לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

שושלת הסמואה

מאת: יאיר  פורסם: 11/07/2004  עדכון אחרון: 23/05/2005  
 

זאת כתבה שכתבתי בזמנו אחרי שריקישי עלה לכותרות וקיבל מיני פוש למיין איבנט אחרי הדריסה של אוסטין ועכשיו אני עדכנתי אותה

אז תיהנו ואני מקווה שאני הצליח לעשות קצת סדר בבלגאן.סמואה היא קבוצת איים הנמצאת בין הוואי וניו זילנד. היא נמצאת תחת שלטון מלא של ארצות הברית (יותר נכון יהיה לקרוא לה סמואה האמריקנית כי יש גם סמואה המערבית שהיא מדינה עצמאית לכל דבר), את סמואה מצאו במאה ה18- אירופאים ומיד גילו בה עניין רב בגלל היופי שלה והאקלים הטרופי הנוח שלה .
כדי שתבינו יותר על מה אנו מדברים תבינו שבכל 6 האיים היוצרים יחד את סמואה האמריקנית יש רק 65 אלף תושבים שרובם לא עוברים את גיל 65. רוב רובה של האוכלוסייה הם נוצרים פרוטסטנטים. השפות הרשמיות באיים הן אנגלית ושפת הסמואה ויש רק תחנת טלוויזיה אחת .
טוב ועכשיו אחרי שקצת ייבשתי אתכם עם קצת שיעורי היסטוריה וגיאוגרפיה נעבור לקטע המעניין, אני אסקור בפניכם את כל הדמויות העיקריות במשפחה ואת הקשר בניהם והנסה לעשות קצת סדר בבלגן.

למי שרוצה
מילון לסמואה הנה קישור.

פיטר מאייבייה (Fanene Pita Maivia)


הראשון מהמשפחה ומהאיים שנכנס לזירה. הוא נולד באי אבל חי והתאמן בניו זילנד (באותה תקופה היאבקות הייתה דבר מאוד פופולארי בניו זילנד). הוא היה מתאבק די מצליח ופופולארי, הוא גם השתתף בסרט של ג´יימס בונד אתה חי רק פעמיים you only lives twice, הוא נפטר בהוואי בשנת 83 אחרי מאבק ארוך בסרטן. לפיטר היו הרבה הישגים מרשימים בזירה אבל לדעתי ההישג הכי גדול שלו זה שהוא סבו של The Rock ועל זה נודה לו לנצח. אשתו ליה הייתה עוזרת להפיק את האירועים באי ואי המשיכה אחרי מותו להפיק כל מיני אירועים... הבת שלהם אטה התחתנה עם רוקי ג´ונסון, ההורים של רוקי.
כן וקראתם נכון שמו האמצעי הוא פיתה מעניין למה הוא שינה אותו לפיטר?

אפה (Arthur Afa Anoai)


אפה, שבטח זכור לכולכם כמנהל של מכווצי הראשים The Head Shrinkers (שעליהם נדבר בהמשך), היה מתאבק מאוד מצליח ויחד עם אחיו סיקה קטפו לא פחות מ22- תארי זוגות בליגות שונות, הדוד שלו-פיטר מאייבייה-אימן אותו כדי שימשיך את השושלת. אפה אימן את אחיו סיקה ועכשיו הם מנהלים יחד ליגה מקומית בשם WXW ובית ספר להיאבקות .הנה רשימת חלקית של תלמידיו ומתאבקים שהוא עזר להם להשתפר בזירה:
האלק הוגאן, פול אורנדורף, ג´אנק יארד דוג, מייקל הייז, לונה ואשון, וירג´יל, ג´ון ראמבו, בילי קידמן, כריס קאניון, באם באם ביגלו, ריי אפולו (דוינק), ורוקו רוק מאויבי הציבור.
הוא השתתף בסרט BODY SLAM וגם בMR NANNY ואפילו הופיע בפרק של מיאמי וייס,

לאפה יש שלושה בנים בזירה:סאמו ממכווצי הראשים ,L.A Smooth , ואפה הבן,הבת שלו מוניקה היתה נשואה לגרי אולברייט.

סיקה (Sika Anoai)


אחיו של אפה ושותפו לזירה ולעסקים וכמובן הוא היה חלק המצמד THE WILD SAMOANS יחד עם אפא .סיקה השתתף בסרט BODY SLAM, לסיקה יש רק בן אחד בזירה: מאט אי. סמול.


סאם אנואי (Sam Anoai)
אח נוסף של סיקה ואפה בתחום שמשמש כנשיא הליגה שהמשפחה מנהלת, הוא גם היה שותף לאפה בתור אלוף הזוגות תקופה קצרה כאשר סיקה היה פצוע.
יש להם אחים ואחיות רבים שקשורים בצורה כזאת או אחרת לזירה (בעיקר דרך הבנים שלהם) .

סאמו (Samula Anoa´i)


לנו האוהדים בישראל הוא מוכר מהצמד מכווצי הראשים , אך את הקרירה שלו הוא התחיל כבר בגיל 17 בWWF- בתור עוד שק איגרוף ואז עבר להתאבק בניו ג´אפאן. שם יחד עם בן דודו יוקוזונה לקחו את חגורת האליפות. אך הקריירה שלו זינקה פלאים רק מאוחר יותר כאשר הוא לקח יחד עם בן דוד אחר שלו: פאטו (ריקישי) את תארי הצמדים של ה WWF בשנת 1994בתור The Head Shrinkers,לפני שהם הגיעו ל WWF קרעו להם The Samoan Swat Team
כיום הוא מופיע בליגות קטנות וכמובן בליגה של אבא אפה.

לסאמו יש שני אחים נוספים בתחום: L.A Smooth (לויד אנואי) שמתאבק בליגות קטנות עם הבן דוד שלו (הבן של סיקה), מאט אי. סמול, ואח צעיר: אפה הבן.

אפה הבן (AFA JR)


שהוא כיום בן 18 והוא היה הבטחה די גדולה שלצערנו לא יצא מתחום של הליגות הקטנות בארהב(גם שם לא הייתה לא מי יודע מה הצלחה) אבל ביפן ו בארגון של אבא שלו הולך לו די טוב,בזמן האחרון הוא גם הסתבך קצת עם החוק בגלל איזה שוד או משהו בסגנון.

מאט אי. סמול (מאתיו אנואי)


בנו היחיד של סיקה בזירה ויחד עם L.A Smooth הם יוצרים את הצמד:The Samoan Gansta Party
הם מתאבקים בליגות הקטנות בארהב ושם יש להם הרבה הצלחה ולפי התחזיות יום אחד הם יגיעו גם לליגות הגדולות(זה מה שכתבתי לפני 3 שנים ומאז הם לא התקדמו הרבה) .

ריקישי (Salofatu Anoai)


ריקישי התחיל יחד עם אחיו בתור צמד הIslanders בליגות הקטנות, שם לא הייתה להם הצלחה מרובה, אבל אז הוא החליף בן זוג ובמקום אחיו הצטרף אליו בן דודו סאמו והם התחילו להתאבק תחת השם Samoan Swat Team בליגות השונות כולל NWA/WCW הם עברו לWWF והתחילו להתאבק בתור מכווצי הראשים בניהולם של אפה וקפטן לו אלבאנו. אחרי שהיה אלוף הזוגות של WWF בתור פאטו ממכווצי הראשים, הוא החליט שזה הזמן להיפרד ולנסות את כוחו לבד בהתחלה הוא ניסה גימיק לא ממש מובן של ראפר או משהו בסגנון רק שוינס שכח להסביר לנו איך פתאום הפרע אדם מה מכווצי הראשים יודע לדבר אנגלית שוטפת,זה כמובן היה עוד גימיק מפגר שנכנס להיסטוריה של הwrestlingcrap אחרי זה הוא חזר לWWF בתור הסולטאן בניהולו של הש´יק אבל לא זכה להצלחה גדולה, לאחר כמה שנים, כמה קילוגרמים וצבע שיער חדש חזר בתור ריקישי. הוא שיתף פעולה עם Too Cool ומאז הוא התקדם טוב מאוד בסולם הפופולאריות.והפופולאריות שלו הייתה כל כך רבה ו הוא היה ממש אובר עם הקהל שידעו ש ה פוש שלא מתקרב רק שאף אחד לא מבין למה וינס החליט להפוך אותו לבן אדם שדרס את סטיב אוסטין, זה כמובן לא עזר לו הרבה והוא קיבל את כמה דקות התהילה שלו והיה חלק מהמיין איבנט באמרגדון 2000 עם קרב הל אין דה סל עם מיטב הכישרונות של הWWE כמו אנגל,גריקו,טריפל איץ´,אנדרטייקר ואוסטין מאז הוא די נשכח במיד קארד ואפילו היה תקפה זוג עם האקו אחרי שזה חזר ל WWE ולא מזמן הוא חזר להיות שותף עם סקוטי טו הוטי אבל עדיין לא מצליח לחזור למה שהוא היה (אם הוא בכלל היה משהו?).
למי ששם להב לריקישי יש צלקת ענקית על הבטן שנגרמה מכמה כדורים שהוא דיבל ישר לתוך הבטן או יותר נכון מהניתוח שהציל לו את החיים(הוא פעם אמר שבתור ילד הוא הסתובב במקומות הלא נכונים).

טונגה קיד (Larry Anoa´i)


אחיו של ריקישי ושותפו לצמד Islanders התאבק בWWF תחת השם טונגה קיד ללא הצלחה מרובה, אבל מאוד פעיל בליגות הקטנות עד היום.הוא גם היה שותף של HAKU וקראו להם האיסלנדרס (לו עצמו קראו TAMA ואחרי זה שינו לו את השם לטונגה קיד),הוא שיחק בסרט הקולנוע Bodyslam עם דודיו (אמו היא אחותם) אפה וסיקה.

יוקוזונה (Rodney Anoa´i)


מתאבק הסומו העצום הזה שכל פעם אומרים שמשקלו שונה לפי הצרכים שלהם אבל גם בלי לדעת את משקלו המדויק אפשר לדעת שהוא כבד מאוד. יוקוזונה החל את דרכו כמתאבק בביהס של הדודים שלו (אביו אח שלהם), התאבק במקסיקו וביפן תחת השםKokina Maximus כי כמובן היפנים לא יתנו לו להתאבק בתור יוקוזונה משום שזהו התואר של אלוף הסומו והם לא יפגעו בכבודו של הסומו. הוא התאבק בWWF בשנים 92-96, בהן זכה פעמיים בתואר העולם ופעמיים באליפות הזוגות ביחד עם אוון הארט. אוון בחר את יוקוזונה כשותפו לצמד מכיוון שיוקוזונה ניצח את ברט הארט כדי לזכות באליפות העולם וזה היה בתקופה של הריב הגדול בין האחים הארט.
לאחר שנתקל בבעיות חוקיות (בארהב יש משקל מרבי שבו אפשר להופיע ואם עוברים אותו אין ביטוח רפואי) ובעיות בריאות בקשר למשקלו הוא פרש לטיפולים ובו זמנית הופיע בליגות קטנות מסביב לעולם באופן לא קבוע, ב23 לאוקטובר 2000 הוא הלך לעולמו,יוקוזונה מת בגלל כל הבעיות הרפואיות שלו בעיקר בגלל המשקל העודף.
את יוקוזונה מצא המאמן שלו בחדר בבית מלון באנגליה ונדרשו 6 אנשים כדי להוציא את הגופה.
כמובן התקופה הטובה ביותר שלו בקרירה הייתה כאלוף עולם בWWF וגם הייתה לו הצלחה מרובה בתור מתאבק סומו יפני (לא, אם לא הבנתם עד עכשיו הוא לא יפני אלא מסמואה )מה גם ש הWWF החליטו שהוא יחזיק באליפות במשך כמעט שנה שלמה בה הוא הגן על התואר בפני הכוכבים הגדולים של הליגה באותה תקופה כגון לקס לוגר, אנדרטייקר, האלק הוגאן, ברט הארט ורבים אחרים.

רוקי גונסון (Wayde Bowles)


אביו של הרוק שהיה כוכב גדול בשנות ה70 ,הוא נולד ב קנדה,והוא נשוי לבת של פייטר מאיביה,הוא התחיל בתור מתאגרף חובב ועבר לרסלינג בשלב מאוד מוקדם בקרירה שלו,הוא היה אלוף הזוגות של הWWF עם טוני אטלאס והוא גם החזיק במלא תארים ב NWA בכל מיני ליגות מקומיות,הוא היה לזמן קצר מאמן ב OVW עבודה שכמובן סידר לו בנו THE ROCK


הרוק (Dwayne Johnson)


סבו היה מתאבק (פייטר מאיביה)אביו היה מתאבק (רוקי ג´ונסון) ובאופן טבעי גם הוא הפך למתאבק בעזרתם של הדודים שלו (כמה צפוי במשפחה שכל כולה התאמנה תחת השרביט של אפה וסיקה). הוא החל לשחק פוטבול באוניברסיטת מיאמי אבל כמו רבים וטובים אחרים לאחר פציעה בחר במקצוע המשפחתי הופעת הבכורה שלו הייתה בUSWA ב1990 תחת השם פלקס קאבאנה,אביו הרים טלפון לפט פטרסון שיבוא לראות את בנו ושיתרשם ממנו ופט כמובן התרשם וסידר לו קרבות מבחן עם ה´WWF , כאשר הצטרף לWWF בסדרת ההישרדות של 1996 שינה את שמו לרוקי כשמו הפרטי של אביו ומאייבייה כשם משפחתו של סבו המיתולוגי. הוא התחיל בתור עוד טוב של הליגה וצורף לNation (שם גם לא הייתה לו הצלחה גדולה ) אחרי פירוקה של הNation הוא נהפך לפשוט: The Rock ומאז הוא רק הולך וכובש עוד קהל ביכולת המיקרופון המדהימה שלו ובדיוק אחרי שנתיים בWWF הוא זכה באליפות העולם בסדרת ההישרדות של 1998 בדיוק שנתיים אחרי הופעת הבכורה שלו בארגון.
הוא השתתף בסרט המומיה 2 והוליווד ממש התלהבו ממנו הציעו לו חוזה של 5 מיליון דולר לסר המשך שלישי שמבוסס על הדמות שהוא גילם במומיה 2 מלך העקרבים הסרט הייתה הצלחה גדולה בקופות וההצעות המשיכו לזרום,סרטו הבא היה THE RUNAWAY שם הוא משחק צייד ראשים,סרטו הבא היה WALKING TALL שם הוא משחק אחד שחוזר לעיירה שלו והופך ל שריף כדי להחזיר את הסדר בעיירה ועכשיו הוא מצלם את ההמשך לסרט תפוס את שורטי עם טרבולטה ו דה ויטו שם הוא ישחק שומר ראש הומו,ההצלחה שלו בהוליווד ענקית והוא מופיע בכל תוכנית אירוח כמעט ויש הרואים בו את כוכב האקשן הבא... מדי פעם הוא חוזר להופעות אורח בWWE והוא לא שוכח מאיפה הוא בא ו רואים שהוא באמת אוהב את העסק הקרב האחרון שלו היה במניה 20 שביחד עם מייק פולי הפסיד ל באטיסטה ו ראנדי אורטון.

גרי אולברייט (Gary Albright)


מוכר לכולנו מהבושידו. היה נשוי לבת של אפה, מוניקה.למה היה בלשון עבר? כי הוא נפטר ב 7 לינואר 2000 מהתקף לב במהלך קרב. הוא סבל מסכרת, וכנראה שהתרופות, המחלה והפעילות הרבה גרמו להתקף ,הוא התחיל את דרכו בקנדה אצל סטו הארט תחת השם Vokhan Singh והציגו אותו מקארצי פקיסטן(אל תשאלו אותי אבל קראתי את זה בכמה מקומות ואני עדיין לא מצליח להבין מה הקשר בינו לפקיסטן) ומשם עבר לUWFI או כמו שכולנו מכירים את הליגה בשמה האחר: בושידו. שם הייתה לו הצלחה גדולה ולאחר שהליגה התפרקה עבר ל All Japan -שם יחד עם דר מוות סטיב ויליאמס זכה באליפות הזוגות והגדירו אותו בין הכוכבים האמריקאים הגדולים ביפן, יחד עם ויידר הכוכב האמריקאי המצליח ביותר ביפן בכל הזמנים .

רוזי (Matt Anoai)


התחיל את הקרירה שלו בתור קימו עם בן דודו בתור האיסלנדרס בויס (איזה שם מקורי איך אף אחד במשפחה לא חשב עליו קודם) והיו לזוג מאוד פופולארי באינדיז, כשהם עברו ל WWE הם נקראו Three Minute Warning שעבדו בעיקר בשביל אריק בישוף,
אחרי שזרקו את גאמל מהWWE הוא הצטרף לאימונים אצל הוריקן והפך לSHIT (SUPER HERO IN TRAINING) והיו להם כמה מערכונים מאוד מצחיקים והם לדעתי אחלה זוג והוא עצמו מאוד מוכשר רק שעכשיו הוא תקוע בגימיק הזה ולא ממש מתקדם לשום מקום.

ג´אמל/אקמו (Eddie Fatu)


אחיו הצעיר של ריקישי.
הוא התחיל בתור אקמו עם הבן דוד שלו ואחרי זה הפך לג´אמל כשהגיע ל WWE אחרי כמה בעיות מאחורי הקהלים פיטרו אותו והוא חזר לשם אקמו והוא מתאבק היום ב NWA-TNA

ג´ימי סופרפליי סנוקה (James Reiher)


בן דוד של אפה וסיקה, הוא לא נולד בסמואה אלא בפיג´י, היה כוכב מאוד גדול של הWWF בשנות ה70 ו ה 80 וכיום הוא מופיע מדי פעם בליגות קטנות, הוא נכנס להיכל התהילה של הWWE בשנת 96,והוא אחד האנשים הגדולים בספורט שלא קיבלו את אליפות העלום אף פעם למרות שהגיע לו יותר מפעם אחת או בכלל כל תואר אחר מהWWF אבל הוא היה האלוף של ECW ועזר להם בתחילת דרכו,עד היום אפשר לראות אותו במלא הופעות באינדיז פעם האחרונה שהוא היה בWWE הייתה בסמאק שם הוא התארח אצל רודי פייפר לאיזה ראיון וריקישי בא לעזרתו.

ג´ימי סנוקא גוניור (James Reiher Jr)

הבן של גימי סנוקא כמובן שמתאבק באינדיז כבר הרבה זמן ולא התקדם הרבה והוא לא מראה את הכישורים של אבא שלו,הוא היה מר הוואי בפיתוח גוף.

הקו/מנג (Uliuli Fitita)

הוא בעצם מהאי טונגה אבל הוא היה הרבה זמן בקרבת המשפחה והתאמן איתם הרבה,היה אלוף הזוגות של הWWF עם אנדרה דה גיאנט והיה אלוף ההרדקור האחרון של הWCW (יחי ההבדל הקטן) הוא גם היה תוקפה זוג עם TAMA (THE TONGA KID) בתור ה.... כן ניחשתם נכון האיסלנדרס.

סיוני ואליאהי(Sionne Vilhani)

הלא הוא סיוני ממכווצי הראשים שהצטרף כצלע שלישית, וגם היה הברבארי בWWF וב WCW .והיה גם בזוג עם The Warlord בתור ה The Powers of Pain ,הוא לא ממש בן משפחה אבל חבר קרוב.גם הוא כמו מהאי טונגה הקו (שאיתו גם היה זוג בשם The Faces of Fear..).

קרובים נוספים:
קוקה סמואה אח של ג´ימי סנוקאה שלא הצליח במיוחד בזירה.

דייויד טואה- מתאגרף צעיר עם עתיד גדול שעד עכשיו יש לו 33 נצחונות(28 מתוכם בנוק אוט) תיקו אחד ו-0 הפסדים.


רינו(The Black Pearl) אחד האחינים הצעירים של אפא וסיקה שרק מתחיל את דרכו בזירה כמובן באירגון ובית הספר של המשפחהג´ו אונוסאי- משתתף בתחרויות האיש החזק בעולם.

אני מקווה שהצלחתי לעשות קצת סדר.
אם יש לכם תיקונים או שאלות אני אמשיך.

לשירשור
  תגובה אחת
וכל זה משפחה אחת?  
mongol1ו | 12/07/2004 21:37:13

הודעות אחרונות

10:53 | 19.06.19 Diunim
06:28 | 18.06.19 Diunim
09:50 | 12.06.19 Diunim
06:26 | 11.06.19 Diunim
12:53 | 08.06.19 Diunim
17:03 | 05.06.19 סלים וארזה
10:58 | 05.06.19 Diunim
06:59 | 04.06.19 Diunim
11:04 | 29.05.19 Diunim
12:04 | 26.05.19 king of the mountain

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ