ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

ארתור

 
 

 

ארתור בבלוגים:

 
 

ארתור בפורומים:

 
 • שאלה זאת לא במקומה ארתור
  כי זה לא פורום תאולוגיה ודתות אחרות , זה פורום פוליטיקה ואקטואליה , לא מתעסקים כאן בשאלות של תאולוגיה , כי אז אתה סוטה מהנושא
 • לוס כפרוס
  אמורים להיות ממש טובים אבל לא שמעתי עדיין.. וקוראים לו ארתור קרוסנובייב והוא גם מנגן בתפוחים וב"הלילה עם ליאור שליין" נראה לי זה כבר יותר להקות מסלוצקי אבל אני לא בטוח..
 • לא ראיתי את זה מלא זמן
  אז אני לא זוכרת איך האיפור שלה נראה, אבל יודעת אם יש לי כח להתעמק בזה.
  בכל אופן אני מכירה את אגדות המלך ארתור וראיתי גם את עונה ארבע, אז אני מכירה את הסיפור ככה שזה לא ספוילר, אל אם סימנת לאנשים אחרים, שזה נחמד מצידך.
  בכל מקרה, על סמך ההיכרות שלי עם כל הבלאגנאז', אני עדיין ממש אוהבת את לנסלוט. כאילו, ארתור ידע שהם מאוהבים. בעיה שלו. שיתחתן עם מרלין ויעזוב את גוויניביר ולנסלוט לנפשם. או שיקח את לנסלוט ויתן למרלין ולנסלוט לברוח יחד אל השקיעה. אה, אבל הוא לא יכול, כי מרלין תקוע עם ארתור כי זה הגווווררררללללל שלו בלה בלה. הוא צריך להתחתן עם לנסלוט. נקודה.
 • קוואבנגה
  (ואז להרגיש רע ולהפוך את העכברוש בעליית הגג של אמא של וויל למאסטר ספלינטר, כדי שלצבים תהיה איזושהי הכוונה מקצועית והם לא סתם ימשיכו להסתובב בביוב ולאכול פיצה או להידרדר לסמים וזנות, או מה שצבים לא אחראיים עושים עם עצמם.) - מתה

  למען האמת, לפני הדרקון, הדבר המוזר ביותר שקרה לו היה שהוא לא קיבל מכתב קבלה להוגוורטס בגיל אחת-עשרה. לא שהוא עדיין ממורמר בעניין. - ובגלל זה מרלין הוא החברה הכי טובה שלי

  אהה, מכשף צעיר / כמה מסעיר," הלוקר שלו אומר,  - את חושבת שהוא הלאב צ'יילד של הזנבקרנית ההונגרית ומצנפת המיון? סתם מחשבה

  מי יגרד את הצד השרוף? - דאטס דיפ, מן.

  הומייגאד ברור שמרלין יעצבן את צבי הנינג'ה הואע בטח ניסה לחנך אותם למזון בריאות או משהו

  בסוף, הוא מקבל את ההודעה שלא היה מקום עבורו במדעי המחשב, וכדי למלא את החור במערכת הוא יהיה חייב ללמוד ספרות אנגלית. - ע"ע, השקר שאני אספר לאבא שלי כשאני ארשם לאוניברסיטה.

  הבנות הרועשות יותר, - אני רוצה להאמין שהן אנחנו.

  "אז איך בן אדם יכול להיות בערך צמחוני?" - איים נוט אקסקלוסיבלי וג'טריאן, איף דאטס וואט יו מין. איי נואו א לוט אוף וג'טריאן פיפול, אנד ווי טנד טו לייק דה סיים פילמז!

  כאילו, הנחתי, בגלל הצעיף שלך – - צעיףףףףףףףףףףףף (סיפרתי לך שנזכרתי שיש לי צעיף ממש אדום?)

  (כי הדרקון אמר לו, "זה לא אני, זה אתה," וזרק אותו מהמערה.) - מ ת ה

  (הדרקון יכול להיות החברה הכי טובה שלי?

  ...סורי מרלין)

  ("זה אמור להדיף את הריח הזה? ולהיות בצבע הזה? ולהיות במרקם הזה? ולעלות באש?") - מה שאני כל כך אוהבת בנו זה שהצלחנו לאפות *ו*להשמיע את ההערות האלה תוך כדי. ואני חושבת זה אומר שיש לנו כישורים נעלים כלשהם.

  (ובמה הוא ישתמש, בכל מקרה, לחש ארבעת הרוחות?) - אוי אני אוהבת אותך

  כי בין השיער לעיניים לעצמות הלחיים לשפתיים לזרועות ל – כל חלק גוף אחר שמרלין יכול לראות, הוא קצת הלך לאיבוד. - אני יודעת הוא ממש מכוער

  ("כמה עוף בן אדם יכול לאכול?") - מתהההההה

  "אם אתה מתכוון לכך שהחלפתי שלושה משפטים עם ארתור פנדרגון השבוע, אני לא יודע איפה אתה חי." - הו, מרלין. פאנגירלז שפויות יורת הסלישו על פחות.

  שיעורי כימיה הם סיוט. ארתור מסיים כל מעבדה בהצטיינות ודואג להעיר למרלין על כל דבר שנראה לו כטעון שיפור, - זה כזה שיעור שיקויים לול

  הוא מסתובב ו, ובכן, אין בלוקר שלו מערה או דרקון, אך גם אין שם ספרים או דברים שאנשים נורמאלים עשויים לשים בלוקר. הוא מלא בקשקושים בצבעי הגאווה (זו מניפה? מאיפה לעזאזל הדרקון השיג את הדברים האלו?), מדבקות של לבבות ודרקון קטנטן מגולף מעץ. - ככה הלוקר שלך נראה, הה?

  "אתה פשוט לא מכיר את הצד האפל שלי עדיין." - מרלין אתה הפלפאפי רוני כבר כתבה על זה פיק

  "אתה מוזר," - YOURE A BAD IDEA

  (הרגע בו התגובה נעשית ארוכה מספיק שאת מעתיקה אותה לטיוטה במייל למקרה שהמחשב יקרוס באמצע כי את יודעת שאת אל תגייסי כוחות לשחזר אותה לעולם).

  OKAY THAT WAS HOT

  הצבע של הפתקים! איי סי וואט יו דיד ד'ר!

  התמנון הוא הדבר האהוב עליי הלוואי שהמאומץ שלי היה נראה ככה

  אולי הוא מישהו ששווה לשחק בשבילו כדורגל." - ILU

  רוני. רוני. את אומרת שמרלין יכול לאפשר לנו לשחק קווידיץ'. (הבעיה בשזירת רפרנסים לה"פ בפיקים היא שהם מסיחים את דעתים איים סורי )

  "זה משתה, לשתות זה מצופה. לוזר." - שתדעי שאשכרהש מעתי אותו אומר לוזר בקול שלך.

  האהבה שלהם פורחת, התשוקה רותחת, וקל לראות לאן החריזה הזאת מתפתחת. - אני הולכת לקעקע את השיר הזה ביי

  "היייי, מרלין-מרלין, הבא נא לי פיש אנד צ`יפס." - הומייגאד אני הולכת לפנות ככה לכל מי שאני מכירה מעתה ואילך

  ר ו נ י. רוני. רוני. זה מצחיק ונהדר ואני מאוהבת בך ותביאי לי את הפרק הבא מעפנה • דרקון דרקון שבארון: חלק שני
  מרלין, היי סקול!פיק, NC-17, 18K.

  תקציר: ביום הראשון של י"ב, מרלין מוצא דרקון בארונית שלו. זה החלק המגניב. הדרקון מתעקש שגורלו של מרלין שזור בזה של ארתור פנדרגון. זה החלק המפתיע. ארתור פנדרגון בלונדיני להחריד. זה החלק המפחיד.

  סיפור חינוכי על רגשות, גורל, קסם, בני נוער חרמנים ומחזה או שניים של שייקספיר. אבל בעיקר אהבה.

  לינקי לינק למאסטר פוסט

  הנה הוא, החלק השני! מבטיחה התממשות, סמאט וצבי נינג'ה! תיהנו! D:
 • תקוו לטוב.
  1. קורט
  2. מרלין
  3. רייצ'ל
  4. הדוקטור (דוקטור הו)
  5. בליין
  6. ארתור (מרלין)
  7. שרלוק (שרלוק. הא!)
  8. סאם
  9. רון וויזלי
  10. בארני. (HIMYM)


  2. אתם צריכים לישון אצל אחת הדמויות שבחרתם, במי תבחרו, קורט או ארתור? כרגע הציעו לי לישון עם קורט האמל, אני לא יכולה להגיד לא. אבל מצד שני, מי אומר לא למלך.
  אבל קורט.
  כן.

  3. מרלין ו-שרלוק מתמזמזים כשבארני נכנס פנימה בהפתעה. איך בארני מגיב? הומייגאד, מרלין ושרלוק. עצמות לחיים. כן, אני רוצה. בארני פשוט יצטרף, למרות שאין לו את הדרישות הרצויות. כאילו, עצמות לחיים. אההה

  4. רייצ'ל מתאהב בארתור. סאם מקנא, מה היא תגובתו? איזה בובים, זוג בלונדינים. אבל לסאם אין סיכוי, ביי.

  5. הדוקטור קפץ עליכם בסמטה חשוכה! מי מהשלושה יצילו אתכם: בארני, מרלין או שרלוק? למה שהדוקטור יקפוץ עליי!? זה בטח כי הוא נפל מהטארדיס. זה לא בכוונה. לא צריך להציל אותי. אבל מרלין יציל אותי בכל מקרה. ושרלוק יבדוק את הטארדיס. הומייגאד, מה יקרה עם שלושתנו נעשה סיבוב בחלל ביחדדדד?

  6.קורט מחליט לצלם תוכנית בישול משלו. מה לדעתכם ייקרה? לא לחינם הוא למד לבשל במקינלי, אתם יודעים. זו תהיה הצלחה מסחררת. הוא יבשל לאובמה ויפגוש שם את בליין.  

  7. רייצ'ל צריך להחליט אם להינשא לסאם, הדוקטור או רון. במי הם יבחרו? הדוקטור. כי סאם לא ורון לא אז הדוקטור נשאר. איכ, היא תהייה מלווה כל כך גרועה. תבטלו את הסדרה.

  8. שרלוק חטף את מרלין ודורש משהו מבליין בתמורה לשחרורו. מה היא הדרישה? עצמות לחיים. הוא דורש עצמות לחיים.ועצות לטיפוח שיער מתולתל, כמובן.

  9. כל הדמויות ברשימה מתנפלות על רייצ'ל. האם יש לרייצ'ל סיכוי נגדם? איך הוא יגיב? זאת רייצ'ל, ה' ישמור. אי אפשר לנצח בעזרת בלדות. היא תהייה עצובה ואיכשהו תתקבל לניאדה.

  10. הזמינו את כולם לחתונה של מרלין ובארני, אבל שכחו את סאם בבית. איך סאם מגיב על כך? יעשה מרתון סרטי בנות בחדר שלו. הוא רוצה להתחתן עם בארני.

  11. למה ארתור מפחדים משרלוק? צריך סיבה? זה שרלוק.

  12.  קורט  מגיע מאוחר לחתונה של מרלין ובארני (נו, זוכרים? מלפני שתי שאלות?), מה קרה בחתונה עד שקורט הגיע, ולמה הוא איחר? הוא היה עסוק בלטפל בבליין, בכל מיני סוגים של..טיפולים. כן.

  13. בליין ורון משתכרים ואיכשהו מגיעים לבית שלכם. מה הם עושים? בליין הולך לנשק את רייצ'ל. רון הולך לישון.

  14. רון רוצח את חברו הטוב ביותר של מרלין. איך מרלין מגיב, ואיך הוא יתנקם ברון? לא חמוד, אתה לא תרצח לי את ארתור. מגיע לו והכל, אבל לא. לך מפה. מרלין לא ינקום, הוא מרלין.

  15. ארתור וקורט נמצאים בסכנה נוראית, ורק אחד מהם יכול לשרוד! האם ארתור יחליט להציל את עצמם או את קורט? ארתור יציל את קורט, אציל בריטי וכל זה. אבל בכל מקרה הוא ינצל, כי מרלין.

  16. סאם ורייצ'ל יוצאים לקאמפינג, משום מה הם שכחו להביא אוכל. מה הם יעשו? סאם יאכל עלים מזדמנים, רייצ'ל תשיר שירי אוכל. הם יחזרו הביתה רעבים אך מרוצים.

  17. בליין עבר תאונת דרכים ונפצע באופן קשה. מה יעשה ורון כדי לעודד אותו? יקנה לו אספקת ג'ל לכל החיים ואת הדיסק החדש של קייטי פרי. ואז קורט יעיף אותו ויקרה כל מה שלא קרה בפרק מייקל ג'קסון, אבל אנחנו יודעים שקרה.
 
 

ארתור באלבומים:

קלף של מופי 2
 
קלף של ג'ורג'
 
קלף של סו אלן
 
קלף של מופי
 
קלף של בינקי 2
 
קלף של פרנסין 2
 
פרנסין בינקי וסו אלן מנגנים
 
קלף של בינקי
 
קלף של פרנסין
 
קלף של ג'ורג' 2
 
קלף של סו אלן 2
 
קלף של סבא של ארתור 2
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ