ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

אייל גולן

 

 

אייל גולן בפורומים:

 • כן כן ..
  אח שלך גם שומע אייל גולן וזוהר ארגוב ...:-)
 • הלוואי!
  הוא שומע הרבה הרבה הרבה הרבה (תעצרו אותי בזמנכם החופשי) הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה טוב דיי הרבה יותר גרוע מזה, הוא מהבכיינים האלה שרק בוכים שאתה לא מבין שום דבר ממה שהם אומרים, מהאלה שאח שלהם נרצח כל שני וחמישי, ואחותם נטחנה במטחנת בשר, מהאלה שאבא שלהם נטש אותם באמצע החיים, מהאלה המסוממים, שכל הזמן בוכים למה ואיך הם הגיעו למצב הזה, מהאלה ש``בכבוד שלהם`` תביא להם סיגיריה! שאני אמשיך? וזהו, אייל גולן זה מוזיקה לאשכנזים, אחי. יום טוב.
 • סכיזופרניה ?
  אם לN0 יהיה פיצול אישיות השם היחיד בו האישיות השניה שלו תשתמש יהיה אמליה (הוא חייב את זה למישהי) ועד כמה שN0 ישמח לכל תירוץ כדי לזבל לאנשי הפורום במוח ( הוא אפילו יכתוב הודעות ארוכות בו הוא ואמליה יתווכחו מי יותר טוב אייל גולן או ליאור נרקיס אם יהיה בזה צורך ) ובכלל ראש השב``כ מעולם לא עקב אחריו ( N0 יודע בדיוק אחרי מי הוא עוקב ושבינתיים הם חופרים כדי למוטט אצל חבר שלו את השירותים ) זה הכל ראש המוסד וגם הוא בולש די בזהירות ברשותו של N0 ( וN0 בולש אחריו בחזרה ) בכל זאת לא לN0 אין עדיין סכיזופרניה ( לפחות הוא לא יצר לה משתמש חדש אנשים אל תגנבו את אמליה ) אבל כשזה יקרה אנשי הפורום יהיו הראשונים לדעת . N0 נסיך האופל משמיד העולמות זה ששולוח SMS מפלאפונים של אנשים אחרים.
 • גבר עם לב שבור,
  כל מה שנשאר לי להגיד שלום עזבתי את הבית ונשאר חלום לא רציתי לשמוע מה שיש לומר הכל נגמר החברים אמרו לי לעזוב הכל עזוב אותה לבד ותצא גדול רק כשהבנתי היה כבר מאוחר הכל נגמר לא לשחק עם לב של גבר אל תפגעי ברגשות הולך כמו שיכור הולך אחרי האור אלייך לא לשחק עם לב של גבר אל תפגעי ברגשות עזבתי בית חם נקשרתי לעולם אלייך תמיד ביקשת ממני לבקש סליחה אפילו כשדיברנו על חום ומשפחה אותך רציתי יותר מכל דבר והכל נגמר החברים סיפרו לי שעלייך מדברים שבלילות שישי את יוצאת עם אחרים קשה עלייך לחשוב בזמן עבר הכל נגמר לא לשחק עם לב של גבר אל תפגעי ברגשות הולך כמו שיכור הולך אחרי האור אלייך לא לשחק עם לב של גבר אל תפגעי ברגשות עזבתי בית חם נקשרתי לעולם אלייך דודי ה-תותח שר אייל גולן ;-p
 • גם אייל גולן נכון?
  נו יאללה אנשים תתעצבנו עלי ברוכה הבאה אל תקחי אותי ברצינות
 • שיר של אייל גולן
 


 


 • בעבר כאשר מולי נערה
  שמה יום יום את אייל גולן עם השיר על היהלום, בקולי קולות אפילו בשתים בבוקר, התקשרתי אליה ובקשתי באדיבות בערך 40 פעם שתנמיך. משלא עשתה כן, הרמתי אליה טלפון, בקשתי שתנמיך, ולא סגרתי את השופפרת. פעמים שלוש, והמסר נקלט. שתי מחלות קשות לבני הנעורים - הטלפון והמוסיקה. כמובן שיכול להיות שהיום זה לא יעזור, כי לכל בית יש כמה סלולרים לשמוש.
 • בחוף של פורטוגל / אייל גולן
  חיפשתי אהבה כל החיים הפלגתי על ספנה נודדת חציתי יבשות וגם ימים ולא היתה אישה אובת בנמל קטן בחוף של פורטוגל על מיגלאור היא שם חיכתה לי גלי הים האביאו לי מזל חוף מבתחים אצלה מצאתי שוב הלילה אני אשוב כמו פרפר לפרח אני אצלה אורח שוב הלילה זה חשוב עכשיו אני יודע שמצתי אהבה
 • לזיו - בענין "מוטי" הצדק עמך.
  אכן העלית פה בעיה כאובה ביותר, המוכרת לנו מקידמת דנא ושיש בכוחה ההרסני להחריב את המפעל הציוני הקרוי מצעד הפזמונים השנתי. ובכן, להלן שורש הבעיה הכאובה - ששרית חדד ולהיטה הפרחי הוא רק סימפטום שלה. מקור כל דרעק מוזיקלי הוא אותה החלטה אומללה לפני מספר שנים לפתוח את שערי המצעד העברי בפני אותם שירי קקה ים-תיכוניים, שבתחילה נכנסו בשערי המצעד על קצות האצבעות, ותוך זמן קצר כבר פרצו את שערי המצעד באגרסיביות מופגנת, רמסו ושברו אותם לקול מצהלות ה"כפיים-כפיים" בקצב הטברנה. זוכר אני את אותם ימים יפים שבהם היו כלואים שירים ערביים-ישראלים אלו בגטאות מוזיקליים ים-תיכוניים, רחוקים מאוזנו האלרגית של חובב המוזיקה הישראלית המערבית והשפויה. באותם ימים יכלה זמרת השנה ("חמצנתי לבלונד, הורדתי 86 ק"ג והופ נהייתי קונצנזוס") שרית חדד לחלום לכל היותר על קריירה כסולנית מקהלת עוזרות הבית וזמר השנה אייל גולן יכול היה לכל היותר לשיר לחבריו הכדורגלנים במקלחת - בחדר ההלבשה לאחר עוד משחק כושל של הפועל מרמורק (ליגה א´ דרום), והס מלהזכיר את עופר לוי, זהבה בן, אבי ביטר ושאר מרעין בישין. אכן, ימים יפים שלא יחזרו עוד, למצער ליבנו. חבל. שנה טובה ואל תקנו מזוייפים (חוץ מאלו של שרית חדד, אייל גולן ושאר כוכבי הלבנט - כי במקרה שלהם המקור לא שווה את ההשקעה)!
 • היה כתוב בעיתון היום
  שמי שייצג אותנו בארויזיון השנה או שרית חדד או אייל גולן או טיפקס או אביב גפן. אני בעד דואט של שרית חדד ואייל גולן. מה אתם חושבים?
 • !Attention plz לפני שיהיו אי-הבנות
  לא היה כתוב בעיתון שייצג אותנו בארויזיון השנה או שרית חדד או אייל גולן או טיפקס או אביב גפן. מה שהיה כתוב - זה שהאמרגנים של הזמרים האלה נשאלו ע"י כתב העיתון (ואולי חלקם גם ע"י רשות השידור) אם הם יסכימו לייצג אותנו, והם ענו בחיוב או בחצי-חיוב. זה לא אומר שאלה המועמדים היחידים. מאד יכול להיות שבסוף ייצג אותנו זמר אחר כלשהו, שבמקרה בכתבה הזאת לא הוזכר. זהו. איליה.
 • היי לכום נעים מאוד רעות
  שלום לכולם אני די חדשה בפורום הזה אני וותיקה בפורומים אחרים אך אני מאוד אוהבת מוזיקה מטורפת על אביב גפןןןןןןןן כן כן מה שתגידו עם אתם אוהבים או לא לא יודעת בכל אופן אני אוהבת גם מאוד מיזרחית כגון אייל גולן שרית חדד ליאור נרקיס שיש לו כמה שירים יפים וגם חולה על תראנס ולאחרונה אהבתי גם היהודים קצת מעורבב אהההה ?.?...? טוב מי שבא לו להגיב מוזמן אני פההה בי בנעתיים אני בצאט
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ