ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

יוטיוב

 
 

 

יוטיוב בבלוגים:

 
 

יוטיוב בפורומים:

 
 • לטעמי יוטיוב כבר מגויר כהלכה
  ואני משתמש בו בדיוק למטרות הנ"ל.
 • הסדרי עדיפויות שלך מדוייקים
  יומני הנסיכה זה גרוע? דווקא זכור לי כסרט כיפי.
   
  חבל על Suits!
  רגע אז איך Selfie? השם הזה מזה מרתיע קונוטציה לא טובה.
   
  אני לא ממש מבין איך אפשר להחליף סדרות ביוטיוב. אני לא באמת מצליח לעקוב אחרי יוטיוב בצורה שוטפת, 80% (כרגע לפחות) מהסרטונים שעוברים לי בפיד אין לי כח לראות ואני עושה הייד.
  טיילר אוקלי - איך שיווקי? שמפרסם ספונסרים כאילו? כן... במיוחד בשאלות שצצות ב-Q&A... איך הוא טורח לבחור את אלו שבמקרה מדובר על חנות שהוא קונה ממנה..
  הבעיה שלי איתו שהסרטונים שלו (שהם לא קולאב, בד"כ) ניהיו דיי משעממים. אבל זה קורה לי עם הרבה, נמאס לי קצת מה"פורמט".
 • שמירת וידאו בסטרימינג למחשב לצורך צפיה
  היי, מצאתי מאגר של הרצאות וידאו מעניינות שלא תמיד באפשרותי להיות אונליין כדי לצפות, ורציתי לדעת אם יש דרך להוריד אותם למחשב. הנה לינק: http://www.redbullmusicacademy.com/video-archive/lectures/theo_parrish__3_cheers_for_the_d זה לא יוטיוב ולא וימאו ולא פייסבוק, אז אני לא יכול להשתמש במנהל הורדה או באתר ClipNabber כדי לקבל לינק להורדה. יש למישהו רעיון? תודה.
 • כמה הגיגים בעקבות סמינריון ובעקבות הדיסקברי
  בחודשים אלה אני כותב סמינריון לתואר שני שנושאו המלחמה הקרה והמרוץ לחלל. לצד דברים שבהחלט ידעתי על שני הצדדים של העבודה, אני שמח לקרוא ולגלות דברים שלא ידעתי. ללמוד יותר על התקופה המדהימה ההיא, של סוף שנות ה-50 ושנות ה-60, על הספוטניק, קצת על גגארין והרבה על המרוץ לירח. יש שם עוד המון מה ללמוד ומה לדעת, אבל זה כ"כ מלהיב את הדמיון, העשורים ההם היו אולי הכי מדהימים שיכולים להיות. אני יודע שיש באמצע את מרקורי וג'מיני שרק נגעתי בהן, ואני מבטיח לעצמי לשבת מתישהו (בפנסיה, כנראה...) על יוטיוב ועל האתר של נאסא, כדי להשלים פערים מהתקופות ההן. פשוט מדהים. ובשבוע האחרון, תודות לדיסקברי, אני מכור לערוץ של נאסא, במיוחד מאז שגיליתי שיש HD. זה בעצם כמו ריאליטי - סוגרים 12 אנשים במרחב קטן, הם לא יכולים לצאת. יש להם משימות, יש קול חיצוני שבד"כ לא רואים ומחלק להם הוראות ופקודות. אם הייתי רואה דקה מהזבלונים הטלוויזיוניים אולי הייתי מוצא עוד קווים מקבילים. אבל תודה לאל אני לא רואה. וחבל שאנשים לא רואים את זה, במקום את הזבלונים המדהימים הקיימים. כזה הפסד כשמביטים בזה מהצד. לא משנה כמה אתה רואה את זה בשידור חי, לא משנה שהתרגלת לזה שהאנשים מרחפים - ברגע שמישהו מרחף במסדרון הפוך ביחס לכל האחרים בתמונה, ואתה קולט שזה נורמלי איכשהו, זה עושה משהו. מזל שהם לא הולכים על הקירות, כיוון שיש כנראה הבדלה בעיצוב בין הקירות לבין תקרה-רצפה. כפי שכבר ציינתי בשבוע שעבר, נפלאות הטכנולוגיה מאפשרות לראות את זה ב-HD, מאפשרות לראות את השיגור בשידור חי עם עוד יותר מ-6000 אנשים, כולל אחד שכתב בצ'אט שהוא ממתין להולדת הבת שלו וזה מה שהוא רואה באייפון באותו זמן. הרובונאוט שהם לקחו איתם מעורר את הדמיון קצת (אפילו אובמה שאל עליו בשיחה איתם), והם כל הזמן מתבדחים (מאחר וטרם פרקו אותו מהאריזות, ויש להם 3 טון ציוד שהם הביאו איתם) שהם שומעים מדי פעם גירודים מהקופסה שלו, ושהם חוששים שהוא יאכל להם את החטיפים בינתיים, חטיפים שארוזים לידו. אז כן, אחרי המשימה האחרונה של הדיסקברי העניין בתחנה וכו' קצת ידעך, והשידורים הישירים לא יהיו כ"כ מושכים. אבל זה יחזור עם שתי הטיסות האחרונות שנותרו, ועם קיוריאוסיטי, הרובוט-פלצת שיישלח למאדים בסוף השנה וניתן לראות אותו בבניה וכו'. רק חבל שהעניינים פה קצת רדומים גם כשיש אקשן (יחסית) כמו בימים אלה. אגב, החבר'ה אמרו לאובמה שהם ניסו לחשב, וכנראה עם ההארכה שקיבלו, הדיסקברי תשהה במצטבר 365 ימים בחלל, שזה די מדהים. בקיצור, חלל זה תענוג. תמיד היה, ותמיד יהיה.
 • חיפוש ביוטיוב
  שלום, מאתמול יש לי בעיה בחיפוש ביוטיוב. כשאני מקליד מילה בחלון החיפוש של יוטיוב יש את החלון הלבן שמציע הצעות להשלמת החיפוש, פתאום כשאני לוחץ על החץ התחתון של המקלדת כדי לבחור הצעה לחיפוש זה לא נותן, כאילו זה לא יורד למטה בהצעות. הכפתור תקין לחלוטין והבעיה היא רק ביוטיוב. מישהו יודע מה הבעיה? תודה
 • אם כבר פולספגן ענתה
   
  תוכנית של העלאת גירה מעניינת את הסבתא של הגיסה של הבת דודה של האחות החורגת שאין לי.
  (ואם מתחשק לי להעלות גירה למשהו, אז יש את יוטיוב ואת הVOD של הביצועים באתר התוכנית. יש לי שיניים לבד אני לא צריך שילעסו בשבילי בבלנדר).
 
 

יוטיוב באלבומים:

ערוץ טיוב.jpg
 


עסקים בנושא יוטיוב
 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ