ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

אביבית בר זוהר

 
אביבית בר זוהר, רווקה, נולדה ב- 11.5.1982
במקור ממזכרת בתיה, כרגע מרחובות.
שירתה בתור פקידה פלוגתית בגולני
מתעסקת בנדל"ן

יום שגרתי בחייה של אביבית מתחיל ב-11 בבוקר, ממשיך בדיזנגוף סנטר, פדיקר, מניקור, ממשיך בארוחה עסקית או במפגש עם האחות, משם חוזרים הביתה ב-18, מבשלים יחד עם אמא, ואז סוגרים את הלילה עם איזו מסיבה שווה

ומהקו החם נמסר שלפני שנכנסה לבית "האח הגדול", אביבית הצטלמה בעירום. היא אמנם החתימה את הצלם שצילם אותה על מסמך סודיות, אבל מסבתר שהתמונות דלפו 

 

אביבית בר זוהר בבלוגים:

 
 

אביבית בר זוהר בפורומים:

 
 • דיירי הבית בראי הגימטריה
  הגימטריה תודגש בטי קפרא - מצד אחד היא צריכה ז**ן מצד שני דודו יכול להציע לה רק קבב חריף בקיצור לא הפסד מרובה שהיא הודחה ראשונה. קים רטוש - מצד אחד אתה נהדר מצד שני תפסיק לבלוס בשיפודי הכיכר יאנה יוסף - איפה הוודקה סער סקלי הוא יפה הנפש שבחבורה תמיר ורדי - אוי אני גיי ובא לי לקבל בתוכעס אבל מצד שני אתה חמוד אתה שי רגב - חזק בשירה יש לו דרך ארץ אבל מתנהג כמו אחד שחסר לו בורג בכל מה שקשור באביבה. סופי קרבצקי - חולת רוח למרות שלאחרונה היא כמו פרח רענן אביבית בר זוהר - זה שצריך לעשות כלים אחרי שהיא מבשלת בטח אומר בליבו אחחח אביבה כמה שאני שונא אותך ברי סימון - הבחורה לא רגועה אולי היא צריכה לקיים יחסי מין בשביל להרגע קצת מצד שני נראה לי הכל שם עובש יעל ברון - בפה אומרת על יוסי ידיד שלי ובלב אומרת עליו ינחש ערן טרטאקובסקי - מנקה רחובות קותי סבג - איש רע וחסר בושה שרי שימחוב - כשהיא מתחילה לדבר בקול אינפנטלי אני אומר לעצמי שהגיע הזמן ללכת לישון איתם ישראלי - דורית בייניש כי גם היא סוג של בורר. יוסי סרור - חולה בראש. דודו קפרא -  אנערף מה הוא אומר עד כאן
 • היי חיננית
  אביבית בר זוהר
 • איפה אביבית בר זוהר נולדה ברמת אביב ג ?
 • ראיתי אתמול איזה עשר דקות...
  לא כזה מרתק...
  כולם חיים בלהלה לנד ובסרט...
  ההיא טבעונית ההוא מוגלי איש המערות, זה זמר בפוטנציה, ערס בהתהוות, חיה בסרט אביבית בר זוהר 2...

  בקיצור חבורה הזויה... - בגלל זה הם גייסו אותם שלא ישעמם לנו ונתקע על השידור שלהם לפחות פעמיים בשבוע לשעתיים...

  שיהיה לכולם בהצלחה - במיוחד עם כל העיצוב המרובע הזה !!! שיהיו בריאים :)
 • צודקת טהוניה אחת הנקיות שהיו באח הגדול|כלהכבו
  אני לא שוכחת את אביבית בר זוהר איזה מסריחה היתה במטבח איכססססס
 • מתוך הארץ היום.לחובבי הז׳אנר.
  35 שנה אחרי שיפצ'ו עזבה בדמעות את חדר החזרות של הלהקה כי לקחו ממנה את הסולו של "שלווה", קמה אביבית בר זוהר - גם היא בדמעות – ויצאה מהסוויטה שבה בישרו לה שהיא תסתפק בתפקיד "הפקידה" במחזמר "שיער". האגו של יפצ'ו לא הרשה לה לשבת בחדר ולשמוע את הסולנית החדשה שרה, אז היא קמה בדממה ומשכה את האף, משתדלת לעצור את הדמעות. אביבית בר זוהר השתדלה פחות כשהיא שמעה שהתפקיד היוקרתי של שילה הולך לנמסיס שלה - ליהיא גרינר. היציאה שלה היתה דרמטית, עם צעקות, הכרזות, איומים, השמצות, הסתגרויות בחדר, שבירת כלים, ונפנוף בנתוני גוגל שכביכול מציבים אותה ככוכבת־על בינלאומית.

  לא צריך להגזים בהשוואות בין סרט קולנוע מ–1978 לתוכנית ריאליטי מ–2013, אבל ההבדל בין התגובה של יפצ'ו לזו של בר זוהר, מעיד הרבה על השינויים ב–35 השנים שעברו מאז. האגו הוא לא המצאה של העשורים האחרונים, הוא תמיד היה. פשוט היום כבר לא מושכים את האף ומפטמים אותו בחשאי. ההתלקחות הלא־ספונטנית של אביבית בר זוהר היא עדות לכוכבת שלא מתביישת לדרוש את מה שהיא חושבת שמגיע לה וזה ההבדל העיקרי. האגו יצא מהארון.
  "מה שקורה באילת VIP" היא תוכנית ריאליטי מוצלחת בזכות תכונה אחת שאמנם נראית קטנה ופשוטה, אבל ככל הנראה היא גדולה ומסובכת - זו תוכנית ריאליטי שמודה שהיא תוכנית ריאליטי. תוכניות אחרות מתביישות בתיוג הזה ומתחפשות למשהו "חשוב" יותר. יש תוכניות ריאליטי שמתחזות לתהליך טיפולי ("סופר נני"); לסדרה דוקומנטרית ("משפחות"); למין משל על הטבע האנושי והחברה הישראלית ("מה אתם הייתם עושים?"); לבית יולדות למלכים ("כוכב נולד"); או לפרויקט הגנום האנושי ("האח הגדול").

  "מה שקורה באילת" היא תוכנית ריאליטי שמודה באשמה וכשהאנשים שמשתתפים בה מדברים על עצם השתתפותם בריאליטי, הציטוטים לא יורדים בעריכה (לצפייה בפרק המלא). גם לא הרגע שבו אביבית בר זוהר מצהירה שהיא מוכנה לשלם את הקנס שיושת עליה אם תעזוב את התוכנית. "חבר'ה, ככה עושים ריאליטי", אומר פישי הגדול בתגובה לסצינה המלודרמטית של בר זוהר. הוא צודק.

  מלבד גרינר ובר זוהר (עופרה חזה וירדנה ארזי של העת החדשה), הכוכבים הגדולים של התוכנית הם טל ויורן מהצמד הקומי "תירס סקסואל". הם שם על תקן שני הזקנים מ"החבובות" (יו, איזה דימוי מאוס ומבחיל - אבל מה לעשות שזה נכון) שלוקחים הכל בפרופורציה, מסתלבטים על מה שקורה ומודים שהם משתתפים ב"תוכנית פח". זו מעין קבוצת בקרה שלא נותנת לנו לשכוח שאנחנו בסך הכל צופים בתוכנית בידור. הנוכחות הזאת חותרת תחת היוהרה והחשיבות העצמית שעומדות בבסיס של תעשיית הריאליטי בישראל.
 
 

 • אביבית בר זוהר, האח, הגדול, מאקו, קשת, תכנית, ריאל
 • האח הגדול

אביבית בר זוהר באלבומים:

10.jpg
 
6.jpg
 
2.jpg
 
9.jpg
 
5.jpg
 
1.jpg
 
8.jpg
 
4.jpg
 
מיילי.JPG
 
7.jpg
 
3.jpg
 
ללא שם.JPG
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ