ארנונה

נושא הארנונה תופס תאוצה בעת האחרונה והופך נדבך מרכזי בשיקולים העסקיים והכלכליים אצל כל מנהל ובכל ארגון קטן כגדול. בפרט לאחרונה לאור המשבר הכלכלי, עת הארגונים מחוייבים להתייעל ולצמצם עלויות וביתר שאת כאשר הרשויות מנסות ללא הרף להגדיל את בסיס החיוב בדרכים יצירתיות, שונות ומשונות.
 
נושא הארנונה סבוך ונראה כי הנישומים אינם יודעים לעמוד על זכויותיהם עפ"י דין בין מתוך אי ידיעה ובין מתוך שיקולים אחרים ומטרת פורום זה לשמש "במה" וניסיון לשתף את המשתתפים ברזי הארנונה ולו במעט וליתן כלים בסיסיים ואוזן קשבת.
 
הפורום בתכליתו ממוקד ומקצועי ומיועד למנכל"ים, בעלי חברות ומנהלי נכסים, רכש ותפעול בבנקים, תעשיה, רשתות שיווק, הי טק, תחנות דלק, תחבורה וכו'.
 
יחד עם זאת, גם הציבור הרחב מוזמן לפנות, להעלות שאלות ולשתף את שאר המשתתפים בניסיון ההתמודדות מול הרשויות.
 
מובן כי הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי קונקרטי ופרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים לרבות מנהל הפורום אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מחייבת. כל הפועל על פי או מסתמך על התשובות הניתנות בפורום עושה זאת על דעת עצמו בלבד.
 
הקישורים בפורום, ככל שיהיו, יכולים להוביל לאתרים אחרים. מנהל הפורום ו/או האתר אינם אחראים, מאשרים, מסכימים ואינם נותנים חסות לחומרים המופיעים באתרים אלה.

למעלה