ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

ארתור

 
 

 

ארתור בבלוגים:

 
 

ארתור בפורומים:

 
 • לוס כפרוס
  אמורים להיות ממש טובים אבל לא שמעתי עדיין.. וקוראים לו ארתור קרוסנובייב והוא גם מנגן בתפוחים וב"הלילה עם ליאור שליין" נראה לי זה כבר יותר להקות מסלוצקי אבל אני לא בטוח..
 • עוד רעיונות
  חלק זה גם כדי שאת תהני...
  שמרי את הרעיונות גם לגילאים גדולים יותר.
   
  עוד 2 פארקים מוצלחים:
   
  פארק ברחוב הנצח רמת השרון. יש שם מזרקות מדהימות, הן רק לא פתוחות כל היום. ויש שם גם 6-7 גינות עם מתקנים אחת אחרי השניה לכל הגילאים, בריכות אקולוגיות. (חלק בפרוש לגילאים גדולים יותר, הבן שלי בן ה-4 רק לאחרונה הצליח שם את מתקני החבלים)
   
  פארק הרצליה. נוסף למגוון של מתקנים, אגם  ובריכות אקולוגיות, בנו שם מעין גינה שהיא בית "חרושת לחול".
   
  לראות המראות ונחיתות של מטוסים אפשר גם מגינות בגוש הגדול בתל אביב. בנו שם 2 גינות שמשקיפות לים ולמטוסים רק בלי בעיות החניה של הנמל והצפיפות שם. אחת מול ארתור רובינשטיין 1 והשניה במארק שאגאל. אחת מאתגרת מוטורית ילדים בני 3 ומעלה  (אבל גם לקטנטנים יש מה לעשות שם) והשניה עם ספינה וכמה מתקנים נחמדים, כולל אומגה. בגינות האלו אני לפעמים מרגישה שיצאתי מארץ ישראל... אפשר כמובן גם לראות את השקיעה.
   
  יש את קניון ארנה בהרצליה ליד הים שאפשר לראות לידו מרינה עם ספינות ואולי לעשות הפלגה, ויש בתוכו גימבורי חינמי לילדים נקי ומוצלח.
 • עוד שניי קרבות נקבעו (לא רשמית)
  ג'ייסון לאמברט יילחם נגד לואיס ארתור קיין ב-UFC 85 שצפוי להיות פנטסטי, במיוחד בקרבות המקדימים. דייגו סאנצ'ז יילחם נגד לואיג'י פיוראבנטי במופע גמר ה-TUF 7. הקרב הזה כ"כ אכזבה מבחינתי אם זה יהיה המיין אבנט כי ל-UFC יש כ"כ הרבה אפשרויות ומצ'אפים טובים שהם יכולים לנצל אבל בוחרים דוקא קרב כזה.
 • כל הכבוד, התקדמתי, אבל...
  ידידי 9, תודה רבה. מצאתי את הפירמה שלו אכן נקראה האחים שטאטהאגן, וגם את ארתור עצמו. הקושי שלי הוא שאיני יודע מעבר לשמו שום פרט על משפחתו, כך שאיני יכול לקשר בין השטאטהאגנים השונים. אתמול, שוחחתי עם קרוביה של השטאטהאגן היחידה שמצאתי בישראל. שם אביה היה אלפרד, שנמצא בספר, אך איני יודע אם קרובים. אני זקוק למידע שיאמר לי מי היה אביו של ארתור ומי היו ילדיו. תודה יואב
 • רחוב בוסטרוס נקרא היום בשם רחוב רזיאל
  והנה תמונה של הרחוב בתחילת המאה העשרים. זהו ציור המבוסס על צילום. המבט הוא מכיכר השעון לכיוון מזרח. הדגל מסמן את הבית בו היה ממוקם המשרד הארץ ישראלי של ארתור רופין, ובצד ימין של הרחוב ניתן לראות את מסילת הברזל של הרכבת הקלה שעברה ברחוב וקישרה בין המנל ובין תחנת הרכבת של יפו.
 • מאוד תלוי איזה כיוון של לבנים אוהבים
  אבל בכל מקרה אני חושב שויתקין מסע ישראלי לבן מקורר היטב יעשה יופי עבודה, אמור להיות איזור 60 שח הבקבוק. אני מאוד אוהב גוורץ ליד ים, אבל יש שיגידו שהוא מתוק מידי - כל גוורץ שתמצאי במחיר שיתקרב לאיזור 80 ש"ח (אם תמצאי ארתור מץ זה יכול להיות יופי), יעשה עבודה מצויינת.. ווייט פרנק של טוליפ יין שאני מאוד אוהב גם כן, איזור 80 פלוס או מתחת במבצעים. כל אלו יינות עם נטייה מאוד "פירותית" ודי מתקתקה, היינו לא ממש יבשים "עד הסוף".
 
 

ארתור באלבומים:

קלף של מופי 2
 
קלף של ג'ורג'
 
קלף של סו אלן
 
קלף של מופי
 
קלף של בינקי 2
 
קלף של פרנסין 2
 
פרנסין בינקי וסו אלן מנגנים
 
קלף של בינקי
 
קלף של פרנסין
 
קלף של ג'ורג' 2
 
קלף של סו אלן 2
 
קלף של סבא של ארתור 2
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ