ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

בייבי בום

 

 

בייבי בום בפורומים:

 • בייבי בום
  אני בהריון, אבל לא ממש יודעת מי האבא, מי יכול לעזור לי????
 • אינני צמוד רק לפורום....
  יש גם חיים במקום אחר....מה זה "להמחק באותו הרגע"?????- ואם לא הייתי כאן לרגע אז מעלתי בתפקידי (שלעיתים, בגלל התפרצויות כמו שלך, נראה כי הינו כפוי טובה לחלוטין) לא אני פתחתי בשרשור עימה ודבריה היו נשארים עד הבוקר אם לא הייתי כאן...גם זאת אופציה שיכלה לקרות. אם תוך דקות התקבלה בקשתך- נדמה לי שזו תגובה זמינה מאדדדדדדד. מתי היתה הגולשת פעם אחרונה בתפוז? -ראי כרטיסה האישי ! - לא להתייחס לביקורה , מבחינתי ומטעמי נימוס זה לא אפשרי ואכן בתגובתי הראשונה הודעתי לה לצאת מהשרשור תוך הצעת אלטרנטיבות הולמות...שלא יכולות להיות מוצעות בטרם ידעתי שהיא בכלל שבה לנט. רגישותך, אף כי מובנית היא גם מופרזת ואני חוזר למילת המפתח- פרופורציה. האם בייבי בום היא באמת הסיבה האמיתית להחלטתך?????!!!
 • גלעד יקירי!!!!!!
  עם כל הכבוד לאבי. ניקי הוא ניקוש אין לו מיתחרים.ניקוש הוא אגדה מהלכת.אני מאזינה לו יום יום בתוכנית של דיד לוקאלי.בין 14-16 ב103 fm וצוחקת מעזית המתוקה ואולג הרוסי. בקיצור בייבי בום גלעד, אין כמו ניקוש.
 • ברוך הבא בייבי בום רמוש.
  מרגיש יותר טוב?
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  אוהבת. מאוד. את יניבוש ורמוש. או מה עשיתי ???? עכשיו גם האחרים רוצים ממני תשומת לב או קי, אוהבת גם את נועם ממוש. את לידנוש. את רונרון, את זיוש, את אספוש. את חן חן, את צביקוש, את איליוש. את אורי המהממת, את קודי, את לירנוש,את שמי. עכשיו בוגרים, את טליוקה את אבינורוש את איתמר,וכל השאר כולל בייבי בום גלעד. געגועים לפרנק נפט האבוד. ואם שחכתי מישהוא אז שיעשו לי נו נו נו נו מכות בטוסיק. מעניין אם מישהו ימחוק לי את התגובה הזאת
 • איזה DVD ואיזה נעליים רק סקס
  וסקס... בייבי בום זה קטן על יד משיהיה פה!!! נו טוב גם DVD בהפסקות!
 


 


 • בייבי בום
  עם דיאן קיטון המופלאה - הראשון שעלה לי עכשיו בראש... על אשת קריירה עסוקה שיורשת תינוקת ובית מט לנפול באיזה עיירה בארה"ב, מפוטרת מעבודתה ובהיעדר אמצעים להמשיך להחזיק את דירת היוקרה שלה בניו יורק, נוסעת עם התינוקת להתחיל מחדש בעיירה ההיא. סיפור אמריקאי נוטף אופטימיות, פמיניזם יוזמה עסקית ומה שאתם לא רוצים, מופרך בעליל - אבל מה זה מתוק על הנשמה ועושה טוב על הלב... אה, ונדמה לי שיש גם איזה סם שפרד בתפקיד ה-גבר הכפרי הרגיש והרומנטי...
 • רק למען הדיוק
  השנה הנוכחית היא שנת העז. שנת הקוף תתחיל ב22 לינואר. הלוח הסיני הוא ירחי (כמו שלנו), ולכן ראש השנה שלהם יוצא בתאריך גרגוראיני אחר בכל שנה. זה תמיד קרוב לתחילת השנה הנוצרית, אז בסין די מאחדים חגיגות, ואפשר לראות הרבה פרסומות וכרטיסי ברכה ל"2004 - שנת הקוף". ועוד פריט מידע לא חיוני: עז נחשב לסימן לא ממוזל במיוחד, ואנשים מעדיפים לא להביא ילדים לעולם בשנת העז, כך שבשנה הנכנסת צפוי כאן בייבי בום קטן.
 • בייבי בום
  לקוח מהקשר אחר (הודו כמשל).
 • טוב, למעשה השיר מתחיל בטעות
  הבייבי בומרס של מלחמת יום כיפור, אלה ש"הריתם אותנו לראשונה עם שחר, בתום הקרבות", נולדו למעשה בחורף ובאביב של 1974. זה היה מחזור הילודה הגדול ביותר עד אז, והרבה אנשים הרגישו שעליהם באמת "למלא בגופם את מה שחיסרה המלחמה". מצד שני, לאבא שלי יש פרשנות שונה. אחי הוא בייבי בום של מלחמת ששת הימים, ואבא שלי אומר שפשוט החיילים חזרו "טעונים" והנשים חיכו עם תנורים מחוממים. או במילים אחרות - המרחק מקרב ולא רק את הלבבות...
 • למה שזה יגרום לגידול?
  אלו שני דברים שונים. בדורן יבש יותר, יש חרא של תנאים, לכן אין אצלם ריבוי טבעי גדול ואוכלוסיה יחסית מצומצמת. גם אם ייקרה איזה מצב של בייבי בום בדורן יראו את התוצאות שלו רק אחרי 16 שנים לפחות מבחינה צבאית.
 • בייבי בום
  כרגע היתה כתבה בחדשות ערוץ עשר, על בייבי בום שצפוי בחודשים מאי ויוני. לטענת המומחים מדובר בתגובה השרדותית הקשורה למלחמת לבנון השניה. ניתוחים פסיכולוגיים של הורמונים מנחמים , רצון להמשכיות וכל מיני. מסקנה: כדאי להרשם בהקדם ללידות. (אנחנו בונים על סוף יולי, נראה לי שגם לנו כדאי... )
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ