ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

אבודים

 
 

 

אבודים בבלוגים:

 
 

אבודים בפורומים:

 
 • תמונת יום קיץ
  עכשיו הכל נבדר והכל מתגלה השחר אותנו רק פצע כמו ירח שבתוקף לא עולה כמו איזה רגע שלא יצא ממיטה של מתים השקפנו איך אבודים כולם בלי כיוון ואחר כך שלישית שכבנו התחלנו לחוש בניוון והיום מעלה מזבח עולה שישים לב אליי ואולי השמש זורח חבל שלא מעליי
 • התחלטתי לראות עכשיו סדרה שהיא בסגנון אבודים
  אולי תאהב, קוראים לה FLASHFORWARD בינתיים זה מגניב... מזכיר קצת שילוב של אבודים וגיבורים
 • ממש לא מגיעה לרמה
  היא נחמדה, מזכירה את אבודים בסגנון, א-ב-ל היא ממש לא מתוחכמת כמוה, יש בה הרבה חורים, וחצי מהעונה הראשונה מאד מאד נמרחת וחלשה. הפרקים האחרונים השתפרו ואנחנו ממשיכים לצפות בה, אבל עדיף לא לצפות ליותר מדי.
 • האמת שאני רק בפרק ה-3
  אני אנסה לצפות בעונה הראשונה אם אני אראה שלא הולך, אז ניפרד כידידים... אבל ממש היה בא להיות מכורה לעוד סדרה בסגנון אבודים של מסתורין וזה
 • אני חייבת לומר את זה
  זה לא הוגן שליס יש סדרות טובות ולנו יש את אבודים ועכשיו מביאים את אבודים לערוץ 10 ושיהיה את זה גם ליס?! עכשיו נותר לנו רק לומר שאצלנו אבודים יותר מתקדם!
 • רעיונות לחתונה גם 'סטנדרטית' וגם במחיר שפוי
  היי!
  אני קצת במצוקה וצריכה עצה..:)
  בן הזוג שלי ואני מחפשים בקדחנות מקום לחתונה, וככל שמחפשים ככה מתייאשים ויוצאים מתוסכלים מהשוק המגעיל הזה.
  המצב שלנו הוא כזה: יש לנו בסביבות 180 אורחים (נטו, אחרי שחישבנו מי צפוי באמת להגיע). לרדת מזה בהרבה זה בעייתי, כי זה לא כולל כמעט אנשים רחוקים ולא רלוונטיים.
  ההורים שלו מהצפון ושלי מירושלים ככה שכל צד של המשפחה הטיל וטו על המרחק, ואנחנו מוגבלים לטווח שבין תל אביב וחדרה.
  אני מאוד מאוד אוהבת מוסיקה ובאמת חשוב לי שיהיו ריקודים, זה לא אופציה לוותר מבחינתי, זה באמת נקודה אישית קריטית - לכן מסעדה זה לא אופציה, אלא אם יש בה רחבה.
  לבן הזוג שלי, מאוד חשוב שהחתונה תיראה 'כמו חתונה' - לא בפארק עם מנגל, לא בחוף הים על החול, אוכל ואלכוהול איכותיים וכ"ו.
  מסיבות אישיות, העונה היחידה שאופציונלית זה קיץ (הלוואי שזה לא היה כך, אבל כאמור סיבות אישיות שלא אפרט כאן אבל אין להן קשר להעדפה או בחירה).
  והכי חשוב, אנחנו מאוד מוגבלים כלכלית ומפחדים מאוד לצאת מזה עם חובות מטורפים (וזה אחרי שאנחנו מקבלים עזרה מההורים). סה"כ התקציב שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו להוציא על כל מה שקשור לאולם (לא כולל צילום ודיג'יי אבל כן כולל את כ-ל מה שקשור לאולם עצמו ומעמ וטיפים וכו), זה כ-45,000.

  תכף תגידו שזה פינוק אבל זה באמת חשוב לנו ואנחנו רוצים לחפש את הדרך לעשות את זה, אם היא קיימת, עם כל המגבלות שלנו. אם היא לא קיימת זה כבר סיפור אחר.
  אני רואה פה כל הזמן אנשים שאומרים שהם עשו כל החתונה כולל הכל ב50,000 בלי להתפשר על כלום וכ"ו. זה אפשרי? יש לכם המלצות על מקומות ספציפיים? (ונכון שעל זה לא דיברתי אבל גם על צלם/דיג'יי/פתרונות אחרים זולים אם אתם יודעים)? או שאנחנו אבודים והמצב הנהדר במדינה שלנו לא יאפשר לנו לתכנן בצורה נורמלית את אחד הימים החשובים בחיינו.......

  סליחה על החפירה, ותודה רבה מראש על העזרה!
 
 

אבודים באלבומים:

פאנארט של הרואים למרחק
 
פאנארטים, סקיצות 025
 
פאנארטים, סקיצות 005
 
פאנארט של הליצן 003
 
פאנארטים, סקיצות 020
 
פאנארטים, סקיצות 003
 
פאנארט של אד צ''יבי 020
 
פאנארטים, סקיצות 013
 
פאנארטים, סקיצות 001
 
פאנארט סוייר
 
פאנארטים, סקיצות 006
 
פאנארט 050
 


 
Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ