ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

אורנה דץ

 
 

 

אורנה דץ בבלוגים:

 
 

אורנה דץ בפורומים:

 
 • אהבתי ת'שאלון
  השחקן הטוב ביותר: אלון נוימן (גידי) השחקן הגרוע ביותר: עמנואל הלפרין (ראובן) השחקנית הטובה ביותר: מארינה מקסימיליאן בלומין (מירי) השחקנית הגרועה ביותר: אורנה דץ (אילנה) הדמות האהובה: מלכה לב ארי הזוג האהוב: גידי וריקי הרגע העצוב ביותר: המריבה של מירי וסמדג' וגם התאונה של ריקי הרגע המצחיק ביותר: וואו היו המון זכורים לי במיוחד הקטעים שמירב קראה "סמדג'!" פעם לרותי ופעם לסמדר הרגע המפתיע ביותר: גיא זוארץ בסוף הפרק האחרון? וגם לגלות שגלי יחד עם מירי המגישה - גלי, שירה או אלה? שירה העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? השנייה ציון (מ-1 עד 10): 10
 • יום שלישי הקרוב - תוכנית על הביטלס בערוץ 10
  תוכנית הבוקר של אורנה דץ (משעה 9.00) - יתארחו אנשים שיספרו על הביטלס ויציגו פריטים נדירים.
  לא להחמיץ!
 • אני לא יודעת כמה פרסום אפשר לעשות
  מעבר לאזכורים באתרים. זה שהשירים היו בויינט עוזר קצת כי אנשים קוראים ויינט, וכאמור עם כל חוסר החיבה לליהיא זה שהיא חולת צומי ברמות קשות כן גרם להזכיר את הקדם יותר בתקשורת מאשר אחרת. אני יודעת שחברה שלי אמרה לי שהיא שמעה אתמול תכנית מיוחדת על השירים ברשת ג', אז יש מצב שמזכירים את זה גם ברדיו למי שמקשיב לרשת ג', מן הסתם הפרומואים בערוץ 1 אז חוץ ממי שאשכרה צופה בערוץ 1 לא תופסים את הפרומואים הרבה, ובהתחשב בעובדה שאפילו הרייטינג של מבט שזה הדבר היחיד שאנשים צופים בו בערוץ 1 הוא 5 אחוז במקרה הטוב אז זה לא עוזר הרבה. לכדורגל שם יש 12% רייטינג אבל לא יודעת כמה יש חפיפה בין צופי כדורגל לבין אנשים שאשכרה ישימו אירוויזיון.

  מעבר לזה לא יודעת מה הם יכולים לעשות? שלטי חוצות? פרסום בערוץ 2? אני חושבת שבסופו של דבר עיקר הפרסום יגיע מהאתרים והעיתונים השבוע. הרבה מהמתחרים או המשתתפים מתראיינים לכל מיני מקומות, מקומונים, עיתונים ארציים וכאלה, אז אנשים יתקלו בזה, וכמובן בעיתונים של אותו יום כן יאזכרו את זה. היתרון היחסי בשלושים אנשים, גם אם הם לא מוכרים נורא, זה שזה שלושים אנשים שמחפשים דרך לקדם את ההשתתפות שלהם בכל דרך אפשרית, ולכל מי מהם שיש בערך סוכן יצליח להכניס אזכור על זה לאנשהו. היה ראיון עם אורנה דץ לפני יומיים בישראל היום, יש כתבת מגזין על אדיר גץ במעריב היום, את אלו אני יודעת בלי לבדוק בכלל, כי במקרה ראיתי איפשהו.

  אני יודעת שבאתרים של מוזיקה מזרחית קידמו את כל הזמרים המזרחיים (גם אלו שלא ממש שרים שירים מזרחיים בקדם עצמו). לא צופה גדולות ונצורות כמובן, אבל כמו שאמרתי לא יודעת מה ממש אפשר לעשות חוץ מזה.
 • 2 שאלות... Gmail והדצים....
  נתחיל בראשונה: יש לי מייל של GMAIL שמסונכרן עם האאוטלוק. כבר כמה פעמים שאנשים אמרו לי שהם שלחו לי מיילים (אפילו לא כאלה כבדים) ולא קיבלתי כלום... . לפני מס' שבועות מחקתי את כככללללל הקבצים הכבדים שהאאוטלוק אך משומה אני עדיין לא מצליחה לקבל מיילים. מישו יודע לומר לי מה בדיוק הבעיה? שאלה שניה, שמעתי שאח של אורנה דץ התאבד לפני מס' שבועות... האם זה נכון?
 • ראיתי איך הצגת את הספר אצל אורנה דץ
  זה היה מאד מרשים
 • משפחת תבורחס
  חשבתי התוענית שלכם אבך לצערי אורנה דץ השתלטה לכם  על התכונית בתחילה חשבתי פעם אחתץ אטבל זה קבוע  זה כבר לא התוענית שלכם אתה הבנת את זה ? מה הבנת? לא הבנת? ץקח לץשןמתץ לבך יש לה תןכנית בוקר שתשאר שם תןדה אסתי גרוס המכונה בחלב אמיתית
 
 

אורנה דץ באלבומים:

pic31
 
6 080
 
6 079
 
אורנה דץ
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ