ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

סופר נני

 

 

סופר נני בפורומים:

 • מכל מה שרשמתי השירות בצה"ל מבחינתי הזניח ביותר
  אמנם הייתי רוצה לשמוע ממי שהחליט להציב את העילג המתלהם ביחידת דובר צה"ל מה היו השיקולים שלו אבל כבר עברו 7 שנים מהשירות הצבאי שלו,
  ההווה הרבה יותר חשוב.
  ובהווה לאנשים עם בגרות נפשית של מתחת לגיל 12 לא נותנים טלפון סלולרי ללא השגחה ורצוי לא לאפשר להם לפתוח חשבון פייסבוק, גם אם הם בני 27. איפה סופר נני כשצריך אותה?
 • התייעצות לגבי מזון מומלץ
  רב שלומות לכל החתולאים באשר הם, ושנה אזרחית טובה למי שחוגג.
  דינו שלנו, כמעט בן שנה. במהלך החגים, הגיעה אלינו סופר נני לחתולים, שעזרה לנו לגרום לו להיות פחות נשכני ותוקפני, באמצעות מתקן משחקים שהתקנו לו בבית ומזון קצת פחות עשיר, שהפך אותו אתלטי, רגוע יותר וצייד לא של הרגליים שלי.

  אנחנו מאכילים אותו מאז בהמלצתה פעמיים ביום במזון יבש מסוג NUTRAN SOUND S1 ופעם ביומיים, מוסיפים לו מזון רטוב (מחית סלמון וכו'), של מולטי CAT.

  בשבוע האחרון, יש לו יציאות יותר מבדרך כלל. היום למשל, עוד לא שמונה בבוקר והוא היה כבר 4 פעמים. מניחים שבמהלך היום הוא הולך לשירותים עוד 4 פעמים נוספות, כי בערב בעלי מפנה את הפרש מהנוחיות שלו והשקית נראית כמו משלוח מנות גדוש בכדורי שוקולד. הבונבון לא מראה סימנים של חולי, כמו הסתגרות והתחבאות שאופייניות. להפך. הוא פעיל, משחק, מתפנק, דורש ליטופים וקופצני.

  כמובן שנדאג שיראה רופא בהקדם, אבל נשמח לכל עצה מהמומחים התותחים כאן, לגבי הקשר האפשרי בין המזון לקקי האקססיבי. תודה
 • מסתייגת קצת
  אני מכירה את סופר נני (היה ב-BBC PRIME אצלנו)... אבל יש לי בעיה עם העניין הזה שלא מדברים עם הילד. אני מנסה לתר מצב שהייתי מנסה לדבר עם בעלי והוא לא היה מגיב אלי בכלל או לא מתייחס.. זה נורא מעליב. אני מבינה את הצורך להבהיר להם שעכשיו הולכים לישון אבל ההתעלמות הזאת...לא יודעת.. משהו בזה קשה לי מדי.  אצלנו יש כמה קריאות ונסיונות דיבורים אבל אני מסבירה שעכשיו אמא גם הולכת למיטה (טוב זה נגרר בגלל השינה בגל עד 10 פלוס) או לעשות דברים אחרים בבית או לקרוא...ושהוא צריך להיות במיטה ו"לנוח". אני גם מבטיחה שעוד מעט אבוא לראות איך הוא "נח" וזה מרגיע אותו באופן מסויים. בכל אופן, קשה לי לא לדבר ולא לחייך אליו בזמן ה"פרידה" שלנו לפני הלילה. נראה לי לא פייר.
 • מה קורה עם המירוץ למיליון 6?
  מה קורה עם המירוץ למיליון 6? איזה ייבוש נתנו לנו זה  לא פייר. המירוץ 6 ו 7 נגמרו כבר מזמן בארה"ב חבל שזה עוד לא הגיעה אלינו! במקום פגישת מחזור שמים סופר נני באמריקה?נו באמת... יום שישי בלי המירוץ למיליון זה לא יום שישי. מישהו יודע אם בכלל יש מועד שידור?
 • מקווה שתוכלו לעזור לי
  האם משהו יודע אם יש לתוכנית סופר נני אתר משלה? או אולי אפילו קישור? תודה רבה!
 • שלי
  הסדר לא חשוב: 1.מגרש ביתי 2.סמולויל 3.הישרדות 4.האו סי 5. קווין היל 6.תמיד אישה 7.המופע של ג'ו שמו 8.המירוץ למיליון 9.המתכון להצלחה 10. חילופי נשים 11. יורדים בגדול 12. פיצוץ של שיפוץ 13. סופר נני באמריקה 14. בחור עם אופי 15. מלכות הניקיון
 


 


 • שלי
  מההכי טוב לפחות טוב 1 האו סי 2  מיגרש בייתי 3 המירוץ למיליון 4 תמיד אישה 5 8 כללים פשוטים 6 פחות ממושלמת 7 הופ ופיית 8 המתכון להצלחה הראשון 9 אהבה בערבה 10 ג'ו שמו 11 חילופי נשים 12 קווין היל 13 סופר נני באמריקה 14 הרווק 15 משפחה בהשאלה בתיקו אים שחקנית שמנה והברבור
 • סיכום השבוע.....
  איזה סדרה הכי עניינה אותך השבוע? זאת כבר שאלה רטורית....8 כללים פשוטים כאילו דהההההההה מאיזה סדרה הכי התאכזבת? משמרת שלישית, סתם פרק מעאפן איזה סדרה תכננת לראות ופיספסת/שכחת לראות/נרדמת/לא היית בבית וכ'ו? השבוע הייתה מכסה מלאה, הייתי דבוק למיטה כי הייתי חולה כמה סדרות ראית ביום שישי? ראיתי ש"ח של 8 כלליפ פשוטים בבוקר אני חושב (או שזה היה בסטאר, אני כבר לא זוכר). כמה סדרות ראית ביום שבת? הכל מ15:36 עד 4 לפנות בוקר ללא השרדות וללא המרוץ למיליון, אם היה סופר נני באמצע אז גם את זה לא ראיתי. איזה סדרה אתה הכי מחכה לה שבוע הבא? עוד שאלה רטורית, 8 כללים פשוטים. משהו שאתה מחכה לו שיקרה השבוע? שתיגמר האנטיביוטיקה שאלה מתחלפת: כמה פעמים ביקרת בחו"ל? באיזה ארצות? הרבה פעמים הייתי ברוב הארצות באירופה, קנדה וארה"ב.
 • סופר נני
 • מה??????
  חבר'ה! עוד מעט ערב!!! היום עוד אף אחד לא נכנס לפורום! מה? כולם מעשנים??? נכון! כולנו עסוקים, אבל לפחות להגיד בוקר טוב, משהו.... מה עם סופר נני גם את הלכת לנו? מתגעגעת!!!
 • תאמת שעוד לא ראיתי הרבה
  בטח לא כל מה שתיכננתי לראות אני בטוח אעקוב אחרי הישרדות נמלטים ואוסי ואני מקווה גם פלישה ועל טבעי ואם יהיה זמן אז גם טירוף בבית (היה פרק טוב) ואני אשתדל גם אחרי כל הסדרות ריאלטי (חילופי נשים סופר נני וכאלה)
 • מה יחליף את כל הריאליטי
  זה מה שלא ברור לי יש להם עונות קצרות הרבה יותר ואין להם מחליפים יגמרו בקרוב זבל של בית,סופרנני,הישרדות,החיים הפשוטים,חילופי נשים,הרווק,דוג צייד כלבים ומלכות הניקיון מחליפים אם אני לא טועה יש רק את משפחה בהשאלה,המרוץ למיליון העונה האמריקאית של סופר נני ומטבחי הגיהנום(נדמה לי) 4 תוכניות מחליפות 8? מה גם שלא מעט ריאליטי נקנה ע"י הוט שלא מותיר ליס תוכניות של חצי שעה לקנות
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ