ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

דקסטר

 
 

 

דקסטר בבלוגים:

 • ציורים || הגבירה מוריין
  היי לכם, אז... מה שלומכם? בזמן האחרון התקדמתי עם הציורים שלי, אז אני אפרסם כמה מהם פה ותגידו לי מה דעתכם :D אך ב ר אז... התחלתי גם תכנית חדשה בשם דקסטר, בינתיים ממש אהבתי אותה, היא מדהימה!...
 • רשימת הצפייה שלי || הגבירה מוריין
  סליחה שלא עשיתי רשומה ביום ראשון :( אנחנו לא ממש אשמים בזה שאנחנו לא מתמידים... הייתה לי בגרות ביום שני אז שכחתי לפרסם... בכל מקרה- לרשומה עצמה(יאיר יפרסם היום את הפרק שלו, אבל בערב כנראה... עצלן). ל...
 • דקסטר עונה 8 פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
  דקסטר עונה 8 פרק 9 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה     Dexter, דקסטר, סדרות לצפייה ישירה, צפייה ישירה בסדרות, דקסטר לצפייה ישירה, דקסטר צפייה ישירה, דקסטר צפיה ישירה, דקסטר עונה 8 כל הפרק...
 • דקסטר עונה 8 פרק 7 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
  דקסטר עונה 8 פרק 7 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה     Dexter, דקסטר, סדרות לצפייה ישירה, צפייה ישירה בסדרות, דקסטר לצפייה ישירה, דקסטר צפייה ישירה, דקסטר צפיה ישירה, דקסטר עונה 8 כל הפרק...
 • דקסטר עונה 7 פרק 12 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
  דקסטר עונה 7 פרק 12 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה     Dexter, דקסטר, סדרות לצפייה ישירה, צפייה ישירה בסדרות, דקסטר לצפייה ישירה, דקסטר צפייה ישירה, דקסטר צפיה ישירה, דקסטר עונה 7 כל הפר...
 • דקסטר עונה 7 פרק 8 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
  דקסטר עונה 7 פרק 8 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה     Dexter, דקסטר, סדרות לצפייה ישירה, צפייה ישירה בסדרות, דקסטר לצפייה ישירה, דקסטר צפייה ישירה, דקסטר צפיה ישירה, דקסטר עונה 7 כל הפרק...
 
 

דקסטר בפורומים:

 
 • כמה דברים
  בהחלט, אמפריית הפשע לא מכילה עלילה ראשית מעניינת מדי. אבל למעשה, זו הבעיה של כל הסדרות האלה - הסופרנוס היתה סדרה של דמויות, לא של עלילה. וכן, סטיב בושמי שחקן נהדר אבל דווקא הדמות שלו היא מהפחות מעניינות בסדרה. ממש לא נכנס לנעליים של טוני סופרנו...

  כשיש כבר סדרה עם עלילה ראשית טובה, בדר"כ יש לה שתי דרכים להתפתחות: (1) לסיים אותה כמה שיותר מהר ולפרוש בשיא, או (2) להמשיך לנצל את אחוזי הרייטינג, להפיק עוד מלא פרקים, לאבד את העלילה מזמן ולהגחיך את הסדרה לחלוטין.

  לגבי דקסטר, יאללה התלהבתם - כולה הורג אנשים רעים, מה כזה מיוחד בזה?
 • נסכםםםם
  * שם: בר(או בראל, איך שתרצו)

  * תאריך לידה: 21/7

  * עיר מגורים:  ראשל"צ

  * עיסוק: תלמיד תיכון

  * הדבר הכי טוב שקרה לך השנה \ אירוע מענין-פשוט ש-ו-ם ד-ב-ר מיוחד

  * תחום שאתה רוצה להתקדם בו בשנה הקרובה: לסיים את השנה הזאת עם תעודת בגרות טובה, להשקיע יותר

  * רעיון/ נות להגדיל את הפעילות בפורום-לערוך יותר מצעדי קלאסיקות, של אמנים מסוימים או של תקופות מסוימות(בנוסף למצעד ה90 של מוטי)
  משהו שקצת אכזב \היה לי עצוב השנה –
  תוכנית\סרט במיוחד שאהבתי השנה-הסרט שהכי אהבתי השנה:הבחירה, הסדרות שהכי אהבתי(וראיתי דיי הרבה) ובסדר הזה:דקסטר, שובר שורות, דוקטור הו ונמלטים


  שיר שאהבתי במיוחד-Muse-Supremacy ובכללי את רוב השירים מTHE 2ND LAW
  שיר שעצבן אותי השנה-האמת שכל אשפה של אייל גולן/דודו אהרון/זמר שכונה אחר/אמן פופ מעפן שעושה מוזיקה צפויה ומשעממת(גם בלועזי וגם בעברי)
  מסעדה\ בית קפה שנהנתי בו השנה –הכי הרבה הלכתי לBBB אז נבחר בזה
  דברים מענינים שקורים לי החודש-האמת שלא עולה לי שום דבר לראש
  חודש מקסים ושנה אזרחית טובה!!!
 • נצל"ש ספוילר 420, דיון על ...
  רומנטיזציה של התנהגות לא מוסרית.
  נתחיל בכך שדברי טירוף אלו נובעים מראיון שנערך עם היוצרת, מרלן קינג, לוסי ואיאן שמגלמים בתאמה את אריה ועזרא, לאחר חשיפת מניעיו של עזרא ספוילר עד פרק 420.
  ראיון כאן: http://www.buzzfeed.com/jarettwieselman/lucy-hale-aria-finds-out-interview

  תקציר הסדרה: ארבעה בנות חוברות יחד נגד אויב אנונימי שמאיים לחשוף את הסודות האפלים ביותר שלהם, תוך פתירת תעלומת המסתורין של רצח חברתם הטובה אליסון.

  יש לנו 4 דמויות נשיות ראשיות ולכן זה בלתי נמנע שכל אחת מהן לא תקבל מושא אהבה, כדי לעזור לפתח את הדמות. יש גם דמויות חוזרות נוספות כדי לעצב וליצור את התעלומה. בסופו של דבר (פרט לדמויות שהגיעו להופעת אורח קצרה ע"ע הולדן החבר של אריה, או אדם למברט ועוד.),כל דמות מעורבת איכשהו בתעלומה.

  אולם רק דמותו של עזרא חוץ מלהיות "עזר כנגדו" של אריה ב3.5 העונות האחרונות, לא הצליחה למצוא את מקומה ביקום PLL. נכון, A איים לחשוף את יחסיו האסורים עם אריה בעונה 1, אבל פרט לכך שחקן קבוע פשוט היה שם ברקע כדי להעביר את הזמן עם עלילות מופרכות שלא תורמות אצבע לפתרון התעלומה (דוגמאות: ארוסה,משפחה עשירה,ילד). וכשסוף סוף ב4x12 הם קשרו את דמותו לתעלומה, רוב פאנדום הריע! ככל הנראה בשל העובדה שהרבה מהם (כולל אותי) ניסו למצוא תירוץ לגיטימי לדמותו של עזרא AKA "תאוריות עזרא הוא-A" שצצו במהלך עונה 2ב' אבל הרבה מהם החלו להתפתח בעונה 3.

  מאז הקליפהנגר בפרק 412, התפרצותו של עזרא למאורה של "A", הצופים מחכים לשקרניות "to catch on" ולראות לאן החשיפה תוביל. הרגע בו אריה תגלה שהבחור שמענה את חברותיה במשך שנתיים וכנראה ניסה לרצוח את אליסון הוא לא אחר מאשר החבר שלה שבמקרה גם המורה שלה שביצע בה יחסי מין בהסכמה.
  בסופו של דבר אריה מגלה כי עזרא הוא סופר שאפתן, שהכיר את אליסון, והמשתמש באריה וחבריה כמחקר לרומן פשע אמיתי. A. True. Crime. Novel.
  במקום להיות "A" כפי שהובטח למעריצי הסדרה (ובהבטחה אני מדברת על אינספור ראיונות עם היוצרים/כותבים בהם הם אמרו שלא מדובר ב'טובי 2.0' עזרא הוא רע!), ה"טוויסט" - מונח נדיב לעלילה חלשה מאוד - היה שעזרא הוא עיתונאי מטורף, מקיאוולי שלקח תמימות של נערה!

  אז אחרי 3 וחצי עונות שעזרא היה דמות לא רלוונטית (כן אני מודעת לכך שלסיפור האהבה של אריה/עזרא יש מלא מעריצים אני אף פעם לא נמניתי עליהם), יוצרי PLL  חיברו אותו לאליסון (עלילת המיסתורין של הסדרה ושאף אחד לא יגיד לי שמדובר בסדרה על זוגות למרות שעושה רושם שלשם התדרדרה הסדרה וחבל!), רק כדי להגיד שהוא כתב ספר עליה?!? זאת הדרך שבא בחרו היוצרים להצדיק את נוכחותו של עזרא לפאנדום. חבל! להיות ה"רשע" היה יוצר מגוון רחב של עלילות יצירתיות בעתיד, מקומם שהיוצרים בוחרים לרצות פלג מקהל המעריצים וזונחים קו עלילה עם פוטנציאל עצום!

  מצד אחד אפשר לקחת את קו העלילה למקום טוב, שסוף סוף מראים לנו הצופים שיחסי מורה/תלמידה בטלוויזיה זה לא משהו "להעריץ" או חס וחלילה לשאוף! מדובר פה בניצול יחסי מרות והפעלת מניפולציה רגשית על אריה "זה יכול להיות הסוד שלנו" ו- "את צריכה לראות בי כאדם החשוב לך ביותר" בקיצר עזרא ניסה להרחיק את אריה מהסובבים אותה!

  מצד שני את/ה אומר/ת לא היינו כבר הסיפור הזה עם טובי?, אם עזרא היה רק סופר בהתהוות, למה הוא צריך ציוד ההיי טק ומצלמות כדי לעקוב אחר כל מהלך של אריה, ספנסר, האנה ואמילי? למה יש לו תמונות גדולות של אליסון במאורה? (תמונות בגודל טבעי..?to jerk off).
  למה היו לו מאורות חקירה שונות מלכתחילה? למה הוא צריך חצי תריסר לוחות לבנים כדי למפות את כל פרט ופרט בשנים האחרונות? כול זה לא מסתדר! אז את/ה חושב/ת שהתירוץ על הספר הוא שקרי ועזרא הוא כן "A" הרי הוא שילם לסיסי שהיא "מעיל אדום" הוא משתף פעולה עם מונה... ואז מגיע הראיון (קישור למעלה) שבו היוצרת אומרת: עזרא הוא לא A אבל הוא שקרן יפה!

  “I’ve always said that Ezria is part of the DNA of this show and I stand by that statement.”  — MK.
  ואני שואלת איך ולמה? מה כלכך מיוחד בזוג המוזר הזה, שאפילו יוצרת סדרת הספרים, שרה שפרד, עליו מבוססת הסדרה ציינה שהיא לא אהבה את הכיוון שבה בחרה הסדרה (ובכיוון הכוונה ברומנטיזציה של הזוג המוזר הזה על פני מספר עונות), בעוד שבספרים היא שלחה את עזרא לכלא. בניגוד לספרים שבהם שרה בחרה להוקיע יחסי נערות/בוגרים (כן גם רן בספרים הוצג בסופו של דבר כמנצל), הסדרה ממשיכה להראות לנו יחסי בוגרים ותלמידות תיכון. רן/ספנסר/האנה, איאן/אליסון/ספנסר, עזרא/אליסון/אריה. ואני שואלת למה זה טוב? יבואו אנשים ויגידו שמדובר בסדרת טלויזיה, ואני אענה להם נכון, אבל הנוער של היום מחקה את מה שמוצג לו! המדיה והטלויזיה כמה שאנחנו לא ששים לומר זאת בקול... זה החינוך של היום! לא חסר כתבות על רצח שבוצע כי הבן אדם ראה את דקסטר מבצע אותו... בטלויזיה!

  מה שמטריד אותי זה שמרלן קינג היוצרת אמרה בראיון שבכוונתה לגאול את דמותו של עזרא, וזה ממש לא נראה לי אפשרי בשלב זה. האיש הזה הוא מורה, ו"חבר של" אחד מתלמידותיו, שהכניס מצלמות אבטחה בכל רחבי הדירה והבקתה שלו כדי לצלם ארבע בנות(כולל אחת שהוא טוען שהוא אוהב), שכר מישהו שייקח את התמונות שלהם, יושב בהרכב בבגדים שחורים צופה בהם והוא עושה את זה ללא הסכמתם וכל למען רומן פשע אמיתי.
  הוא ככל הנראה הולך להיות הגיבור??? גם אם הוא לא "A" הוא עדיין נבל קריפי וזה לא משהו שצריך לגאול!
  כמו שזה נראה כרגע התחקיר שלו לספר יגלה ויחשוף דברים על "A" וזאת הדרך שלהם לגאול את דמותו... בנינו אם אריה תחזור אליו הדמות שלה שאמורה לייצג אישה חזקה (זאת בכול זאת סדרה שהדמויות הראשיות בה הן נשים), תאבד מכבודה בכול כך הרבה מובנים.

  אריה/עזרא זאת מערכת יחסים רעילה שהתבססה על שקר ומניפולציה, ואפילו בשם "אהבת אמת" זה לא משהו שצריך לגאול.

  אשמח לקרוא תגובות שלכם לראיון המצורף בקישור למעלה ולדברי חסרי הטעם
 • תוצאות!
  וואו, תוכנית תוצאות שמראים בהתחלה סיכום של הפרק הקודם וישר תוצאות.. אני יכולה להתרגל לזה... אגב השמועה אומרת שמפרק 9 מתחילים לחזר לפרקים תוצאות של חצי שעה... הסוף למריחות! |הוריי|

  וקדימה, טופ 10
  1. מלריה - כשיש רק בת אחת שבאמת אכפת לי ממנה, לא ממש משנה לי איזה אחרות עולות אבל כיוון שהיא הייתה בין החמש המותרות שלי אני בסדר עם זה שעלתה.
  2. בן - יש!!! איזה חמוד איך הוא מתרגש
  3. אמילי - אין לי בעיה עם מעריצת גרייס פוטר בתחרות. יש עוד כמה שירים בדסקוגרפיה של גרייס שהייתי רוצה לשמוע
  4. אלכס - באופן עקרוני אני לא בעדו אבל הוא נתן ביצוע טוב אז אני בסדר איתו בינתיים, הוא יוכל להישאר כל עוד יש מיותרים ממנו בתחרות (ובטוח יהיו כי אין יותר מ-5 מתמודדים שאכפת לי מהם)
  5. ג'סיקה - יש יש יש!!!!@!$#@#! בטח הסטייג' מאם המטורפת הזו מהוליווד חותכת ורידים עכשיו
  6. דקסטר - יש!!! יופי!! השלושה היחידים שרציתי עלו!! והוו!! עכשיו חסרים לי רק סי ג'יי וג'ינה אבל יכולה לשרוד גם בלעדיהם.
  7. קיילב - לא משנה לי. ריאן אדיר!
  8. מג'סטי - יופי. זה אומר שנשאר רק עוד מקום אחד לנקבה, אז זה אומר שאמריקה לא כל כך אוהבת את מריאל/בריאנה/MK (מחקו את השם המיותר אחרי ההפסקה) ויש סיכוי שיעופו מוקדם בהנחה והשופטים הארורים יחזירו אותן לתחרות. אני עדין מקווה שאף אחת מהן לא עולה ושאמריקה בחרה את ג'ינה. ורגע, אומייגאד! נשאר גם עוד מקום אחד לבנים! האם יתכן מצב ואמריקה לא העלתה את ספנסר אחרי כל הפמפומים שלו? (לא מאמינה שהעדיפו את ספנסר על פני סאם. מקווה שלא אצא מטומטמת עוד כמה שניות...)
  9. MK - טוב נו, לפחות זו לא בריאנה או מריאל!
  10. סאם - צפוי. מצחיק שהשאירו אותו לסוף כאילו לא ברור שהוא ינצח את העונה הזו...

  טוב, קצת מפתיע מה שהולך כאן אבל חייבת להודות שמפתיע לטובה.
  עדין חסרים לי בטופ 13 ג'ינה וסי ג'יי.
  מאמינה שחמשת המתמודדים שהשופטים יתנו להם לשיר הם ג'ינה, ספנסר, בריאנה, מריאל ומלקולם. אלא אם כן הם החליטו סוף סוף לנטוש את מריאל הספינה הטובעת הזו ולבחור במקומה את  סי ג'יי או בריאה.
  אם זה תלוי בי, הייתי מצטרפת את סי ג'יי, ג'ינה וקריסטן.

  ויאללה מתחילים, המתמודד/ת הראשונים שיעלו לשיר...
  סיג'יי! יש! כבר התחלה טובה
  החמוד שלי בוחר לשיר את Bring It On Home to Me ושר את זה נפלא יאללה שיעלו אותו כבר. הארי לא אוהב את זה אוף, אז הוא לא יעלה מענין אם השופטים בוחרים יחד שלושה או שכל אחד מהם בוחר אחד.
  הבאה לשיר- ג'ינה!! וואו, השופטים מקשיבים לי היום. היתכן?? ג'ינה בוחרת לשיר את Unbreakable Me. נהדרת שכמותה
  הבא לשיר בצורה לא מפתיעה - ספנסר שבוחר לשיר את השיר המטופש שלו - Ordinary Girl
  הבאה לשיר היא בריאה היא שרה את It's a Man's Man's Man's World נותנת את כל כולה אבל נשמעת חורק במקומות מסוימים. אני מניחה אבל שנשמע אותה גם שבוע הבא.
  נשאר רק עוד מקום אחד ואני לא מאמינה שהשופטים ויתרו כבר על מריאל או בריאנה. מפתיע...
  והמקום האחרון הולך ל....קריסטן? אומייגאד, מה הולך כאן?! השופטים מרגישים כל כך רע על זה שהעיפו לי את ברנדי וקנזי שהם מחליטים לבוא לקראתי ולתת סיכוי לשלושה היחידים שרציתי שיתנו להם סיכוי...?
  כאילו, אין מצב ששלושתם עולים אבל זה יפה שהם נתנו לי לפחות לשמוע אותם שוב במקום כל מיני אימנואלים/בריאנות/מריאליות. קריסטן בוחרת לשיר את Unconditionally היא לבושה מזעזע ולא שרה את זה משהו אבל זה טוב יותר מהביצוע בהוליווד. והיא בחרה לשיר קייטוש אז אני כבר אוהבת אותה
  אני מניחה שהשופטים יבחרו בבריאה וספנסר אז מבין השלישיה שאני רוצה, מעדיפה את ג'ינה.
  יאללה בואו נראה כמה נחמדים השופטים יהיו אליי היום...
  הראשונה לעלות היא ג'ינה! יש!
  השניה - קריסטן? וואט?! אומייגאד שופטים! בחיי שהם מרגישים רע על זה שהעיפו לי את ברנדי וקנזי, אני אומרת לכם!
  ויאללה מקום אחרון, בטח ספנסר אבל נו, זה היה די צפוי...
  רגע, מה?! @#% אומייגאד! סיג'יי?! ברצינות?!?!
  וואט??!??
  איזה אדיר!!! אני לא מאמינה שנפטרנו מספנסר בשלב כל כך מוקדם
  (ונפטרנו גם משישה שחורים בבת אחת תיאוריות הגזענות בטח הרקיעו שחקים אחרי הפרק הזה)
  כל כך שמחתי מהתוצאות האלה, אפילו יותר מכשג'סיקה, בן ודקסטר (אלה שבאמת רציתי שיעברו) עברו
  איזה גדול!
  אז נכון, אין לי ברנדי ואין לי קנזי
  אבל לפחות יש לי את כל האחרים שחיבבתי
  וחשוב מזה - אין מריאל/בריאנה/אימנואל.
  יש אלוהים והוא נראה כמו קית' אורבן.
  טנק יו קית'
 • ולקראת פורים -
  או הלוואין (יש עוד זמן) תזרמו איתי ....

  פורים / הלוואין הוא יום אחד שבו אפשר להתחפש למשהו אחר, להתפרע, לעטות על עצמך מסיכה ולהתנהג שונה מבדרך כלל.
  עבור דקסטר, מדובר בתחפושת 365 ימים בשנה (פרט ל"זמן המיוחד" שלו מידי פעם, או עם הזמן המוקצב שהיה לו עם האנה ולומן).

  אבל, נניח שהמשטרה עורכת מסיבת תחפושות - וכולם (כולל דב ) מגיעים :

  בתור מי הם יבחרו להגיע?
 • אמריקה במסר ברור לשופטים
  מהתוצאות עולה מסקנה אחת מאוד ברורה - המנצח שאמריקה רוצה הוא WGWG.
  זה קצת מביך (בשביל האמריקאים) איך שבבנים כל המתמודדים השחורים נשארו על הספה וכל המתמודדים הלבנים עברו לטופ 13. נראה לי שזו אחת הסיבות שהשופטים העדיפו בסוף את סי ג'יי על פני ספנסר.

  חוץ מזה היה ערב תוצאות ממש טוב.
  הקהל הפתיע לטובה בבחירות שלו, למעט MK שלא הבנתי איך היא נבחרה אבל שיהיה.
  השופטים גם שיחקו אותה כשלא נתנו ווילד קארד לעמנואל וספסנר. אצל הבנות לא ברור לי מה הם רואים בקריסטין, היא כל כך בנלית ומשעממת בעיני, והייתי מעדיפה את בריאנה עליה. אגב מצחיק שבביקורת לדקסטר הם אמרו לו שהוא צריך לייחד את עצמו כי יש אלפים כמוהו, ועדיין הם בוחרים להעביר מישהי כמו קריסטין שהיא הכי לא מיוחדת שיש. וכמובן החלטה מעולה עם ג'ינה.
  סה"כ אני מרוצה.

  תחזית לשבועות הקרובים: הבנות הולכות לעוף בקצב מסחרר.
 
 

דקסטר באלבומים:

לב מתוק מעוצב בעבודת יד בשילוב פררו רושה לבבות שוקולד ופרלינים
 
IMG_1140.JPG
 
ט.jpg
 
לב מתוק מעוצב בעבודת יד בשילוב פררו רושה לבבות שוקולד ופרלינים
 
ה.jpg
 
ח.jpg
 
לב מתוק מעוצב בעבודת יד בשילוב פררו רושה לבבות שוקולד ופרלינים
 
יא.jpg
 
ז.jpg
 
IMG_1146.JPG
 
י.jpg
 
ו.jpg
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ