ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

תפוז

 

 

תפוז בפורומים:

 


 


 • עם אתר תפוז מנהל תחרות הודעות אז
  שינהל תחרות תספורות חיחיחי
 • תשמעו קטע.......
  בן -אדם הולך לחפש ספר ``צומת ספרים``(סליחה על הפרסום)ביום שבת בצהריים .מסתובב בין ,המדפים מסתובב,מסתובב, ומה הוא מוצא שם בין שלל הכריכות והמילים?את הספר : ``תפוז - צעדים ראשונים באינטרנט``. אני מסתכל על העטיפה והשם תפוז מוכר לי מאיפה שהוא.מסתכל יותר טוב ורואה שהוא רשום בדיוק כמו שרשום פה.כלומר באותו הפונט הצבע ואפילו עם ציור של תפוז. טוב,מהסקרנות,אני מתחיל לדפדף ופתאום אני שומע קול: ``שלום ליאור`` אני מרים את הראש ומולי עומד המרצה שלי לJAVA . ``מה שלומך אני שואל? `` והוא עונה:``בסדר גמור`` ואז אני רואה שיש לו חיוך כזה ,כאילו הוא מתאפק לא לצחוק. ``שיהיה לך יום טוב`` הוא אומר ``תודה ,גם לך`` עניתי וחושב לעצמי מה כבר יכול להצחיק אותו.ואז נפל האסימון(נראה לי שגם ב2083 ימשיכו להשתמש בביטוי הזה למרות שאף אחד לא ידע על מה מדובר): הנה אני ,ליאור,שלומד תכנות,עומד וקורא בספר על צעדים ראשונים באינטרנט ועוד מול המרצה שלי.עכשיו לך תסביר לו שהסתקרנת רק בגלל השם של הספר .... כמובן שישר רצתי לספר לחבר מהלימודים.ומה התגובה שלו:``אל תשב לידי בשיעור שלא יחשוב שגם אני אהבל``.אחח.איזה חברים.מזל שיש לי אתכם.למרות שאני לא יודע איזה תגובות אני יקבל פה.
 • יללללה נעשה הכה את המומחה
  תנסו להפיל את המנהל שלנו הידע שלו ..מרשים מי שימליח לשאול על שיר שהוא לא ידע .. יקבל סוף שבוע במשרדי תפוז .. אפשר לארגן את טאי נכון ?!
 • חומד...
  בשביל זה יש פורום תפוז ON LINE אבל לא משנה... אם כבר העלת את זה פה והיות ואני פה ואני מנהלת פורום אז אני אענה לך.... הם מנסים לעשות שם למעלה הכל אבל ממש הכל כדי שיהיה לנו הכי טוב פה, והכי נוח לגלוש והכיף כיף להיות ולהסתובב בין הפורומים הכתבות והצ`אט ועוד כל העיניינים שתפוז מציע... לא להלחץ, תני קצת זמן וזה יסתדר, מקווה שעזרתי, ליאת.
 • אוהבת אותך וסומכת עליך
  בני היקר פתחתי את תפוז וקראתי את דבריך ,למרות שעבר דברנו וחלק מן הדברים אמר לך המלאך גבריאל בתגובה שלו, אקרא לך עמי שם בדו כי אולי אינך רוצה להחסף,עמי עברנו יחד בחיים כל המשפחה המון המון והמון קושי ,אתה היית לי לעזר תמיד ,תמיד נתת כתף והקשבת ,והנה היום אני מנסה להבין ולהקשיב לעזור לך אני חושבת כמו תמיד כי אתה חשוב לי ואני מאוד אוהבת ומעריכה אותך ,תראה כעת הכל נראה על הפנים אבל אם תציב לך מטרה כמו ללכת לקורס שהציעו לך ,מכים ,אתה תראה שבעצם הנתינה יש קבלה ,ואז כל הקשיים שהציבו לך היו כאפס לעומת החיילים הטירונים שתהיה להם למפקד לפעמים לפסיכולוג ,לאמא או אבא ,כן עמי אנחנו רוצים כאן רק לטוב רק לטובטך ,למרות שאתה מבין את זהאחרת ,מי כמוך יודע כמה אני עברתי בחיים אבל תמיד הצבתי לי מטרות והיה קשה ולא היה מי שיקשיב רק אוזן קשבת ,ולך יש מפקדים טובים חברים על כפך ,ואנחנו כאן כדי לתמוך ולכון את דרכיך אני יודעת כשתקרא את זה תחשוב שהאסימון לא ירד אבל הוא בהחלט ירד כי מכל קושי מתחשלים ,וזה יתן לך לעתיד המון ,אתה תדע להקשיב לחייל אחר בשעת צרה תהיה רגיש כי הרי גם אתה היית שם ,כל עולם האזרחות נהעבודה יחכה לך יש לך ראש טוב אז אין ספק שתצליח בגדו מלת המפתח סבלנות ואמונה שהכל עובר הכל זמני ,כל החיים יש לנו עליות וירידות תסתכל בפורום הקטן הזה כלם באזרחי בוגרים ועם מצוקה ,אםף אחד לא מבטיח גן של שושונו ,בכל שושנה יש גם קוצים ,אז בני היקר אוהבת אותך ותהיה חזק ותמשיך כי בחיים לא כדאי ללכת אחורה ,ואיפה שאתה נמצא תן מעצמך 100 אחוז רק כך תהיה תמיד שלם עם עצמך אוהבת אמא ,
 • לכלם ברק טוב
  בקר טוב לכלם אתמול ניסיתי להכנס לצאט שלכם אך ללא הצלחה ,רחל ניסתה עזור אך לא הצלחתי כלל להגיע לדף הבית,של תפוז בכל מקרה מתחילה יום חדש או נוסף בדיאטה ותמשיכו להחזיק לי אצבעות ףשיהיה לכם אלחה של יום שושנה
 
 

 
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ