ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

נטוריזם

 
 

 

נטוריזם בבלוגים:

 
 

נטוריזם בפורומים:

 
 • זה בעיקר כי פעילות נטוריסטית בארץ היא משעממת.
  כמה כבר אפשר לשבת ליד הבריכה ולדבר. אין הפעלות. סדנאות. אין ספורט. אם אתה מגיע עם בת זוג שלא נטוריסטית ישר מעירים לה למה היא לבושה. אם היה שוני בין המפגשים היה על מה לדבר. למה על פשוט כותבים הרבה כי יש על מה לכתוב. כאן "זקני השבט" הנטוריסטי מאוד דואגים שפעילות לא תחרוג מנטוריזם שעליהם הם דוגלים. קרי לשבת על שפת הבריכה. לכן גם אני לא מגיע למפגשים האלה. כי משעמם שם. ולכן גם אין מה לכתוב כאן. זאת הפואנטה ולא משהו אחר. אם פעם יעשו מפגשים באיזה מועדון יבואו יותר אנשים. אם יהיו סדנאות, ספורט, הפעלות יהיו נושאים לכתוב עליהם. איך קטלו אז מפגש במסעדה כי זה לא נטוריסטי. אפשר לחשוב שקיבלו תורת נטוריזם בסיני ששם כתוב בדיוק מה נטוריזם ומה לא. טוב אני לא בא בטענות לאף אחד. חג חירות שמח!
 • טופלס - חצי נטוריזם
  כתבה על הטופלס במדינתנו הקטנטונת, מתוך אתר נענע. קריאה נעימה
 • עדכנתי את דף הקישורים שלי
  עדכנתי את דף הקישורים שלי בפרופיל האישי שלי. הנושא כולל נושאים הקרובים לליבי, בין היתר: איכות הסביבה התנועה הירוקה מימד, ועמותת אדם טבע ודין. סיוע לבעלי מוגבלויות ולבעלי תסמונת אספרגר ארגון "לבב" מועדון חברתי לבעלי צרכים מיוחדים. בית אקשטיין, והפורומים של בית אקשטיין. הפורומים של אס"י (אנשי הספקטרום האוטיסטי) הכולל גם בעלי תסמונת אספרגר. הדף של עופר גולן, והדף של קתי ג'ורג'י סמואל, יועצת לזוגיות שעוזרת גם לבעלי צרכים מיוחדים. נטוריזם העמותה הישראלית לנטוריזם, והפורום הנטוריסטי בהייד פארק. מלחמה בשחיתות התנועה לאיכות השלטון, מאבק סוציאליסטי. תכניות 12 הצעדים, DA ותזונה תכנית 12 השלבים / הצעדים היא תכנית לטיפול באנשים בעלי התמכרויות, ו/או התנהגויות אובססיביות. במקרה שלי צירפתי קישור לאתר חייבים אנונימיים, ולאתר של מירי בלקין. יהדות מסורתית התנועה ליהדות מסורתית (קונסרבטיבית)
 • לי זה לא היה מפריע
  חשבתי על זה הרבה מה היה קורה לו הייתי פוגש מישהו שאני מכיר. הרי אותו אדם תאורטי גם נטוריסט , אז מה בעצם הבעיה. אני חושב שלו הייתי פוגש אדם שאני מכיר , ולמחרת נפגש איתו/איתה במצב הרגיל , לא היתה לי שום בעיה לחזור לשיגרה. אני לא רואה נטוריזם כמצב שונה למצב בו הייתי נפגש עם מכר בסרט או מסעדה. גבי
 • טופלס - לגיטימי או פוגעני?
  שיזוף ללא חלק עליון בחוף: האם זה לגיטימי או שצריך להתחשב בסובבים? בחופים רגילים - האם שיזוף טופלסי הוא דבר בסדר, או שמא ברומא התנהג כרומאי ולנשים ללא חלק עליון כדאי למצוא חופים מבודדים? ובחופים נטוריסטיים - האם טופלס הוא רק חצי נטוריזם שאינו מקובל, או שמא איש באמונתו יתפשט ולא צריך להכריח אף אחד? מה דעתכן/ם?
 • אני בכלל לא חושב
  שיש קשר בין נטוריזם ללבוש פרובוקטיבי. למעשה, ההפך הוא הנכון
 
 

נטוריזם באלבומים:

intouch30032007
 
intouch01042007
 
persum9
 
intouch20032007
 
fram04042008
 
persum5
 
intouch05042007
 
fram08042008
 
persum6
 
intouch03042007
 
table-de-massage-Ayurveda
 
persum281
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ