ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

אולימפיאדה

 

 

אולימפיאדה בפורומים:

 • אולימפיאדה
  0
 • אולימפיאדה
  האם יש סיכוי למדליה או שסתם הלכו לשם 40 אנשים?
 • עד היום לא ראיתי לוגו אולימפיאדה
  עם צלב או עם חצי סהר, ולכן מעניין אותי להבין מדוע אי אפשר למצוא סממנים אחרים של ישראל חוץ ממגן דוד (שמסמל גם את הדתיים באמריקה ובכל מדינה בעולם).
 • מזכיר יותר אולימפיאדה איסלמית :)
 • יש כבר מעל 20 לוגואים לאולימפיאדה
  אנשים, יש לכם תאריך יעד שהוא ה-31 ביולי. מה הלחץ להעלות ארבע וחמש סקיצות כבר אתמול והיום? חלק גדול מהלוגואים לא עומד בקריטריונים של לוגו לאולימפיאדה כמו שהוא אמור להיות. אפקטים של גרדיאנט על המילים TEL AVIV 2012, צבעים אחרים מהצבעים של לוגו אולימפיאדה, אלמנטים ציוריים כבדים שמתאימים ללוגו למען השלום ולא ללוגו של אולימפיאדה בינלאומית. המטרה של הגלריה היא להציע לוגואים מקצועיים, לוגואים מכובדים, לוגואים שיכולים לשמש אותנו באמת לתחרות בינלאומית שכזו. אף אחד לא מחפש לראות את היכולות שלכם לעבוד עם התוכנה הגרפית. הרי הלוגו של אולימפיאדת ברצלונה הוא בסך הכל שני קווים ועיגול - והוא עדיין מדהים. אל תגישו כל סקיצה שעשיתם במחשב, תקחו שבוע ותחשבו טוב מה הייתם רוצים לסמל בלוגו. אני מניח שזה קשה לעמוד בכללים נוקשים שכאלה (מבחינת הצבעים, הגודל, המיקום של האלמנטים) - אבל זו החוכמה. בגלריות קודמות הייתה לכם יד חופשית - הפעם יש לכם לקוח נוקשה (שמשלם הרבה מאוד כסף), עם דרישות. הכוונה הסופית היא לפרסם את הגלריה במדיות השונות, והעבודות צריכות להיות ראויות לתצוגה בגלריה שכזו. אל תשקיעו באפקטים, בצל, בהכפלה של אלמנטים כדי למלא חללים. עבודה מהנה.
 • אורן-אני ממש לא מסכים איתך-אין כזה
  דבר חוקים באומנות - כמו שאלדד זיו אמר...באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה. אתה בטח זוכר שעל הלוגו שעשית לסייפנט נינה אמרה שהוא לא ``לוגו`` - ובכל זאת הוא זה שנבחר - והסיבה העיקרית היא בדיוק זו - הוא מקורי ולא משעמם או עונה ל``חוקים`` מרובעים - אולימפיאדה או חברת מחשבים - זה לא משנה אין חוקים - למעט עניין מגבלת הצבע של האולימפיאדה... }{ (נו מתי יהיו כבר אייקונים נורמלים פה?) דן
 


 


 • מידי פעם מגיע אלינו מכתב טיפשי.
  שנושאו מסתכן בצורה הבאה: תעביר את זה הלאה- זכית בעושר אושר. לא תעביר- מוות איום. לאחרונה הם גם לבשו צורה מחוכמת שמבטיחה לך זכיה בסכום כסף כזה או אחר...הם הבינו שכוח לא עובד. על כול פנים 2 שאלות עיקריות עולות פה.. אחת- למה? מה זה נותן לך שהמכתב שלך רץ? זה לא כתובת בשירותים ציבוריים שאתה יודע בוודאות שתישאר שם לדור הבא, זה הכול וירטואלי!!! יענו יש איזו אולימפיאדה בנושא הזה או משהו? או שאולי איזה מנהל פורום איפושהו לקח את הרעיון של דון לתחרויות כאלה ואחרות ופירש את זה בצורה חולנית, וכך הוא יושב ויוזם לו תחריות של זיוני שכל לאנשים. ושנים- אנשים שמעבירים את זה הלאה כי הם מקווים עושר, לאן את מתקשרים כדי לגבות את האושר שהבטיחו לכם? זה פשוט משגע אותי איך מאמינים לכזה דבר...
 • וכמובן המון המון מזל טוב לחותרת
  שפרשה לטובת אולימפיאדה אחרת
 • טוב, אני לא אתפלא בכלל אם זה נכון
  והייצור הזה ייצג אותם. וחוץ מזה, מה אתם כל כך מתפלאים? שכחתם את הפילה שייצגה אותם אז ב1998? אותה פילה שעשתה לנו (ולדנה) כמעט התקף לב? זה שהיה לה שיר לא רע זה משהו אחד, אבל היא כמעט לקחה לנו אז את הגביע (ואת התחרות). אתם יכולים לתאר לעצמכם אירוויזיון במלטה? אוי ואבוי! רק זה חסר לנו... הם עוד יעשו מזה אולימפיאדה מקורקסת. ןחוץ מזה אף פעם לא אהבתי אותם או את השירים שלהם. חקוק בזיכרוני רק הצמד ב1991 (אוהו, שם הם לקחו לנו את הגביע!, טוב, לא בדיוק הם) שקיפץ על הבמה, ההיא עם השדיים המתנפחות והבן זוג המכוער שלה ההוא. ממש ניסו לחכות את דץ ודצה... והם אפילו לא היו נשואים! ועכשיו... חומר למחשבה, אם זאת נציגת מלטה, בואו נראה מי זאת נציגת ישראל... התשובה (שכולכם בעצם כבר יודעים - משמאל, וזה עוד מתקופה שהיא נראתה נורמלי! במילה אחת? חבל"ז!).
 • שיפתחו את ספיבק לכל הנכים!
  כתבתי על זה מספר פעמים. צריך מסה קריטית של חברים כדי לקיים פעילות רצינית. כנ"ל בקרית חיים. כרגע הם מעדיפים ילדים ונערים (כמשתמע מראשי התיבות "איל"ן") ומחזיקים קבוצות ייצוגיות קטנות של בוגרים. אגב, פניתי כבר ל"קרן לפיתוח שרותים" בביטוח לאומי. הם עוזרים לבנות, לא בתפעול שוטף או פיקוח. ריקי - אני לא יודע כמה שנים את בספיבק. פעם היה עוד יותר חם, אפילו לא היה מקום חניה בשעות פעילות. ב- 1968 הייתה אולימפיאדה שם. חוץ מזה - לא אלמן ישראל. "אתגרים" ועמותות אחרות מפתחים יותר ויותר ענפי ספורט נכים. חלקם משתלבים במתנ"סים, חלקם ב"שטח". יש להם כבר הישגים גם בתחום התחרותי, אם כי לא באותם ענפים ש"ספיבק" התמחה בהם בימיו הטובים. לסיכום - עם כל ההערכה שיש לחלק מאיתנו להנהלות המועדונים, שמתם לב שרובם לא התחלפו כבר עשרות שנים? אולי כדאי להזרים "דם חדש"?
 • אם רימו אותך, אז רימו אותך
  אם מישהו מוכר לך את ´העולם הבא´ ובתמורה אתה משלם בחופש האישי שלך ובחופש הבחירה שלך - אז אתה פראייר. לגבי הנאה - אני לא עושה כאן אולימפיאדה של הנאות. תהנה כמה שאתה רוצה. קשה לי להאמין שבתרבות שבה אסור לשמוע זמרות, שבה אסור לאכול אוכל איטלקי או צרפתי או סיני, שבה אסור לקיים יחסי מין מחוץ לנישואין, שבה חייבים להישמע לרבנים, שבה חייבים להתפלל שלוש פעמים ביום ואף יותר, שבה חייבים למלא אחר מאות פולחנים שונים, שבה חייבים לצום מספר פעמים בשנה - קשה לי להאמין שיש בזה הרבה מן התועלת, או הכיף, או ההגיון גם יחד. ואם באמת ניצחתי כמו שאמרת - אז בוא תחזור בשאלה, או במילים אחרות תנסה לחיות את העולם החילוני ולראות אם הוא מתאים לך. אני כבר ביקרתי בבתים של אנשים במאה שערים. אני ביקרתי בבתי כנסת בירושלים החרדית. אני כבר עליתי לתורה, קראתי את הספרים שלכם - אבל אתם לא נגעתם בעולם החילוני כלל וכלל.
 • מספר רעיונות
  אין לי נסיון בלימוד הנושא הנ"ל אבל נראה לי שיהיה נחמד לעשות בנוסף לתערוכה גם ערב מאכלים יווניים. אפשר גם שכולם יתלבשו בתוגות (סדינים לבנים עליהם ויוסיפו אפילו זה של עלי דפנה - נראה לי מגניב!). יש אפשרות גם לערוך אולימפיאדה בסגנון יווני - כל מיני תחרויות ספורט שהיו ביוון העתיקה. זה להפעם - אם יהיו לי עוד רעיונות - אכתוב. מקווה שעזרתי קצת - בהצלחה!
 
 

 
Copyright©1996-2018, תפוז אנשים בע"מ