ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

נטוריזם

 
 

 

נטוריזם בבלוגים:

 
 

נטוריזם בפורומים:

 
 • זה בעיקר כי פעילות נטוריסטית בארץ היא משעממת.
  כמה כבר אפשר לשבת ליד הבריכה ולדבר. אין הפעלות. סדנאות. אין ספורט. אם אתה מגיע עם בת זוג שלא נטוריסטית ישר מעירים לה למה היא לבושה. אם היה שוני בין המפגשים היה על מה לדבר. למה על פשוט כותבים הרבה כי יש על מה לכתוב. כאן "זקני השבט" הנטוריסטי מאוד דואגים שפעילות לא תחרוג מנטוריזם שעליהם הם דוגלים. קרי לשבת על שפת הבריכה. לכן גם אני לא מגיע למפגשים האלה. כי משעמם שם. ולכן גם אין מה לכתוב כאן. זאת הפואנטה ולא משהו אחר. אם פעם יעשו מפגשים באיזה מועדון יבואו יותר אנשים. אם יהיו סדנאות, ספורט, הפעלות יהיו נושאים לכתוב עליהם. איך קטלו אז מפגש במסעדה כי זה לא נטוריסטי. אפשר לחשוב שקיבלו תורת נטוריזם בסיני ששם כתוב בדיוק מה נטוריזם ומה לא. טוב אני לא בא בטענות לאף אחד. חג חירות שמח!
 • טופלס - חצי נטוריזם
  כתבה על הטופלס במדינתנו הקטנטונת, מתוך אתר נענע. קריאה נעימה
 • סיפור חמוד, אבל....
  סיפור חמוד ומסביר היטב מה היה לך בראש במפגש הראשון שלך ומדוע מאז לא זכינו לראות אותך וחבל. כתבת כיצד אנו הנטוריסטים (ולא נטוליסטים) ניראים בעיינך, ועינך רואות כמו שרוב האוכלוסיה רואה אותנו. חזה נפול, גדול או קטן או איבר מין גדול או קטן עם ברית או בלי אינו דבר חשוב לנו. האם חשוב לך אם אני לבוש חליפה ועניבה או שאני לבוש עם ג'ינס וטישירט... בחברה נטוריסטית כולם עירומים בלי הבדלי צבע מין דת דיעה פוליטית וכו'. מטרת הפורום להסביר מהו נטוריזם ומי שבא לו להצטרף ברוך הבא. גיורא (מנהל הפורום הנטוריסטי הישראלי בהייד פארק) http://hydepark.hevre.co.il/forum.asp?forum_id=388
 • לי זה לא היה מפריע
  חשבתי על זה הרבה מה היה קורה לו הייתי פוגש מישהו שאני מכיר. הרי אותו אדם תאורטי גם נטוריסט , אז מה בעצם הבעיה. אני חושב שלו הייתי פוגש אדם שאני מכיר , ולמחרת נפגש איתו/איתה במצב הרגיל , לא היתה לי שום בעיה לחזור לשיגרה. אני לא רואה נטוריזם כמצב שונה למצב בו הייתי נפגש עם מכר בסרט או מסעדה. גבי
 • צודק בקשר לכותרת
  הכוונה שלי היתה אך חברת נטוריזם מקבלים את השונה בפרט הומואיים במקרה שלי האישי ? זו היא כוונתי, ולא מה מותר ומה אסור במפגשים. עברתי על חוקי הפורום ועל חוקי המפגשים באתרים שונים ופורומים שונים ומשונים, לאחר שהבנתי אותם בנוסף מהסיבה שניראה לי מתאמים הגבולות, שאלתי את שאלתי מכאן הסיבה לצייון הנטייה המינית שלי, על מנת להקדים אולי תרופה ולא סתם להגיע לחוף או מפגש זה או אחר. מספיק פעמים כבר יצא ואני מנחש שעוד יצא שבגלל הנטייה המינית שלי אני מוצע אצמי מחוץ למעגל. וכמו ש Kitsune  רשם " אני מבין שבשלב מסוים נמאס כבר להתמודד עם ביקורות גלויות או סמויות ולא תמיד כבר יש ראש להתעלמות בלתי פוסקת".
 • טופלס - לגיטימי או פוגעני?
  שיזוף ללא חלק עליון בחוף: האם זה לגיטימי או שצריך להתחשב בסובבים? בחופים רגילים - האם שיזוף טופלסי הוא דבר בסדר, או שמא ברומא התנהג כרומאי ולנשים ללא חלק עליון כדאי למצוא חופים מבודדים? ובחופים נטוריסטיים - האם טופלס הוא רק חצי נטוריזם שאינו מקובל, או שמא איש באמונתו יתפשט ולא צריך להכריח אף אחד? מה דעתכן/ם?
 
 

נטוריזם באלבומים:

intouch30032007
 
intouch01042007
 
persum9
 
intouch20032007
 
fram04042008
 
persum5
 
intouch05042007
 
fram08042008
 
persum6
 
intouch03042007
 
table-de-massage-Ayurveda
 
persum281
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ