ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

ניו יורק

 

 

ניו יורק בפורומים:

 • לא ברור לי למה הקוים באלכסון.
  אני ב98 עבדתי עם גרף מנוכה אינפלציה שקבלתי מקו מנחה. התחלתי לעבוד בירידות מחודש אוגוסט והמנוכה אינפלציה נתן לי את היעד של 255. אינני חושב שהייתי רואה את זה עם הגרף שאתה נותן פה. בנוסף אם עובדים עם גרף מנוכה אינפלציה ובהנחה שבשנתיים שלוש האחרונות אין אינפלציה אזי השיא של ינואר/פברואר 94 נמצא אי שם ב 400 עד 430. זה מהווה קו מאד חזק שקשה לפריצה. אבל למרות זאת אם ניו יורק הולכת לרדת חזק עכשיו אז נדמה לי ש 360 זה לא סוף הירידות. בנוסף מבחינת יעדי זמן אני חושב שת``א צריכה להמשיך בדב עוד למעלה משנה.
 • אני לא קורא את
  הלכתי להרוארד קרמר אז אינני יודע מה זה מתנד המצוקה. הבאדם נכנס לפניקה טוטאלית ביום חמישי אחד באוקטובר 98 והכריז שזהו זה העולם נגמר. זה היה היום שאני סגרתי בו את כל השורטים שלי בת``א משום שהמעו``ף נגע במטרה שלי בסביבות ה-250 ולקחתי את זה גם כסיגנל גם לגבי ניו יורק וסגרתי שורטים על הפתיחה. ואז קראתי את הלכתי להרוארד הזה... טוב נו, היו לי שתי דקות לא טובות ואז נזכרתי שיש אוניברסיטאות יותר טובות מהרוארד. אני יודע מה האדם חושב מתוך הכותרות ברילמוני והאחרונה היא שהוא חושב שהמסורס מנותק. אז אינני חושב שהמסורס מנותק. אני חושב שהוא יודע מה הוא עושה או אולי הוא לכוד במה שהוא עושה אבל לדעת הוא יודע. אני לא שולל אפשרות של המשך ירידות אדרבא אני לפני יום או יומיים נתתי את היעדים שלי. אני פשוט לא חושב שזה יקרה עכשיו אבל הכל יתכן.
 • החיים הטובים.
  גם אני מזל דלי. גם לי יש יומולדת. ב-23 האמת. ופתאום הכל נפלא! הסתבר לי שאני טס לחו``ל כמעט אך ורק על חשבון הביצפר ושאני אומר חו``ל אני לא מדבר על טיול ברזים לטורקיה אלא על הדבר האמיתי- ניו יורק שלוש שבועות. בנוסף יש לי גם מבחנים שנים לחמ``ן שחקים, שאין לי מושג מה זה אבל אני מאוד רוצה לעבור את זה. ובנוסף בחירות בבליך , מה שאומר שאני אכתותב בכמה עיתונים גדולים כי אני בעך היחיד שיכול לכתוב בשיכבה שלי (עם להשתחצן) וגם נפרדתי מחברה שלי .שזו סיבה למסיבה.
 • אז ככה...
  לא אמרת אם אתה מתעניין בסיפורים קלאסיים או במודרניים יותר,אז אני אנסה לציין את הבולטים בשתי הקטוגריות: צ`כוב,או הנרי,דימון רניון(שהתפרסם בספורי ניו יורק שלו),ריימונד קארבר,אני לא יודעת אם ``הטרילוגיה הניו יורקית`` של פול אוסטר עונה בדיוק על ההגדרה של סיפורים קצרים,אבל אם כן זה ספר מצויין,אדגר אלן פו(אם אתה אוהב את ז`אנר ספורי האימה),ותומאס מאן שלאחרונה תורגמו לעברית תחת השם ``ספורים ראשונים`` ו``ספורים אחרונים`` שני כרכים שהם מקבץ מאוד מרשים של עבודתו.
 • אבל כל הכבוד לשחקן!!
  הוא מנצל כל זיק של תקוה בניו יורק, כל סכוי של עליות לקראת ה``סדור חלונות ראוה`` של סוף חודש ופועל בשוק פה ואינני חושב שהוא/הם מפסידים או יפסידו. מידי פעם במצבים קיצוניים רואים במעו``ף פעילות שדורשת ידע ותחכום רב ביחס להשפעה של ניו יורק על תל אביב.
 • אנחנו מתקרבים ללחץ בינלאומי
  רק הרגשת בטן:לאחר הקזות הדם האחרונות,גם לדברי שרון כרגע יש מגעים חשאיים להפסקת האלימות וחדוש המומ.יש לי הרגשה שאנו מתקרבים לסיום או החלשה גדולה של סבב האלימות והשפעת שנוי המצב על השוק תהיה מפתיעה ולא צפויה.נכון שעכשיו הכל שחור,גם בניויורק אך שימו לב:הכל שחור בגלל אי בהירות פוליטית שיכולה להתבהר בתחילת השבוע.אני מהמר שמינוי נשיא חדש בארהב צפוי ביום שני-שלישי הקרוב ואז ניו יורק תטוס.שוב צריך ביצי שפן ולכן אני ממליץ קרוב ל-460 להעיז ולהכנס.זוכרים את הסבוב הקודם??זה היה מטורף להמליץ על כניסה ב-460 אך השוק חזר מעל ה-500.........כך יהיה בשבוע הראשון של דצמבר.האלטרנטיבה,מלחמה כוללת,ואיננו רוצים להביא אותה בחשבון...
 


 


 • et in arcadia ego
  כרישון סע לונציה, סע לאקפולקו, סע לחופשה...וחזור עם ראש בריא יותר (המטוסים ריקים דרך אגב). את השוק בתל אביב לא מעניינת אינתיפדה ולא מעניינים השטויות של נפוליאון הקטן וכנופייתו, את השוק פה מעניינת היכולת למלא את המרתפים עם דולרים של ארה``ב. כל עוד זירמת הדולרים נמשכת השוק ינוע בהתאם לנסד``ק/דאו ולא בהתאם לירי מסוקים על תושבי הבנטוסטאנים ופיגועים בשווקים. היו ירידות בהתאם לנסד``ק והיו עליות בהתאם לנסד``ק והיעדים היו מושגים ללא קשר עם פריצת אינתיפדה II. כל ספטמבר ישב השוק מעל 550 כלא מאמין למה שקורה בניו יורק, ממש כמו החתול של וולט דיסני שנזרק מהחלון, נאחז באויר ברגליו ורק לאחר שניות צולל - וכך כל בר דעת קנה גם קנה פוטים מעל 550 וחיכה לנפילה שהיתה חייבת לבוא באוקטובר ללא קשר למאורעות חוץ בורסאיים. כך גם עתה. אם ניו יורק תמשיך את השפיץ שלה (לפחות בדאו) גם תל אביב תמשיך את התיקון - אם ניו יורק תמשיך לשמיים, תא תמשיך למעל ל-600 וגורביץ יוכל לקשקש על הגל החמישי לרקיע החמישי. ואם ניו יורק תיפול גם תא תיפול ואני מציע לעקוב אחר אגח``ים אמריקאים לדעת מה חופן העתיד ולא על מעשי איבה/יחסים מדיניים - שהרי האחרונים הם שאלה של חיים ומות ומה לבורסה ולשאלות הרות עולם.
 • איבחון מקצועי - הולווי
  דיברתי היום עם מאמנו של הולווי ב-``סיטון הול``. אז ככה. הולווי הוא קודם כל רכז ו-אך ורק רכז. הוא קטנציק 1.76 מטר. מהיר מאד ושולט טוב בכדור. עיקר כוחו ב-OPEN COURT ויבלוט רק בקבוצה שיכולה לרוץ!!! רוב הסלים שלו הם במתפרצות ובחדירות. הקליעה שלו מבחוץ מוגדרת כלא טובה. הקליעה שלו מחצי מרחק בינונית. יש לו בעיה מול רכזים שקולעים טוב בגלל שהוא נמוך. הוא נוטה לנסות לחטוף כדורים בהגנה. הוא לא כל כך טוב ב- SET GAME ויבלוט מאד אם חולון תצליח לרוץ. בזה אני מטיל ספק! על מנת לבלוט מאד הוא צריך לידו שחקנים טובים או קלעים טובים דוגמת קאוקינס (גליל) ששיחק איתו בקולג`. הוא ווילסון נפגשו כבר הקיץ במחנה של ניו יורק ב- NBA . מאמנו בסיטון הול אומר שוילסון קלעי וסקורר הרבה יותר טוב מ-HOLLOWAY. בכלל התרשמתי שבארה``ב מפרגנים לוילסון הרבה יותר מאשר כאן. דרך אגב וילסון עדיין לא נחתך מחולון. כמו שאמרתי אתמול ללוצקי, אכן HOLLOWAY שבר הקיץ את ידו!!! לבדוק , לבדוק , לבדוק! ולבדוק את כל הקונספציה שנית. האם חולון צרכה לבצע מייד ניתוח ראש? או לנסות להחליף בשלב ראשון רק שחקן אחד?!
 • ``נהג מונית`` כמשל.
  בסרט ``נהג מונית`` מוחה הגיבור (רוברט דה נירו) על המצב הקיומי הניכר ברחובות, הוא מתמודד נגד אטימות וצביעות החברה - במקרה זה מיוצגת ע``י אהבתו לבטסי הבלונדינית ומריבתו הנסתרת נגד חברה לעבודה. אטימות ההנהגה המיוצגת ע``י הפוליטיקאי הרץ לקונגרס במסע בחירות. ישנה הפרעה בולטת היוצאת לאור ברחובות ניו יורק בשעות הלילה - בדמות נערות הליווי והסרסורים, נראה כאילו דמות הגיבור היא הדבר השפוי היחיד בעולם של רפש. משנות ה-70 בהם יצא הסרט לאקרנים, נראה כאילו דבר לא השתנה בהווה של שנות ה-2000 - רחובות מלאי ``סירחון``, פוליטיקאים מושחתים וחברה אטומה. ישנה הרגשה שלאדם הפשוט אין ``הגנה`` אלא הוא עצמו. דבר זה רק ילך ויגדל כיוון שעולמנו מתקדם בקצב מסחרר ואלו שני ארועים מקבילים הקורים ביחד. השאלה המתבקשת היא האם זה ישתנה? או שיש לבצע את סיום הסרט...
 • מוות זה תמיד דבר קשה..
  למזלי, עוד לא חוויתי מוות של בן אדם שקרוב לי, אבל אני חושבת שלמרות זאת כולנו מכירים את התחושה ש-לא להאמין שזה קרה, וכל פעם מנסים לקלוט שזה קרה.. יצא לי לדמיין כמה פעמים מה היה קורה אם מישהו קרוב אלי היה מת, ואת המחשבות ישר ניסיתי להדחיק, וגם היה לי חלום שכשאני אני נזכרת בו אני כל פעם מזדעזעת מחדש, אני זוכרת שכשהתעוררתי מהחלום היתה לי תחושה רעה כזאת שכואב בלב, ופשוט התחלתי לבכות.. לאף אחד לא ספרתי את החלק שזעזע אותי בכל החלום, אני רק ספרתי שהלכתי ברחובות ניו יורק וצרחתי שיעזרו לי.. ואף אחד לא התייחס.. ובנימה זאת נאחל לכולם שלא ידעו סבל.. נ.ב- אם כבר מדברים על חלומות שלומצי, חלמתי עליך..
 • משלנו - שלי ושל ....?
  יש נושא מצטער על הכמות אבל זה קל 1 - הניחי שוב פגעו באחרונה (5,4) - פעם גיבור טווילי 2 - פלאים עשתה לו תלתלים (4,5) 3 - מיד לאוקטביאנוס , אז מה אם הוא היה בעבודה (4,5) 4 - רצון מוקף אנשי ניו יורק (5,7) - היתה לו דרך ? 5 - רב כוחי מתנועת הזרת (5,4) 6 - המורה נתנה שער נכשל לזמר הבית (4,4) 7 - מבטחים מזל אם לטיני (4,4) - שר עלינו, אלי ? 8 - מה 12 חודשים ? קיים בגוף לביא (5,5) - יש `חינניות` בשיר הידוע ! 9 - אני הסב סבתא של תאום גילאור (4,7) - שרה לאיטלקי שמתחרז ? במקרה ! 10 - כבר לא ילד חוזר אחרי אור ראשון (5,4) - עוקרבי לפני 11 - שם קודם ביבי חבר ממשלה בילד אנגלי (5,4) - כיום נחבא אל הכלים פחות עשירית 12 - הכניסו עיר מערב הסעודית אמר היוצר (5,5) 13 - חולה צפה היום בגן עדן (3,4) 14 - כוסו של הרבי שלי (5,3) - ממשפחת צנעני 15 - מזמר בין דוידזון לבין הוסיפי חומר (5,3) 16 - היטל בלי סוף ויש לזה סיבה טובה (4,5) - התארח בסלוננו בערבי שבת 17 - שמעתי שקרובה של 13 בעלת מזג זדוני, קארו עשר (5,6) ככה זה שיש שניים (בפורום)
 • שלוווום
  דאאאמממ הרבה זמן לא הייתי כאן >בעיות במחשב< ואל תחשבו לרגע שלא התגעגעתי בכל מקרה אחרי שהשלמתי ת`חומר שכתבתם בזמן שלא הייתי כאן יש חלי כמה דברים לאמר: 1. כן נמרה הדיבובים לפנקי והמוח פשוט מחרידים! כדי להבין את הבדיחות באמת אני מתרגשמת לי בראש לאנגלית ומגחכת בשקט. 2. הפרסומת לספרייט גדוולה והמלאה >בבתי הקולנוע< מגניבה יותר 3.אם עוד מישהו יזכיר את נטלייה אוריררו שרוב בנות הארבעה עשרה שצופות בויוה מתות עלייה אני אצרח וגוד דאמט אל תשלבו את הביטוי ``היא המלכה`` ואת השם נטלייה אוריארו. בכל מקרה בגלל שא הייתי הרבה זנמן הגיע שעת הנקמה צפו לחמישים הודעות ביום נשמות שלי.. >אני מקווה להגיע לטור הראשון ברשימת חברים עם איזה מאתיים הודעות< וטי ווי סוד הקסם בחברים היא: פשטות העלילה לא מסובכת מדי, יש צחוקים, אנשים מגניבים, ניו יורק יאפית .. מה עוד צריך? מצד שני יש לציין שהסדרה מעלה חיוך על פניי אך אני זוכרת צחוק מתפרץ רק פעמיים אני מעדיפה סדרות מוטרפות כמו ``כולם אוהבים את ריימונד`` ``המופע של דרו קארי`` ``של מי השורה הזאת בכלל`` >המקורי בסטאר וורלד< ועוד ועוד אז בעיקרון חברים... סדרה נחמדה... סבבה לראות.. אבל לא מתוחכמת מדיי או עמוקה... אבל זה מה שטוב , שצוחקים מבלי לחשוב, ועל דברים טפשיים.. עד הפעם הבאה חברייז נשיקות חיבוקים ושניצל אפוי אחד בה בעע :)
 
 

 
Copyright©1996-2017, תפוז אנשים בע"מ