ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

שרון סטון

 
 

 

שרון סטון בבלוגים:

 
 

שרון סטון בפורומים:

 
 • אילו אנשים זה מעניין ולמה?
  חוץ מזה, קרא את הכותרת בלינק שהבאת: "פורסמו תמונות עירום של קייט מידלטון. למען האמת, היא לא כל כך מרשימה בלי בגדים".

  זה נשמע לך פמיניסטי?

  ובאותו עמוד מופיע קישור לעוד כתבה: קייט מוס נישקה את שרון סטון באירוע צדקה. זה כבר מתחיל להיות קרוב לתרחיש שכתבת.
  http://celebs.nana10.co.il/Article/?ArticleID=969724
  שים לב מה כתוב שם:
  "מדובר בשתיים מהנשים היפות ביותר בעולם ולא משנה, שקייט נושקת לארבעים ושרון כבר עברה את החמישים.
  הבנות הלוהטות, הפתיעו את הקהל בארוע צדקה, שהתקיים בסאו פאולו שבברזיל בשישי האחרון, בו הנחו מכירה פומבית וחלקו יחדיו נשיקה לוהטת".

  מה בדיוק פמיניסטי בסיקור האנטי פמיניסטי הזה? והאם לדעתך הדברים היו זוכים לסיקור יותר פמיניסטי לו היה מדובר בקלטת פורנו ולא בתמונה של אקט שגרתי כמו נשיקה?
 • מכונת הזמן תעשיות בע"מ
  אנדי וורהול ומכונת הזמן - סרט מדע בדיוני


  -  אז, מר סידר, עשית את כל הדרך מישראל, בוא תסביר לי על מה הסרט. אבל באנגלית פשוטה שאני אבין.

  - אוקיי אנדי, קבל: יש לך את שרון סטון, כן?

  - שרון סטון בסרט שלך?

  - לא בדיוק. היא החזירה את התסריט בגלל התחייבוית קודמות. אבל אנחנו לא חייבים אותה, היא רק דמות בסיפור.

  - אז מי עושה את שרון סטון?

  - ברי מנילו.

  - ברי מנילו? הוא לקח את התפקיד?

  - הוא לוקח כל דבר.

  - אבל בכל זאת... ברי מנילו עושה את שרון סטון?

  - עם איפור כבד. אפשר להמשיך? אז הבעל של שרון סטון חוזר מהמלחמה ותופס אותה במיטה עם זר.

  - אהה. מי עושה את הבעל?

  - ברי מנילו. אנחנו על תקציב מצומצם.

  - הייתי צריך לנחש בשלב הזה. אז ברי מנילו חוזר מהמלחמה ומוצא את עצמו, בתור שרון סטון עם איפור כבד, במיטה שלו עם גבר זר. מי הזר? חכה ג'וזף, אל תגיד לי...

  - הזר הוא תעלומה כרגע. העיקר, ברי מנילו יורה בזר והורג אותו. והילד הקטן רואה את הכל.

  - הילד של שרון סטון וברי מנילו, כן? מי עושה את הילד?

  - ברי מנילו. אנחנו נצלם אותו מלמעלה.

  - שניה דקה. תן להבין. ברי מנילו חוזר מהמלחמה ותופס את שרון סטון, שהיא ברי מנילו עם איפור כבד, במיטה עם גבר זר, יורה בו, והכל מול העיניים של הבן שלו, שהוא ברי מנילו המצולם מלמעלה?

  - כן. ועכשיו הסרט נהיה מעניין באמת. הילד נכנס לטראומה ממה שהוא ראה והופך לחרש אילם ועיוור!
 • דמי אבטלה.
  יום חדש מפציע. הריטואל הקבוע, שמש ציפורים. עוד יום נפלא בגן עדן. אני מוצא את עצמי משכים קום לעבודת הבורא, הבעיה שבחוגים שלי לא ממש משלמים על זה. אבל בכל זאת יש עוד תקווה, וגם ראיון עבודה את עוד שעתיים. זיקפת הבוקר רק מוסיפה שמחה, ואני במיטה, אצלי, עוד מאונן חלקית. שם את מיכה שטרית לפתוח את הבוקר ונכנס למקלחת מהירה. כשמיכה ברקע משחק לה בתחתונים עם לב של אבן, אני רק יכול לקנא בו. אני עוצם עינים תחת מפלי המים ונותן לה לשחק לי. "שחקי שחקי". צאצאי הוירטואליים נשטפו במחי יד אחת אל הצנרת החלודה, וזה סימן שכבר מאוחר. הנה, אני מגולח, מקולח, מרוקן ומבושם. מוכן לצאת החוצה, לקבל את הסטירה היומית. הכנסתי לי לתיק את קוואמי, אוזניות עלי, ויאללה. עליתי לאוטובוס והראש מהנהן בשמחה. פעם אהבתי להקשיב לשיחות מסביב, היום אני מעדיף להתנתק ולתת לדמיון לעבוד. הנה האיש הזה, בכיסא ממול נראה לי... שובל רענן של בוקר ריחני ומבושם קטע את הדימיון שלי באיבו. אלוהים, אם זה רמז להמשך היום אז נראה לי שאני לא רק שמתקבל לעבודה אלא נהיה מנכ"ל. טוב, נסתפק גם בסמנכ"ל. שער מתולתל אדמוני, עדיין רטוב, והריח, הריח. איזה בוקר של כיף. היא התישבה מולי ושילבה רגלים ארוכות ומדהימות. ואני רק תהיתי מה יהיה שם בסופן? שרון סטון חלפה לרגע בראשי, הישר מחדר החקירות המשטרתי. כאילו לא די בכך,  הלב! לא שלי, שלה. איזה לב ענק. ועכשיו גם ליבי מנופץ לאלפי רסיסים. אם זו אהבה אז למה, למה יש לה דרכים משונות לבוא אליי? בלא משים, הראתי לה את כל הסתימות שלי, וראיתי את שפתיה נעות. אזנים להם ולא ישמעו. האוזניות. זו יכולה להיות סיבה טובה. הורדתי את האזניות והיא דיברה אלי. היה, לא חלמתי חלום. גילגלנו שיחה, אין לי מושג על מה, וכמו בסינרומנים זולים של פעם, התברר ששנינו יורדים באותה תחנה. כאן זה נגמר. היא לעבודה ולי יש עוד חצי שעה לשרוף עד לראיון. הצעה לקפה נענתה כצפוי בחיוך של "תודה אבל אתה יודע יש כאלה שצריכים לעבוד." והנה אני עם המטען הזה בתוכי, מתישב עם הקפה מול החלון ובוהה באנשים. כולם ממהרים. ריצה לקראת השד יודע מה. הגעתי למשרד ופקידה נחמדה למדי פתחה לי את הדלת. "שלום, אני באתי לראיון שנקבע לי בשמונה וחצי." היו לה פנים קטנות ועדינות, עם שדים תואמים, שמחים בחלקם. מי שלא ראה שמחת שדיים, מוזמן אל תוך מכנסי המתפקעים. סרבתי בנימוס לקפה והובלתי אחר כבוד אל חדר המנהל. "שב פה ועוד דקה אורית תגיע. אורית היא המנהלת והיא תראיין אותך." סקרתי את החדר והזכרון שלי שלה את ניחוחות הבוקר מהאוטובוס, כל כך מוחשי שזה לא להאמין. נראה לי שריח השער והגוף שלה יתקע בראשי, ובאפי, לאורך זמן. הריח הזה הורג אותי. זה הזמן לוידוא הריגה, קולות מאחורי. מישהו נכנס לחדר. "שלום, אני אורית. לא הספקתי להציג את עצמי באוטבוס." היא דיברה, והסבירה לי על התפקיד, ועברה על הקורות חיים שלי. אני משייט בגובה רב עד בינוני. "בסופו של דבר, אני חוששת שלא תוכל לקבל את התפקיד." שום שריר לא זע בפני, רק השפתים שיחררו "למה?" של ילד. "למה? יש לי את הפרטים שלך, אני אסביר לך בערב. בעצם.... תסגור את הדלת." "עכשיו אתה יודע למה." אמרתי את ברכת הגומר. ברוך שעשני מובטל.
 • אנדי וורהול ומכונת הזמן חלק 2
  - זה לא דומה קצת לטומי?

  - טומי של המי? בכלל לא. בסרט שלי יש מכונת זמן ובטומי אין. זה הבדל גדול. בכל אופן הילד גדל ועכשיו הוא בחור צעיר, חרש אילם ועיוור. כאן אתה נכנס לתמונה אנדי.

  - אוקיי מר סידר. את מי אני משחק?

  - אתה תהיה ברי מנילו האמיתי. מהחיים. אתה עושה את ברי מנילו שמחזר אחרי שרון סטון, שהיא ברי מנילו עם איפור כבד. אתה פוגש את הילד, שהוא ברי מנילו אבל עכשיו מצולם מהצד כי הוא גדל. אתה מנסה לעודד את רוחו ועושה קאוור לדייויד בואי.

  - אבל אני אמן פופ, אני עושה ציורים לפי תמונות של סלבז ומשכפל אותם. לא שר.

  - בדיוק. הקאוור שאתה עושה לדייויד בואי כל כך נוראי  שהילד נהיה עוד יותר עיוור חרש ואילם. משהו בתוכו מת מהקאוור שלך, והוא נותן אגרוף למראה...

  - לא נשמע הכי מקורי. עשו את זה קודם.

  - ממש לא, חכה לזה: המראה נשברת ואז ברי מנילו רואה שהוא רואה שומע ומדבר! אתה מבין, הכל היה פסיכולוגי.

  - ואיך זה שונה, נניח, מהסיפור של טומי?

  - או! מאחרי המראה הוא מגלה חדר נסתר ובתוכו מכונת זמן. וגם אין אצלי שירים כל הסרט.

  - אהה, זה משנה הכל. אז מאיפה לך מכונת זמן?

  - מהקרן לעידוד הקולנוע. זה התא טלפון  שם. אנחנו נצפה אותו בנייר כסף, הוא ייראה בדיוק כמו הדבר האמיתי.

  - טוב. אז ברי מנילו נכנס למכונת הזמן וחוזר לעבר?

  - כן. הוא רוצה לתפוס את המאהב של אמא שלו לפני שאבא שלו יחזור מהמלחמה ויירה בו. אם הוא יצליח, חושב ברי מנילו בליבו, הוא יגדל כילד רואה שומע ומדבר. ברי מנילו יוצא ממכונת הזמן בחדר הסודי בדיוק בזמן אבל להפתעתו, המאהב איננו. רק שרון סטון בבית, אז הוא עושה אותה.

 • אנדי וורהול ומכונת הזמן חלק אחרון
  - מה זאת אומרת עושה אותה? שרון סטון היא אמא שלו, כלומר הוא, באיפור כבד?

  - נכון. אבל היא לבד כי ברי מנילו מההווה הלך למלחמה והיא מסתובבת על הסט בלי תחתונים. וחוץ מזה, בכל זאת, שרון סטון. אז ברי מנילו מהעתיד נותן בה קצת.

  - ברי מנילו מהעתיד עושה את אמא שלו שהיא בעצם הוא עם איפור כבד...???

  - נכון. אבל שרון סטון לא יודעת מי הוא, היא רק זורמת לה בלי תחתונים על הסט וחוץ מזה יש למנילו קצת תסביך אדיפלי מאז שהיה ילד קטן והיה מציץ להורים שלו מהארון. אז הוא מתפתה.

  - מר סידר, איך אנשים יאכלו את זה שברי מנילו מסתובב בלי תחתונים על הסט.

  - נאפר אותו בכבדות, אל תדאג. בחזרה לעלילה, ברי מנילו מההווה חוזר מהמלחמה ותופס את ברי מנילו מהעתיד עושה את שרון סטון שהיא ברי מנילו מאופר בכבדות.

  - יפה. אהבתי.

  - כן, אבל ברי מנילו מההווה לא יודע את זה ויורה בברי מנילו מהעתיד. הילד שהוא ברי מנילו המצולם מלמעלה, רואה את ברי מנילו מהעתיד מתבוסס בדמו ונהיה חרש אילם ועיוור.

  - וזהו? זה הסוף?

  - מה פתאום. הסיפור ממשיך, רק אותו הדבר. אני מראה את הכל עוד פעם.

  - למה?

  - כדי להיות בטוח שהקהל הבין. וגם כי הסיפור קצר מדי. וחוץ מזה, לא עולה לי גרוש, אני רק משכפל את הפוטג' שצילמתי עד עכשיו.

  - הו. שיכפולים זה טוב. אבל את האמת קן... לא באת אלי רק כדי לשכנע אותי לעשות קאוור לדייויד בואי?

  - אוקיי. אני גם צריך מישהו שיעשה את ברי מנילו בסצנת המיטה, הוא יעשה את שרון סטון אז הוא לא יכול באותו זמן לעשות את עצמו ואתה הכי דומה לברי מנילו שמצאנו. אם אתה מסכים.

  - נו טוף. עוד משהו?

  - אהמם... אולי נשארו לך בפקטורי כמה גלילים של נייר כסף שאתה לא צריך, בחייאת אנדי?
 • אם קירות יכלו לדבר2
  יש שם סצינת סקס מטורפת של שרון סטון ואלן דג'נרס וחוץ מזה............ הסרט חמוד
 
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ