ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

jdate

 

 

jdate בפורומים:

 • אתם חושבים שזה צירוף מקרים
  שקיבלנו את הפרסומת של JDATE פה? או שזה בגלל שכולכם בודדים וגלמודים?
 • Au Contraire ועוד איך יש לי
  מה לעשות. אבל זאת בדיוק הסיבה לשוטט מדי פעם. מרוב חשיבה השכל מתנפח והמוח מתפוצץ... צריך לנוח מדי פעם. אבל זה לא הסקוּפּ. הסקופ הוא שהישראלית בחו"ל כביכול ש- JDATE רוצים לשדך לי - כלל וכלל לא בטוח שהיא ישראלית... אל תגידו שלא הזהרתי אתכם
 • רמאי ב JDATE
  מרגיז אותי כל פעם מחדש לגלות על רמאים שמנצלים אנשים שכל רצונם הוא למצוא אושר.
 • רגע, רגע, עצרי את פרץ האופטימיות...
  אני אמנם סטודנטית, אבל באוניברסיטה הפתוחה, מה שאומר שמנת חלקי היומית העיקרית היא מקום העבודה ולא הלימודים. עד כה בלימודים פגשתי אנשים מעניינים ונחמדים, אבל אף אחד לא פנוי מידי, בגילי מידי או מעניין מידי לקשר... כמו שכתבתי - אני מנסה לצאת לדייטים דרך חברים שרוצים להכיר לי, JDATE ועוד כהנה וכהנה, אך מגלה כל פעם מחדש כמה אנשים לא רציניים או דפוקים יש... לא חסר... העניין הוא שלא רציתי אף אחד... רציתי אותו. את ההוא. ורק. ולכל החיים. ולעשות איתו 19 ילדים... (טוב, אולי קצת פחות...) אבל ככל שאני חושבת על זה יותר אני מבינה שאין טעם בלנסות להשקיע מחשבה על תיקון הוואזה הזו, כי אין פרחים לשים בה ממילא. אני הייתי רוצה להיות בוואזה המתוקנת, גם אם היו בה סדקים, אבל הוא לא רצה והמשיך לדרך חדשה שהוא מאושר בה וטוב לו. אני רק צריכה לקוות שגם לי יהיה טוב, לא עוד הרבה זמן. בוואזה אחרת...
 • בבקשה
  JDate.co.il  <MemberServices@jdate.co.il> to me   More options   Aug 28 Images are not displayed. Display images below - Always display images from MemberServices@jdate.co.il אנו ב JDate, מאמינים בקשר רציני, בו שני הצדדים מעוניינים להשקיע בהצלחתו. מעבר לכך, אנו מחויבים לביטחונכם, כבודכם ולאיכות השירות הניתנת לכם ולאלפי החברים בעולם. לכן, כדי שנוכל להבטיח שימוש מכובד ורציני באתר, אנו מבקשים להודיע לכם כי חברים שאינם מנויים כמוכם באתר, יוכלו עדיין לקבל ולקרוא בצורה מלאה את פנייתכם, ולצפות בפרופיל שלכם, אך החל מהחודש הבא הם יידרשו להצטייד במנוי, בכדי להשיב לפניות אליהם בצורה חופשית. כמנויי האתר תמשיכו לקבל את כל האפשרויות וההטבות אותן קיבלתם תמיד: ליזום פניות חדשות ושיחות במסנג'ר עם כל החברים באתר. לענות בצורה חופשית לכל פניה הנשלחת אליכם, כולל מחברי JDate בעולם. ליהנות ממחירים מיוחדים לשירותי JDate Premium. נשמח לענות ולסייע בכל עניין בטלפון: 9701710-09 או בכתובת: comments@jdate.co.il שלכם, צוות JDate   מכתב זה נשלח אליך תחת תנאי החברות שלך באתר JDate.co.il על מנת לשנות את הגדרות שליחת ההודעות לכתובת הדואר האלקטרוני שלך אנא לחץ כאן Spark Networks plc בבעלות Jdate.co.il Spark Networks plc | 8383 Wilshire Boulevard, Suite 800 | Beverly Hills, CA 90211, USA Copyright © 2006 Spark Networks plc. All rights reserved.  
 • שורה תחתונה,הסרתי עצמי
  מהאתר הזה.כדאי להתרחק מאתר LOVELY מדובר בנוכלות לשמה .אין הבדל בינם לבין פורצי דירות למשל,רק שבמקרה שלהם הם מצויידים בחליפות. ולאלו שנמאס להם לשלם וליפול קורבן לאתרים רודפי בצע או נוכלים,מומלץ אתר  היכרויות בשם Look4Love שלא נופל מקופידון CUPIDON וגיידייט JDATE והוא לגמרי חינם.
 


 


 • Jdate
  לפני כמה ימים Jdate הוסיפו אופציה בפרופיל של "תוכניות לגבי ילדים" וכבר חשבתי שאולי עכשיו זה יקל על החיפוש של בת זוג, אבל 2 בעיות. 1. ברירת המחדל משום מה היתה "לא מעונינ/ת בילדים" כך שלא ניתן לדעת מי סימנה אופציה זאת ומי סתם לא שינתה את ברירת המחדל. 2. הם הורידו את האופציה הזו אחרי יומיים. אני רק יכול לשער שהם קיבלו מיילים זועמים על האופציה. או שזה היה רק ניסוי. בכל אופן, חבל, אני חושב שזו אופציה שצריכה להופיע בכל אתר הכרויות שמכבד את עצמו. מאוד מעצבן להתחיל מערכת יחסים ולהפסיק אותה אחרי זמן קצר בגלל שהיא פתאום מגלה שאני לא מעוניין בילדים. אולי העולם עוד לא מוכן.
 • אבל זה בדיוק זה...
  אם אתה רוצה שמישהי תקבל אותך כי יש לך עשר פלוס בכל התחומים וציון נמוך יותר בתחום היופי, למה אתה לא מוכן לקבל את אותו הדבר אצל בת הזוג? ואם אתה כן מוכן לקבל, אז כמו שכבר אמרו- ישנן מספיק בחורות שאולי גם הן מתוסכלות כמוך משוק הבשר, גם הן לא ששות לדבר על המראה החיצוני שלהן ולנפנף בו כי אולי הוא לא הכי אטרקטיבי שיש, אבל יש להן המון דברים אחרים להציע. והן נמצאות גם במקומות כמו Jdate וברגע זה גם הן כותבות מונולוגים כאלו (מהווגינה ) בראש.
 • שמע - המצב נשמע קשה
  אולי תיכנס ל jdate ותמצא מישהי נחמדה? (בפורים אפשר להתחפש לסטרייט, אתה יודע)
 • אז מה בעצם אתה אומר ש
  זה שיושב לידך (זוז, תעשה מקום!), שאתה טוען שהוא "אחד מן הבודדים שמרוויח.." (דרך אגב, אם הוא כל-כך בודד שינסה את JDATE ) ואתה חושבים שיש כלים טובים יותר, נהדר, אך מה קשור ? בד"כ כל כלי ניתן להשתמש בכל טווח זמן, לכל אחד נוח ומתאים הכלי שלו (), והמון סחרני יום משתמשים/משלבים את הADX ביומי (לעיתים רק ככלי תומך/מאשר) ובשילוב עם קומבינציות נוספות.
 • תשובות לסקרון הקטן
  שם: אביה תאריך לידה: 27.03.1991 אייקונים מאומצים: אין לי אבל אני אוהבת את האייקונים: אזור(מאיפה את?): ראש העין תמונה(ואם אין אז תיאור): שער חום, עיניים חומות, גבוהה... מה זה, Jdate ???? פורומים שאני נמצאת בהם: ג'וני דפ , תלונות וקיטורים (בעיקר קוראת), אבק כוכבים, סרטים עוד: ג'וני דפ רולזזזזזז!!!!
 • סקופ קטן... על באנר מוכר
  אתר ההכרויות Jdate השתמש לבאנר בתמונה של דוגמנית פורנו. שזה די אירוני... ואולי מסר חבוי? (הבאנר מופיע בויינט)
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ