ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

חדשות

 

 

חדשות בפורומים:

 • מקווה ששמעתם כולכם חדשות כרגע
  0
 • סוכן חכם לחיפוש חדשות בארץ ובעולם
  0
 • בוא לא נמציא עובדות חדשות !!!
  0
 • בחירות חדשות
  0
 • מישהו מבין את הידיעה הזו ?
  מתוך חדשות גל``צ - כתב אישום הוגש היום נגד שוטר משמר הגבול בגין גרימת מוות ברשלנות. מכתב האישום עולה ,שלפני כחצי שנה השתכר הנאשם יחד עם שני שוטרים נוספים במהלך משמרת לילה בבסיס משמר הגבול ``אשמורת יצחק``. כאשר חזרו לחדרם, נטל את רובה ה-M-16 של אחד השוטרים, שיחרר את הניצרה וביצע נקירה כאשר הנשק מכוון לעבר השוטר השני. כתבתנו לענייני משטרה תמר איש שלום מוסרת, שקליע שהשתחרר מהנשק, פגע בשוטר והרגו. ועכשיו איך שאני מבין - השוטר השתכר (בתפקיד), חזר לחדר, לקח נשק, כיוון לעבר שוטר אחר, שיחרר את הניצרה - וירה. זה רצח. אבל ... הוא מואשם רק ברשלנות. איפה טעיתי ?
 • מה העניינים איתך? התבלבלת!
  תשמע, אני מצטער להודיע לך שאני עלול בטעות למצוא את עצמי ברשימת השנואים כי ככה: אני מפתח שרירים, אני צפוני, אני עובד בשביל בזק, אני מת על כבד אווז (במיוחד בהיפופותם), אני אוהב את אריק לביא, אני כבר שבועיים לא קניתי ממך, אני אוהד של מכבי ת``א, אני משתמש המון במילה קונספציה (אחלה מילה), חדשות אני קורא ב-YNET, אני לא ממש סובל את גרסיה-מרקס, ואני לא ממש מתחבר להתבכיינות של אלי גולדשמידט. אז בעצם אנחנו ממש שונאים אחד את השני!!! חוץ מזה הכי אני שונא את אלה שלא קולטים שהסימפסונס זה גאונות, ושמנפנפים בכסף שלהם והכי הכי - כאלה בצפון ת``א שקונים ג`יפים ב300000 ש``ח ובחיים לא יורדים איתם מהכביש. אוהב אותך.
 


 


 • בוקר טוב עולם מקסימ לכוללללם.!
  התעוררתי סןף סןף עדיין ההלך כבתוך חלום. מנסה לעשות סדר במחשבות ולקלוט שאנו בפיתחו של שבוע חדש. שבוע שאמור להביא עימו את ניחוח האביב. ברצוני לברך כל אחד באופן אישי. ואת כולם גם יחד. שיהיה זה שבוע מלווה בשימחה במתיקות לרוב. בתקוות חדשות ושפע של צחוק מתקתק ושיהיה זה אחלה שבוע שבעולם לכולכם. אוהב את כולכם בהערכה רבה. כמו תמיד ממני אליכם. אריק.
 • תחושות עמוקות.
  ********************תחושות עמוקות שיש בי*********************** לחוש את הרוך, את העדנה, את האהבה שפורצת מתוכי. המגע שלה זה שמחמם כל פינה בגופי, זה שנותן לחוש פרפרים בבטן. החיוך, העיניים, הקול, הנגיעה. כל דבר שרק היא עושה בדרכה שלה, נותן לחוש נאהב. צחוקה המתוק, שפתיה הלוהטות, לשונה העדינה. עוצמת האהבה שבה, מציתה בי אש לוהטת, עמוק עמוק בלב. אהבה ידעתי בחיי, אך מרגע שבו פגשתי בה, הבנתי את משמעותה האמיתית של האהבה. היא הכניסה לה משמעות שטרם ידעתי עליה. הראתה לי את דרכה האמיתית של האהבה. רק בדרכה שלה הבנתי מהי אהבה, וכמה שהיא עצומה מכל דבר. תחושות חדשות הגיחו אל ליבי שטרם חשתי בעבר, רצונות, שאיפות, השתדלויות, וחמימות. דברים שכולם קשורים אליה. לרצות להיות איתה ללא הרף. געגועים מסוג חדש, כמו למשל...ברגעי פרידה של ערב מהנה, עוד טרם אמרתי ``להתראות`` כבר הגעגוע פוקד את ליבי. כאב עצום ופחד שולטים בי, שמא לא יהיה מחר לראותה. רצונות לאחוז בה מחובקת כל הזמן אליי. תחושה, רגש, אהבה, וכאב. הכל יחדיו בסינטזה מושלמת יוצרות את ה....``אהבה`` ורק עכשיו אני יודע, שאחרי הכל, זוהי אהבה.
 • למה לא מהמצב בארץ?
  ואל תשאל אותי אם אני לא רואה חדשות או קוראת עיתונים... בדרך העיקרון אני כבר לא...כבר תקופה של כ-5 חודשים... יש לך מצית,מן הסתם,נכון? אפשר אש?....מבלי לשלם שקל? כי בכיסי יש אולי..ממש אולי רק 10 אג`.
 • הרשי לי לנסות לענות, יקירתי...
  לשאול, אין בזה שום רע. מובן שהדרגה הנעלה היא לעשות הכל בלי לשאול, עם אמונה תמימה, אבל היכן דרגה והיכן אנחנו היום. אני מתארת לעצמי, שאותה מורה התכוונה לבנות ששואלות איפה זה כתוב, כדי שמישהו אולי לא ידע בדיוק וזה יתיר להם לא לעשות את הדבר, או כדי שהם יוכלו לרוץ ולהביט במקום אם אין הקלות. אבל אולי היא התכוונה באמת לבנות ששואלות על מנת לדעת. אני חושבת, אישית, שאין בזה כל פגם. אסתי, יש היום כל כך הרבה אנשים שחיים ללא הגדרה. הם לא חרדים, לא מזרחיסטיים... הם... הם. הם פשוט עושים מה שאלוקים מבקש מהם, בלי כל מיני חומרות של הציבור החרדי- כגון גרביים חומות 70 דנייר וכד`, והם לא מזרחיסטיים- כי הם שומרים על דברים שמזרחיסטיים מקפידים פחות. את לא תמיד חייבת להגדיר את עצמך. פשוט תהיי את, תעשי מה שאת צריכה ומה שאלוקים מבקש בלי כל הקטעים המוזרים שלא מובנים לך בצבור החרדי- חומרות חדשות כאלו שאת לא מבינה למה צריך ואיפה זה כתוב. אבל מצד שני, לא הכל את אמורה להבין. לכן, כדאי לך לבחור לך רב, דבר שגם קשה מאוד, מאחר ואת לא אמורה לבחור רב לפי הנגיעות האישיות שלך, אלא לפי האמת. אחרי שיש לך רב, את יכולה לשאול אותו מה לעשות ומה לא. בהצלחה, ירוקה.
 • ילד קטן תודה
  גם אני מתגעגעת, מחכה שבוע הבא לביקורת רפואית-אולי שוב אראה את הפרצוף המחייך של רופא המשפחה שלי עם בשורות טובות. ואז אחזור לפורום מלאת כח ואופטימיות, ואצחק על עצמי, מקסימום משקפיים חדשות יקנו לי.
 • התקשורת
  קשה להתעלם ממקומה של התקשורת בסיומם ובתחילתן של מגמות בשווקים הפיננסיים. התופעה הנ``ל שווה ומצריכה מחקר מעמיק בפסיכולוגיית ההמונים. כמי שעוקב תדיר אחר מרבית העיתונים בארץ (כולל הצהובונים: ידיעות ומעריב), אחר מהדורות החדשות ברדיו ובטלויזיה, קשה היה להתעלם מהתופעה שהחלה בשבוע האחרון. כמעט כל מהדורת חדשות ותוכניות האקטואליה ברדיו עסקו במצב הנסדא``ק והבורסה בת``א. כותרות העיתונים הצהירו יום אחריי יום, בכותרות עם פונטים ענקיים ורקעים שחורים משחור על הדרמה הסוערת (הגדיל לעשות כן מדור ``ממון`` של ידיעות ביום ה`). גיל תמרי, הכתב של ערוץ 1, לא נתן לשוק להרוס לו את החגיגה ותיאר בשידור חיי בקול חנוק ומבהיל את הירידות החדות של כ 2% בנאסד``ק ! (פה כבר כאבה לי הבטן מרב צחוק, זה פשוט היתה ההצגה הטובה ביותר בעיר). ומה לא רתמו לחגיגה ? מתמונות של ברוקרים מבוהלים בזירת המסחר בשיקאגו, וכמה ח`ברה צעירים מבתי ההשקעות בארץ ששיחקו אותה עסוקים עם טלפונים ופנים מודאגות לנוכח מסכי המסחר (פעם כשהיתה זירות מסחר באחד-העם כל פעם שהטלויזיה הגיעה, החבר`ה היו מתעוררים ממדורי הספורט ונותנים הצגה אמיתית). התקשורת כמובן דואגת ששום דבר לא יפריע לה, סילוף פה סילוף שם, לא נורא, ראו דוגמה היום כותרת בידיעות אחרונות -``הציבור רץ אל הדולר``, נו באמת..שו ציבור ?? איזה ציבור ?? מי רץ אתמול אל הדולר ?? הציבור ? בולשיט ! כמה בנקים נתפסו בשורט..אולי בסוף הציבור באמת ירוץ לדולר, אבל כמו בבורסה זה לא יהיה בתחילת המהלך... רק בסופו. עוד כותרת משנה מציינת את המתאבד הראשון בגלל הבורסה בארה``ב, מצאו איזה פועל רכבות מסכן ששם קץ לסבלו והתקשורת חוגגת (בסוף אולי יסתבר שהיתה גם אהבה נכזבת בסיפור, אבל את מי זה מעניין..).
 
 

 
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ