ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

האנטומיה של גריי

 

 

האנטומיה של גריי בפורומים:

 • נראה התכוונו רק לזהות
  אני חושב שכוונת הכותבים היתה שטלעד רכשה את זהות בדויה ולא את האנטומיה של גריי
 • יש!! האנטומיה של גריי ב2 לפנות בוקר
 • אני לא גולש קבוע בפורום אבל אניחייב
  התרגומים האלו לא שייכים לאתר ווארז ולא טיפה, אני במקרה מצוות המתרגמים של ליונטוורק, ואני מכיר את האנשים שתרגמו את זה, כולם בלעדית לליונטוורק... אז לא מספיק שווארז לוקחים זכויות אתם גם מפרסמים? זה תרגומים של ליון ואין על זה ויקוח, זה ממש מעצבן בתור מתרגם לראות את זה.... אני מתרגם את האנטומיה של גריי ואני ממש לא רוצה לראות שישימו קישור לתרגום שלה מווארז בעוד שאני בכלל לא התכוונתי לכך, אני מדבר על עובדה, ואין לי משו נגד הפורום הזה, אבל תשימו לב להבא... אני לא אכתוב את הכתובת כי אני לא יודע אם מותר לפרסם, אבל תבינו שלתרגם סדרה זה לא קל!
 • הם קנו אותו וכל תוכנית חשובה
  שיצאה השנה למעט רי יוניון וגם את האנטומיה של גריי וסקראבס
 • אני דווקא חושב שזה מהלך די חכם..
  תחשבו על זה...האנטומיה של גריי מצליחה אבל עדיין לא שוברת שיאים. מה גם שאני מעריך שיש לabc איזשהוא חשש קטן שההצלחה נובעת רק ממקפצת הרייטינג של עקרות בית נואשות ושאם יעבירו אותה ליום אחר בשבוע היא לא תצליח להתמודד לבד. abc רוצים להביא את האנטומיה של גריי לנתונים כמו של עקרות בית נואשות לפחות וככה העביר אותה ליום אחר בשבוע (יום שני למשל...) שם היא תהווה עוגן לסדרת שישודרו ותביא ליום נוסף בשבוע שבו הם מנצחים (כמו ימי רביעי וראשון). בנוסף לכך לשבץ סדרה חדשה אחרי עקרות בית נואשות שבתקוותם תצליח גם היא (בין היתר בזכות המקפצה של עב''נ) וכך יהיה לרשת עוד להיט ועוד יום מנצח בשבוע. מלבד זאת עושה רושם שabc אומנם מרוצים מלוסט אבל הם מבינים שהסדרה תחזיק מעמד בקושי עוד עונה, בעקבות התוכן הבעייתי שלה ולכן הם מקדימים את המאוחר כדי למנוע שקיעה בעתיד, במצב שבו לוסט תרד ואולי אפילו אחוזיה של עב''נ ירדו. האנטומיה של גריי עושה רושם של סדרה שיכולה להחזיק כמה עונות טובות.
 • המועמודים בתחום הטלויזיה
  טקסט גלובוס הזהב  מגיע והיום הוכרזו המועמדיות. המועמדיות בתחום הטלויזיה הן: מקרא כחול= יס אדום = הוט ירוק = אחר (כולל HOT 3 המשודר כיום גם ללקוחות יס) שחקן בדרמה: פטריק דמפסי Patrick Dempsey - האנטומיה של גריי (Grey's Anatomy) יס וויקנד( מרץ 2006) מטיו פוקס (Matthew Fox) - אבודים (LOST) אקסרה הוט יו לורי (Hugh Laurie) - האוס (House) ערוץ 3 (HOT3 ) ווינטרו מילר (Wentworth Miller) - Prison Break - יס (מרץ 2006) קיפר סטרלנד (Keifer Sutherland) - 24 ערוץ 10 שחקנית בדרמה: פטרישיה ארקוט (Patricia Arquette) - מדיום (Medium)  ערוץ 3 (HOT3 ) גלן קלוז (Glenn Close) - המגן (The Shield) - ערוץ AXN ג'ינה דיווידס (Gina Davis) - Commander in Chief - יס (מרץ 2005) קירה סדוויק (Keira Sedgwick) - המפענחת (The Closer) יס וויקנד הולי ווקר (Holly Walker) - רומא (Rome) אקסטרה הוט שחקן בקומדיה: זק בראף (Zack Braff) - סקרבס (Scrubs)- יס וויקנד (2006) סטיב קראל(Steve Carell)  - המשרד (The Office) -אקסטרה הוט לארי דיוויד (Larry David) - תרגיע (Curb Your Enthusiasm) - ערוץ 2 ג'יסון לי (Jason Lee) - קוראים לי ארל (My Name is Earl) - יס (מרץ 2006) צ'ארלי שיין (Charlie Sheen) שתי גברים וחצי (Two and a Half Men) - יס וויקנד שחקנית בקומדיה: מרשה קרוס (Marcia Cross)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס טרי האצ'ר (Teri Hatcher)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס פלסטי הופמן (Felicity Huffman)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס אווה לנגוריה (Eva Longoria)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס מרי-לואיס פרקר (Mary-Louise Parker) - הדשא של השכן (Weeds) - יס פלוס הקומדיה הטובה ביותר: תרגיע (Curb Your Enthusiasm) - ערוץ 2 עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס הפמליה (Entourage) - יס פלוס כולם שונאים את כריס - ערוץ 2 , ביפ קוראים לי ארל (My Name is Earl) - יס (מרץ 2006) הדשא של השכן (Weeds) - יס פלוס הדרמה הטובה ביותר: Commander in Chief - יס (2006) האנטומיה של גריי (Grey's Anatomy) יס וויקנד( מרץ 2006) אבודים (LOST) אקסרה הוט Prison Break - יס (מרץ 2006) רומא (Rome) אקסטרה הוט הבטטה
 


 


 • נצל"ש:אבודים מועמדת בגלובוס הזהב
  טקסט גלובוס הזהב  מגיע והיום הוכרזו המועמדיות. המועמדיות בתחום הטלויזיה הן: שחקן בדרמה: פטריק דמפסי Patrick Dempsey - האנטומיה של גריי (Grey's Anatomy) יס וויקנד( מרץ 2006) מתיו פוקס (Matthew Fox) - אבודים (LOST) אקסרה הוט יו לורי (Hugh Laurie) - האוס (House) ערוץ 3 (HOT3 ) וונוורת' מילר (Wentworth Miller) - Prison Break - יס (מרץ 2006) קיפר סתרלנד (Keifer Sutherland) - 24 ערוץ 10 שחקנית בדרמה: פטרישיה ארקט (Patricia Arquette) - מדיום (Medium)  ערוץ 3 (HOT3 ) גלן קלוז (Glenn Close) - המגן (The Shield) - ערוץ AXN ג'ינה דיוויס (Gina Davis) - Commander in Chief - יס (מרץ 2005) קירה סדג'וויק (Keira Sedgwick) - המפענחת (The Closer) יס וויקנד הולי ווקר (Holly Walker) - רומא (Rome) אקסטרה הוט שחקן בקומדיה: זק בראף (Zack Braff) - סקרבס (Scrubs)- יס וויקנד (2006) סטיב קראל(Steve Carell)  - המשרד (The Office) -אקסטרה הוט לארי דיוויד (Larry David) - תרגיע (Curb Your Enthusiasm) - ערוץ 2 ג'ייסון לי (Jason Lee) - קוראים לי ארל (My Name is Earl) - יס (מרץ 2006) צ'ארלי שין (Charlie Sheen) שתי גברים וחצי (Two and a Half Men) - יס וויקנד שחקנית בקומדיה: מרשה קרוס (Marcia Cross)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס טרי האצ'ר (Teri Hatcher)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס פליסיטי הופמן (Felicity Huffman)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס אווה לנגוריה (Eva Longoria)  - עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס מרי-לואיס פרקר (Mary-Louise Parker) - הדשא של השכן (Weeds) - יס פלוס הקומדיה הטובה ביותר: תרגיע (Curb Your Enthusiasm) - ערוץ 2 עקרות בית נואשות -(Desperate Housewives ) יס פלוס הפמליה (Entourage) - יס פלוס כולם שונאים את כריס - ערוץ 2 , ביפ קוראים לי ארל (My Name is Earl) - יס (מרץ 2006) הדשא של השכן (Weeds) - יס פלוס הדרמה הטובה ביותר: Commander in Chief - יס (2006) האנטומיה של גריי (Grey's Anatomy) יס וויקנד( מרץ 2006) אבודים (LOST) אקסרה הוט Prison Break - יס (מרץ 2006) רומא (Rome) אקסטרה הוט ונאבין אנדרוס מועמד בקטגוריית שחקני משנה.
 • שלי..
  . כש-yesweekend רק התחיל לשדר לפני קצת יותר משנה איזה יום היה מועדף עליכם מבחינת השידורים בערוץ? (שישי) 2. כיום מהו היום המועדף עליכם מבחינת השידורים בערוץ? (שבת) 3. במרץ יגיעו הרבה תוכניות חדשות. באיזו מהן בטוח תצפו? (לא כולל עונות חדשות של סדרות שכבר נראו בערוץ)פריזון ברייק והזה עם ארל, את האנטומיה של גריי אני כבר רואה.. 4. באיזו מהן בטוח לא תצפו? (לא כולל עונות חדשות של סדרות שכבר נראו בערוץ)אני לא ראיתי את כל הרשימה 5. מה דעתכם על ביטול ערוץ yesY והעברת חלק מתכניו ל-yesweekend? (נגד) מה??? בכלל לא שמעתי על זה.. 6. האם אתם צופים בשידורי הבוקר של הערוץ בחנוכה? (לא) 7. איזו תוכנית בערוץ הכי גורמת לכם לרצות לאכול? ב. המתכון להצלחה 8. קיילי מינוג ומופע השואוגירל? ד. לא צפיתי 9. מה גורם לכם לצפות במטבחי הגיהנום? ד. לא צופה 10. איזה yesweekend צריך שיפוץ מיידי? א. הערוץ 11. איזה yesweekend מושלם כמו שהוא? ד. אף תשובה לא נכונה 12. איפה אהבתם יותר את רוב ואמבר? בשניהם!! 13. מה הכי מתחיל להימאס בערוץ? א. דרמת פשע 14. מה אין מספיק בערוץ? ג. קומדיה 15. איזו עונה של יורדים בגדול עדיפה? א. 1 16. מה המשפט שהכי מעצבן אתכם לשמוע? ב. בסביבות חודש מרץ 17. באיזו שאלה הכי התלבטתם מה לענות? (1-17)4 18. באיזו שאלה הכי לא התלבטתם מה לענות? (1-17)1 19. מה דעתכם על הסקר? לא ראיתי את הקודם.. :) 20. האם תרצו עוד סקרים? (כן) מילת סיכום.. הערוץ נהיה משעמם אני כבר לא יכולה לחכות למרץ...
 • אני מדבר על אתמול...
  וכן, אתמול האנטומיה של גריי עקפה את הפרק של עב"נ.
 • אבל למרות הכול....
  אבודים מדורגת במקום ה14 בממוצע הכללי של תוכניות טלויזיה שמעליה תוכניות מעולות כמו " האנטומיה של גריי , ו24  עקרות  בית נואשות, אבל גם תוכניות זולות כמו רוקדים עם הכוכבים( התכונית עצמה וכמובן של ב התוצאות). שוב היא מדורגת 14 בגלל סיבה נוספת כי יש המון שידורים חזורים ובשידורים חוזרים הרייטינג צונח מסביבות ה20 לסביבות ה10 ולכן הממוצע יורד. אבל מישהו חישב שבלי השידורים החוזרים אבודים רביעית בארהב!!! שלא נדבר על זה שיהא מופיעה בעוד 40 מדינות בעולם והיא אחת התוכניות עם ההפצה העולמית הגדולה ביותר רק בשבוע הבא היא עולה בסלובקיה וביוון ( עונה ראשונה כמובן).
 • בפרק הקודם ששודר צפו כ7.1 מיליון
  צופים. שזה לא נתון מדהים כמו של עקרות או האנטומיה של גריי אבל כרגע זה מספק...
 • שלי
  1. מגרש ביתי מכאן הסדר אקראי כי אני אוהב את כולם באותה המידה. 2. אבודים 3. עב"ן 4. הישרדות 5. The OC 6. כולם שונאים את כריס 7. ארתור 8. האנטומיה של גריי 9. המירוץ למליון 10. השיר שלנו לא מזמן התחלתי לראות ורוניקה מארס ובינתיים ראיתי עד פרק 4 והכול טוב ויפה. אני רואה שאצל כולכם כמעט היא ברשימה ועוד במקום כל כך גבוה אז אני בטוח שגם אני אוהב אותה אבל כרגע היא לא יכולה להיכנס לרשימה.
 
 

 
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ