ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

סנדרה בולוק

 
 

 

סנדרה בולוק בבלוגים:

 
 

סנדרה בולוק בפורומים:

 
 • מהממת!
  לוק מוצלח ביותר! פריטים מעולים אחד אחד.
 • לניקי זה לא הפריע בהתחלה
  בניגוד לגוזמן וכן זאת טלנובלה אין דבר כזה לא אתי חוץ מאולי רומן בין מורה לתלמיד/ה כמו ביחסים מסוכנים(לא מה שמשודר בויוה פלוס אלא הסדרה של סנדר אצ'בריה).
 • אני זוכרת את סנדרה בולוק
  מסרט אחר על גזענות (שגם מבוסס על ספר - "עת להרוג".

  גם אני ראיתי את "כוח כבידה", נהניתי בעיקר מהאפקטים היפהפיים ומהמשחק של בולוק, אם כי, כמו שכתבת, הוא אמריקאי מאוד, והטרגדיה האישית שלה היתה פשטנית. והיו בו כמה דימויים שממש נתחבו לנו לפנים בצורה לא מעודנת.
 • אממ..בכוונה לא קראתי תקציר
  אבל ראיתי יותר מדי טיזרים וטריילרים אז זה בכיכובה של סנדרה בולוק ויש שם גם קצת ג'ורג' קלוני.. הם אסטרונאוטים בחלל וקורה משהו והיא מתנתקת מהחבורה ונסחפת לחלל והוא עוזר לה ובדרך אנחנו לומדים עליה ועל חיה מחוץ לחלל..כמובן.
  הנקודה היא שזה השימוש הכי מעניין עד כה בתלת מימד (ואנשים אומרים שכדאי בכלל ללכת עד הסוף ולחוות באיימקס אבל אין לי כסף. ><) ונראה לי שהחוויה החושית, יותר מהסיפור, היא השיא של הסרט..אבל נראה לי שגם הסיפור עצמו לא רע. כששואלים את סנדרה בולוק בראיון רק על איך היה טכנית לצלם את זה היא מתעצבנת כי תכלס? די התעללו בה [ובבן שלה. ] נפשית בצילומים. יאיי. לקטע הפיזי היא אומרת שהיא התרגלה די מהר, ד"א.

  נ.ב
  כל מי שיוצא מהסרט הזה אומר שחייבים ללכת לראות את הסרט הזה.
  נ.ב2
  היה לו את הפתיחה הכי חזקה לעונה שבה הוא יצא, מבחינת מכירות כרטיסים..והוא החזיק מקום ראשון כמה שבועות עד שת'ור ואנדר יצאו, נראה לי ת'ור ניצח אבל לא זוכרת. בכל מקרה, התגובות על אנדר מעורבות.
 • דווקא סנדרה אמרה דבר מאוד חכם בגמר
  היא הודתה שהאסטרטגיה שלה לא הצליחה, אבל באותה נשימה היא הזכירה למושבעים שהיא ניסתה כל פעם לעזור להם ואם הם רק היו מקשיבים לה, המשחק היה נראה אחרת. וזה עבד - כל הגיבורים הצביעו לה.  
 • כח המשיכה יצא רק ב 7.11
  וזה אחד הדברים שהכי מכעיסים אותי בזמן האחרון.

  סרט שלפי הביקורות מעולה, שובר קופות, ועם סנדרה בולוק* והם לא מביאים אותו לארץ בזמן וזה מכעיס.


  *בד"כ הם מביאים כל סרט שלה - גם הגרועים ביותר.
 
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ