיד ששווה בסדרה הזאת זה הזוג הגיי. הסיפור הראשי נמרח כל כך, בקושי היו סצינות רומנטיות ביניהם עם אפס כימיה לדעתי. ראיתי בגלל הראשי ובסוף התאהבתי בזוג הגיי והסיפור שלהם היה יותר מעניין.

השני זה גרסה מקסיקנית למי זה מי שכיכבו בה אאוחניו סילר, דנה פאולה, קימברלי דוס ראמוס. זה שודר פה אצלנו. אם ראית חבל לראות את הרימייק המקסיקני.
לצפיה ב-'בנוסף בניגוד לסדרות אחרות שנכנסו לאתר אחרי וכבר ירדו '
בנוסף בניגוד לסדרות אחרות שנכנסו לאתר אחרי וכבר ירדו
18/03/2020 | 23:09
2
86
מי זה מי של טלמונדו עדיין באתר וואלה-ויוה. 
לצפיה ב-'לא ציפיתי לתגובות האלה די מאכזב'
לא ציפיתי לתגובות האלה די מאכזב
19/03/2020 | 06:09
1
82
אני אשאר עם העונה השנייה של אישה רעה ואם אכן וגלובו ישדרו את פשוט נהדרת אני מקווה רק שתהיה זו הגרסה המלאה ואני יצפה בה, תודה.
לצפיה ב-'גם כאן נאלצת לאכזב, מדברים דווקא על גרסה מקוצרת'
גם כאן נאלצת לאכזב, מדברים דווקא על גרסה מקוצרת
19/03/2020 | 06:54
79
גלובו כנראה מאוד מקווים שעניין הקורונה יסתיים כמה שיותר מהר והולכים לשדר את הגרסאות המקוצרות, כך לפחות כותבים בתקשורת.
Na semana seguinte, é a vez de 'Totalmente Demais' substituir 'Salve-se Quem Puder' e 'Novo Mundo' ocupar o lugar de 'Éramos Seis', ambas também em versões reduzidas.
לצפיה ב-' Salve-se quem puder עושה רושם מעולה'
Salve-se quem puder עושה רושם מעולה
20/03/2020 | 14:51
3
49
צפיתי בזמנו בשני הפרקים הראשונים וללא ספק מדובר בעלילה מצויינת וגם קאסט מוצלח
לצפיה ב-'אני לא אוהב לראות חצי סדרה ולחכות לראות מתי ישדרו את השאר'
אני לא אוהב לראות חצי סדרה ולחכות לראות מתי ישדרו את השאר
20/03/2020 | 15:47
2
58
בסוף החלטתי ליראות את הסערה עם מאייר ונטליה שלא ראיתי כשהיא שודרה עכשיו יש לי להשלים.
למי שהמליץ לי על זורו, אז תודה כבר ראיתי אותה יותר מפעמיים בשנה שחלפה באמת סדרה מצויינת גם ששודרה בעבר בערוץ 2 צפיתי בה ואין ספק שהיא טלנובלה מוצלחת.
ובתקווה שלא ידחו את הצילומים לטלנובלות שמצולמות עכשיו במקסיקו בעוד 3 חודשים ניראה טלנובלה חדשה של בואייר סופ"ש נעים לכולם.
לצפיה ב-'בינתיים הם הגיעו כבר כמעט לחמישים פרקים אבל אם קצב הצפייה'
בינתיים הם הגיעו כבר כמעט לחמישים פרקים אבל אם קצב הצפייה
20/03/2020 | 16:02
52
שלך מהיר אז זה באמת יכול להיות פחות נוח במצב כזה. נקווה שהיא לא תתעכב יותר מידי זמן, אני אצפה בה בהמשך איך שתתפנה לי משבצת. צפייה מהנה בסערה(:

לצפיה ב-'בחירה מעולה, זה גם של אותו תסריטאי של זורו '
בחירה מעולה, זה גם של אותו תסריטאי של זורו
20/03/2020 | 17:29
45
בשני השידורים שלה בויוה פלטינה ובויוה ובשידור שלה בערוץ RTVI הרוסי הייתי משוגע על הסדרה.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
18/03/2020 | 22:58
6
32
כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'דנה גרסיה נדבקה בקורונה'
דנה גרסיה נדבקה בקורונה
17/03/2020 | 03:25
2
102
החלמה מהירה לה
לצפיה ב-'החלמה מהירה לדנה גרסיה החמודה '
החלמה מהירה לדנה גרסיה החמודה
17/03/2020 | 16:12
72
אני עכשיו נהנה ממנה בקפה בניחוח אישה בתפקיד המרסלה, אז לפי מה שהבנתי הייתה רק בת 16 וכבר אז הייתה מבריקה. אמנם כנראה בגלל בית הספר שלה ובשיכורה מאהבה הדמות שלה של דניאלה ששוחקה על ידי השחקנית של וויוויאנה מהאומץ לאהוב ובשיכורה מאהבה היא הייתה כבר מתחילת הסדרה בתור אחות של הראשי גם אשת סודו והיא גם ידעה מהתחלה על הרומן של עם גביוטה וגם ניסתה להניא אותו מלהינשא ללא אהבה וגם הסבירה לו שהוא פגע בכבודה של גביוטה כשהציע לתת לה כסף לדאוג לצרכיה לאחר שנחשף שלא עבדה בזנות כי היא פירשה את זה כהצעה להיות מאהבת וגם מההתחלה היא ידעה שמריאנה פרנקו היא גביוטה. בקפה בניחוח אישה כנראה בגלל עיסוקים אחרים של דנה גרסיה, הראו אותה רק בפרק הראשון כשהסבירה שלא יכולה להגיע ללוויה של הסבא, בלוויה של ההורים שלה אולי הראו אותה בחטף והיא גם הביעה את מחאתה בכך שלא באה לחתונה של אחיה. ונכנסה לעלילה רק לאחר שנתיים מאז מות הסבא. וגם היא גילתה עם כולם שקרולינה היא גביוטה ואף הביעה בפני אחיה את אכזבתה שלא סיפר לה. אבל בדברים החשובים הכניסו אותה חזק, והסצינה שבה מרסלה מתעמתת עם המשפחה על כך ששיתפו פעולה עם איוון והאמינו לשקריו כדי להפריד בין סבסטיאן לגביוטה והטיחה באיוון את שקריו הייתה חזקה ונראה שמכאן תהיה חפיפה מוחלטת בין תפקידה של דניאלה בשיכורה מאהבה לתפקידה של מרסלה בקפה בניחוח אישה.

אגב שמתי לב שראיתי אותה לראשונה בתשוקת הנצים ושבויוה שידרו רק את הקולמביאניות ושל טלמונדו שלה ולא שידרו אף מקסיקנית שלה. וגם מהקולמביאניות שודרו רק קפה בניחוח אישה וצחוק הגורל ובטלמונדו תשוקת הנצים, למדי אותי לאהוב ובגידה היו של טלמונדו אבל צולמו בקולומביה ובעצם רק מישהו צופה בך לא צולמה בקולמביה אלא בארה"ב, כל שאר הסדרות של דנה גרסיה ששודרו בויוה צולמה בקולומביה. 
לצפיה ב-'החלמה מהירה'
החלמה מהירה
17/03/2020 | 18:31
26
לצפיה ב-'טקס פרסים TVyNovelas של טלויסה נדחה בגלל הקורונה'
טקס פרסים TVyNovelas של טלויסה נדחה בגלל הקורונה
18/03/2020 | 23:19
37
לצפיה ב-'גלובו מפסיקים את הצילומים בגלל קורונה'
גלובו מפסיקים את הצילומים בגלל קורונה
18/03/2020 | 23:26
65
גלובו מפסיקים לצלם את כל הטלנובלות החדשות, גם את אלה שמשודרות עכשיו. במקומן ישודרו Fina Estampa, Totalmente Demais, Novo Mundo
לצפיה ב-'צילומי הפרודות, סדרה של פולקא הופסקה'
צילומי הפרודות, סדרה של פולקא הופסקה
18/03/2020 | 23:47
75
ושידוריה בארגנטינה יורדת החל משבוע הבא עד חידוש הצילומים.
לצפיה ב-'שיכורה מאהבה מול קפה בניחוח אישה '
שיכורה מאהבה מול קפה בניחוח אישה
17/03/2020 | 21:03
1
51
עכשיו אני במצב של אוהדי הקפה כשצפו בשיכורה מאהבה, כשאת שיכורה מאהבה ראיתי קודם ואת קפה בניחוח אישה אני רואה עכשיו. ולאור המחמאות שזכתה לה קפה בניחוח אישה, כל כך הצטערתי שלא צפיתי בה ושמחתי על ההזדמנות, אבל גיליתי שאני אוהב את שיכורה מאהבה יותר, אם בגלל שקפה בניחוח אישה היא עם הטכנולוגיה הישנה של שנות התשעים, אם בגלל שהגרסה הראשונה שצופים בה תופסת חזק יותר, אבל ייתכן וגם בגלל שהסגנון של טלוויסה מוצא חן בעיני יותר. 

כבר קראתי דיונים על כך שבריימקים המקסיקנים היה יותר "קרקס" וקפה בניחוח אישה יותר מאופקת וגם העובדה שבקפה בניחוח אישה הראו את גביוטה מרומה שתעבוד בדוגמנות כשלמעשה לוקחים אותה לעבוד בזנות ומאז לא הראו אותה עד שחזרה לאחר שנה בעוד בשיכורה מאהבה הראו את כל מה שגביוטה חוותה בפאריס ובלונדון. אבל מסתבר שיותר מזה גם לא נתנו להבין בהתחלה אם גביוטה עבדה בזנות, כי כשהיא חזרה לקולמביה היא נעצרה עם זונות שבאו מגרמניה וגם היה לה איפור מיוחד ורק בשיחה עם אימה התברר שלא עבדה בזנות. בנוסף הסתבר שגביוטה כן הייתה בבית בושת זמן מה וזרקו אותה לרחוב כשגילו שהיא בהיריון. בשיכורה מאהבה גביוטה ברחה מבית הבושת כשסיפרה שהיא בהיריון בתקווה שיניחו לה ואמרו שיזמינו רופא לעשות לה הפלה בקלות. ובכלל הייתה בריחה דרמתית מבית הבושת גם בשיכורה מאהבה וגם במקרה בכשתהיי שלי הריימק של אצטקה שודר בערוץ 9 עם דיבוב לרוסית ללא כתוביות, ראיתי במקרה את פלומה (שם גביוטה הייתה פלומה) נזכרת בסצינה דרמתית של בריחה מבית בושת. 

גם בקפה בניחוח אישה גביוטה סיפרה שבלונדון לא הצליחה למצוא את סבסטיאן כי חשבה שכל העולם כפר קטן ובגלל התנאים קשים והתזונה הלקויה היא הפילה. בעוד בשיכורה מאהבה היה הרבה יותר דרמתי כשגביוטה מצאה את רודריגו ורצה אליו ולא הסתכלה על הכביש ונדרסה וכך איבדה את הילד ורודריגו לא היה יכול להסתכל על תאונה מתחת לאף שלו כי הוא בדיוק קיבל בשורה בטלפון שהוריו נהרגו בתאונת מטוס. בעוד בקפה בניחוח אישה סיימו פרק בכך שגביוטה מרומה כשהיא חושבת שתעבוד בדוגמנות בעוד הצלם והסרסור מתכננים להרוויח ממנו כזונה וגם הפרק הבא התחיל בטיסה שהיה מצופה שזה יהיה ההמשך אבל הטיסה בתחילת הפרק הייתה טיסת המשפחה של סבסטיאן שבאה ללוויה של הוריו שגם במקור נהרגו בתאונת מטוס. 

בנוס הידיד האיטלקי של גביוטה בקפה בניחוח אישה ג'נקרלו הסתבר שהוא היה לקוח בבית בושת והיא הייתה אמורה לשרת אותו, אך הוא היה נחמד ובמקום זאת הוא נתן לה לשפוך את הלב בפניו ולא קרה ביניהם כלום והוא הלווה לה כסף וסידר לה עבודה כדי שתוכל להגיע ללונדון. בעוד בריימק המקסיקני שיכורה מאהבה, גביוטה נמלטה מבית הבושת כאמור לאחר שרצו לעשות לה הפלה וכשהיא נמלטה כל עוד נפשה בה היא נתקלה בבנבנטו האיטלקי וסיפרה לו את הסיפור שלה והוא נתן לה כרטיס ללונדון והסביר לה בדיוק איך להגיע לרודריגו ולמצוא אותו. 

זה גם העניין הקלאסי של טלוויסה של אז, בשיכורה מאהבה לא הייתה לגביוטה בעיה למצוא את רודריגו כי היה לה כל המידע, בעוד בקפה בניחוח אישה, גם אביו של סבסטיאן סירב למסור מידע למשרתים ולפי הנימה אם היו מספרים לו במה מדובר, היה עוד יותר לא מוסר מידע. גם בקפה בניחוח אישה האבא של סבסטיאן סיפר לסבסטיאן שאימו מרגישה מושפלת מהצוואה של הסבא שעיקר הירושה לצד של הדוד והבני דודים של סבסטיאן בעוד הוא יודע להעריך את החווה. בעוד בשיכורה מאהבה הוריו של רודריגו היו צדיקים מוחלטים עד שנהרגו. וגם כשעורך הדין הבהיר שיש מכתב בצוואה שאמור להיפתח בעוד ארבע שנים, בשיכורה מאהבה רק הרשע אהרון דרש לפתוח אותו מיד, בעוד בקפה בניחוח אישה גם פרנסיסקו אביו של איוון דרש את זה, אבל נרגע אחרי פעם אחת. 

גם מבחינת הרשעים הקולומביאנית פחות קלאסית מהמקסיקנית. בקפה בניחוח אישה מסתבר שאיוון בהתחלה לא חשב לבצע הונאה ואמנם היה שאפתן לא ריאלי אבל האמין בפרויקט שלו וזה המושחת מהמכס ריינלדו פרס שאגב השם בדיוק בשנים של אוסלו כשפרס היה שר חוץ ושודר בארץ בפעם הראשונה נראה לי כשפרס היה ראש ממשלה, אז המושחת שכנע אותו לבצע ייצוא פיקטיבי ולרמות כדי לעמוד ביעדים. גם הרעיון של להחתים את סבסטיאן וקרולינה (גביוטה) על המסמכים הלא חוקיים היה של ריינלדו פרס ואיוון לא חשב עליו. בעוד אצל טלוויסה סרחיו סנדל תמיד רשע חסר לב, גם באהבת רמת המקביל שלו רמון בהתחלה לא היה ברור שהוא רע ואפילו פנו אליו כשראש הכפר אצל הראשי הנהיג כנופייה של גובי דמי חסות ורק כשנכנסה הפוליטיקה הוא היה בצד של הרשעים בעוד פדרו מדינה מהחיים שגנבו ממני היה שטני מהתחלה ועד הסוף וגם עמד מאחורי הגנבות וגביית דמי החסות. אז כך גם בשיכורה מאהבה אהרון מהתחלה יזם את הייצוא הלא חוקי וגם להחתים על כך את רודריגו ומריאנה (גביוטה) ואף התרברב בפני אישתו שהנה את מקנאה שיש לי משהו עם מריאנה ותראי איך אין לי שום בעיה להחתים אותה במרמה על פשעים שלי שהיא תישא באחריות אם ייחשפו. 

גם פקיד המכס המושחת ריינלדו פרס מקפה בניחוח אישה בהתחלה מצחיק ומחלק סוכריות לעובדות ונראה רשע קומי בעוד אונייטה המושחת מהמכס בשיכורה מאהבה היה לו חיוך מרושע ושידר רק רוע ואכזריות. גם בעניין חברת הספנות בקפה בניחוח אישה זה היה האח ההומו של איוון וריינלדו פרס ביקש ממנו למצוא מישהו שיחתום במקומו בלי לשאול ויהיה מוכן לשאת באחריות אם משהו ישתבש ואז היה העוזר והמאהב של ברנרדו שידע הכול. בשיכורה מאהבה טלוויסה לא הייתה בשלה לחד מיניים ולכן זה היה בן דוד סטרייט מצד האם שלא קשור לירושה של הסבא והייתה לו בת זוג שגם הייתה המזכירה לשעבר והמאהבת לשעבר של בן דודו אז אהרון ואונייטה הציעו לו להחתים אותה במרמה כמו שהם מחתימים את רודריגו ומריאנה, והבן דוד, פטריסיו היה מסכים הוגן לספר לה הכול. 

גם בקפה בניחוח אישה כשאביה של לוסיה אשתו של סבסטיאן הוכנס לכלא עם חוב עצום והיא באה לעשות הפרייה מלאכותית וגילה שהיא כבר בהיריון מהשכן שהיה לה סטוץ איתו, ואימה הציעה לה להמציא שכן נעשתה הפרייה מלאכותית מהזרע של סבסטיאן ולהפיל עליו את הילד, למרות מצב משפחתה, בהתחלה היא הייתה מזועזעת מהרעיון, גם אם בסוף הסכימה. בעוד איסדורה אישתו של רודריגו, לא הייתה לה שום בעיה מצפונית עם זה ונדמה לי שחשבה על זה גם בלי אימה.

גם כשגביוטה נחשפו איוון העליל עליה שדרשה 10 מיליון פסו והתפשרה על 3 מיליון, כשבשיכורה מאהבה זה גם היה דרישה ל-10 מיליון והתספקה לכאורה בחמישה מיליון, אבל אם פסו מקסיקני לעומת פסו קולומביאני וגם אינפלציה זה לא משנה. אבל איוון בקפה בניחוח אישה אמר רק לסבסטיאן ששכב עם גביוטה ולמשפחה אמר רק שיש לה מוניטין של מופקרת וסירב להרחיב. ובשיכורה מאהבה לאהרון לא הייתה בעיה להגיד מול כל המשפחה כולל אשתו ששכב עם גביוטה בתור המסמר האחרון שתקע ביחסים בין רודריגו לגביוטה. 

אבל הקטע העיקרי של הסדרה של הצוואה של הסבא, מסתבר שבקפה בניחוח אישה הסבא בסך הכול קבע שרק בני משפחה שנושאים את שם המשפחה יכולים לנהל את הנכסים ולפיכך הבנות וילדיהן מנושלים, הסדר לא חשוב. בעוד בשיכורה מאהבה, בגרסה הרוסית וכנראה גם בכשתהיי שלי של אצטקה היה שהנין הראשון שהוא גם מהנכד הזכר זוכה בכל הקופה ועשו מזה דרמה של מי שיביא את הילד הראשון ולכן לכאורה הבן של רודריגו ואיסדורה היה אמור לרשת הכול ואהרון ומשפחתו הפסידו. 

גם שמעתי שדנה גרסיה שיחקה את התפקיד החמוד של דניאלה בשיכורה מאהבה כשהייתה רק בת 16 ואכן דנה גרסיה עושה תפקיד מדהים, אך כנראה בגלל לימודיה היא הדמות נכנסה לעלילה רק בפרקי העשרים ומקודם הראו אותה כשהודיעה שלא יכולה להגיע ללוויה של הסבא שלי. בלוויה של ההורים שלה לא ברור אם הייתה, ואם הייתה לא דיברה ואחר כך האחות השנייה מסרה שהיא מתנגדת לנישואין של אחיה ולכן לא באה לחתונה. וזה היה כל כך חסר הדיאולוגים בין רודריגו לדניאלה שהיו בשיכורה מאהבה איך שדניאלה גיבתה אותו בכל הרומן שלו עם גביוטה וכשהוא הודיע על נישואיו היא בהתחלה שמחה שהוא אזר אומץ לספר והתאכזבה כשהוא מתחתן עם הידידה במעמד שלהם וניסתה לשכנע אותו שגם אם הוא בטוח שגביוטה נסעה לעבוד בזנות שלא יתחתן מתוך אכזבה וגם כשגביוטה חזרה וסיפרה הכול כשרודריגו לא הבין מדוע גביוטה ברחה ממנו היא הסבירה לו שהוא פגע בגאוותה כשהציע לה שתהיה לה דירה וכסף שהיא פירשה זאת כהצעה לבית שני של מאהבת. וגם היא ידעה מההתחלה שמריאנה פרנקו היא גביוטה ואילו מרסלה גילתה זאת כשהמשפחה גילתה וגם הטיחה בסבסטיאן שלא בטח בה כדי לספר לה, אבל היה לו תירוץ שגביוטה פחדה ודרשה שאף אחד לא ידע. אבל לפחות כאן היא נכנסה לעלילה וכמו בשיכורה מאהבה ניסתה לשכנע את סבסטיאן שאיוון לא רוצה שיהיו לו ילדים ויש לו אינטרס ולכן שלא יאמין לו בכזאת קלות וגם חקרה בעצמה והטיחה הכול במשפחה, כך שהסצינות האלה היו בשתי הסדרות והקטע שבו היא שוטפת את המשפחה על המזימות ונלחמת על הזכות שלה לבדוק מסמכים להסתיר ממנה

לצפיה ב-'המשך לגבי הדמויות של מרסלה / דניאלה '
המשך לגבי הדמויות של מרסלה / דניאלה
17/03/2020 | 21:27
33
שהקטעים שמרסלה נלחמת על הזכות שלה לדעת את המידע שאיוון ניסה להסתיר ושהיא שוטפת את המשפחה על הקנוניה היו גדולים כמו בשיכורה מאהבה. וכאן התפקיד נהיה בערך אותו דבר, אבל היו חסרים הקטעים בין רודריגו לדניאלה שהיו בשיכורה מאהבה שלא היו בין סבסטיאן למרסלה. נראה שכמו בריימקים לסדרות שלה גם בריימקים אחרים טלוויסה הקדימה את היחסים בין הדמויות שהיא ידעה שבמקור בהתפתחו בהמשך ובריימק כבר מההתחלה. 

בקפה בניחוח אישה זה היה קפה ובשיכורה מאהבה זה היה תקילה וכתוצאה מכך גם השחיתויות של אהרון יותר חמורות מאלו של איוון. שבקפה בניחוח אישה היה מדובר במשלוחים פיקטיביים ואילו בשיכורה מאהבה היה מדובר במשקאות מהולים שזה יותר רציני. וגם כשחבר של הסבא ביקש עזרה בהובלת הסחורה שלו אז איוון וריינלדו פרס כשהם רצו לגנוב לו את הלקוח, הם הסכימו לעשות לו את הטובה והחליפו את הקפה שלו בקפה שלא קורר כמו שצריך ולא היה איכותי ואילו בשיכורה מאהבה אהרון ואונייטה זיהמו את הטקילה של אותו עמית, שאמנם זה נגמר באותה הצורה בשתי הסדרות חוליאן מנדס / טרחיו (לא זוכר את שם המשפחה) איבד את הלקוח ואיבד גם את הרישיון לעסוק בתחום ואיוון / אהרון גנב לו את הלקוח וחוליאן מנדס / טרחיו לא עמד בכל זה וקיבל התקף לב ומת, אך בכל זאת זיהום משקה קצת יותר פוגע מהחלפת סחורה איכותית בסחורה לא איכותית.  

לגבי השחקנים המשובחים, אז הראשיים באמת משובחים מרגריטה רוסה דה פרנסיסקו וגיא אקר וגם כמובן דנה גרסיה וגם אלחנדרה בוררו בתור לוסיה. אבל בדמויות המשניות אין על שאנטל אנדרדה בתור מינרווה, היא גדולה בלשחק את המכשפות והיא טובה מלוקרסיה המקורית. גם פאולה האחות השנייה והאנגלי ארתור נראים חיוורים לעומת אנה פטריסיה רוחו בתור סופיה המקבילה של פאולה וג'יימס ששיחק את וולנטין באנה כפול שלוש ואת השיח בלב פראי ובכך הפך אצל אנה למומחה למבטאים בתור ג'יימס האנגלי בשיכורה מאהבה והשיח הערבי בלב פראי אז לדעתי היה טוב יותר מארתור המקורי. 

בנוסף הסיפור של הרומן החדש של האנגלי שארתור התאהב במתילדה וג'יימס התאהב באקאסיה אז הסיפור דומה, היא נאנסת על ידי הדוד שלה, כשבשיכורה מאהבה דאגו להבהיר שלא מדובר בגילוי עריות כי הוא בעלה של הדודה שלה ובקפה בניחוח אישה זה לא ממש ברור אם יש גילוי עריות או לא. ובשני המקרים היא מבקשת מהבן זוג שלו להרוג את הדוד שלה, ואני יודע איך זה יהיה בקפה בניחוח אישה ולא אחשוף ספוילרים שקראתי בזמנו, אך בשיכורה מאהבה הסתבר שהדוד שלה גם פדופיל שאנס אותה מגיל 10 ובכל מקרה היא הייתה תמימה בשיכורה מאהבה והיה לה סוף טוב יחסית. אצל מתילדה בהתחלה היא נראתה תמימה כמו אקאסיה אבל כעת כדי לגרום לארתור להרוג את דודה מנואל, היא בעצמה מרביצה לעצמה וצועקת כדי שהוא יחשוב שהדוד מרביץ ואונס אותו גם כשהוא שיכור מכדי לעשות זאת בתקווה לגרום לאנגלי להרוג אותו. 

אנחלה ומרסיה היו אותם שמות בכשתהיי שלי בעוד בשיכורה מאהבה הן שונו לפדרה ופמלה, אבל מסתבר שגם בשיכורה מאהבה השמות מרגריטה וננסי נשארו למרות שמרגריטה של שיכורה מאהבה צעירה בהרבה ממרגריטה של קפה בניחוח אישה וננסי בקפה בניחוח אישה בכלל מבוגרת יחסית לננסי בשיכורה מאהבה. שגם ננסי בקפה בניחוח אישה היא דמות שולית של עמיתה לעבודה כשגביוטה עבדה במלון וזה היה גם התפקיד שלה בשיכורה מאהבה אבל אחרי זה החזירו אותה כעמיתה של גביוטה שבקפה בניחוח אישה הכניסו דמות חדשה ובשיכורה מאהבה החזירו את ננסי בשביל התפקיד הזה. ובנוסף בנשיא האיגוד שמרו גם על הם וגם על שם המשפחה רוברטו אוויאנדה בשתי הסדרות רק שבקפה בניחוח אישה הוא נשיא איגוד הקפה ובשיכורה מאהבה נשיא איגוד הטקילה.  

ודברים שמעניינים ונחמדים עם שמות משפחה הוא כמו שאמרתי הפקיד מס הכנסה המושחת שם משפחתו פרס, ריינלדו פרס, וזה היה בדיוק בשנים של אוסלו וגם בעל ההוצאה לאור הכושלת שבה גביוטה המובסת התחילה לעבוד במכירת אינציקלופדיות שאף אחד לא רוצה לקנות אז בקפה בניחוח אישה בעל ההוצאה לאור הוא ערבי ושמו מוחמד חליל והוא אף אמר שאם לא יצליח למכור באמצעות גביוטה יצטרך לחזור למדבר לגמלים. מעניין אם המפיק או התסריטאי היה פרו ישראלי ובעד הימין שהוא הכניס את שם המשפחה פרס לאחד הרשעים ודמות שלא חיובית במיוחד הייתה ערבית עם השם מוחמד.   
לצפיה ב-'איזה היסטריה עשו מהקורונה הזה'
איזה היסטריה עשו מהקורונה הזה
14/03/2020 | 14:45
21
165
לא ייאמן שהשביתו את מוסדות החינוך ועוד שוקלים לעשות סגר כללי שיביא למשבר כלכלי אדיר וכל זה רק בגלל סוג של שפעת שיש לה את אותם התסמינים של שפעת רגילה היא אולי רק קצת יותר מדבקת ולא הכינו לה עדיין חיסון אבל לסגור ולהשבית הכל בארץ ובעולם רק בגלל זה שפעת החזירים הייתה פי אלף יותר חמורה הקורונה פוגעת בעיקר בטווח גילאים מסויים. התקשורת האינטרנט והרשתות החברתיות זורעים פאניקה בציבור ואנשים מתייחסים לזה כאילו מי ישמע מדובר על מגיפה קטלנית חשוכת מרפא כמו אבעבועות השחורות מימיי הביניים מגוחך לחלוטין
לצפיה ב-'אכן ואפשר היה להגיד שזה ביבי מעוניין במצב חירום '
אכן ואפשר היה להגיד שזה ביבי מעוניין במצב חירום
14/03/2020 | 15:26
7
85
כדי להרכיב ממשלה, אך זה לא רק בישראל, בכל העולם נכנסים בפאניקה, אולי בישראל מגזימים עם ביטול הלימודים ומחשבות על סגר כללי והשבתת המשק, אבל ההיסטריה היא בכל העולם.
לצפיה ב-'לגמרי! אין לו את איראן אז הוא עבר לקורונה'
לגמרי! אין לו את איראן אז הוא עבר לקורונה
14/03/2020 | 15:38
6
78
הוא משחק לאנשים במוח על ידי מצגי שווא כאילו המדינה עומדת להיחרב מכל דבר ורק
הוא יציל אותה, ובכלל הוא עושה מזה תעמולה שלמה. ואנשים אשכרה נופלים בזה כל החלטה שתתקבל תהיה לטובתו האישית ממש לא לטובת הכלל. לפחות נראה שגנץ יקבל ראשון את המנדט, האופציה היחידה שנשארה להם לפי דעתי זה לחוקק את החוק שימנע מביבי להרכיב ממשלה בגלל הכתב אישום. לא מאמינה שהוא ייפול במלכודת של "ממשלת חירום" ביבי פשוט עושה ניצול ציני של המצב ומנסה למשוך זמן.

וכן זה נכון שגם בעולם מגיבים בהגזמה אז כן, אפשר להגיד שכל העולם השתגע נראה שבעידן המדיה כבר אין פרופורציות לשום דבר
לצפיה ב-'ממש לא בטוח שגנץ יקבל ראשון '
ממש לא בטוח שגנץ יקבל ראשון
14/03/2020 | 17:15
68
אורלי לוי לא מתכוונת להמליץ על אף אחד, גם לגבי הרשימה המשותפת לא ברור אם ימליצו ולביבי יש 58 מנדטים בכיס.
לצפיה ב-'אחרי שהתגלה השקר של גנץ שכן ישבו עם הרשימה המשותפת'
אחרי שהתגלה השקר של גנץ שכן ישבו עם הרשימה המשותפת
14/03/2020 | 22:48
4
67
מתחרטת שהצבעתי לו. הקמת ממשלה עם הרשימה המשותפת פירושה שואה מספר 2. ולא גם ביבי לא אופציה. כבר לא מצביעה לאף אחד. אבל כן מסכימה שביבי והתקשורת מכניסה את כולם ללחץ ובטוחים כולם שימותו מזה כולם. גם אצלי בהוסטל בפאניקה עם כל החיטויים ולשטוף ידיים. אפילו המדריכים מחלקים תרופות עם כפפות.
לצפיה ב-'הם באמת לא ישבו עם הרשימה המשותפת מדובר על תמיכה מבחוץ'
הם באמת לא ישבו עם הרשימה המשותפת מדובר על תמיכה מבחוץ
16/03/2020 | 22:46
3
27
וזו האופציה האחרונה שלהם. הבעיה זה ביבי שכל עוד הוא לא זז מהכיסא הכל ימשיך להיות תקוע ונלך לעוד ועוד בחירות. אז המטרה מקדשת את האמצעים ביבי ביצר לעצמו בלוק חסינות שלא מוכן לשבת עם גנץ, הם פשוט לא משאירים לו שום ברירה אחרת, אבל לא בטוח שגנץ יוכל להקים את הממשלה הזמנית הזו. העיקר שהוא אכן קיבל בסוף ראשון את המנדט ככה שאולי לפחות הם יצליחו למנוע מביבי להרכיב ממשלה עוד בכנסת הנוכחית על ידי חקיקת חוקים. ידעתי שליברמן לא יאכזב וימליץ גם הוא על גנץ
לצפיה ב-'תמיכה מבחוץ זה רק ללא תפקידי שרים וסגני שרים '
תמיכה מבחוץ זה רק ללא תפקידי שרים וסגני שרים
17/03/2020 | 01:51
2
31
זה עדיין חתימה על קווי יסוד משותפים ועדיין דרישות קואליציוניות בשביל תמיכה. 

דווקא אם תקום ממשלת מיעוט בראשות גנץ נלך לבחירות רביעיות, רק כשגנץ ראש ממשלה, כי אין סיכוי שליברמן והרשימה המשותפת יוכלו להסכים על דברים לאורך זמן. 

מה גם שאם הליכוד מקבל את המנדט אחרי בחירות רביעיות הם יכולים לבטל את כל החוקים אם יש להם רוב. 

אגב הצבעת לגנץ או לליברמן?
לצפיה ב-'אם החוק יעבור עוד בכנסת הנוכחית ביבי לא יוכל אפילו להתמודד'
אם החוק יעבור עוד בכנסת הנוכחית ביבי לא יוכל אפילו להתמודד
17/03/2020 | 06:32
1
35
רק בשביל שהוא יילך לטפל בענייניו המשפטיים שווה לשתף פעולה עם הערבים מצדי גם היו יושבים בתוך הממשלה אם אין ברירה הרי זו ממשלה זמנית כולם יש להם מטרה אחת הזזת ביבי מהכיסא. ברגע שזה יצליח גם אם יהיו עוד בחירות ביבי כבר לא יהיה חלק מהן וככה הפלונטר ייפתר. זה העיקר וכמו שהוא שיתף פעולה עם הערבים עם פיזור הכנסת כחול לבן לא צריכים לחשוש. אני מאוד מעריכה את ליברמן כי אם לא הוא ביבי היה ממשיך לעשות מה שהוא רוצה הוא היה מתחמק מהמשפט וממשיך להזניח את המדינה כי שנתיים הוא עסוק רק בעצמו. אבל ברור שבחרתי בגנץ כי אני באמת מאמינה בו שהוא יכול להחזיר את המדינה למסלול גם אם הוא לא מהצד הימני של המפה. ובכל מקרה כל אחד יותר ימין מביבי של ימינו
לצפיה ב-'אפילו מרץ?'
אפילו מרץ?
18/03/2020 | 01:33
28
שאכפת להם מהמיעוט יותר מהיהודים ובעד שתי מדינות. כבר עדיף עצמה יהודית אבל אני מפחדת להצביע להם כי הם להט"פובים כנראה.
לצפיה ב-'תראו מה כתב שחקן מחופן של יהלומים'
תראו מה כתב שחקן מחופן של יהלומים
14/03/2020 | 22:50
95
Con la humanidad no acabará ningún virus ,lo hará la estupidez!!
לצפיה ב-'גם אישה מדהימה כמו ציפי שביט נהיית קורבן בריונות ברשת'
גם אישה מדהימה כמו ציפי שביט נהיית קורבן בריונות ברשת
15/03/2020 | 10:41
64
לצפיה ב-'קורונהVSסרטן'
קורונהVSסרטן
15/03/2020 | 13:47
6
70
כולם בלחץ ופאניקה מהקורונה, לא הולכים לעבודה, אין בתי קפה וקניונים, אין מגע פיזי, מצמצמים נסיעות בתחבורה ציבורית, שוטפים ידיים באובססיביות , לא יוצאים מהבית, אוגרים מזון. כאילו בואו המחלה לא כזאת קטלנית ובטח לא סופנית. בואו נכנס לפרופורציה. המחלה שבינתיים שהכי קשה ומסוכנת  ואפילו סופנית היא מחלת הסרטן והיא פוקדת כל אחד מאיתנו בינתיים לא נמצאה עדיין תרופה למרות שהיא ותיקה יותר מהקורונה. לעשן ולאכול לא בריא אין לכם בעיה אבל לפחד ממחלה שרק בגלל שהיא מדבקת מוגזם ובטח  בשבילה  לעצור עולם שלם. אנחנו עוד נצחק עליה אבל הסרטן, האוייב האמיתי של האנושות הוא זה שבסוף ייצחק עלינו. ועוד משווים מערכון של שמולי מארץ נהדרת שגילה שיש לו סרטן ומתחנן שכבר ימצאו תרופה לבין מה שקורה  עם הקורונה. קצת פרופורציות. זאת עדיין לא מלחמת עולם שלישית. עברנו את שפעת העופות, עברנו את שפעת החזירים, עברנו את הפרה המשוגעת ונעבור גם את קורונה. את המחלה האמיתית והקשה כמו הסרטן  רק אלוהים יודע...רק בריאות  וטיפת בינה.
לצפיה ב-'כל מחלה והדרך להתמודד איתה'
כל מחלה והדרך להתמודד איתה
16/03/2020 | 10:42
4
79
סרטן ומחלות כמו סכרת, מחלות לב ועוד מחלות רבות אחרות היו כאן איתנו וישארו כאן איתנו לצערינו. הן חלק מתהליכים שקוראים בטבע, חלקן גנטיות, חלקן מוטציות שנוצרות לנו בגוף, חלקן חלק מתהליך ההזדקנות. אפשר אולי לצמצם אבל אי אפשר למגר אותן. הרפואה והמדע כל הזמן עובדים על תרופות חדשות, ניתוחים, טכנולוגיות ודרכי מניעה חדשים כדי להתמודד עם המחלות האלה. אבל בסופו של דבר אנחנו ב"שיווי משקל" איתם. יש אחוז מסויים שחולים ומתמודדים איתם עד כמה שניתן.
אבל רוב המחלות שכן נעלמו מן העולם או כמעט ונעלמו הן דווקא כאלה שנגרמות ע"י וירוסים וחיידקים, כמו למשל אבעבועות השחורות שהייתה אחת המחלות קטלניות ביותר בהיסטוריה של האנושות.
זה שיש מחלות אחרות, תאונות דרכים, אסונות טבע שבגללם אנשים מתים, לא אומר שצריך לזלזל בקורונה ולתת לעוד אנשים לחלות ולמות. כל צרה, כל מחלה וכל מוות צריך לנסות למנוע. ומה שאנשים לא מבינים שכרגע בידוד ושמירה על היגיינה זה לא סתם היסטריה, זאת הדרך היחידה להלחם בקורונה עד שימציאו חיסון או תרופה.  
כל מחלה, כל צרה, יש דרכים משלה לנסות למנוע ולטפל. כשנשבר עצם שמים גבס, כשחולים בסרטן עושים ניתוחים וכמותרפיה, כשנחתכים שמים פלסטר או תפרים, כשיש זיהום חיידקי לוקחים אנטיביוטיקה. ושאת אומרת "עברנו את שפעת, נעבור גם את זה", איך?! באיזו דרך? נשב ונחכה והכל יסתדר? זה לא. זה מתפשט ומהר. דרכי התמודדות נגד שפעות למיניהן לא בהכרח מתאימים להתמודדות נגד מחלות אחרות, וגם לא נגד קורונה.
יושבים אנשים מאחורי מקלדת, בלי רבע מושג בביולוגיה, רפואה או כלכלה, וחושבים שיודעים יותר טוב מאלפי מומחים בעולם שזה סתם היסטריה מיותרת וש"זה כמו שפעת, אז מה הביג דיל"? זה לא שפעת וזה לא כמו שפעת. זה בכלל שני וירוסים שונים ממשפחות שונות. שפעת לפחות מראה סימנים בשלבים יותר מוקדמים, ככה שבן אדם חולה נשאר במיטה ולא מפרז את הוירוס  בכל מקום, כמו חולה קורונה שיכול עד שבועיים להפיץ את המחלה בלי לדעת שהוא חולה. זה קשה הרבה יותר להתמודד עם דבר כזה מאשר עם שפעת. עצם זה שקורונה כל כך מדבקת, זה הופך אותה לכדור שלג שאם לא עוצרים אותו בזמן, מהר מאוד יכול להפוך לאסון גדול ולהביא לקריסה של המדינה.
לפני חודש בדיוק הזמנתי חופשה לפסח באיטליה, כשלא היה אפילו רמז  למה שהולך לקרות בשם. היום יש להם 25 אלף חולים, מספר המתים מתקרב לאלפיים, ורק ביממה אחרונה מתו 300+ אנשים, מערכת בריאות שלהם קרסה, תוך פחות מחודש!
יש אנשים שלא מבינים מה זה אומר אלפי חולים בתקופה קצרה. גם אם כמה אחוזים מתוכם יהיו חולים קשה, זה אומר מאות אנשים שזקוקים לאשפוז, טיפול נמרץ, מכונות הנשמה וציוד אחר. רופאים יתחילו להידבק ואז מערכת הבריאות תקרוס. כל מערכת בריאות, אפילו הכי משגשגת וטובה בעולם, יש לה גבול עד כמה היא יכולה לספוג. ועם קריסת מערכת הבריאות אנשים יתחילו למות או יפגעו גם לא מקורונה, אלא ממחלות אחרות פשוט בגלל שלא יכולים לקבל טיפול ראוי. וגם אנשים בקבוצות סיכון, חולי סרטן, חולים כרוניים, נשים בהיריון, נכים, תינוקות, פגים וקשישים, כל אותם אנשים שבתקופה רגילה אפשר להציל אותם, אפשר להאריך את החיים, יכולים למות מהוירוס המסריח הזה וכל התרופות וטכנולוגיות שפיתחו בשביל לעזור לאותן אוכלוסיות חלשות, יהיו שווים לת*ת. הלב נקרע לקרוא את העדויות של רופאים איטלקים שנאלצים להחליט את מי לחבר למכונת הנשמה ואת מי לא, את מי להציל ומי צריך להתפלל לנס, כי אין להם כבר איך להתמודד עם האסון הזה. מדינות העולם, ממשלות ומומחים רואים ומבינים יותר מאיתנו את ההשכלות החמורות של המגפה הזאת. אף אחד לא רוצה להגיע למצב של איטליה.
ממליצה לקרוא את הכתבה, אולי חלק בכל זאת יפסיקו לקטר. (אגב, הכתבה מלפני 4 ימים בלבד, אבל המספרים שם כבר הכפילו את עצמם)
זהו, פרקתי. יום טוב והרבה בריאות.

לצפיה ב-'כמה דברים נכונים וכמה דברים לדייק יותר'
כמה דברים נכונים וכמה דברים לדייק יותר
16/03/2020 | 17:51
45
סוכר- יש סוגים שונים של סוכרת, יש סוכרת מסוג 1, שבשמה הקודם נקראה סוכרת נעורים, שבה הלבלב מפסיק לייצר אינסולין, לא יודעים למה זה קורה, כמו שלא יודעילמה פרקינסון או אלצהיימר קורה, לפחות מצב של סוכרת יש איך לטפל, ימאבה שמאזנת את ריכוזי הסוכר בגוף.
סוכרת מסוג 2 קשורה לתזונה בעיקר בעולם המערבי, לכן יש להשגיח על מה אנחנו אוכלים ומה.
סרטן - יש ממש הרבה סוגים, כאן תלוי איזה סוג סרטן, כי יש סרטנים אלימים מאד כמו סרטן לבלב (שיש לו את הבעייה השנייה) ויש סרטנים שאפשר לטפל בהם כמו סרטן בלוטת התריס. הטיפול בסרטן תלוי מתי מגלים אותו, כשהוא עדיין גידול אחד או מפושט וגם מההגודל של אותו גידול, בסרטן לבלב וסוגים נוספים לא מגלים עד שיש סימן שאשר לדעת עליו כמו כאבים.
מחלות מחיידקים - אמנם יש אנטיביוטיקה שמציל הרבה אנשים אל החיידקים מפתחים עמידות כנד האנטיביוטיקה וחברו התרופות לא מתלהבות לייצר סוגים חדשים.
מלות ויראליות - להרבה יש חיסונים, לכן אם יש חיסון תתחסנו, התרופות פחות עוזרות ובעיקר מיועדות לאנשים עם מערכת חיסון ירודה 

גם אני הזמנתי טיסה בפסח, וזה לא הדבר היחידי שהתבטל, התבטלו החוגים שלי ושל הבת שלי
לצפיה ב-'אני שמעתי לפחות שלושה פרופסורים שדיברו על זה בתקשורת'
אני שמעתי לפחות שלושה פרופסורים שדיברו על זה בתקשורת
16/03/2020 | 22:29
2
65
בימים האחרונים וטענו בתוקף שזו היסטריה מיותרת שצריך להתייחס לזה כאל שפעת ושזה יחלוף בקיץ, ושכל הצעדים שעושים עכשיו זה מה שיפגע באנשים ובמדינה. אז אילה לא בדיוק "אנשים בלי רבע מושג". גם לשפעת עונתית רגילה יש מספרים גדולים פשוט אף אחד לא מדבר על זה בתקשורת ולא ממספרים את החולים בכזאת אובססיביות. גם לא אמורים לאשפז כל חולה קורונה באשר הוא. ניפחו את זה למימדים לא הגיוניים, מה גם שלתקשורת משתלם ההיסטריה ככה הם שומרים על הרייטינג הגבוה. ובעולם של רשתות חברתיות מאוד קל להפוך כל זבוב לפיל
לצפיה ב-'דווקא שמעתי חוות דעת דווקא מברזיל '
דווקא שמעתי חוות דעת דווקא מברזיל
17/03/2020 | 01:52
1
60
שהמחלה היא כמו דלקת ריאות מבחינת הסימפטומים. 
לצפיה ב-'זה מלווה בשיעול יבש'
זה מלווה בשיעול יבש
17/03/2020 | 06:25
57
במצבי קיצון זה יכול להדרדר לדלקת ריאות כמו שלשפעת יש הסתבכויות כאלה גם
לצפיה ב-'יש תרופות וטיפולים להרבה סוגי סרטן'
יש תרופות וטיפולים להרבה סוגי סרטן
16/03/2020 | 17:33
56
דבר ראשון,איזה סוג סרטן
דבר שני, מתי מגלים את הסרטן
לצפיה ב-'מי שמגוחכת זו את.'
מי שמגוחכת זו את.
17/03/2020 | 15:05
2
84
אני שייך לקבוצות הסיכון ואני בבידוד מחמישי האחרון. אני מעוניין לחיות כמה שיותר שנים. הקורונה בהחלט מסוכנת ואני מאוד לא מעוניין לסיים את חיי בגלל זה.

אז שום היסטריה ושום דבר. הנה, 170 זקנים בדיור מוגן בירושלים מתבודדים בגלל שעובדת סוציאלית הדביקה אותם מבלי לדעת.

תמשיכי להיות מגוחכת. ושתהיי בריאה.
לצפיה ב-'איבדת את זה?'
איבדת את זה?
17/03/2020 | 18:25
1
65
כתבתי את דעתי זה פורום יש שמסכימים ויש שלא, בפורום יש מגוון דיעות. ועוד אחרי ההחמרות ההזויות האחרונות הדיעה שלי רק התחזקה. סגר והיסטריה וניפוח המצב לא מובילים לשום דבר הפיתרון היחיד זה החיסון שעובדים עליו. אז תעשה לי טובה אל תחלק לי ציונים. רק בריאות. 
לצפיה ב-'נתקלתי בווטסאפ גם באיום שבעוד חודש נהיה במצב של איטליה '
נתקלתי בווטסאפ גם באיום שבעוד חודש נהיה במצב של איטליה
17/03/2020 | 21:31
61
אם מאות מתים, סגר שבו מתקשרים דרך מרפסות וזקנים משוחררים למות בבית כדי לפנות מכשירי הנשמה לצעירים במצב קשה. ועוד בנימוק שגם באיטליה היו אותם הנחיות והציבור לא ציית וכך איטליה הדרדרה למצבה. 
לצפיה ב-'אני לא מאמינה ממה שיוצא מפיו של לפיד'
אני לא מאמינה ממה שיוצא מפיו של לפיד
18/03/2020 | 01:17
65
ועוד המשפט האחרון מוכיחה כמה שהוא מגוחך

שאלות, חדשות, בקשות
12/03/2020 | 21:26
27
34
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'סוף סוף הוציאו טריילר מלאNos Tempos do Imperador'
סוף סוף הוציאו טריילר מלאNos Tempos do Imperador
07/03/2020 | 15:44
105
וואו
לצפיה ב-'Te doy la vida טלנובלה חדשה של טלויסה בכיכובו של חוסה רון'
Te doy la vida טלנובלה חדשה של טלויסה בכיכובו של חוסה רון
11/03/2020 | 03:24
74
מדובר ברימייק לסדרה צ'ילאנית עם אותו שם.

חוסה רון חוזר לגלם מוסכניק לצד אווה קדניו(באהבה אין חוקים1) ולצדם חורחה סלינס מופיע בתפקיד הרשע וססר אבורה ייקח חלק מהקאסט ויחזור לשתף פעולה עמו. אריקה בואנפיל ועומאר פיירו יהיו בטלנובלה.

לצפיה ב-'הרופאים של המפיק גוארו קסטרו הסתיימה '
הרופאים של המפיק גוארו קסטרו הסתיימה
11/03/2020 | 03:35
74
ובסוף הסדרה קיבלה תפנית מפתיעה שקשורה לבאהבה אין חוקים עונה שנייה. מתוכנן עונה שלישית באהבה אין חוקים ועונה שנייה לרופאים ולא ברור איך ישתלבו העניינים בין שני הסדרות שדמותיהם הצטלבו ברופאים. קסטרו הודיע ששנה האזרחית הבאה רופאים עונה שנייה תוקרן במקסיקו.
לצפיה ב-'אימפריה של שקרים, טלנובלה חדשה של טלויסה'
אימפריה של שקרים, טלנובלה חדשה של טלויסה
11/03/2020 | 03:09
1
112
מדובר ברימייק לסדרה טורקית אהבה וכסף שחור ששודר אז בערוץ ים תיכוני. הטלנובלה בכיכובם של אנג'ליק בוייאר ואנדרס פלסיוס. לטיסיה קלדרון תגלם את אימה, אלחנדרו קמצ'ו יגלם את הדוד שלה וסוסנה גונזלס את אחותה. יש שמועות של חילוקי דיעות, סכסוך וענייני אגו בין אנג'ליק בוייאר וסוסנה גונזלס שלטענתה היא יותר מתאימה לגלם את הראשית מאנג'ליק מאחר והיא שיחקה בעבר בסדרה ריאליסטית לעומת אנג'ליק.
לצפיה ב-'וכמובן שכחתי לציין את הפרט ה"זעיר"'
וכמובן שכחתי לציין את הפרט ה"זעיר"
11/03/2020 | 03:39
90
הסדרה תתחיל במקסיקו ב4 במאי
לצפיה ב-'חואן סולר חוזר לטלנובלות של עם הפקתו של ניקנדרו דיאז'
חואן סולר חוזר לטלנובלות של עם הפקתו של ניקנדרו דיאז
11/03/2020 | 03:15
5
116
השחקנית שנבחרה לשחק לצידו היא איטטי קנטורל שלא נראתה במחוזותינו מאז אין אשמה באהבה. לואיס רוברטו גוזמן ששיחק את יריבו של סבסטיאן רולי בחיים שגנבו ממני יגלם את הרשע שלא ראינו ככזה מאז הזר לצד פרננדו קולונגה ודניאלה רומו.

ג'קלין אנדרה תיקח חלק מהקאסט

לצפיה ב-'וואו לפי הדיווחים שלך נראה שטלויסה מתחילה לחזור לעצמה(?)'
וואו לפי הדיווחים שלך נראה שטלויסה מתחילה לחזור לעצמה(?)
11/03/2020 | 06:57
82
ניקנרדו דיאז רוסי אוקמפו..סופסוף המפיקים הישנים נכנסים לפעולה!
ומלא פרצופים מוכרים שחוזרים - לטיסיה קלדרון סוזנה גונזלס דוד ספדה חואן סולר(!)כל התותחים הכבדים טוב אני כולי ציפייה נראה לאן זה יתפתח
לצפיה ב-'איטטי ולואיס רוברטו גוזמן היו מאהבים באותה סדרה'
איטטי ולואיס רוברטו גוזמן היו מאהבים באותה סדרה
11/03/2020 | 07:15
3
74
שהזכרת.....

זה אירוני.
לצפיה ב-'ואיטטי קנטורל הפעם טובה'
ואיטטי קנטורל הפעם טובה
12/03/2020 | 00:28
2
46
אבל מה הסיכוי שזה יגיע אלינו?
לצפיה ב-'אם טלויסה בדרך לחזור לעצמה לויוה כבר לא יהיה את התירוץ'
אם טלויסה בדרך לחזור לעצמה לויוה כבר לא יהיה את התירוץ
12/03/2020 | 06:18
1
58
של חוסר התאמה בשביל סתימת משבצות עם טורקיות.
אני מאמינה שהטלנובלות של ניקנרדו ורוסי אוקמפו יחזירו את הניחוח הישן והטוב
של טלויסה הבנתי שהטלנובלה של דוד ספדה תזכיר קצת את כח הגורל.
והטלנובלה של חואן סולאר זה רימייק ל-La mexicana y el gringo
אגב במקרה הגעתי אתמול לכתבה מחודש שעבר שמוכיחה שויוה מרגישים בתחרות עם הערוצים הטורקיים
"ערוצי הטלנובלות "ויוה" ו-"ויוה פלוס" סובלים בשנים האחרונות מתחרות
קשה מצד ערוץ הטלנובלות הטורקיות - מה שהצניח באופן משמעותי את כמות
המינויים; ולמעשה חברת ההפקה דרסט הפכה לזרוע הפעילות העיקרית."
לא מבינה למה הם לא מניחים לטורקיות ומתרכזים רק בקהל הותיק. נקווה שעכשיו
אם טלויסה יחזרו באמת לספק את הסחורה המצב יחזור לקדמותו
אין לי מושג כמה משפיעה הפרישה של הפארן הזה שמוזכר בכתבה על ויוה אבל יש מצב שגם זה תרם להתדרדרות.
לצפיה ב-'לפי הכתבה פארן קשור לפרויקטים אחרים של דורי מדיה '
לפי הכתבה פארן קשור לפרויקטים אחרים של דורי מדיה
12/03/2020 | 07:13
51
ולא לערוצי ויוה, אבל הכתב כמו רבים אחרים כבר סיפח את הטורקיות לז'אנר, גם ערוץ הטלנובלות הטורקיות במקום ערוץ הדרמות הטורקיות כפי שנקרא הערוץ וגם עצם המשפט כאילו הטורקיות הן טלנובלות. גם אנשים שצופים דיברו על הכלה מאיסטנבול כעל טלנובלה.

השאלה עד כמה וותיק הקהל, כי הקהל הכי וותיק זה קהל הארגנטינאיות, אני זוכר ב-2001 או 2002 שלושת רבע מהערוץ היה מארגנטינה, אם כי מצד שני כשויוה פלטינה התחיל הוא היה דווקא רובו של טלוויסה.
לצפיה ב-'דויד זפדה סיים את צילומיו לאישה רעה וחוזר לטלויסה'
דויד זפדה סיים את צילומיו לאישה רעה וחוזר לטלויסה
11/03/2020 | 02:57
7
110
לטלנובלה חדשה בהפקתה של רוסי אוקמפו.

ככל הנראה קלאודיה אלברז נבחרה לתפקיד הראשי למרבה הצער ומסמן את חזרתה של דניאלה רומו לטלנובלות.
לצפיה ב-'קלאודיה אלברז השתפרה מאז אדמה פראית '
קלאודיה אלברז השתפרה מאז אדמה פראית
11/03/2020 | 07:10
82
למרות שעדיין היא לא ברמה של הגדולים חח..
ואיזה כיף שגם דניאלה רומו חוזרת!
לצפיה ב-'מדוע למרבה הצער?'
מדוע למרבה הצער?
11/03/2020 | 21:45
3
27
לצפיה ב-'לא אוהבת אותה'
לא אוהבת אותה
12/03/2020 | 00:25
2
61
ממה שצפיתי באדמה פראית הייתה מעצבנת שם ואומרים שהיא ביקשה מבעלה המפיק שלא יבחר שחקניות שלא מוצאות חן בעינייה לפרוייקטים שלו במיוחד שכנראה היא האחראית שאלטאיר חארבו לא נשארה בתפקיד הראשי באחד הפרוייקטים שלו והוחלפה ברגע האחרון.
לצפיה ב-'בעלה המפיק?'
בעלה המפיק?
12/03/2020 | 06:35
1
36
לצפיה ב-'כן'
כן
12/03/2020 | 13:57
40
לפי גוגל הוא מפיק קולנוע
לצפיה ב-'אלטאיר חארבו תיקח חלק מהקאסט גם היא'
אלטאיר חארבו תיקח חלק מהקאסט גם היא
12/03/2020 | 19:08
1
56
יחד עם חוסה אליאס מורנו ועמנואל פלומרו(אדמה פראית).
לצפיה ב-'מגניב '
מגניב
14/03/2020 | 13:39
24
עמנואל פלומארס(אוריאל)הוא כבר השחקן השלישי מאדמה פראית שישחק פה יחד עם דניאלה רומו וקלאודיה אלברז! מחכה להצטרף בקרוב לצפייה בויוה כדי להשלים את הפרקים שחסרים לי ולראשונה מזה הרבה זמן סופסוף יש מקסיקנית חדשה באופק שאני בהחלט מחכה לה
לצפיה ב-'כרגיל שופטים סדרה לטינית בלי לתת צ'אנס'
כרגיל שופטים סדרה לטינית בלי לתת צ'אנס
13/03/2020 | 03:16
2
72
מתלוננים שדה רימייק להשיבה הביתה אבל חלק ממני שזה מזכיר מאוד את לגעת באושר אף אחד זה לא הפריע. הכי קומם אותי זאת התגובה שאין על הטורקיות והברזילאיות על הפנים. כן יש סדרות טובות מטורקיה אבל גם ברזילאיות ואפילו יותר טובות. הן לפחות ריאליסטיות ועם מוסר השכל בזמן שהטורקיות מלודרמטיות מלאות בבכי וטרגדיה עם סופים עצובים. רק פטמגול ואמא היחידות שאהבתי. ועוד הכלה מאיסטנבול הפכה להיות הצלחה מסחררת פה יותר מכל סדרה אחרת ואני מנסה להבין מה מוצאים בה, היא סיפור סינדרלה. ראשית ענייה וראשי עשיר וחמות מהגיהנום. מה אוטנתי בזה? הברזילאיות נוגעות בנושאים חברתיים והפעם אלימות כלפי נשים. והדבר היחיד שמפריע להם זה שזה מזכיר את השיבה הביתה. או שמישהי כתבה שאין סיפור אהבה.
לצפיה ב-'אלה חזתה את זה שיגידו שזה ריימק לשיבה הביתה'
אלה חזתה את זה שיגידו שזה ריימק לשיבה הביתה
13/03/2020 | 13:40
1
43
ואכן רחל קפצה להגיד שהשיבה הביתה היא ריימק לסדרה וונצואלית ועכשיו יש גם ריימק ברזילאי. מזכיר בפורום פנאי פלוס כשעל החיים ועל המוות החליפה את למדי אותי לאהוב מישהי קפצה להגיד שזאת אותה עלילה זקן מתחתן עם צעירה והבת שלו מתנגדת.
לצפיה ב-'אני אמנם כמעט לא נכנסת לעמוד ולתגובות שם'
אני אמנם כמעט לא נכנסת לעמוד ולתגובות שם
13/03/2020 | 19:08
46
עדיין אני מכירה מספיק טוב את בכיינות שהולכת שם והשיפוטיות ההזויה שלהם.
זה אותו דבר כמו התגובות שהיו כותבים בוואלה מתחת לכל פוסט שלהם. אני עוד זוכרת איך כולם צרחו ש"אקאסיה" זה כמו דוניה ברברה כי "מה עוד הפעם האימא והבת רבות על אותו גבר" (במקרה גם כריסטיאן מאייר).

לצפיה ב-'יוו נתקלתי בהודעה הזאת'
יוו נתקלתי בהודעה הזאת
14/03/2020 | 01:22
1
74
יש לוויין עם ממיר מיוחד שמקבל ערוצים בעולם ומי שמבין ספרדית פורטוגזית(הדר, אלה) יכול להנות מבלי להיות תלוי בויוה ואני אוכל להנות ממקסיקניות וטלמונדו מבלי לחכות לטובות מויוה. מחכה לשמוע פרטים מהבחור שכתב את ההודעה.
לצפיה ב-'נשמע מעניין'
נשמע מעניין
14/03/2020 | 15:11
16
לצפיה ב-'מישהי המליצה לויוה על יתומי אדמה'
מישהי המליצה לויוה על יתומי אדמה
15/03/2020 | 05:09
1
62
מי שלא יודע אלה פירסמה על זה פה. זה טלנובלה ברזילאית על פליטים מסוריה וגם הכניסו את הבעיות של המדינת אויב, ישראל עם הפלסטינים. אני מקווה מאוד שויוה לא יחשבו אפילו על להביא אותה. גם כי אנחנו מוצגים שם באור לא כל כך חיובי וגם כי אין צורך להכניס פוליטיקה לערוץ בידור כמו ויוה. אנחנו לא צריכים לראות דברים על עצמנו והמלחמה שלנו והסכסוך שלנו מול הפלסטינים בערוץ הזה. בשביל זה יש ערוץ חדשות שמדברים על הנושא הזה למרות שזה בפאוסה כרגע בגלל הקורונה. אבל בתור ישראלית לא בא לי לראות איך המדינה שלי מוצגת כשטן. מקווה שויוה לא ישקלו אפילו להביא אותה למרות ההידלקות על פארוק השונא ישראל מפחידה המחשבה שהיא עלולה להגיע לפה. אולי כדאי לבקש מויוה לא להביא אותה? כמו שהם מסננים סדרות שלטענתם לא מתאימה לתוכן הערוץ גם מקווה שיבינו שגם הסדרה הזאת לא מתאימה לשידור בערוץ ישראלי.
לצפיה ב-'אני לא אתפלא אם זה יגיע לפה'
אני לא אתפלא אם זה יגיע לפה
16/03/2020 | 22:53
30
נקווה שלא
לצפיה ב-'טריילרים חדשים נוספים ל - Nos Tempos do Imperador'
טריילרים חדשים נוספים ל - Nos Tempos do Imperador
17/03/2020 | 18:44
38
לצפיה ב-'תגובה לתגובה של הדר על פרקי הסיום של בוק ג'ו אלופה '
תגובה לתגובה של הדר על פרקי הסיום של בוק ג'ו אלופה
11/03/2020 | 22:21
3
36
איזה מסכנים הדודים של ג'ון היונג, כל כך חששו שהוא יגלה שכל הקשר של אימו היה מזויף, ופחדו שהיא תדבר והוא ידע ולכן התפרץ כשהבין שאימו מבקשת כסף עבור אחותו, וחשב שזה לא מגיע לו, לאור שגם כך הפילה אותו על הדודים. ולחשוב שהוא בדיוק התרגש שחשב שאימו באה לבקר אותו והלך למענה בנעליים שקטנות עליו וסבל ואז מגלה שאימו לא חזרה בגללו ולא כדי לבקר אותו, אחרי הקורבן שלו. בוק ג'ו עודדה אותו בדיוק בזמן לאחר שכעס על הדודים שמלווים כסף לאימו והאשים אותם שהם מנסים להיות צדיקים בשביל גן העדן, ובכך הפגין כפיות טובה שאחר כך התבייש בזה. ואיך שבוק ג'ו הסבירה שהייתה שמחה שאימה תבקר אותה גם בנסיבות כאלה ולו יש מזל שיש לו אימה והוא בא להיפרד ממנה בשדה תעופה ולמרות שהתנתקה ממנו מוכן לחדש את הקשר איתה. 

הצלחה גדולה של בוק ג'ו, התקבלה למחנה אימונה דה רונג ולנבחרת הלאומית של הרמת המשקולות. ג'ון היונג היה במרחק נגיעה מלהצטרף אליה והיה נראה שיצטרף כי זה היה כמעט תיקו בינו לבין שחיין מצטיין אחר, אבל הסתבר שהוא במקום שני. וכך הוא נאלץ להיפרד ממנה כי לא מגיע לדה רונג והיא עודדה אותו להתאמן יותר קשה כדי להצליח להגיע למקום ראשון בתחרות הבאה. 

איזה מאמץ להסתיר את הניתוח ביום התחרות שיזם האבא, קודם החברות של בוק ג'ו החליטו שמדובר בבגידה, אך במעקב אחרי ג'ון היונג נבוכה כשגילה שהמאהבת לכאורה היא אבא של בוק ג'ו ולשם כך גם אילצו את החבר של ג'ון היונג לבגוד בו כדי להיות נאמן לחברה של בוק ג'ו ושלושתם נבוכו קשות ואחרי זה הפכו שלושתם לשותפים לסוד. בגלל שהייתה שיחה נעימה בין בין ג'ון היונג לשי הו בה היא סיפרה שהולכת ללמוד להיות עוזרת מאמנת, חששתי ששוב יתעורר העניין הזה ויאשימו את ג'ון היונג ושי הו בבגידה בבוק ג'ו, אך ברוך השם שי הו יצאה נקייה. אבל הניסיון של ג'ון היונג להרחיק את בוק ג'ו מהמסעדה גרם לה לחשוד והכול בגלל החברה בדה רונג שהכניסה לה מחשבות שליליות לראש שהחבר ישתנה וישכח אותה. אבל במזל בוק ג'ו שכחה את המטען וחזרה ושכנה סיפרה לה על הניתוח של האבא וקטע ההתנצלות שלה גם היא מרגש איך שהיא הרגישה רע על החשד שלה. וכמובן הניתוח עובר בהצלחה וגם בוק ג'ו זוכה במדליית זהב לאחר שהספיקה לקבל עידוד מהאבא בבית חולים כשהיא צחקה עליו ועל דודה כשהתקשרה מבית החולים והם אמרו לה שהם במסעדה והיא הראתה להם שהיא יודעת בדיוק איפה הם. 

לאחר שנתיים כולם מסיימים את בית הספר והחברות של בוק ג'ו עוברות לתחום הניהול של הקבוצה. באמת חבל שנאן הי נשארה לבד ולא מצאו מישהו בשבילה, כי לדוד של בוק ג'ו הביאו דמות חדשה לגמרי. 

שי הו פרשה מהתחרויות ושואפת להיות עוזרת מאמנת בענף והיא ידידה של ג'ון היונג ששיתפה אותו בתכניותיה וזה היה בדיוק כשהחברות חשדו שהוא בוגד בבוק ג'ו, כמה חששתי שיתפסו אותם ביחד ויבינו לא נכון. הרופאה אכן עשתה חיים קשים ובעיקר בסוף כשדחתה אותה כשהוא הזמין אותה לעוד ארוחה והיא טענה שהתרחקה כדי להפסיק להשלות את עצמה והיא משלה את עצמו עוד יותר ואז הוא הבין כמה היא חשובה לו וחשף זאת בפניה, אם כי היא עקצה אותו על הצעה כל כך לא רומנטית, אבל בסוף הם יחד. 

זכרונות ממגרש הספורט ומבאר המשאלות מרגשות וגם הסיכום של נעורים בגיל 24. ואיזה מזל שג'ון היונג יכול לשמש כמחליף למי שנפצע לאחר ששוב לא הצליח להיות אלוף למרות כל האימונים שבוק ג'ו עודדה אותו. וגם הסיכום שהוא רוצה לנוח והיא מכריחה אותו לרוץ כדי להצליח לזכות במדליית זהב.  
לצפיה ב-'כן התלמידות בדה רונג סתם קנאיות'
כן התלמידות בדה רונג סתם קנאיות
14/03/2020 | 14:04
2
21
עם חברים כאלה מי צריך אויבים
מגניב שהחברה החדשה של הדוד של בוק ג'ו היא לא אחרת מהרוח מלכל הרוחות חח ואפרופו לכל הרוחות איזה מגניב השף החמוד נכנס לאגדת הים הכחול בפרק 7! חבל שזה רק לתפקיד אורח איזה כיף לראות אותו שוב אחרי עוד תפקיד אורח שהיה לו בהרי את מוכרת לי
לצפיה ב-'בתול הים שהדריך את בת הים זה השחקן של השף?'
בתול הים שהדריך את בת הים זה השחקן של השף?
14/03/2020 | 14:43
1
12
לצפיה ב-''
14/03/2020 | 14:49
12
לצפיה ב-'עשרת הדיברות - סוף סוף הגעתי לתחילת עשר המכות'
עשרת הדיברות - סוף סוף הגעתי לתחילת עשר המכות
09/03/2020 | 06:58
47
קודם כל, היה ממש מרגש המפגש המחודש של משה עם המשפחה וכולם! ולפחות עמרם הספיק לראות אותו שוב לפני שמת. מסכנה יוכבד אבל לפחות עכשיו היא זכתה להתאחד עם בנה אחרי כל כך הרבה זמן. גם המפגש עם הנוטמירה היה מרגש. וגם עם רעמסס בהתחלה חח.. המפגש היחיד שהיה בעייתי זה עם נפרטרישבאופן בלתי צפוי פשוט ניסתה לפתות את משה והודתה בפניו שעדיין יש לה רגשות כלפיו. הוא כמובן דחה אותה בנימוס אבל היא בתגובה נשבעה שתתנקם וככה עם ההסתה הבלתי פוסקת שלה היא בעצם תרמה לקרע בין משה לרעמסס כשהוא גילה שמשה לא בדיוק חזר למצריים כדי לשוב לארמון אלא כדי לשחרר את עמו. אהבתי גם את האותות של אלוהים שמשה הראה לעם ולרעמסס, כמובן שקורח וחבורתו עדיין מערימים קשיים עם חוסר האמונה שלהם. אבל עכשיו בעצם התחיל הקרב האמיתי בין אלוהים לפרעה עם מכת הדם הראשונה! איזה מדהים עשו את זה, אהבתי גם איך שמי הבריכה של נפרטרי הפכו גם הם לדם ואיך שהיא צרחה חחח רעמסס מתחיל לקלוט שמשה רציני מאוד בדבריו
לצפיה ב-'בשורות רעות למי שלא אוהב טורקיות'
בשורות רעות למי שלא אוהב טורקיות
04/03/2020 | 13:40
18
170
המחליפה של של הזדמנות שנייה היא טורקית חדשה, סולטאן.
לצפיה ב-'זהו ויוה גם ערוץ טורקי!!!'
זהו ויוה גם ערוץ טורקי!!!
04/03/2020 | 14:21
5
114
הזוי.. כנראה צפוי
למרות שחשבתי שיהיה משהו בפורטוגזיית פורטוגלי.
כמה פרקים הטלנובלה הזו??? כנראה ארוכה מאוד.
שמעתי משהו על הטלנובלה כששודרה בערוץ 9 ישראל רוסי.
אני לא צופה בנתיים בטלנובלות טורקיות
מעניין לא יהיו טלנובלות בספרדית בכלל בויוה???
אפילו שידור חוזר  לטיני עדיף על טלנובלות מטורקיה.
לצפיה ב-'בתגובות כתבו 400 פרקים (ערוכים)'
בתגובות כתבו 400 פרקים (ערוכים)
04/03/2020 | 14:31
1
94
הזוי.
העיקר את הקיסרית, סדרה קוריאנית של חצי שנה, לא רצו להעביר לויוה הרגיל.
לצפיה ב-'ועוד עם פרקים של שעה כמו בסאם סון המתוקה והיהלום שבכתר '
ועוד עם פרקים של שעה כמו בסאם סון המתוקה והיהלום שבכתר
04/03/2020 | 16:05
54
ששודרו בויוה וכמו הפרקים ב-100 ימים והנבחר שהאריך את המשבצת בשבילן. 
לצפיה ב-'למעשה מעוד שבועיים '
למעשה מעוד שבועיים
04/03/2020 | 16:02
2
77
בספרדית תהיה רק הגרן הוטל שאינו מאמריקה הלטינית ושלושת השידורים החוזרים, אחד רגיל ושתיים וינטג'.

בגדול אני שמח, כי כשצפו בסולטאן בערוץ 9 ועוד הייתי בהוט לא הייתי מוכן להתאמץ עבור סדרה בערוץ שאין בו ואין בו שלושה שידורים חוזרים במהלך היום ושידור חוזר או שניים בסוף השבוע ועוד בהתחלה שידרו פרקים שלמים אז זה כמו שני פרקים ביום והצטערתי שהיא לא נרכשה על ידי ויוה. אחרי שצפיתי בצ'אליקושו ושורה וסאיט, אני מתעניין בטורקית תקופתית עוד יותר. אבל אשמח אם במקום אחת המשבצות הטורקיות אפילו של שתולים השידור החוזר ישימו שידור חוזר של לטינית ארוכה כמו האחד, חתולה פראית או אפילו רבלדה המקסיקנית המבוקשת עד מאוד, בעצם גם 406 הייתה מעל 330 פרקים וגם מבוקשת. או שלפחות אחת המשבצות הטורקיות תתפנה לסדרות ספרדיות ופורטוגליות וגרן הוטל תהיה האירופית האחרונה בויוה הרגיל. 
לצפיה ב-'לא חסרה סדרה בשידור חוזר שעוד לא יודעים מהי?'
לא חסרה סדרה בשידור חוזר שעוד לא יודעים מהי?
04/03/2020 | 17:24
1
49
אם "אדמה פראית" עוברת בסוף החודש למשבצת אחרת, אז חסר לדעת מה יהיה במקום, לא?
לצפיה ב-'במקומה תהיה הסדרה הברזילאית '
במקומה תהיה הסדרה הברזילאית
04/03/2020 | 17:54
64
תאריך של עליית הסדרה הברזילאית חופף לתאריך של מעבר המשבצת ולתאריך של סיום מלכת הפרחים, כך שלא קשה לנחש שאדמה פראית עוברת ל-23:20 והברזילאית מחליפה את מלכת הפרחים אבל תשודר ב-18:10. 
לצפיה ב-'פשוט זוועה'
פשוט זוועה
04/03/2020 | 14:42
3
83
אני לא מאמינה שאין טלנובלות מדרום אמריקה או אפילו מאירופה (כמו ספרד) 
מרגיז מאד שהם הופכים שני ערוצים לסדרות טורקיות עם הבלחות של דרום אמריקה וקוריאה.
למה לא להביא סדרות מיפן או מסין?
לצפיה ב-'כנראה ויוה מרגישים מאוימים על ידי ערוץ הדרמות הטורקיות '
כנראה ויוה מרגישים מאוימים על ידי ערוץ הדרמות הטורקיות
04/03/2020 | 16:09
79
ומנסים להתחרות בו על חשבון הלטיניות. וגם עם הכלה מאיסטנבול ערוצי 12-13 יצרו את האווירה שכל הציבור הישראלי משוגע על הטורקיות בכלל ועל הכלה בפרט. 
לצפיה ב-'הנה רק חלק מהקוריאניות שיצאו בשנתיים האחרונות ולא זכו להגיע'
הנה רק חלק מהקוריאניות שיצאו בשנתיים האחרונות ולא זכו להגיע
06/03/2020 | 14:20
1
53
כולן נראות מושלם לויוה לא חסר מה לרכוש.
אז במקום למלא את הערוצים רק בטורקיות בהחלט אפשר לעשות חלוקה קצת יותר שוויונית.
לצפיה ב-'לקוריאניות תפרו משבצת מיוחדת '
לקוריאניות תפרו משבצת מיוחדת
07/03/2020 | 01:30
40
כי את הפרקים הקוריאנים משדרים שלמים והכינו משבצת בסאם יום המתוקה והיהלום שבכתר הכינו משבצת של שעה לסאם סון המתוקה ומשבצת של שעה וחמש דקות ליהלום שבכתר. בויוה פלטינה סידרו במקום שלוש פרקים של 50 דקות, 2 פרקים של 70 דקות, 140 דקות במקום 150 והאריכו את הפרסומות בין הפרקים בסדרות שלפני. בויוה פלוס תפרו יום מיוחד ומשבצת מיוחדת לשידורים חוזרים. 

כמובן שזה לא תירוץ ואפשר לתפור עוד משבצות כאלה, במיוחד כשיש כמעט 5 שעות ביום שויוה לא משדר ואפשר אפילו להוסיף משבצת. 
לצפיה ב-'לכל מי שזה חשוב לו, אתם חייבים לכתוב ולהדגיש להם-'
לכל מי שזה חשוב לו, אתם חייבים לכתוב ולהדגיש להם-
04/03/2020 | 14:47
4
94
שלא הגיוני שערוצי ויוה (עכשיו שניהם!) לא מהווים אלטרנטיבה, שכן טלנובלות טורקיות יש כבר ב-3 ערוצים אחרים: חוויה ים תיכונית, ערוץ הדרמות הטורקיות ועוד איזה אחד ששכחתי את שמו...
בקיצור לאוהבי הטורקיות יש די והותר פלטפורמות לצפייה בהן, אז למה ערוצי ויוה "מנסים להתחרות" בערוצים אלה? למה לא להוות אלטרנטיבה ומענה עבור צופי הטלנובלות הספרדיות/פורטוגזיות וכו'? אין הגיון! על אחת כמה וכמה שהטורקיות היו בעיקר בויוה פלוס ועכשיו גם בויוה הרגיל? מה נסגר?
לצפיה ב-'הערוץ השלישי הוא חגיגה מזרח תיכונית '
הערוץ השלישי הוא חגיגה מזרח תיכונית
04/03/2020 | 16:11
77
כנראה בהוט וביס היה גל של התנתקות מויוה פלוס והתחברות לחבילה הטורקית והם מרגישים שהטורקיות שלהם לא מספיק טובות וכדי לא להפסיק באמצע הם מנסים להגדיל את ההיצע. 
לצפיה ב-'כתבתי במסנג'ר'
כתבתי במסנג'ר
04/03/2020 | 23:15
2
77
קשה לי להאמין שהדבר יעזור...ובעלי ערוץ ויוה הם חוצפנים
לצפיה ב-'התשובה של ויוה'
התשובה של ויוה
07/03/2020 | 00:47
1
67
נודה על הסבלנות, בקרוב נפרסם על לטיניות מתוכננות, לא לדאוג

רק...הכלה מאיסטנבול זה 300 פרקים, הסולטן זה 400 פרקים...כבר כתוב על ברזילאית חדשה, שתי וינטג', עוד אחת שידור חוזר (אדמה פראית)...איזה סדרות מסתיימות?
לצפיה ב-'400 פרקים זה לא סגור '
400 פרקים זה לא סגור
07/03/2020 | 01:18
52
בערוץ 9 בהתחלה היו בסולטאן פרקים מלאים של שעתיים, אבל שעתיים ברוטו, כי ערוץ 9 מוצף פרסומות. כשצפיתי בערוץ והערוץ נקרא ישראל + קראתי לו פרסומות +. כך שייתכן שלפחות הפרקים הראשונים הם של שעה וחצי ואז יהיה "רק" 300 פרקים או במקרה האופטימי ביותר 260. 

אני מאוד מקווה שתהיה לטינית בויוה פלוס כי הסיומים הקרובים שם. אמנם באדמה פראית 70 פרקים, אבל אנחנו רק בפרק 10 ובגרן הוטל רק 66 פרקים, אבל אנחנו רק בפרק 15. לתשוקת הנצים נותרו 62 פרקים אבל לא נראה שהם הולכים לוותר על הוינטג' בשעה הזאת.

בכל מקרה הרעיון לשדר את הסולטאן בויוה חכם אם תהיה סדרה קצרה בספרדית  בויוה פלוס, כי לאחרונה חוץ מברזילאיות וארגנטינאיות כל הלטיניות קצרות, ואם יש עונות, ויוה לא יכול לשדר ברצף כי יש הפסקות ארוכות בין צילומי העונות. 
לצפיה ב-''
05/03/2020 | 06:58
31
לצפיה ב-'לא ייאמן ויוה איבדו את הבושה לחלוטין'
לא ייאמן ויוה איבדו את הבושה לחלוטין
06/03/2020 | 12:12
1
80
זה פשוט זילזול מוחלט בצופים. למרות שאני לא יכולה להגיד שאני יותר מידי מופתעת כי לפי האופן שהם ענו לתלונות כבר היה אפשר להבין שזו רוח הדברים. מהרגע שהם החליטו להביא את הכלה מאיסטנבול לויוה הרגיל זה היה ברור לגמרי שזו רק ההתחלה. לדעתי ויוה הולך להיות בקרוב ים תיכוני.. הרסו את הערוץ

אני פשוט לא מצליחה להבין את החוצפה, הם ממש לא סופרים את הקהל שלהם שבנה אותם. כי זה לא באמת שנגמרו להם האופציות, תמיד יש מה להביא. הם לא יכולים להיאחז בעובדה שבכמה מדינות הטלנובלות בירידה כי במקביל במדינות אחרות הן דווקא בעלייה כמו ברזיל קוריאה. למה את ההיצע שלהם הם לא מגדילים על חשבון ויוה פלוס הם לא יכולים לפנות רק לקהל מסויים ולתת רק לקהל מסויים. גם הז'אנר הטורקי זה לא משהו שכולם מתחברים אליו זה סגנון הרבה יותר דרמתי שלא מדבר לכולם. אבל הם מתנהגים כאילו טורקיות זה הדבר היחיד שנשאר בעולם לברזיל הם אפילו לא מביאים עוד משבצת אחת למרות שיש להם היצע ענקי. שלא לדבר על הקוריאניות שמול הטורקיות שקיבלו כבר שני ערוצים, להן יש רק שתי משבצות. התנהלות מבישה של ויוה
לצפיה ב-'מקווה שתחילת הטורקיות בויוה תבשר '
מקווה שתחילת הטורקיות בויוה תבשר
07/03/2020 | 01:43
87
גם את תחילת הלטיניות או לפחות ספרדיות ופורטוגליות בויוה פלוס. נחכה למחליפות של על כנפי האהבה, שתולים וחלומות בהקיץ. 
לצפיה ב-'השיר שיייצג אותנו באירוויזיון בביצוע של עדן הלנה'
השיר שיייצג אותנו באירוויזיון בביצוע של עדן הלנה
05/03/2020 | 04:20
1
57
Feker libi(אהוב ליבי). התחברתי מאוד לשיר רק הייתי מפרגנת קצת לRakata ופחות התחברתי לRoots בגלל שזמרת אחרת שרה את הפזמון ולא עדן ואני שמחה שSavior in the sound מדורג במקום האחרון, הכי פחות התחברתי אליו.

רצה הגורל ובדיוק ביום הזה הרגשתי לא טוב והלכתי למיון, מזל שהיה את כל התכנית ביוטיוב. חסרה הייתה לי נטע שהביאה אותנו לניצחון.
לצפיה ב-'איזה כיף שהוא נבחראהבתי אותו משמיעה ראשונה'
איזה כיף שהוא נבחראהבתי אותו משמיעה ראשונה
06/03/2020 | 14:38
43
דורון מדלי ועידן רייכל שילוב מנצח
הנה ההופעה החיה
ותרגישי טוב!
לצפיה ב-'אחר צהריים טובים לפורום הנכבד,'
אחר צהריים טובים לפורום הנכבד,
05/03/2020 | 17:05
2
71
סליחה על השאלה החוזרת. אשמח לדעת מתי תעלה סדרה ברזילאית חדשה ובאיזו שעה.
מודה לכם שוב מראש והמשך ערב נעים ושקט
לצפיה ב-'ב23.3 יום שני'
ב23.3 יום שני
05/03/2020 | 18:59
1
63
ב18:10
לצפיה ב-''
05/03/2020 | 19:44
14
שאלות, חדשות, בקשות
29/02/2020 | 20:22
6
31
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'פרומו ראשון ל Nos Tempos do Imperador'
פרומו ראשון ל Nos Tempos do Imperador
29/02/2020 | 20:29
1
76
לצפיה ב-'מחכה כבר לראות את הפרומואים המלאים עם כל הדמויות'
מחכה כבר לראות את הפרומואים המלאים עם כל הדמויות
03/03/2020 | 06:46
43
נראה ממש מושקע ואותנטי עם הבגדים והכל
לצפיה ב-'יש סיכוי לויקטוריה הקטנה'
יש סיכוי לויקטוריה הקטנה
01/03/2020 | 10:22
74
טלנובלה ארגנטינאית בכיכובו של פקונדו ארנה.
לצפיה ב-'מרלן פאבלה מציגה את התינוקת שלה- בלה'
מרלן פאבלה מציגה את התינוקת שלה- בלה
02/03/2020 | 21:58
1
57
לצפיה ב-''
03/03/2020 | 06:38
13
לצפיה ב-'פרומו ראשון ל Te doy la vida'
פרומו ראשון ל Te doy la vida
02/03/2020 | 22:00
62
לצפיה ב-'כשאתה פרזנטור של אופטיקנה'
כשאתה פרזנטור של אופטיקנה
26/02/2020 | 19:11
11
92
ומשלמים לך הרבה כסף כדי שתוציא סינגל על משקפיים
לצפיה ב-'ואם כבר עומר אדם'
ואם כבר עומר אדם
26/02/2020 | 19:50
52
השיר שני משוגעים מתחיל להשמע טוב אחרי ששמעתי אותו כמה פעמים
גם חברות שלך נחמד והנה גרסה שנייה

את תל אביב אין אחד שלא מכיר. גם חמוד
לצפיה ב-'אני התמכרתי לשיר החדש של סטטיק ובן אל'
אני התמכרתי לשיר החדש של סטטיק ובן אל
27/02/2020 | 16:54
57
רק החלק של מירי מסיקה בסוף די מיותר בעיניי אבל שיהיה
גם הקליפ די מושקע-בסגנון צרפתי של המאה השמונה עשרה חח אהבתי
לצפיה ב-'הלוואי ונשלח את השיר הזה לאירוויזיון'
הלוואי ונשלח את השיר הזה לאירוויזיון
28/02/2020 | 12:55
42
לצפיה ב-'עוד מישהו נתקל בפרסומת שקופצת לה פתאום'
עוד מישהו נתקל בפרסומת שקופצת לה פתאום
29/02/2020 | 00:17
41
על כל המסך ושלא חולפת עד שלוחצים על האיקס?
לצפיה ב-'איזה תוצאות הזויות בבחירות השלישיות'
איזה תוצאות הזויות בבחירות השלישיות
03/03/2020 | 06:57
6
58
אחרי שנה של קיפאון מדיני לא מצליחה להבין את התוצאות האילה
נראה שחלק גדול מהציבור לא מצביע מהראש בכלל זה הצבעה על אוטומט
לצפיה ב-'התוצאות צפויות לאור העזרה שביבי קיבל מטראמפ ומפוטין '
התוצאות צפויות לאור העזרה שביבי קיבל מטראמפ ומפוטין
03/03/2020 | 15:22
3
41
שתוכנית המאה של טראמפ תפורה לפי העמדות של ביבי שביבי השיג בתוכנית כל מה שהוא רצה ורבים אומרים שזאת לא תוכנית טראמפ אלא תוכנית נתניהו. ופוטין אמנם מלכתחילה השתמש במערכת המשפט כדי לחטוף את נעמה יששכר כבת ערובה בשביל ההאקר, אבל דאג להעניק חנינה בדיוק לקראת הבחירות וביבי גם דאג לעשות מופע ראווה מרשים של השחרור.
לצפיה ב-'לי זה בכלל לא היה צפוי הייתי בטוחה במקסימום תיקו'
לי זה בכלל לא היה צפוי הייתי בטוחה במקסימום תיקו
03/03/2020 | 17:30
2
43
למה שהכרה במדינה פלסטינית וכניעה לפוטין ולחמאס יעזרו לו אם הוא מציג עצמו כ"ימין"? תוסיף לזה את העובדה שהוא שיתק מדינה שלמה במשך שנה רק בגלל הבעיות המשפטיות שלו ככה שאני באמת לא מצליחה להבין איך אפשר להמשיך להצביע לו על עיוור? אבל ככה זה קהל המצביעים שלו. גם אם ימסור את ירושלים ורמת הגולן הם ימשיכו להצביע לו. בינתיים כל המדינה נדפקת, הבן אדם חשוד בשוחד מרמה והפרת אמונים. אני בכלל לא מבינה איך נתנו לו להתמודד אחרי הגשת הכתב אישום.
למרות הכל יש עוד תקווה קטנה כי בינתיים אין לו 61
לצפיה ב-'זה באמת תיקו '
זה באמת תיקו
03/03/2020 | 21:46
1
34
ופסיקת בג"צ הייתה שזה מצב היפוטטי ונדון עליו כשיהיה ריאלי. עכשיו יהיה דיון בבג"צ אם ביבי יכול בכלל לקבל מנדט. 

הכרה במדינה פלסטינית ללא רצף טריטריאלי, בשליטה ביטחונית של צה"ל זה רק עניין של ניואנס אוטונומיה שתירשם על נייר כמדינה, זה בהחלט ניצחון לימין. ובסיבה שפוטין חטף את נעמה יששכר שהיא ההאקר הרוסי ביבי לא נכנע ולא הקריב את יחסי ישראל-ארה"ב בשביל לשחרר אותה. 
לצפיה ב-'עכשיו זה כבר לגמרי לטובת גנץ! הכל בזכות ליברמן'
עכשיו זה כבר לגמרי לטובת גנץ! הכל בזכות ליברמן
06/03/2020 | 17:36
18
ועוד אחרי התוצאות הסופיות שבכלל לא תואמות את המדגם אפשר לומר שהכל התהפך ב180 מעלות:]

הבנתי שתמורת השיחרור של נעמה ביבי הסכים למסור לפוטין את חצר סרגיי.. נכס בירושליים. ובטח יש עוד כמה דברים שהוא הסכים לו שאנחנו לא בדיוק יודעים
לצפיה ב-'ועוד האיחוד בין העבודה למר"צ מוטט את גוש השמאל '
ועוד האיחוד בין העבודה למר"צ מוטט את גוש השמאל
03/03/2020 | 15:25
1
40
התברר שהשלם קטן כמעט פי שתיים מסכום חלקיו. 
לצפיה ב-'החיבור התבקש, הוא רק נעשה בצורה לא טובה'
החיבור התבקש, הוא רק נעשה בצורה לא טובה
04/03/2020 | 00:48
25
גם ביטלו חיבורים קודמים, כמו עם סתיו שפיר, דבר שהכעיס הרבה בוחרים.
גם אורלי לוי טענה שזה "חיבור טכני" ולא אידיאולוגי, וכמובן העובדה שהיא נחשבת ימין שהייתה במפלגה של ליברמן הביאה לבריחת קולות.
מלבד זאת, כיוון שזה היה חיבור של לפחות 4 סיעות (העבודה, מרצ, גשר ויאיר גולן), למועמד מהמגזר הערבי לא היה מקום ריאלי. בהתחשב בזה שמרצ קיבלה בבחירות הקודמות לפחות מנדט אחד מהערבים, אי הייצוג ברשימה גם השפיע, והרבה עברו לרשימה המשותפת, גם יהודים.

לדעתי היה גם את העניין הרגיל שמתרחש בכל מערכת בחירות, והוא שמעדיפים להצביע למפלגה הגדולה המייצגת את האלטרנטיבה לליכוד. פעם זה היה קדימה, אחר כך המחנה הציוני, ועכשיו כחול לבן.

כששתי המפלגות רצו בנפרד, היו שהצביעו להן מתוך חשש שהן לא תעבורנה את אחוז החסימה, ויתבזבזו קולות. ברגע שהיה איחוד, והיה ברור שהרשימה כן תעבור, הייתה נטישה.

בכל מקרה, כנראה שבסוף לרשימת השמאל יהיו 7 מנדטים, שזה 4 פחות מאשר בבחירות בספטמבר.
לצפיה ב-'ראיתי את הסוף של רובי הגרסה החדשה'
ראיתי את הסוף של רובי הגרסה החדשה
28/02/2020 | 19:19
1
75
נתחיל מזה שעשו את הקטור מפלצת באופן קיצוני למידיי ואפילו גרם לצלקת של רובי ואף התחזה למת. הוא קיבל את עונשו ושילם על מעשיו. הוא נשאר בחיים אך סיים בכלא או במוסד פסיכיאטרי לא הבנתי כל כך, אלנה לא הייתה בגרסה הזאת. אלחנדרו ומריבל סיימו יחד עם ילד וההפתעה הגדולה, רובי אמנם נשארה בלי אלחנדרו אבל זכתה בהון של. הקטור, ותיקנה את הצלקת ואת הצליעה שלה והפכה להיות עצמאית וכן הפכה להיות יותר אנושית ולא ממורמרת מלאת שנאה כמו רובי ב2004. בלי נקמות ובלי רצון להרוס חיים אחרים. לורטו גם לא הכלב הנאמן ושותף שלה והיה גם בקשר טוב עם מריבל לעומת לורטו ב2004 שלא הפסיק לכנות את מריבל צולעת ואף ליגלג לה. לורטו הזה היה יותר סבבה ונחמד וגם לא היה מעצב אפנה אלא מאמן כושר בקיצור הרבה יותר טוב מלורטו הקודם.
לצפיה ב-'נחמד שבגרסה הזאת היא אמנם לא נשארה עם אהובה '
נחמד שבגרסה הזאת היא אמנם לא נשארה עם אהובה
28/02/2020 | 19:34
70
אבל זכתה לסוף טוב והתחרטה על מעשיה. סוף הרבה יותר טוב מהפיכתה לנכה ועם פנים מצולקות אבל מלאת רצון לנקמה עד שהצליחה להפוך את האחיינית שלה שירשה את היופי שלה למפלצת כמוהה ושלחה אותה להרוס את המשפחה של אהובה. 
לצפיה ב-'לוח שידורים ויוה בזמן הקרוב'
לוח שידורים ויוה בזמן הקרוב
24/02/2020 | 18:24
17
187
18:10 - אדמה פראית (מה23.2 תעבור ל23:20 ולא ברור מה מתכננים כאן.)*
19:05 - קפה בניחוח אישה, פרק 58 מתוך 160 פרקים. וינטאג'
20:00 - תשוקת הנצים - פרק 118 מתוך 188. וינטאג'
20:50 הזדמנות שנייה - מסתיימת בקרוב.לא ברור לנו מה ישודר במקומה.*
21:40 - גראן הוטל פרק 4 מתוך 66 פרקים.
22:30 - באהבה אין חוקים 2- מוחלפת ב"הכלה מאיסטנבול" - שידור חוזר בעצמה.
23:20 - מלכת הפרחים (מחליפה: אדמה פראית)

* לא ברור לנו מה ויוה מתכוונת לעשות עם שתי המשבצות האלה מכיוון שהוט הודיעו שהברזילאית החדשה לא תהיה במשבצת של הזדמנות שנייה. אולי ויוה מתכוונים לעשות סדר פסח לקראת אפריל ולסדר את הערוץ מחדש...... הבעיה שהסדר הזה נראה רע.

ברזילאית אחת חדשה, ספרדית אחת חדשה, כל השאר שידור חוזר.
לצפיה ב-'מתי מסתיימת הזדמנות שנייה?'
מתי מסתיימת הזדמנות שנייה?
24/02/2020 | 18:38
56
לצפיה ב-''
24/02/2020 | 21:00
3
95
אדמה פראית עוברת משבצת יותר מאוחר לדעתי ולא בתאריך שציינת.
אלא כשתתחיל הטלנובלה הברזילאית החדשה.
אז יש עוד סיכוי לטלנובלה חדשה המשבצת של 18:10?? או לא?
חבל כל כך שאין טלנובלה לטינית חדשה במקום באהבה אין חוקים..
אפילו שידור חוזר לטיני עדיף על שידור חוזר של הכלה מאינסנבול בויוה הרגיל!!!
לצפיה ב-'ב-23.3 '
ב-23.3
24/02/2020 | 22:14
2
88
ולפי מה שהבנתי הברזילאית תהיה במשבצת של שש.
לצפיה ב-'זה נראה שהיא הולכת להיות הדבר הכי נורמלי בערוץ הזה'
זה נראה שהיא הולכת להיות הדבר הכי נורמלי בערוץ הזה
25/02/2020 | 07:15
1
103
וגם אותה תקעו בשעה הזויה, שמיועדת לשידור חוזר!
לצפיה ב-'העיקר שהכלה מאיסטנבול במקום טוב באמצע על שלל פרקיה'
העיקר שהכלה מאיסטנבול במקום טוב באמצע על שלל פרקיה
27/02/2020 | 16:36
54
ועוד ויוה חושבים שאנחנו עיוורים והעלו פוסט נוסף חס וחלילה אם מישהו פיספס, עם פרומו חדש שהם ערכו במיוחד
לצפיה ב-'הברזילאית מתחילה ביום הולדת שלי ב-23.3.2020'
הברזילאית מתחילה ביום הולדת שלי ב-23.3.2020
24/02/2020 | 23:13
75
בתאריך זה גם אדמה פראית עוברת ל-23:20 וב-22.3.2020 מסתיימת מלכת הפרחים. כך שלא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שהברזילאית תחליף את מלכת הפרחים, אבל תשודר בשעה של השידורים החוזרים של אישה רעה, האהבה שאחרי ואדמה פראית שכאמור תעבור שעה. 

הנעלם היחיד הוא המחליפה של הזדמנות שנייה שכבר ידוע שלא תהיה ברזילאית, נקווה שגם לא נהיה פורטוגלית ולא ידפקו את הז'אנר עוד יותר עם 4 שידורים חוזרים 2 וינטג', אחד לטיני, אחד טורקי ועוד ספרדית ופורטוגלית ועוד ברזילאית, מה שיגרום לכך שלא תהיה בכלל משבצת של טלנובלה בספרדית מאמריקה הלטינית, נקווה שלא נרד לרמה שהלטיניות היחידות בספרדית יהיו שלושת השידורים החוזרים. 
לצפיה ב-'גם הספרדית לא חדשה'
גם הספרדית לא חדשה
25/02/2020 | 07:13
1
91
אם התכוונת ל"גראן הוטל" כספרדית חדשה, אז היא לא חדשה, אלא עוד אחת בקטגוריית מחזור. לא רק שהיא ישנה מבחינת שנת ייצור, אלא שהיא גם המקור ל"מלון הסודות" שראינו כבר , ככה שזה סתם עוד משהו שאפשר להגיד עליו סוג של ש.ח.
לצפיה ב-'עוד הייתי אובקטייבי בעניין הזה'
עוד הייתי אובקטייבי בעניין הזה
25/02/2020 | 23:13
73
היא סתם ש.ח עם שחקנים אחרים ולא מעניינים.
לצפיה ב-'אתמול שלחתי לויוה תלונה על השיבוץ של הכלה מאיסטנבול,והם ענו '
אתמול שלחתי לויוה תלונה על השיבוץ של הכלה מאיסטנבול,והם ענו
28/02/2020 | 10:10
8
97
ש"ההיצע המקסיקני ירד בתקופה האחרונה וזה מאוד משפיע על התוכן". שאני אבין, רק בגלל ווילס הזקן הכושל שהרס את טלויסה יהיו לנו עכשיו טורקיות גם בויוה? שלא נדע. 

שאלתי גם לגבי טרה נוסטרה שבזמנו הם רמזו שהיא אולי תחזור, שאלתי אם היא תגיע אחרי תשוקת הנצים או שאולי בהמשך, והם ענו ש"לגבי הוינטג' יש הפתעות טובות שווה לחכות." אני אקח את זה ככן אחרת הם היו שוללים וואי הלוואי..

ועוד לגבי המקסיקניות שוב הצעתי להם פשוט לרכוש את הישנות יותר אבל על זה הם לא ענו... לדעתי? יקר להם לצערי זה נראה שפני הערוץ עומדים להשתנות ולא לטובה...

לצפיה ב-'ההיצע המקסיקני לא טוב זה לא תירוץ '
ההיצע המקסיקני לא טוב זה לא תירוץ
28/02/2020 | 11:08
1
73
הם חזרו לרכוש מקולומביה ומצ'ילה ובטלמונדו הם רוכשים סדרות שלא בהכרח טלנובלות כמו החומה, כך שזה שאין להם מה לשדר בספרדית זה מצוץ מהאצבע. 

מוזר לפני כמה חודשים הם ענו למישהי שבמקום תשוקת הנצים תהיה זהות אבודה שפחות מתאימה לוינטג' כי היא מ-2009 או 2010 אבל ויוה לא יכלו בזמנו לשדר שידור חוזר בגלל תביעה שהוגשה נגד הסדרה בנוגע להפרת זכויות יוצרים ועכשיו הם מדברים על הפתעה לגבי טרה נוסטרה ועוד האחד בהוט וביס בקטגוריה של ויוה לפני כולם ואנשים מאמינים שזה עוד ישודר בויוה. בקיצור מבלבל עם הוינטג'. אבל לגבי זהות אבודה הם יכולים לשים אותה אחרי הכלה מאיסטנבול בעוד שנה ורבע ממילא הם כבר שינו את הייעוד של המשבצת שהייתה אמורה להיות חדשה ותאריכי הסדרה לא בדיוק מתאימים לוינטג' או יותר טוב לשים בויוה פלוס במקום שתולים או במקום על כנפי האהבה שיהיו איזון. 
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שעוד הצעתי להם, שאם כבר הם שמים טורקית בויוה אז'
זה בדיוק מה שעוד הצעתי להם, שאם כבר הם שמים טורקית בויוה אז
28/02/2020 | 12:49
56
שגם ויוה פלוס יחזור להיות ערוץ של כל הז'אנרים אחרת זה לא פייר. אבל אני בספק אם זה באמת יקרה בכל אופן זהות אבודה זה אכן לא ישן כל כך ולא ממש מתאים להגדרה של וינטג'. מקסימום יש שתי משבצות וינטג' אז אולי טרה נוסטרה תגיע אחרי קפה בניחוח אישה.
לצפיה ב-'היית צריכה לענות שכל טלנובלה מקסיקנית או ארגטינאית'
היית צריכה לענות שכל טלנובלה מקסיקנית או ארגטינאית
28/02/2020 | 22:21
5
56
או של טלמונדו, גם אם היא בינונית, תספק את הקהל אוהבי דרום אמריקאיות הרבה יותר משידור חוזר של טורכית.
לצפיה ב-'ויוה מתעקשים שהרבה ביקשו את הכלה מאיסטנבול'
ויוה מתעקשים שהרבה ביקשו את הכלה מאיסטנבול
29/02/2020 | 00:08
2
52
ושאי אפשר לרצות את כולן.

ולפי התגובות בפוסט על חזרתה של הכלה מאיסטנבול אני רואה בדיוק ההפך.
לצפיה ב-'העניין הוא שחודש אחרי סיומה בטלוויזיה הורידו אותה מאתר ויוה '
העניין הוא שחודש אחרי סיומה בטלוויזיה הורידו אותה מאתר ויוה
29/02/2020 | 02:27
1
61
וגם מהוי או די של פרטנר, לא יודע לגבי הוי או די האחרים, אבל מאוד חשוד שהירידה של רסיסים, נור והכלה מאיסטנבול מאתר ויוה ומהוי או די של פרטנר הייתה בדיוק באותו היום. אני מניח שיש אנשים שהצטרפו באיחור ולא הספיקו לצפות בכל הסדרה, הערוץ של הכלה מאיסטנבול ועכשיו של אישה הוא לא דרך להשלים פרקים, במקרה הטוב הוא דרך למלא את הממיר בהקלטות למי שיש מקליט משוכלל של 500 שעות, אף אחד לא יכול לראות לא שבע פרקים ביום כמו בכלה מאיסטנבול או 35 פרקים לשבוע ובטח לא 12 פרקים ביום לאישה ולא ייאמן 60 פרקים בשבוע. 

בפייסבוק אכן מישהי כתבה לאור הפרומו לעונה השלישית שאסמה אומרת לסוריאה שאיזו טעות היא עשתה כשלא הרשתה לה לקרוא לה אימא, ומישהי שאלה מתי הפרק הזה כבר יגיע כי בפרקים שהיא צופה אסמה עדיין חמות מכשפה, אז הגיוני שאנשים לא הספיקו לסיים לצפות בסדרה. אז הם בטח ביקשו להחזיר אותה לאתר או/ו לוי או די כדי שיוכלו להשלים מאיפה שהם הפסיקו, לא שהיא תחזור לטלוויזיה והם יצטרכו או לראות מהתחלה או לחכות חודשים לפרקים שהם נעצרו בהם, אבל ויוה תפסו על זה טרמפ ביקשו מהם להחזיר את הסדרה לאתר שלהם כי אנשים היו באמצע והם שיחקו ראש קטן והחליטו שביקשו להחזיר לטלוויזיה כי מתגעגעים, למרות שאני בטוח שגם הם יודעים מה פירוש התגובות האלה: 

בפורום ספוילרים התגובה השלישית. 

ובפורום טורקיות עמוד 358. 

ברור לגמרי שבתאריך ה-4.2 התגובה "תחזירו את הכלה מאיסטנבול כבר 3 ימים שהורדתם. תודה". והסדרה אכן ירדה ב-2.2 מתכוונת לחזרה לאתר ולא לטלוויזיה. וגם התגובה "הכלה מאיסטנבול למה הורדתם את הסידרה אני באמצע?". לקחתי סמייל הכי דומה לסמייל שהיה שם מתכוונת שיחזירו את כל הסדרה כדי שהיא תוכל להמשיך ולא להחזיר אותה לטלוויזיה מהתחלה שהיא תצטרך לחכות לפחות חצי שנה לפרקים שהיא נעצרה בהם. אבל נוח לויוה להעמיד פנים שהם לא מבינים ולנצל את הבקשות כדי להחזיר אותה. בעצם אולי הם בכוונה הורידו את הסדרה מהאתר חודש אחרי שהסתיימה בטלוויזיה כדי לוודא שאלה שמפגרים משמעותית אחרי הסדרה בטלוויזיה לא יוכלו להשלים ואז יהיה להם תירוץ להחזיר.  
לצפיה ב-'ברור זה היה טריק שקוף של ויוה'
ברור זה היה טריק שקוף של ויוה
29/02/2020 | 13:13
55
להוריד כל כך מהר דווקא את הכלה מאיסטנבול מהאתר והויאודי.. דווקא אותה שהם לא מפסיקים לחפור עלייה.. הם רק חיכו לכל התלונות של כל אילה שלא הספיקו להשלים אותה כדי להשתמש בזה כתירוץ. אבל לסתום איתה משבצת לטינית בויוה כולם מבינים שזה חסר כל היגיון. נראה שכל שנותר זה רק לקוות שזה יהיה מקרה חד פעמי ולא ריטואל קבוע למרות ששום דבר כבר לא יפתיע אותי בשלב הזה
לצפיה ב-'ללא ספק כל דבר עדיף על טורקיות בויוה אבל נראה שהם כבר החליטו'
ללא ספק כל דבר עדיף על טורקיות בויוה אבל נראה שהם כבר החליטו
29/02/2020 | 13:31
1
55
שויוה לא תישאר יותר רק לטינית. לא אתפלא אם בקרוב נצטרך להסתמך רק על האינטרנט והערוצים הבינלאומיים. זה נכון שרק ברזיל ממשיכים להשקיע אבל יש כל כך הרבה טלנובלות מהשנים האחרונות שלא נרכשו שיכלו להחזיק את הערוץ עוד הרבה זמן אבל נראה שויוה לא ממש בכיוון
לצפיה ב-'נראה שויוה מנסים להתחרות בערוצי הטורקיות בתשלום '
נראה שויוה מנסים להתחרות בערוצי הטורקיות בתשלום
29/02/2020 | 13:51
50
עם הערוץ הים תיכוני הם יכולים להתחרות, אבל עם ערוץ הדרמות הטורקיות זה אבוד מראש כי צופי הערוץ וכנראה גם מנהליו מתמקדים בעלילה של הסדרות בעוד ויוה מתמקדים בשחקנים. פארוק הפך אצלם לויליאם לוי שהם השתמשו בו כדי לשדר את אהבה מנצחת פעמיים כמעט ברצף. והאמת גם מבחינת מראה חיצוני לא מבין מה יש בו גם השחקן של התרסקות שחוזר גם ביפה שלי וגם השחקן של שתולים גם הרבה יותר יפים.
לצפיה ב-'יש את הסרט הזה לצפייה?'
יש את הסרט הזה לצפייה?
26/02/2020 | 19:34
54

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ