ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

נינט טייב

 

 

נינט טייב בפורומים:

 • לא נפסיק לשיר- נולד
  נכנסתי לפורום של התוכנית באתר של שידורי קשת (היה לי משעמם עד כדי כך...) והרוב שם ממש משמיצים את נינט טייב ששרה מדהים ומרגש, וניצחה השבוע בכמות לא יאומנת של קולות. אני ממש אהבתי את השירה שלה ואני חושבת שיש לה סיכוי טוב לקחת מקום ראשון. מה דעתכם?????????
 • טופיק
  (אין לכם מושג מה זה, הא?) אוקיי.. שכל ירשום את שלושת השירים הכי טובים (לטעמו) שהוא הוריד לאחרונה (אה אופס לא חוקי יופי לא מעניין). אז ככה... אני... 1. Black Eye Pears feat. Justin HaMezayen - Where is the love 2. נינט טייב - מקיץ אל החלום (זה הביצוע שלה, לא השיר שלה) (שיר מומלץ) 3. Anouk - Nobody's Wife וכמובן יש את כל הדיסק של DisneyMania שאם אתם חובבי דיסני כדאי לכם לקנות (!) אותו.. קאברים מדהימים. זהו טוב תמשיכו.
 • יו גם אני באתי לכתבו את זה!!
  אני אוהבת את הביצוע של נינט טייב מכוכב נולדד!!!
 • זה לא קשור אך אני מוכרח!!!
  לכל מי שמקבל עותק זה....... בין אם אתם מבינים ב"כוכב נולד-עם צביקה הדר" ובין אם אתם לא מבינים, אני ממש ממש מעריץ את נינט טייב אישה כריזמטית עם כישרון טבעי כאשר תשמעו אותה יהיו לכם צמרמורות..ואין לי פשוט מילים להביע את השיר שלה.......ואני אעריך אם לפחות תואילו לקרוא את מה שרשמתי......... ואני מתחנן לכולם אם אתם רוצים לעזור לי ולהראות לעולם שנינט טייב שולטת וכובשת ואם אתם לא מאמינים לי אתם יכולים להוריד את השירים שלה בקאזה אני מבטיח דמעות מראש! אז בבקשה תצביעו עבור נינט טייב.יום חמישי-ערוץ 2-שמונה וחצי. http://www.keshet-tv.com/program.asp?progID=723 להצביע יותר מפעם אחת....תודה..... נ.ב: אני הולך להופעה של כוכב נולד אם יש לכם רעיונות לשלטים לכבוד נינט טייב שאולי יראו אפילו את השלטים שלכם שאתם המצאתם בטלויזיה אז אנה רשמו לי ואני אדאג שיראו את זה בטלויזיה..... בתודה מראש "ההאיש הגבוההה"  198190842 אם אתם גם יכולים להעביר הודעה זו יהייה נחמד מצידכם! תודה מראש!!!
 • אוקיי, אז ככה...
  אני מוכן לעזור לך! אני אתחיל עם הבנות: אסתי שייבין - "קראת לי אסתר" - בוצע בשלב רבע הגמר. לירז רחמין - "ספק ילדה, ספק אישה" - בוצע בשלב רבע הגמר. לירז רחמין - "בצער לא רב, ביגון לא קודר" - בוצע בשלב חצי הגמר. נינט טייב - "מקיץ אל חלום" - בוצע בשלב רבע הגמר. נינט טייב - "קח אותי" - בוצע בשלב חצי הגמר. שירי מימון - "עטוף ברחמים" - בוצע בשלב רבע הגמר. שירי מימון - "כשאת עצובה" - בוצע בשלב חצי הגמר. טל לופסקו - "גשם אחרון" -  בוצע בשלב רבע הגמר. מאיה ממן - "הלוואי" - בוצע בשלב רבע הגמר. מעיין שקד - "הקיץ האחרון" - בוצע בשלב רבע הגמר. מעיין שקד - "פרי גנך" - בוצע בשלב חצי הגמר. כברה קסאי - "חללית" - בוצע בשלב רבע הגמר. כברה קסאי - "עד שתעזוב" - בוצע בשלב חצי הגמר. הבנים: מורן גמליאל - "צעיר לנצח" - בוצע בשלב רבע הגמר. מורן גמליאל - "דמיונית" - בוצע בשלב חצי הגמר. שי וגיא אבזירוב - "אגדת השמש והירח" - בוצע בשלב רבע הגמר. בוריס סולטנוב - "פתאום כשלא באת" - בוצע בשלב רבע הגמר. בוריס סולטנוב - "ילדונת" - בוצע בשלב חצי הגמר. ינעם כביר - "ברית עולם" - בוצע בשלב רבע הגמר. בן שרעבי - "הניחי לי" - בוצע בשלב רבע הגמר. גיא שרפי - "זודיאק" - בוצע בשלב רבע הגמר. גיא שרפי - "אמא" - בוצע בשלב חצי הגמר. שי רביזדה - "אין מדינה לאהבה" - בוצע בשלב רבע הגמר. שי רביזדה - "נשבע" - בוצע בשלב חצי הגמר. שי גבסו - "פמלה" - בוצע בשלב רבע הגמר. שי גבסו - "יש לך אותי" - בוצע בשלב חצי הגמר. בגמר הגדול שירי מימון תבצע את "דון קיחוטה", נינט טייב תבצע את "שבתות וחגים" (היתה אמורה לבצע את "שלל שרב" אך התחרטה) ושי גבסו יבצע את "אש".
 • נינט טייב
  אלוהיתתת (תפעילו רמקולים)
 


 


 • נינט טייב
  אלוהיתתת (תפעילו רמקולים)
 • נינט טייב
  אלוהיתתת (תפעילו רמקולים)
 • זה לא בסדר לדעתי....
  להגיד לאחרים מה לבחור הם צריכים להחליט לבד וחוץ מזה ברגע זה אתה יכול לגרום לפסילתה של נינט טייב החביבה ולא אני ולא אף אחד יגיד מה לבחור כל אחד יבחר את מי שנראה לו מתאים ולא בגלל שכביכול ביקשו ממנו "לך תבחר נינט טייב!" הוא יכול להחליט ולבחור בעצמו זו דמוקרטיה!
 • כבר היו שלושת הסולואים
  כצפוי, אהובתי נינט טייב היתה הכי טובה... לדעתי לפחות... התוצאות הסופיות בערך ב-22:30...
 • גם נינט טייב היא מקריית גת, לא ??
  איך שמחתי כשהיא זכתה אתמול מההתלחה ידעתי שהיא תזכה
 • נינט טייב ...
  היא בהחלט יכולה להפוך למשהו שלא ראינו פה .. הרבה הרבה זמן. המנצחת או יותר נכון המנצחים הם המתמודדים .. יש שם כמה מתמודדים שללא ספק יצליחו אך התחרות הזאת היתה ידועה מראש ... והסוף הסוף כל כך משמח ... נינט טייב הבחורנ עם הקול שפשוט גורם צמרמורת להרבה אנשים עם הביצוע ההוא (מקיץ אל חלום) שעשה לי .. רעב כזה לקול שלה . בואו לא נשכח שהיו שם הרבה אנשים מוכשרים .. שי גבסו , שירי מימון , מורן , רויזדה ומעיין שקד ושיסלחו לי שאר המתמודדים פשוט לא התחברתי עם הקול שלהם .. במיוחד לא עם כברה שעשתה טעות גדולה שזייפה בערך כמו שאני מזייף כשאני שר באמבטייה ואני מזייף . אבל אני דווקא רציתי לדבר על נינט .. המנצחת הגדולה . נינט טייב עם איזשהי צניעות מוסתרת בתוכה כמו משהי מהשכונה , חיילת פשוט נגעה נגעה איפה שאף משתתף אחר לא נגע (מה שגרם לי לשלוח לה 400 הודעות!!!!!!!!!) הנקודה היא שהיא פשוט בעלת קול מרטיט והבקשה היחידה שלי אליה שלא תהפוך להיות ממוסחרת שלא ת'שיר דבילים .. שתיצמד לפן המיוחד בקול שלה לגעת בלב שלנו .. שתשיר שירים שהעם צריך עכשיו כי יש לך את זה יש לך את היכולת להפוך להיות הזמרת הלאומית הרבה זמן לא שמענו אנשים או זמרים עם קול כמו שלה .. (אפילו אייל גולן יש לו קול מיוחד ) אבל אני מקווה שהיא תצליח ומחכה בקוצר רוח .. לשלב שבו היא תוציא דיסק כי אני פשוט ירוץ לקנות אותו .
 
 

 
Copyright©1996-2018, תפוז אנשים בע"מ