ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

תשבצים

 

 

תשבצים בפורומים:

 • במעריב היום (קשור לחינוך-לשלום ו...
  מצטרף אני לקריאתה של יריבתי חיננית וקורא לנו להשאר שפויים ובעלי לשון נקיה מכיוון שכך יותר נעים לקרוא ולהגיב אגב ילדי רק קוראים והחינוך מתחיל אצלנו---ולעיניין במעריב של היום כתוב שעוד בימי הדיבורים היפים על השלום שבדלת והחיבוקים בין המנהיגים הופצו תשבצים ברשות הפלשתינית בשפה הערבית לילדים והרי ההגדרות=ותשובותיהם מדבר בפלשתין=הנגב * תכונת היהודים=בוגדנות (זה במקרה נכון ראו מה עשינו לידידנו צד``ל) * מהו המרכז היהודי להנצחת השואה והשקר=יד ושם * כמו כן יש הגדרות בתשבצים המאדירות את שם ``המהנדס`` ומתיחסות לישראל כאל פלשתין של הערבים לדוגמה * הנקודה הגבוהה ביותר בפלשתין=הר מירון * עיר חוף פלשתינית לרגלי הכרמל=חיפה * הכנרת=הימה הפלשתינית * וגולת הכותרת (עליה כבר לפני שנה דיווחתי {לא במדיה}) מהי ``כלת הים הפלשתינית``=יפו * ידם האחת לשלום ובשניה הקרדום פניהם בחיוך ומחשבותיהם להרגנו עד מתי נתמון ראשנו בחול ונאמר דבר לא קרה אנא אנשי השמאל פיקחו עינכם והביטו סביבכם ללא הכוח (ולא רק איומי כוח) אנו מפסידים אני מבקש להקשות עד שתקום מתוך הסובלים הנהגת אמת ששלום אמיתי תרצה כדי למנוע את הסבל מבני ערב אבל אם לא יסבלו לא יפסיקו כי שוב אנו צריכים לזכור שבני שם אנו =כלומר= בני המדבר החיים על חרבם.
 • להיות חולה.........
  לא לישון כל הלילה להשתעל כמו סוס לקחת כדורים ותרופות סבתא (עם המון היסוס) להיות חבר הכי טוב של נייר הטואלט לשבת בבית בשעמום ולמלא תשבצים עם עט לפתוח טלויזיה וכמובן על מה ידברו שם עם לא על שרון לשבת אתכם מול המחשב, ולשבת לקרוא ספרים המון להיות חולה ברור שכל אחד יודע מה זה אבל את זה אני שונא בשבילי להיות חולה זה כמו להיות קדוש מעונה להסתגר בבית, כאילו כמו באיזה כלוב לחפש את הרשת החוצה כמו זבוב לבקר את הרופא ולשמוע מה יש לו עכשיו להגיד בסך הכל יש לי חום והוא מתייחס כאילו קרעתי ברגל איזה גיד ורופאה כזאת יש לי בבית בדמותה של האם אז אני מכיר את כל הסיפורים של הרופאים ההם ושוב לשתות עוד כוס של תה עם דבש ולימון ולאט לאט רק החום עולה ונותן את הטון לבלוע עוד כדור, להביא בשביל האף עוד חבילה של נייר ולך תדע מתי כל הסיפור של המחלה הזאת נגמר. אבל אני לא דואג, כי לאט לאט אני רואה את הסוף ואם הוא לא יגיע אתן לשפעת אגרוף כי בשבת אני הולך להגיע אתם או בלעדיה ומי שמכיר אותי יודע שתמיד אני מפתיע להתראות בשבת - אוהב אתכם - יום טוב לכולם- קפצתי לביקור
 • מי שנמצא התוך המסגרת לא רואה את התמונה
  לפני כארבעה חודשים, ידידה מאוד טובה שלי נפרדה מחבר שלה. ניסיתי לעודד אותה, כל יום הייתי איתה כדי שלא תישבר, יצאנו המון ואמרתי לה את כל המשפטים היפים: ``יש עוד הרבה דגים בים``, ``הוא לא שווה את זה``, הוא לא יודע מה הוא הפסיד`` וכו`. לאט לאט הזמן עשה את שלו. ואז קרה לי הדבר הנורא שנקרא - פרידה. סכין חדה ננעצה בליבי ודם האהבה נשפך על הרצפה, החמה הפכה ללבנה, תם הכח לשוחח ולדבר, המשפטים הנדושים שאומרים לך רק מסובבים את הסכין הנעוצה חזק בלב. הרגשה נוראה של בדידות, אומללות ודיכאון. היום, אני אומר לעצמי, השגתי כל מה שאני רוצה בחיים, בעצם לא הכל את הרוב (שאיפות תמיד יש ויהיו). גידלתי את שני האחים שלי וכיום אחד בצבא והאחר סטודנט. הייתי ספורטאי מצטיין עד הצבא (כדורגלן), הוצאתי תואר ראשון, לקראת סיום תואר שני, עבודה טובה (קודמתי לתפקיד מנהלי לפני שבוע), רכב חדש, חברים מדהימים, כמו כן, טיולים בחו``ל והנאות שונות ומגוונות. למרות גילי הצעיר (עוד כשלושה שבועות יום הולדת) השגתי וחוויתי המון דברים. אז אני אומר לכם, תאהבו את החיים ותמצו כל רגע בהם, תמיד תמיד עם חיוך על הפנים. והאהבה? היא תגיע, לי לכם ולכולם. איש חכם פעם אמר לי ``אופטימיסט הוא אדם שמתחיל לפתור תשבצים בעט נובע``
 • לכל המשפחה
  בדרך לכאן נתקלתי באתר מעניין תשבצים לכל המשפחהכדאי לבקר בוhttp://www.geocities.com/tashbetzfamily/
 • והמרן יאמר: אחותי כלה - תצאי בחוץ !
  אכן ``קומי צאי`` הוא שם השיר - ההגדרה היתה: הקרום החלבי - פיצוץ !! במילים אחרות: קום יצא 10 = קומ יצא י = קומי צאי הקום הוא הקרום החלבי. כפי שאמרתי, עד לפני כמה שנים הוא כיכב בתשבץ הרגיל אחת לשבועיים-שלושה, בממוצע, ולכן חשבתי לתומי שפותרי תשבצים כמונו שרים את זה מתוך שינה. אז רבותי, חיננית ונוש (וגלי) - יפה פתרתם - וכל הכבוד !
 • הי חברים !
  נעדרתי קצת וחזרתי אליכם כחלחלה -יש לי כמה רעיונות חדשים לגוון שאשתפכם בהם. יש לי כמה רעיונות נחמדים לגוון החידות כאן .מקווה שימצאו חן בעיני החבורה הקבועה והחברים החדשים כדי שנשתבח. אשתדל לגייס חברים חדשים חובבי חידות ושעשועי הגיון מכל הפורומים בתפוז ומפורומים של חידות תשבצים והגיון בפורטלים אחרים . אם אתם מכירים חברים שלכם שבענין..זא` מכורים כמונו...אז נשמח לראותם איתנו בכייף. ובברכת שנתחדד ונשתעשע ונהנה מכל רגע כאן. וכמובן שבת שלום לכולם . שלכם חיננית.
 


 


 • לפתור תשבצים כמובן ! :-)
 • נזכרתי בעוד דבר:)
  זה תשבצים של אמנון ברמן ויורם הרועה,ומהם אני הכי מחזיקה בשואלים, אין לי שום תשובה שאני יודעת עדיין, אז אין לי אותיות,כשיהיו לי אוסיף אותם. ו...........אם נגמור לפתור אותם יחד..... אני אשלח אליהם את הפתרונות ואכתוב מצוות טריוויה והגיון תפוז:) טוב ? בהצלחה על הפרוייקט
 • גדול !
  הכרתי את האתר כאתר תשבצים רגילים ... טוב לדעת שנכנס בו קצת הגיון 8-) תודה, קלאודיה !
 • עננה
  אני לא אתפלא אם המחבר טעה בעניין האות האמצעית של המילה הראשונה - כבר יצא לי לראות כמה תשבצים שנתבלבלה להם ה-``ד`` וה-``צ``. זה קורה כשמחברים תשבץ בכתב יד ... בעניין המילה השלישית - אולי ``נדמה`` (צדק כנגה נדמה) ?
 • טוב, החלטתי
  להעלות לפורום זה קבצים של תשבצים שכתבתי מאז 1999 ועד היום, לעיתוני בית הספר (נשמע עלוב?...). אולי חלקם לא אקטואלים, ובטח יש טעויות, ואת חלק מהחידות כבר פרסמתי כאן, בפורום. אף על פי ולמרות הכל, אני מקווה שתהנו...בהצלחה!
 • יפה הרעיון שלך -לבנת
  אבל מה כוונתך ? שכל אחד יפתור בזמנו החופשי, ורק אם יתקל בבעיות ישאל את החבורה ? אני אישית ,תמיד מעדיפה שאלות בגוף הפורום . שכולם יודעים על מה עונים ,ועובדים על אותו תשבץ או קבוצת שאלות עד שפותרים . אם מישהוא יודע -עונה ,טעה- את מתקנת. לא תשבצים לשעות הפנאי בבית. ולבנתוש ,שלא תיפגעי חס וחלילה ,כי כבר היה לי מקרה בפורום שבחורה נהדרת שכרגע נעדרת עקב מעבר דירה, ששמה עננה , נתנה יופי של חומר והערתי על הדרך ונפגעה קצת . זו דעתי האישית בלבד . חישבי ,ואולי כדאי שלפחות תשבץ אחד תביאי כאן רשום בפורום עם השאלות ונפתור בשיתוף פעולה של החבורה . והמון חןחן לך על המאמץ@@@@@@ חיננית.
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ