ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

אולימפיאדה

 

 

אולימפיאדה בפורומים:

 • יש כבר מעל 20 לוגואים לאולימפיאדה
  אנשים, יש לכם תאריך יעד שהוא ה-31 ביולי. מה הלחץ להעלות ארבע וחמש סקיצות כבר אתמול והיום? חלק גדול מהלוגואים לא עומד בקריטריונים של לוגו לאולימפיאדה כמו שהוא אמור להיות. אפקטים של גרדיאנט על המילים TEL AVIV 2012, צבעים אחרים מהצבעים של לוגו אולימפיאדה, אלמנטים ציוריים כבדים שמתאימים ללוגו למען השלום ולא ללוגו של אולימפיאדה בינלאומית. המטרה של הגלריה היא להציע לוגואים מקצועיים, לוגואים מכובדים, לוגואים שיכולים לשמש אותנו באמת לתחרות בינלאומית שכזו. אף אחד לא מחפש לראות את היכולות שלכם לעבוד עם התוכנה הגרפית. הרי הלוגו של אולימפיאדת ברצלונה הוא בסך הכל שני קווים ועיגול - והוא עדיין מדהים. אל תגישו כל סקיצה שעשיתם במחשב, תקחו שבוע ותחשבו טוב מה הייתם רוצים לסמל בלוגו. אני מניח שזה קשה לעמוד בכללים נוקשים שכאלה (מבחינת הצבעים, הגודל, המיקום של האלמנטים) - אבל זו החוכמה. בגלריות קודמות הייתה לכם יד חופשית - הפעם יש לכם לקוח נוקשה (שמשלם הרבה מאוד כסף), עם דרישות. הכוונה הסופית היא לפרסם את הגלריה במדיות השונות, והעבודות צריכות להיות ראויות לתצוגה בגלריה שכזו. אל תשקיעו באפקטים, בצל, בהכפלה של אלמנטים כדי למלא חללים. עבודה מהנה.
 • הנה רעיון.......
  אני עובדת עם אוכלוסיה מיוחדת. אנשים בעלי פיגור שיכלי ברמות שונות. ישנה עמותה בישראל שהיא מתוך אירגון בין לאומי העוסק בפעילות גופנית, תחרויות וכו בענפים האולימפיים לאנשים האלו. יש לישראל נבחרות בשחייה כדורסל כדורגל טניס שולחן וג´ודו. שנה שעברה זכתה נבחרת ישראל באליפות אירופה לנוער בכדורגל. הטורניר נערך באוסלו נורווגיה בהשתתפות של 30 מדינות. אם את/ה רוצה רעיון לסרט דוקומנטרי אפשר לצלם חומר על התחרויות המוקדמות, כל ההכנות במשרד לקראת התחרויות כל הגמרים, שבוע הכדורגל הבין לאומי למשל. ביוני 2003 יש לנו אולימפיאדה באירלנד. ממש ככה, כמו אולמפיאדת סידני שהייתה יש גם המשחקים האולימפיים המיוחדים. אז זה הרעיון שלי...... בהצלחה.
 • אני מוחה
  מה זה היחס הזה למדינות מזרח אירופה??? הם עשו משהו רע למישהו? די כבר ... קודם זה שאמר שאין שם מה לראות והמקום שלהן זה ברואים עולם לכל היותר ועכשיו הטענה הזאת. אז לא! זה יהיה מדהים לראות אירווזיון ברוסיה, כי אז תראו כולכם מה זה אירוע אמיתי!!!! רוסיה יודעת להפיק אירועים על רמה, איכותיים עם במות פשוט משגעות. מי שירח לפתוח מדי פעם ORT או RTR (הערוצים הרוסיים) יוכל לראות איזה במות יפות נבנות שם לפסטיבלים ואיזו רמה של הנחייה יש שם וכמה מדהים הכל שם. ואני בכלל לא אשמח לאירווזיון עם אולימפיאדה. היוונים בקושי יכולים להחזיק כספית אולימפיאדה אתם באמת חושבים שהם יטרחו על אירווזיון? האירוע פשוט יעלם בכל הפאס על האולימפיאדה! וגם אם לא טאטו אני מקווה לראות את מוסקווה 2004. מגיע להם, יותר חשוב, מגיע לנו!
 • אלא שלא היתה הידרדרות
  לא יותר מבכל מקצוע אחר. זו פיקציה להגיד שב 64 היינו במקום הראשון, לא היו אז מבחנים ארציים בכלל. היתה אולימפיאדה או משהו כזה, כמו להגיד שישראל מעצמה אתלטית אם אורבך זכה בזהב בקפיצה לגובה. מה שאמרת מסביר למה חשוב להבין את המצב, לא למה להיטפל לשיטת הבדידים.
 • בהחלט כן!!!!
  XC אתה טועה הרי אולימפיאדה מתקיימת בקיץ, כלומר אמצע 2004 במקרה הזה... ככה שאם מישהו משיג את המינימום ב2003 בתחום שנקבע מראש (ב"דכ זה פשוט שנה מפתיחת האולימפיאדה) הוא בהחלט יכול לשתתף...אבל כמו שאמרו פה, ב"דכ צריך להשיג את המינימום פעמיים (זה כדי להבטיח את ההשתתפות, אך ברוב הפעמים מספיקה גם פעם אחת)...
 • פרק 2
  השנה הייתה 2012 , שנה רגילה לכל הדעות: כמה מלחמות, רעידות אדמה, אולימפיאדה שהתקיימה כהרגלה ארבע שנים לאחר קודמתה והיוותה הצלחה גדולה למוכרי המזכרות והדגלונים. רגיל. מסר שהגיע מהמשלחת שנשלחה שנתיים קודם לכן ליישב כוכב במערכת השמש "גוזמן-3", גרם התרגשות רבה לכל אזרחי כדור הארץ וריתק אותם למסכי הטלביזיה מביטים במראות, מריחים את הריחות ומאזינים לצלילים הרחוקים שנות אור. כולם (פרט לשניים שלושה נהגי מונית) היו אופטימיים. אחרי פריצת הדרך וההכרה, כי ניתן לעבור את מהירות האור על ידי שימוש בטכנולוגיה חדשה של חלקקיונים (חלקיקים הקטנים מחלקיק), השיגור המוצלח של המשלחת והשתקעותם בכוכב הרחוק, האירה את העולם באור יקרות של תקווה. ואז נחתו הקומרטים... כבישת העולם על ידי אחת האימפריות החזקות ביקום היתה מהירה לא פחות מכיבוש דנמרק במלחת העולם השניה ולמעשה ארוכה יותר וכמעט שווה לזמן הדרוש לכבישת מלפפונים. בשבוע הראשון עוד נותרו מספר כיסים של התנגדות, אך גם הם הודברו אחרי ימים מועטים. הנשק האטומי, הישגה הגדול של האנושות, נוטרל כליל על ידי חסימה לווינית כוללת, שמנעה בהחלטיות כל נסיון של שיגור טילים האימפריה הקומרטית לא ביזבזה זמן וכלאה את שרידי האנושות במחנות קטנים בקטעים היותר משעממים של העולם. רבים מהם נלקחו לעבוד במכרות לניצול המשאבים החשובים להם ולא רק בכדור הארץ אלא גם בכוכבי לכת אחרים במערכת השמש ובירח הבודד. בני ארץ בודדים בלבד הצליחו להמלט ולהישאר חופשיים. ארבעה מהם גנבו בשעת לילה מוקדמת ספינת חלל בשם "דארקנדל". איתה המריאו אל הכוכבים. הם לא ידעו זאת אך היתה זו ספינה נסיונית ויחידה מסוגה, שיועדה למהירויות עצומות, שרק ספינות קרב מהדגמים החדישים ביותר מסוגלות אפילו להתקרב אליהן וגם זה יגרום להם להגיר הרבה שמן. היו אלה: ג'ונתן בלייז, ד"ר לביולוגיה ובעל טור בישול בעיתון ניו יורקי נפוץ, מיכאל פורטנוי, רב-סרן ביחידה מובחרת בצבא הישראלי, מומחה מיחשוב בעל שם עולמי, טייס ומהנדס אווירונאוטיקה, אלכסנדר ינסן – טייס חיל האוויר האמריקני וראש מחלקת סימולטורים בנאסא, אדם משכיל בעל תארים בפיסיקה גרעינית ובאגרונומיה. וארוסתו האדמונית מישל סטורם. אנשים אמיצים אלה נמצאים במקום טוב ברשימת המבוקשים של האימפריה, ספינות קרב רבות נשלחו אחריהם לכל רחבי הגלאקסיה ומחוצה לה, אדמירלים רבים כמו גם שכירי חרב מתועבים הציבו לעצמם מטרה לתופסם ולזכות בפרס הגדול שהוצב עם רגלם. כיום, שלוש שנים לאחר שחמקו מכוכבם, עדיין הם חופשיים וממשיכים במשימתם הבלתי אפשרית ומהווים את תקוותו האחרונה של כדור הארץ לחירות
 


 


 • באליפות לא צריך לצפות לשיאים
  שיא עולם באליפות עולם או אולימפיאדה זה מצרך נדיר כמו גשם בספטמבר...
 • זה לא בטעם כבד, זה כבד מבחינת משקל
  כדי שהחיה יותר תסבול, וזה יהיה יותר מצחיק. ורגע, לא הבנתי איך אתה יכול לדבר עם חיות? חשבתי שאתה מדבר רק עברית , ואם אתה לומד ספר טלויזיות  מנורת לילה לשמור בית ספר קאוטו טאי צ'י ג'ודו אולימפיאדה ובאונבריסטה לא יקבלו שאתה מחפש רק גי. אמ .איי טי. אז זה לא ברור כלל, כי הרי ידוע לכל שרמקול מחפש רמקול כדי לחבר אותו לדלת שליד הקוסם שבתמונה והוא מחזיק ספר ברכבת התחתית של פריז בדיוק מהסיבה הזו!!!!!        אז תפסיק כבר לקשקש בשכל, יא עוכר בעלי חיים,תנסה להבין את מה שאמרתי לך כאן במקום לבלבל שאתה ד"ר דוליטל מבין את שפת החיות ויכול לדבר איתם
 • אתה אומר אולימפיאדה בשביל להרגיש
  מאאאגניב? זה בעצם אולימפיאדת מחוננים או משהו כזה? <יעל כבר לא יודעת למה לצפות מרן>
 • לפחות יש מי שמבין
  על מה אני מדבר! נדמה לי שחלק לא ירדו מספיק לסוף דעתי, ואילו דברי אולימפיאדה חידדו את מה שהתכוונתי אליו. תודה
 • סיפור מדהים!
  היום בבוקר בערוץ 8 בכבלים שודר הסרט "שלוש מאיות השניה", של הבימאית נועה פסקל ברקוביץ´, שתיעד את נסיעתה של נבחרת הנכים שלנו לאולימפיאדת הנכים שנערכה בשנת 2000 בסידני שבאוסטרליה. אני מוצאת לנכון לאזכר סרט זה בשל חבר נבחרת שחולה ב-C.P., בחור בשם איציק שהיה מועמד באותה אולימפיאדה לזכות במדליה. לצערנו, נסיונו של איציק לא צלח, אבל מה שריגש אותי יותר מכל דבר אחר כשראיתי את הסרט הייתה נחישותו האדירה של איציק, שנתן את כל כוחו כדי לזכות במדליה הנכספת. איציק פיתח לעצמו שיטת שחייה מיוחדת במינה:בשל מגבלותיו, שכוללות, בין היתר פגיעה קשה בגוף, איציק שוחה ביד אחת בלבד, אבל עם מאמצים אדירים, גם נפשיים וגם פיזיים. איציק הרשים אותי בכל הדברים שתיארתי לכם כעת, ולכן, בחרתי לשתף אתכם בתחושותיי בעקבות צפייה בסרט מרגש ומדהים זה. בהזדמנות זו, אני מוצאת לנכון להעניק ענק לבימאית נועה פסקל ברקוביץ´ שליוותה את הנבחרת במסעה הקשה. בנקודה זו, ראוי לציין שקרן ליבוביץ´, הביאה למדינתנו מדליות זהב, שאני בטוחה שמסבות לכולנו גאווה רבה, וגם אותה אני מוצאת לנכון לשבח, ולהעניק לה. לציון זכייתה של קרן, אם כי "באיחור קל". אני מוסיפה גם כדי לבטא את הוקרתי הרבה, ברגשות גאווה והתרגשות אדירים, ליאת.
 • מה זה ח"ח? כמו שרואים
  בכרטיס האישי שלי אני די זקן, ואמור לדעת הרבה, ואפילו למדתי מתימטיקה באוניברסיטה (בחו"ל). אבל את החידה עם 4 הנקודות (מס´ 1) לא היכרתי קודם, ודי הרבה זמן שברתי את הראש עד שצץ לי הפתרון. הרעיון של חידות אולימפיאדה אמור להיות, שיש להם פתרונות פשוטים, אבל קשה מאוד לנחש. החבר´ה המבריקים המשתתפים באולימפיאדה אמורים כנראה לפתור כמה שיותר שאלות בזמן מוגבל. לנו יש היתרון, שכל הזמן (החופשי מהעבודה, מהנסיעה ומהעניינים בבית) עומד לרשותנו. חבל שאף אחד ממשתתפי הפורום לא מנסה לפתור את החידה על הדרך הפשוטה לחישוב נוסחה המבטאת את שטח המשולש כפונקציה של שלושת הגבהים.
 
 

 
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ