ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

ציון ברוך

 

 

ציון ברוך בפורומים:


 • הייתי בהופעה של "מה קשור" עם החבר'ה והיה ממש קורעעע כל ההופעה בכינו מצחוקק..איזה קטעים הכי חמוד שם זה ציון ברוך [הרזה...חח] אח"כ הלכנו לחברה שלי וסתם הרצנו קטעים מהמופע עד 5 בבוקר ואז אני וחברה שלי נשארנו לישון אצל החברה הראשונה וזהוו.... אה...ואם הכל יהיה בסדר אז עוד כמה שעות אני נוסעת לסבתא ואח"כ לקריון
 • חדשות משמחות >>>
  לפחות למי שאוהב סרטים בכיכובו של טל פרידמן. לפי E!, החלו צילומי דרמה של "ראשון בדרמה" (שמשודרת בערוץ 3 בכבלים), שנקראת "הללויה". טל יופיע שם, וזה לא הכל - גם מוטי גלעדי. אותי אישית זה *ממש* שעשע. כל הזמן יש לנו מן סגירות מעגל שכאלו בקשר לטל, עם הפאנטה, עכשיו עם מוטי גלעדי. בנוסף יופיעו גם ציון ברוך מ"מה קשור?" ואורי גוטליב.
 • "פעם בחיים"-בגירסא ישראלית!!!
  בקרוב מאוד, עם תחילת העונה הנוספת של ראשון בדרמה בערוץ 3 בלבד למנוי הכבלים בלבד תועלה הדרמה הישראלית האירוויזיונית הראשונה ושמה " הללויה " והנה הפרטים אודותיה: החלו צילומי הדרמה "הללויה" בכיכובו של טל פרידמן 04.08.03 ראשון בדרמה: השבוע החלו צילומי דרמת הטלוויזיה "הללויה" מאת עודד רוזן ובבימויו של דני סירקין ("שתי דקות מפארדיס"). מילואימניק נמלט חובב אירוויזיונים, קצין מיליטריסט הרודף אחריו, הולנדית מהממת אך מסטולית, רקדן גרמני, סוסיתא-כרמל והצעת נישואין - כל אלו משתלבים למעשה בעלילת הדרמה החדשה, בכיכובם של טל פרידמן, ציון ברוך ("מה קשור"), אורי גוטליב, מוטי גלעדי, הראל נוף ואחרים. הסרט, השופע בלהיטי אירוויזיון לדורותיו, יוקרן בערוץ 3 בכבלים, במסגרת רצועת "ראשון בדרמה". איזה כיף!!!! אני מצפה לראות את התוצר הסופי בקוצר רוח אמורים להישמע בתוכנית להיטי אירוויזיון רבים הלוואי שגם סלמה...
 • אפרופו "הללויה"
  ביום ראשון, 9.11, ישודר בערוץ 3 הסרט "הללויה". והנה קצת פרטים על "הללויה": קומדיה מטורפת שמתרחשת בשנת 1979, ביום שבו נערך האירוויזיון בישראל. שוקי ונטורה בורח מבסיס המילואים בסיני בדרכו לחולון, כדי לצפות בתחרות ההיסטורית עם חברתו ולבקש את ידה מאביה הקשוח וחובב האירוויזיונים. לאחר שהוא גונב את מכונית הסוסיתא של מגן דוד, מפקדו המופרע והמיליטריסט, פותח המפקד במרדף מטורף אחר שוקי, שאליו נקלעים גם צעירה הולנדית יפהפייה, סוחר חשיש מסטול ורקדן גרמני אקסצנטרי. בכיכובם של: ציון ברוך ("מה קשור?"), טל פרידמן, אורי גוטליב ("שוטטות"), אפרת אביב ("צעד קטן"), משה פולקנפליק וסופי קפלן.
 • "חתונה" תמונות מתוך אתר הצילומים
  בקרוב סרט ישראלי חדש "חתונה" המבוסס על פי סיפרו של אורי אידלמן ז"ל. בכיכובם של: רון שחר - הילה וידור - ציון ברוך - איריס פן - דביר בנדק - אילנה ללצ'וק -  ארנון צדוק - עמוס לביא - פלורנס בלוך - הילה ערן -  ריקי בליך - איריס ברנע - יוסי יבלונקה ועוד רבים וטובים.
 • עם כל הכבוד, ציון ברוך לא בן 60.
  והדוגמא שנתת לא מתאימה למקרה הנ"ל. יכול להיות שיש כאלו שפועלים על-פי אינטרסים, יכול להיות שלא. יכול להיות שבחורה בת 28 תמשך לגבר בן 50. מה רע בכך?! ובאשר לשאלתך - ראיתי לפני כמה חודשים בקניון בחורה שיצאה ממגזין אופנה, מתנשקת עם בחור שלבש סמרטוטים במקרה הטוב, ולא נראה כמו קיאנו ריבס. אפילו לא קרוב לזה.
 


 


 • הוטלה בשורת איוב
  נאמר בפירוש כי ציון ברוך מכוער. עד עכשיו הוא היה "לא סמל סקס", "לא מדגמן לדלתא" וגם "לא הייתי קורצת לעברו". עכשיו זה הפך למכוער רישמי. זהו, לא ניתן לצאת מזה עכשיו.
 • אני דיברתי על מכוערים בגלובלי..
  לא על ציון ברוך החתיך!!! מה, זה לא חתיך זה?!
 • מתקשר..
  אתה היית מאמין שהבן אדם המצחיק והשנון הזה,חי בדיכאון?? ציון ברוך לא חייב להיות טמבל כמו שהוא מציג את עצמו בקריירה שלו.. ולגבי מודי,הוא ממש לא דיבר על גלובליזציה ושאר השטויות של הסלבריטי.זה נטו היה הוא עצמו.על החיים הפרטיים שלו. הפנים שמאחורי המסך..
 • לגבי מודי - שמח שהתבדיתי
  אתה זוכר פעם הוא וענת זלצר עשו סדרה על כל-מיני אנשים מעניינים - אז היה אפשר לראות שעולמו הפנימי מורכב יותר מלהרים להנחתות לשגיא כהן. חוצמזה הוא כתב לחמישיה הקאמרית. לגבי ציון ברוך - יש לי יותר מתחושה שהוא לא רק משחק טמבלים (אני זוכר את התנהגותו במתיחה של יגאל שילון - זה דבר ראשון, וחוצמזה - עם קול מהתחת כמו שיש לו - רק טמבל יתחיל להקליט). אני חושב שאפשר להבחין בין שאתה משחק טמבלים (כמו ספי ריבלין למשל) לבין המצב שנותנים לך לשחק טמבל כי אתה בעצם לא צריך להתאמץ לשחק אותם. אבל אם אתה חושב שהוא נראה לך כמו אחד שפיצל את האטום - סבבה לך.
 • חחחח ציון ברוך 2
 • חחחח ציון ברוך 1
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ