קו הפרדה
קו הפרדה
קו הפרדה
קו הפרדה
לדף הבית
ד"ר סליאן אמדור-זק מתארחת בפורום שורשים משפחתיים15.01.2005 שבת

ביום שבת, 15.1.05, בין השעות 21.00-19.00, תתארח בפורום ד"ר סליאן אמדור-זק, מבכירי המומחים לגנאלוגיה יהודית בעולם וממובילי הקהילה. האירוח - אשר יתקיים משני צידיו של האוקיינוס - יהיה בסגנון "הכה את המומחה", ובמהלכו נוכל להעלות את כל הנושאים המעניינים אותנו לגבי המחקר בכללותו, ולשמוע את חוות דעתה, עצותיה ותשובותיה של סליאן.

סליאן משמשת היום כשותפה (ביחד עם גארי מוקוטוף) ועורכת במגזין החשוב לגנאלוגיה יהודית, "אבותינו". היא היתה ממייסדי החברה לגנאלוגיה יהודית בוושינגטון (הבירה), JGSGW, ועמדה בראשה; היא עמדה בראש הארגון הבינלאומי של החברות לגנאלוגיה יהודית, IAGJS, וקיבלה את הפרס על מפעל חיים של הארגון, בשנת 2000, על תרומתה האדירה לקהילה הגנאלוגית הבינלאומית; היא הרצתה ברוב הכנסים הבינלאומיים לגנאלוגיה יהודית (כולל האחרון, שנערך בירושלים ביולי 2004), ועמדה בראש הכנסים שנערכו בירושלים בשנים 1984, 1994; היא הגתה את רעיון המפגשים בסגנון "הכה את המומחה", שהונהגו בכנסים אלו ובמפגשים גנאלוגיים אחרים.

סליאן היתה שותפה בחיבורם של ספרים רבים, שחשיבותם לא תסולא בפז, ובהם: "Where Once We Walked" (הסוקר את כל השטטלים במזרח אירופה), המדריך המקיף למחקר גנאלוגי בישראל, מקורות יהודיים בארכיוני ליטא, מקורות לגנאלוגיה יהודית בארכיוני אוקראינה.

אין ספק שנסיונה העשיר, תחומי הידע הנרחבים שלה והיכרותה עם בכירי הקהילה הגנאלוגית ברחבי העולם - יוכלו לסייע לנו בסוגיות רבות המעסיקות אותנו מדי יום. האירוח יתנהל בתרגום סימולטני מן הארץ, בעוד סליאן תענה מביתה במדינת מרילנד, ארה"ב.


כתוב הודעה בפורום
  שורשים משפחתיים
עוד אירועים בתפוז
התארחו בתפוז


הוספת תגובה