ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

נינט טייב

 

 

נינט טייב בפורומים:

 • לא נפסיק לשיר
  סיימתי לראות את ההקלטה של התוכנית מאתמול (בדרך כלל אני לא רואה TV , אבל סיקרן אותי מה הם תיכננו שם). היתה שם אחת, חיילת עם קול יפהפה בשם נינט טייב . ואז ראיתי את ההודעה שלך .... ואז נפל האסימון.
 • מה זה הבזיון הזה?!?!?!
  אני לא יודע אם מישהו מכם עוקב אחרי "לא נפסיק לשיר", למי שלא - יש מין תחרות כזו של כשרונות שמתמודדים בכל פעם. מהתוכנית הראשונה עקבתי אחרי 2 כוכבים - נינט טייב וינעם כביר. שניהם פשוט מדהימים. היום הגיע תורו של ינעם להתמודד, עם כל הכבוד לבחורה הנפלאה שהוא התמודד מולה - שבאמת היה לה קול יפה, ינעם הוא פשוט מלך! לבן אדם יש קול מדהים ומנע רחב, ומה שהכי מיוחד בו שהוא נותן לכל שיר שהוא עושה מין פירוש משלו, ולוקח אותו למקום אחר לגמרי אך בו בזמן נאמן למקור. הוא מוריד מהשיר (שירים עבריים) את ה"חספוס הישראלי" כך שהשיר נשמע בכמה רמות מעל (בלי להעליב ). לצערי הרב ינעם לא עבר!!! מה שהכניס אותי להלם ולזעזוע רב. ושוב מזכירים לי למה המוסיקה בארץ נשארת כמו שהיא, כשיש לנו כאלה כשרונות שזה פשוט חטא שלא נותנים להם יותר ביטוי. כפיר, מאוכזב קשות!
 • לא נפסיק לשיר
  מה דעתכם על נינט טייב מבחינת יופי זה ברור שהיא כמעט מושלמת גם מבחינת קול מה דעתכם ?
 • לא נפסיק לשיר- נולד
  נכנסתי לפורום של התוכנית באתר של שידורי קשת (היה לי משעמם עד כדי כך...) והרוב שם ממש משמיצים את נינט טייב ששרה מדהים ומרגש, וניצחה השבוע בכמות לא יאומנת של קולות. אני ממש אהבתי את השירה שלה ואני חושבת שיש לה סיכוי טוב לקחת מקום ראשון. מה דעתכם?????????
 • שאלה..למי שזוכר
  בכוכב נולד,הראו קטעים קטנים מהאודישנים של נינט טייב ובן שרעבי. באודישן,נינט שרה שיר של היהודים. אתם יודעים אולי איזה שיר זה היה? אני מתה על השיר הזה,ואשמח אם תעזרו. אז...תודה מראש!

 • רשמתי נינט טייב - מקיץ אל חלום
 


 


 • " נינט טייב " --זוכה בטוח
  יש לה קול מדהים איזה עוצמה
 • לדעתי
  נינט מכניסה הרבה יותר רגש-והיא שרה חזק אבל נכון-אני אוהב את זה שהיא נשמעת מאוד ישראלית בשירה שלה-היא שרה נקי מאוד ומכניסה המון רגש אבל-יש לה בעיה אחת שמגבילה אותה. היא לא מסוגלת לשיר קצבי כמו שצריך.זה יהיה יפה-אבל זה לא יהיה נינט טייב אלא חיקוי של משהו אחר. לעומת זאת שירי משירי דיי התעלמתי עד יום חמישי-לא יודע למה לא הכי ספרתי אותה. רק זכרתי שהיא שרה איזהשהו שיר שקט באודישנים שאהבתי-לא מעבר לזה. וביום חמישי-היא הוכיחה לי שהיא פשוט הכי טובה בתוכנית. אין ספק שנינט יותר מרגשת-אבל שירי זמרת עם יכולות ווקליות נדירות-היא מגיעה לגבהים לא קלים בכלל וגם מגיעה לנמוכים כמו שצריך-חוצמזה יש לה שואו שחבל על הזמן של נינט. אחרי הביצוע שלה ישבתי כולי פעור ורועד-היא הכניסה הרבה עוצמה בשיר והרבה רגש-לא כמו נינט אבל בכלזאת-ומה שהיה הכי יפה זה השילוב של השואו הרגש והקול הבאמת מדהים באיכותו. הסיבה שעכשיו שירי לדעתי זו שאמורה לזכות היא-שהיא הרבה יותר רב גונית מנינט. שירי מסוגלת לשיר כל דבר ולא רק בלדות קורעות לב. בנוסף-השואו שלה, הנוכחות,הקול הנפלא והמיוחד-מעניק לה את הקול שלי על פני נינט . לסיכום-הקול שלי הולך לשירי מימון!
 • בוריס מעצבן. גבסו חמוד.
  שירי מימון או נינט טייב בדוק לוקחות רציתי בגלגל הצלה שיעלו: בן שרעבי [מיי סוויט בייבי לאב..] וטל לופסקו [בת עיר שלי והייתה פעם חברה שלי איכשהו..]
 • גלי עטרי - מקיץ אל חלום
  הגרסא של נינט טייב נמצאת בקאזה - מומלץ!!!
 • חחח יש לו אוזני פיל חוץ מזה
  הכי אהבתי את שירי וידעתי שהיא תזכה ו... שבוע הבא לפי דעתי נינט טייב תזכה
 • שירי במקום הראשון
  ושי במקום השני ..... עכשיו רק שמישהו יהרוג את נינט טייב ו.......................... הדרך סלולה לשי שלי.. ^_^
 
 

 
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ