ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

ריאליטי

 
 

 

ריאליטי בבלוגים:

 • האח הגדול עונה 6 מתחיל/התחיל בחודש מאי 2014 -רשימת המשתתפים
  האח הגדול המעאפן מתחיל בחודש מאי 2014למבוגרים בלבד,סקס,חן טל,הבלוג של גבר נרדף,סלבס,מפורסמות בעירום,18+,בלוג,דגדגן,אסקימו לימון,קולנוע,תגיות,הנושא החםהסרטונים הכי מומלצים של חן טל בעירוםחן טל השדיים ...
 • נוף עתמאנה זכתה במאסטר שף
  בתוכנית גמר מאסטר שף 4, זכתה נוף עתמאנה איסמעיל בתואר המאסטר שף של ישראל. נוף זכתה גם בסיבוב הראשון שבו הודחה מסרט וולדמיכאל, ואז עלו לגמר עידו קרוננברג ונוף עתמאנה עידו הכין סטייק גדול עם פטריות י...
 • הגמר הגדול של מאסטר שף 4
  הגיע היום הגדול במאסטר שף 4, הגמר הגדול בערב. שלושה מתמודדים הגיעו לגמר נוף עתמאנה איסמעיל,עידו קרוננברג המאצו שאוהב לצוד ולטגן בשרים, מסרט וולדמיכאל מהעדה האתיופית שמדהימה עם מאכלים מאתיופיה מי יה...
 • עד סוף העולם,ערוץ 10,בהנחיית אביב אלוש - עוד בולשיט טראש טלוויזיוני
  עד סוף העולם בהנחיית אביב אלוש בערוץ 10 הולך להיות חיקוי עלוב לפורמט של הישרדות כי יצירה ישראלית היא תמיד תאום חיוור של פורמטים מוצלחים מחו"ל
 • ג`קי אזולאי (מאסטר שף,זוג מנצח VIP) היא תת רמה וברברית ערסית
  ג`קי אזולאי (מאסטר שף,זוג מנצח VIP) היא תת רמה וברברית ערסית שכמוהה לא ברא השטן ובשונה ממאסטר שף שבו היא השתתפה הפעם בזוג מנצח VIP היא מסמלת את התגלמות הרוע גם בתור בין אדם לחברו ובתור רעיה,אשת איש.ז...
 • צילה הודחה ממאסטר שף
  הדחה מפתיעה מאוד בריאליטי מאסטר שף  צילה אישה מדהימה ומבשלת נפלא עם סיפורים שקשורים לכל מנה היתה מועמדת חזקה. אבל הפעם לא הצליחה לה המנה והיא הודחה חבל.
 
 

ריאליטי בפורומים:

 

 • בתנאים כאלה לא בטוח שהם ירצו להפיק תכניות "ריאליטי".
 • אני ממש לא מסכים איתך
  זה כמו שאני אגיד לך שבשביל לקחת את אחיך הקטן פעם ראשונה לקולנוע, תצטרך לתת לו קודם לראות את הסרטים האילמים הראשונים שהומצאו בתחילת המאה הקודמת... כדי שיבין את כל ההתפתחות ואיך לאט לאט הטכנולוגיה התפתחה ונוצרו ז'אנרים שונים וכו' וכו'...
  סדרות עלילתיות זה ברור שצריך להתחיל לראות מהעונה הראשונה, הרי אחרת אי אפשר להבין כלום.. אבל בסדרות ריאליטי כמו הישרדות\האח הגדול אין קשר בין עונה לעונה, כל עונה זה כמו סדרה אחת בפני עצמה.. ובתכלס? מי שרוצה לראות ולהכיר את הישרדות ואין לו עם מי להתייעץ, פשוט מחפש את העונה האחרונה ששודרה או משודרת עכשיו וככה מתחיל (ככה אני לפחות עשיתי, וככה עשו עוד כמה חברי פורום)
  אני יודע על עצמי שאם הייתי מתחיל כמו שאתה ממליץ, הייתי פורש מהר מאוד ולא נותן צ'אנס לעונות נוספות.. בעיקר כשראיתי לפני זה עונות ישראליות.. קצב שונה, עריכה שונה, התמקדות בדברים אחרים, תוכנית שרק התחילה להבנות...
  ושלא יובן לא נכון, העונה הראשונה של הישרדות זו אחת העונות שהכי נהנתי מהן אי פעם, אבל להתחיל עם העונות הראשונות זה ממש לא מומלץ, בטח בשביל מי שראה כבר עונות ישראליות... אפשר בכיף לעשות זיגזג ולראות עונות בסדר שונה, ולחזור לעונות הראשונות בשלב מסויים..
 • בטח התכוונת
  לזה שאתה – בשלב ראשון – שוכר.
  כי אם אתה משכיר – הדירה לא ברשותך.
  ומה זתומרת תגלה שהיא ריקה ?
  אתה לא מתכוון לשבת בסלון ולראות איזה ריאליטי כשהזוג ׂ%^כ5&& בחדר השני ?
  איך הם ייכנסו לדירה ?
  ואיך תוודא שהם ישלמו לך ? בכרטיס אשראי, עם ביצוע ההזמנה ?

  וזוהי רק ההתחלה.
  אבל אתה יכול להיות רגוע :
  יש סיכוי לא רע שבעל הבית יעיף אותך מהדירה לפני ששוכרי-המישנה ירוקנו אותה.

 • המיונים לגל"צ - מאחורי הקלעים
  אי שם ביפו, בחדר עם קירות מתקלפים, כיסאות פלסטיק ודלת ישנה, נכנסים בזה אחר זה צעירים בני 18 לראיון אחד שיכול לשנות את חייהם, או לפחות להקל עליהם בצורה משמעותית: מבחן הקבלה לתחנת הרדיו הצבאית, גלי צה"ל. מתוך מאות הנבחנים שהחלו את תהליך מיון לגלי צה"ל, יסיימו אותו 20 בלבד. לא פלא שכל המרואיינים נכנסים למבחן ברגליים רועדות.

  בכירים רבים בתקשורת הישראלית גדלו בתחנה הזו, אבל גם קברניטיה מבינים שלמרות השמות הגדולים, יש בעיה במיתוג: ברחוב הישראלי חושבים שהקבלה לתחנה כרוכה בלא מעט קשרים משפחתיים. ויטמין פי אם תרצו. אולי כדי להיפטר מהתדמית הזו ולחשוף איך באמת נבחרים המתמודדים לשירות בתחנה, הורשינו להיכנס לתוך הראיונות האישיים.

  הצעירים מגיעים לראיון הזה אחרי שכבר עברו כמה שלבים. מול שבעה בוחנים, בהם גם נטע ליבנה מ"ידיעות אחרונות" ועומר בן רובי מגלי צה"ל, הם נשאלים על שלל נושאים, ממלחמת יום הכיפורים ועד "מאסטר שף", ונדרשים לעבור סימולציות. התהליך פשוט: הנבחנים מגישים טפסים עם פרטיהם האישיים והתחום בו הם רוצים לעסוק, הבוחנים עוברים עליו ומזמנים אותם לחדר לראיון בעל פה. בסיומו הם מחווים דעה ונותנים ציון בין 1 ל-5 על הידע הכללי, מוטיבציה, פוטנציאל עיתונאי וכדומה.

  אחת הנבחנות כתבה בטופס, בכוונה או שלא, שהיא בתו של עובד באחד מגופי התקשורת. הבוחנים זיהו את השם, אבל לא הרחיבו בשיחה. למרבה הפתעתי (ואולי בגלל נוכחותי) שום גבה לא הורמה, והנושא כלל לא עלה בראיון עמה.

  "מי הזמרים המצליחים בישראל?", נשאלת אותה נבחנת. "אמממ", היא מחייכת חיוך מבויש, "אייל גולן?". הבוחנים מחליטים לבדוק את היכולות שלה כמראיינת בסימולציה שמדמה ראיון עם הזמר, שנמצא במוקד תשומת הלב הציבורית בימים אלו בגלל פרשת הקטינות. "איך אתה מרגיש בימים אלו?" שואלת המראיינת הנרגשת. בן רובי, בתפקיד גולן, עונה לה: "אני אחרי הופעות, מאושר באדם". "כמו תמיד?" היא מנסה. "אני מאוד אוהב להקליט באולפן", משיב בן רובי, "הקהל תומך בך בעקבות הפרשה?", היא שואלת, ובן רובי מוסיף להקשות: "בואי, אשריין לך כרטיסים ותראי לבד".  בהמשך היא נשאלת שאלות על ידע כללי, ומשיבה נכון על חלקן. ההתרגשות ניכרת על פניה.   

  אחרי שהיא יוצאת מהחדר, הבוחנים לא מסתירים את אכזבתם. "בידע הכללי היא כשלה, גם הראיון עם גולן לא היה משהו", הם אומרים, "אל תשכחו שהיא באה על תקן קריינית. היא תהיה ברזרבה" - כלומר אם יהיו טובות יותר, היא תישאר בחוץ. "הכל יחסי", הם מסבירים.

  הצעירים ממשיכים להיכנס לחדר. כל ראיון נמשך קרוב לרבע שעה. את התרגשות הצעירים ניתן לזהות בקלות. אולי היא הגורם לכמה טעויות מביכות: "מלחמת יום הכיפורים היתה ב-1960", או "דליה איציק היתה חברת כנסת מטעם הליכוד".  

  ירון דקל, מפקד גלי צה"ל, דיבר בעבר על חשיבות שילוב צעירים מהפריפריה בתחנה הצבאית וביקש אף לתת הם עדיפות מסוימת. בצהריים, אחרי כמה שעות של בחינות, מגיעה אסתי (שם בדוי). היא מתגוררת בדרום הארץ ומעידה על עצמה שהיא "שגרירה של ישראל". הרזומה שלה מרשים במיוחד. עוד לפני שהיא נכנסת לחדר אני מנסה להפוך את המבחנים למיני תוכנית ריאליטי ושואל את השופטים (סליחה, בוחנים): "על פי הרזומה היא תעבור? עוד לפני שפגשתם אותה". בן רובי ממהר להשיב בחיוב אבל מוצא דרך מילוט: "לפעמים הרזומה מטעה". לא במקרה הזה.

  "מי המודל לחיקוי שלך?" שואל בן רובי את אסתי, שעלתה מרוסיה כשהיתה תינוקת. "אילנה דיין. היא שירתה בגלי צה"ל ועלתה מארגנטינה", היא משאירה את הבוחנים פעורי פה. היא עונה בהצלחה על שאלה אחר שאלה תוך שימוש בשפה רהוטה. "לאן את רוצה להגיע?", שואלים הבוחנים. "לתקשורת ואז למשרד החוץ", היא מחזירה.

  אחרי שהיא יוצאת, כולם מסכימים שהיא מתאימה. "קודם התלהבנו מכאלה שהיו בינוניים. לכן אמרנו שהכל יחסי", אומר בן רובי, ודקל מוסיף: "היא מזכירה לי את הראיון של אילנה דיין". כשהם חושבים על תפקיד מתאים, עולה גם עניין המבטא: "זה מעולה שיש לה מבטא רוסי, חשוב שתהיה לנו קריינית עם מבטא כזה".

  המבחנים נמשכים. מורן (שם בדוי) נשאלת על מי היתה רוצה להפיק תוכנית לו היתה ניתנת לה אפשרות כזאת,

  ומשיבה: המוזיקאי גבריאל בלחסן. "מי היה מגיש אותה?", על השאלה הזו אין לה מענה. היא נשאלת על צופית גרנט ולאחר מכן על בעלה וגם על החתונה של שר החינוך גדעון סער עם מגישת הטלוויזיה גאולה אבן - פינג פונג זריז של שאלות ותשובות. העיקשות של הבוחנים לא מעייפת את הצעירים חדורי המוטיבציה, שלא מתביישים גם לבקש זמן סביר כדי לענות.

  "המבחנים כאן קשים", אומר דקל, "כי אנחנו גם בוחרים את דור העתיד של כל התקשורת, הרי הם לא יישארו בגלי צה"ל לנצח". מתוך אלה שניגשו למבחנים, רק בודדים יצליחו לעבור. אני, למשל, אפילו לא זומנתי למבחנים, אף על פי שביקשתי. החלטתי לסגור חשבון עם הבוחנים ולעבור את הראיון כאחד הצעירים. "אם תיכשל אל תיעלב", אמרו לי. לא נעלבתי.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4484626,00.html
 • סליחה מראש שלא הצלחתי לקרוא הכל
  יש לי נכות משל עצמי שאני לא מסוגל לקרוא באינטרנט דברים ארוכים (כן אני מאלה שמעדיפים דברים מודפסים קשה לי עם מסכים......)
  אני הייתי מבחינות רבות במצבך בעבר ופשוט עבדתי על עצמי בצעדים קטנים. קשה להסביר ברגל אחת מה כדאי לעשות אבל תתחיל מכך שאתה תעבוד על עצמך שאתה תמצא חן בעייני עצמך. תמנה את כל התכונות החיוביות שלך ותגיד לעצמך (נכון פסיכולוגיה בגרוש אבל זה עבד אצלי) "המון בחורות ירצו גבר כמוני שהוא - חכם,......." כאן תמנה את כל התכונות החיוביות כשאתה תאמין שאתה שווה משהו תוכל להתקדם הלאה.
  תתחיל מזה שרק תיצור שיחה עם מישהי בלי מחויבות ובלי כוונה ליצור קשר - רק כדי להתרגל לדבר בחופשיות עם נשים - תתפלא נשים הן אנושיות (חלקן לפחות ) בדיוק כמו גברים.
  תחשוב על זה שאין לך מה להפסיד (למשל הבחורה ברכבת מקסימום הייתה אומרת שלא בא לה לדבר או משהו)
  ופשוט תנסה לעבוד על עצמך (כמו שכתבו פה כבר סוג של מדריך מאוד מוצלח באחד הפוסטים הקודמים)
  בקשר לאהבה - גם אני לא הייתי באמת מאוהב עד גיל מאוד מתקדם - היום אני נשוי עם ילד. אתה לא חייב לאהוב 100 אהבות מספיק אחת מוצלחת.
  בקשר לזה שאתה אומר שאתה משעמם - רוב האנשים לא מדעני אטום ולא טייסים אלא אנשים רגילים שקמים לעבודה/לימודים וצופים בטלויזיה בריאליטי ובאמת באמת מעדיפים לשבת בשישי בלילה עם כוס קפה לצפות בסרט בטלויזיה - יש גם נשים כאלה, לא כולן מחפשות הרפתקאות. תמצא מישהי שאוהבת את הדברים שאתה אוהב.
  אני נעזרתי בעבר בספר  שקראו לו "מה היא רוצה". הדבר העיקרי שעזר לי בספר זה הפרק של איך לפלרטט.
 • עונה :)
  1. לא אכפת לי, שיהנו.

  2. אני דווקא נורא אוהבת תוכניות ריאליטי וטראש לסוגיו. כל התוכניות בישול\שירה\ריקוד האלה זה שיעמום מוחלט, לא ברור לי למה שארצה לראות אנשים מבשלים אוכל טעים שאני לא יכולה לאכול. ולמה שארצה לראות אנשים שרים, אם אני יכולה להוריד מוזיקה בעצמי. מזל שיש היפה והחנון, ומקווה שיחזירו טראש איכותי כמו האח הגדול והרווק עם דודו אהרון :)

  3. אני נוטה לכיוון הבעד, אבל לא רואה את זה קורה בזמן הקרוב. מאוד תומכת בהקלות לגבי מריחואנה רפואית.

  4. מגעיל, כל הבני 40 שמחפשים ילדות קטנות וטיפשות שהם יוכלו לנצל בקלות זה גועל נפש צרוף.
  גם אם הילדות האלה מתלבשות בצורה חשופה - הן פשוט ילדות קטנות שמשחקות בלהיות "מבוגרות" עם כל תרבות המיניות המוגזמת שיש היום. והן ממש לא מבינות מה הגברים האלה רוצים מהן ואיך הם רואים אותן. לילדות האלה מותר להיות טיפשות וחסרות אחריות, לגבר בן 40 אסור.
  ואני בהחלט מצפה שגבר יבקש תעודת זהות כשהוא מנסה לשכב עם ילדה שקטנה ממנו ב20 שנה ונראית בגיל גבולי.
 
 

ריאליטי באלבומים:

10.jpg
 
6.jpg
 
2.jpg
 
9.jpg
 
5.jpg
 
1.jpg
 
8.jpg
 
4.jpg
 
מיילי.JPG
 
7.jpg
 
3.jpg
 
ללא שם.JPG
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ