ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

jdate

 

 

jdate בפורומים:

 • אני מציעה לכם...
  לפנות לאתר של יהודים רווקים JDATE ראו לינק מצורף.
 • Jewish Singles-run by the jdate
  האמת? פעם ראשונה שהלכתי, ראיתי, לא ניפגעתי, ולכן זו פעם אחרונה. פה הם מגדירים גרושים עם ילדים כ סינגלס אבל האמת, מי רוצה לפגוש משהו, בן 40+ שלא התחתן מעולם לא ילד ילדים, והיה עסוק בעצמו כל חייו? לא, אין פה שום גוף של ישראלים שמארגן מפגשים וחבל, כי יש מלא אנשים שאין להם שום פורום לפגישות, וכולנו יודעים שהאיטאקציה בין אמריקאים יהודים לבין ישראלים לא בדיוק מתכון טוב לאכילה. אז איפה הם אותם ישראלים שחיים פה? מה הם עושים? מי שיודע שיכתוב, כל הצעה תתקבל בברכה.
 • דווקא בטורונטו יש סצינה ערה מאד
  ולא מאורגנת דרך jdate. חדרי הצ´יאט שלהם בחינם וזו גם דרך להכיר. מחר יש לי jdate ראשון.
 • סקופ קטן... על באנר מוכר
  אתר ההכרויות Jdate השתמש לבאנר בתמונה של דוגמנית פורנו. שזה די אירוני... ואולי מסר חבוי? (הבאנר מופיע בויינט)
 • קח בחשבון שזה יוציא אותך מהארון
  אני לא רואה ממש בעיה עם זה, אבל תיקח בחשבון שהאנשים שמשוטטים באתרי היכרות לאו דווקא מחפשים קשר. חלקם עלולים אף לזהות אותך (מפרטים אישיים או מתמונות), ולהוציא אותך מהארון בצורה שאתה לא רוצה בה. ברגע שפרסמת את פרטיך באינטרנט זה למעשה מידע פומבי. מצד שני, זה בהחלט יקל עליך מפני שמי שתבוא תדע על המצב מראש, ולא תצטרך לספר את זה הרבה פעמים. אני גם מניח שהידיעה מראש תחסוך לך הרבה דחיות, במידה והנשים שתיפגש איתן לא מוכנות למצב כזה. בכלל, כמה שתהיה יותר ספציפי בכרטיס האישי, יהיו לך פחות פגישות, אך גם פחות דחיות וחוסר התאמה. אם אתה כן עומד לכתוב כזה דבר, קח בחשבון את מידת הפתיחות או השמרנות של אתר ההיכרויות - הודעה כזו לא תקבל התייחסות במקום כמו Jdate (מקום שמרני), ואולי אף תימחק. מצד שני, מקומות כמו צ'קמיאאוט יהיו יותר פתוחים, אך יביאו יותר בקשות לסטוצים... בקיצור, תבדוק מהו האופי הכללי של אתר ההיכרות. במקומך, הייתי מנסה לחפש בכל מיני אתרי היכרויות גברים ונשים במצבך, ולהרשם באתר בו יש יותר כאלה, ע"מ להגדיל את הסיכוי שהמסר יגיע.
 • Jdate
  הם העלו את המנוי מ- 95$ לשנה ל- 360$ לשנה. הם מתנים אפשרות לשלוח (בצורה שאפשר יהיה לקרוא) הודעות במנוי של שני הצדדים. כלומר אם אני עושה מינוי - אני יכול לקרוא הודעות שנשלחות אלי אבל לא בטוח שהודעה שאשלח תקרא ע"י הנמענת. אם אין מינוי אי אפשר לששלוח הודעות וגם אי אפשר לקרוא הודעות. זכותם לעשות את עסקיהם בשיטה הנכונה לדרכם, זכותי לבחור בשרות שידוכים אחר. עוד משהו, בהרבה מקרים גויות עושות מנוי וניתן לחשוב שהן יהודיות. אני לא מדבר על גיוריות רפורמיות אלא על 100% גויות לפי דעת רבנים רפורמים.
 


 


 • תשובות לסקרון הקטן
  שם: אביה תאריך לידה: 27.03.1991 אייקונים מאומצים: אין לי אבל אני אוהבת את האייקונים: אזור(מאיפה את?): ראש העין תמונה(ואם אין אז תיאור): שער חום, עיניים חומות, גבוהה... מה זה, Jdate ???? פורומים שאני נמצאת בהם: ג'וני דפ , תלונות וקיטורים (בעיקר קוראת), אבק כוכבים, סרטים עוד: ג'וני דפ רולזזזזזז!!!!
 • אתם חושבים שזה צירוף מקרים
  שקיבלנו את הפרסומת של JDATE פה? או שזה בגלל שכולכם בודדים וגלמודים?
 • אז מה בעצם אתה אומר ש
  זה שיושב לידך (זוז, תעשה מקום!), שאתה טוען שהוא "אחד מן הבודדים שמרוויח.." (דרך אגב, אם הוא כל-כך בודד שינסה את JDATE ) ואתה חושבים שיש כלים טובים יותר, נהדר, אך מה קשור ? בד"כ כל כלי ניתן להשתמש בכל טווח זמן, לכל אחד נוח ומתאים הכלי שלו (), והמון סחרני יום משתמשים/משלבים את הADX ביומי (לעיתים רק ככלי תומך/מאשר) ובשילוב עם קומבינציות נוספות.
 • אתר JDATE בחינם. אלפי משתמשים
  ניהול האתר נעשה בצורה רצינית ומקצועית.
 • שמע - המצב נשמע קשה
  אולי תיכנס ל jdate ותמצא מישהי נחמדה? (בפורים אפשר להתחפש לסטרייט, אתה יודע)
 • הפרסומת של JDATE
  הופיעה לי אחת כמו בתמונה המצורפת בחלק העליון של המסך כאן והותירה אותי מבולבל - איך קרה שסיגל, הילדה הטובה מחולון, פותתה להצטלם לאתר שכזה (אני לא גולש באתרי פורנו, חלילה, הלכתי לאיבוד בזמן שחיפשתי ספרי קודש במבצע)? ומה אומרים החברים והמשפחה? והאם בכל זאת כדאי לי להכיר אותה, או שמא הלחשושים ברחוב לא יאפשרו לנו לפתח קשר בריא?
 
 

 
Copyright©1996-2018, תפוז אנשים בע"מ