ייבוא החברים שלי מהעולמות הישנים
ראשי
החברים שלי
תחומי העניין שלי
הפרופיל שלי
ניהול
חיפוש    
חיפוש מתקדם

בייסבול

 

 

בייסבול בפורומים:

 • B-p
  מצחיקול.... תאמין לי ניסיתי הכל.. עכשיו אני יותר בדיכי א. אווווצ` התחת ב. אחהמ...זיו... ג. שברתי כיסא.. ד. אתה בדיכי וזה מדכא.. רק שתדע שאני זועמת.. עכשיו כשתגיב לזה אני לא רוצה לקרוא מטאל בוי הדיכאוני מובן!?! רק שתדע יש לי אלת בייסבול בבית.. ואם ביזבזת את החיוך שלי לחינם אני גם יכיר לך את האלה... :-p חוצמזה העובדה שכל החברות מוקסמות ממך שלא הייתה אמורה לעודד כלומר זאת האמת מה שמראה שאתה נורא חמוד ועם קצת חיוך הכל יהיה מ-ו-ש-ל-ם אז מה המרשם שלך לא עובד עלייך צעלה את המינון ל10 כפות אושר... לי זה לא עזר.. אבל זה עוזר על בני אדם.. אני סתם מווווווווווווטציה... חחחח... (אלה לא השעות שלי...) אוהבת, אני.
 • אולי מישהו יבין ...
  כל יום הוא שיגרה אצלי . יש כאלה שאומרים שאני לא נמצאת תחת שום מסגרת ושזה לא בריא לי . אני מנסה להסביר להם שבאמת , אבל באמת שיש לי שיגרה , מסגרת וכיוון. לא סתם אני שוכבת כל היום במיטה, מסתגרת בחדר ולא עושה שום דבר . אף אחד מהם לא ממש מבין על מה אני מדברת … כנראה קצת קשה להם לקבל את זה שאני לא הולכת לבי``ס, לא עושה מבחנים, לא רואה את השמש , לא יוצאת לבילויים , לא מזמינה חברים ,גם חברים כבר הפסיקו להזמין אותי ( פשוט כי אני אף פעם לא מגיעה ) . קצת קשה לי להסביר להם שזה בגלל הייעוד הזה שלי . כמעט כל יום בלילה הם קוראים לי . יש קולות חזקים שאומרים לי ``עכשיו! עכשיו תלכי , אל תלכי – תרוצי , תרוצי הכי מהר שאת יכולה …נו! את תיראי! את תרגישי הרבה יותר טוב! וחזק! ושולט!!! את תשלטי על כולם!`` אז אני קמה מהר מהר ורצה בלי שאף אחד יראה . אני מקשיבה להם . בטח שאני מקשיבה להם – מה זאת אומרת ? אני חייבת להקשיב להם אחרת … אני אפילו לא רוצה לתאר מה היה קורה אחרת . .. אולי אם הייתי אחרת אז באמת הכל היה נראה אחרת וגם היו מתייחסים אלי אחרת והייתי נראית אחרת ומרגישה אחרת … אבל מה זה משנה ? הרי כשהם קוראים לי אני אוטומטית מקשיבה , אני אפילו מגבירה את הווליום . ואני רצה בכל כוחי , ומגיעה אל הדלת הארורה והקרה ואז אני כבר לא בדיוק יודעת מה קורה סביבי וזה גם לא משנה , כי כל עוד לילה וכולם ישנים ואני לא מרעישה אז אף אחד לא צריך לדעת … אני פותחת את הדלת , מאבדת את עצמי וחוזרת כעבור דקות ספורות . כולי מלוכלכת . על בגדי פרורים , ידיי שומניות , אני שכובה על הרצפה הקרה , אריחיה צורבים אותי אחד אחד , ראשי כבד , עיני עצומות , בטני מתרוממת לגובה התקרה , משיקה אליה ברוך . סוף סוף אני יכולה להזיז איבר מתוך גופי - יד גדולה , כמו כפפת בייסבול ענקית , מלאת שומן ולכלוך מתקרבת בצעדי ענק אל עבר פי ומנסה למחות ממנו את כל הנוזלים והשאריות שהתפזרו בשלווה מסביבו . עוברת חצי שעה ונהיה לי עצוב . קצת קשה לי להתרומם , אני מתאמצת . יש כאלה שאומרים שלא יזיק לי להתאמץ מדי פעם . אז הייתי רוצה שיראו עכשיו איזה יופי אני מתאמצת , איך אני משתדלת ושואבת את כל כוחי שאוזל בקצב של שעון חול ומרימה את עצמי גבוה , ממש גבוה עד לכדי מצב של עמידה ! וכשאני נעמדת אני כמעט חזקה ! ( זה אומר שהקולות כמעט צדקו ואולי אני אצליח בפעם הבאה ). הדרך לחדר היא מוכרת , אני עוברת אותה כל יום , בדרך כלל בלילה . עכשיו כבר לפנות בוקר ואני חוזרת למיטה . מניחה את ראשי עליה . רוצה להוציא את הכל אבל לא יכולה , זה עושה רעש . אז כל מה שיוצא לי היא יבבה חרישית שמרטיבה לי את כל הכרית . אני מתעצבנת ושולחת אותה לקיבינימאט . מי צריך כרית בכלל ? ! נרדמתי בלעדיה .
 • הייי.....
  עינתי את הולכת לכעוס מאוד... אבל תדעי שאני, לא שולטת בזה כלכך.. טוב, אז....אחרי שדיברתי קצת בטלפון (קצת הרבה) הרגשתי שבא לי להקיא... הקאתי ונפלתי, התעלפתי.. המצב כנראה מתחיל להחמיר, אבל לא איכפת לי.. אני סבורה שזוהי סתם תקופה זה יעבור אני ייתחזק... עד כאן, מה איתכן!? עינת אני יהרוג אותך אם הלכת! אני יבוא לך עם אלת בייסבול בלילה! תיזהרי ממני!!!! (הבונפה מכה שנית) שלכם, עדנה הפרה ה****** וה***************** וה************... והרשימה עוד ארוכככככה!!! אה......מאיה... העגלות, מחכות לך.... ככה נוטשת אותי הא?!! ואת אמרת שלא יפה לעזוב ככה את המווווווושפוחה.... לא יפה :-( ועינתי... המשפט- אני יעזור לך להיות בריאה ולא יעשה אותך חולה עוד יותר!
 • נפגשנו כך...
  חברה אמריקאית רצתה להכיר בינינו, אבל הראש שלי היה במחזר טלפוני חסר מעצורים, כך שזה לא ממש עניין אותי, אבל באותו היום שהיא אמרה לי את זה, נפגשנו בשיא המקריות באמצע הרחוב. היא הכירה בינינו אמרנו שלום, הוא גרם לי לחייך, אבל כל אחד המשיך לדרכו - אנחנו לבית קפה, והוא למשחק בייסבול אמריקאי עד להקאה... :-)) אחר כך נפגשנו שוב בארוחת ערב שהיא ארגנה, והוא לא הפסיק לרקוד סביב את ריקוד המכונות... רק שהמכונה הזאת הפעם.. ממש התלהבה... היא לקחה מספר טלפון ואפילו התקשרה להזמין למסיבה. הוא בסוף לא בא, והחלטתי שיש גבול לכל תעלול. נעלמו העקבות... כשנסעתי באוטו אחרי שבועיים בערך, הוא צעד לו יד ביד עם בחורה אחרת... גיחכנו: אני וליבי הצבוט... אחרי חודש שוב פגשה אותו באחד מהמפגשים, והוא שוב ניסה לחולל סביבה, רק שהפעם היא אפילו לא העבירה מבט... נעלמו העקבות... אחרי חודש שוב נפגשנו באחד המפגשים, והפעם הוא לא הרפה ודרש וביקש ורצה ולקח את מספר הטלפון, וחרף אמונתה הקלוקלת, הוא התקשר ויזם פגישה. הפגישה לא התקיימה מסיבות עלומות שקשורות למספר טלפון שגוי[email protected]#$$#^@#$^ אבל החל להרקם לו סיפור מוזר כזה... היא הזמינה אותו לאחד מערבי שישי, והאמריקאי הזה, הגיע במונית ב-23:00 ונשאר גם אחרי שכולם הלכו - עד 3:30 בבוקר... וכל מה שעשה היה לראות אלבומים (!) היה מרותק לכל שביב קמט וחיוך בפנים, בסיטואציה המתועדת, בתחושה... ולמרות המבט שנתן, והמתח שהיה שם - לקחתי אותו הביתה והלכתי לישון. אחר כך הוא התקשר שוב... שוב הוזמן לערב שישי... שוב הגיע ונשאר כהרגלו אחרי שכולם הלכו... מהרגע שנסגרה הדלת והיקום היה רק שלנו, הוא החל ללטף לי את השערות, את הגב... ישבתי כמאובנת על הספה, נבוכה, מופתעת, המומה מההתרחשות האחרונה... ``די! רגע! עצור!`` אמרתי לו בקול רועד. מוזר לי להיות כאן עכשיו איתך. והוא... התחיל בפרץ של דידויים... מהרגע הראשון שראיתי אותך - מצאת חן בעיניי וגולל בפניי את כל קורותיו, החל מדברים שעברו לו בראש - ``אני חוזר לניו-יורק ביוני`` וכלה ברגשות שעברו לו בנשמה - ``את כל מה שאני מחפש באישה, ואני רוצה להיות איתך`` דיברנו במגעים ודיברנו במילים עד 6 בבוקר, וכשתשו כוחותינו הגענו לשיאים מדהימים, ביחד! ככל שעוברים הימים (בערך 5...;-)) אני מגלה עד כמה הוא מדהים, עד כמה אני רוצה להיות איתו, עד כמה הוא האיש האידיאלי שלי ועד כמה אני מפחדת... אנחנו לוקחים את זה לאט עכשיו... והלאט הזה הורס אותי מבפנים... אני רואה אותו ולא יכולה לגעת... אני שומעת אותו, ולא יכולה להגיד לו עד כמה... אני פשוט רוצה להיות איתו ולא יכולה לדבר על זה... מפחדת שהפחד הזה שמשתק אותי ירחיק את האיש הזה ממני, ומקווה לשמור על חוסר הבטחון שלי, על השלווה שלי, על הרצונות שלי בפנים עמוק, עד שיוכלו לפרוץ החוצה או בהתאם להעלם... ולך איש אמריקאי שלי, שולחת ממקום מושבי זה את כל הסערה הזאת שאני נמצאת בה, שולחת לך אותי...
 • אז ככה , בוא אני אסביר לך :
  עופר שלח הוא פרשן גזען שפעם קרא לאוהדי חולון : ``מקומיים`` וכיוון את זה למשמעות של natives , עופר שלח הוא שונא חולון מאז שפעם קיללו אותו ומאז הוא פשוט לא טורח לפרגן להפועל חולון ומנגח אותה בכל הזדמנות ועכשיו אסביר לך למה הוא צריך ללכת : הוא צריך ללכת כי פרשן רציני לא עושה סיכומים אחרי שלושה מחזורים. כל מי שיש לו ידע מינימלי בכדורסל ובכדורסל הישראלי בפרט יודע שלא מספידים קבוצה אחרי שלושה מחזורים , בטח שלא הפועל חולון שכבר יצאה ממצבים הרבה יותר קשים מזה שהיתה בו העונה אבל שתום העין כרגיל מגלה שטחיות וחוסר הבנה בכדורסל ולכן הוא בוחר להספיד את חולון ועוד להגיד את השטות הגדולה ביותר , שהישראלים שלה לא מספיק טובים ואני מזכיר לך , מדובר על ארבעה שחקני נבחרת ישראל בעבר בהווה ובעתיד (מזרחי , בלול , פליישר ודניאל) שמשחקים בקבוצה . אין מה לעשות , לזרוק סטטיסיטיקות ולשחרר בדיחות טפלות בשידור לא עושה אותך פרשן כדורסל. עדיף לכולנו ששלח יחזור לשדר בייסבול בשתיים בלילה או שיכתוב על אוכל או על פולטיקה או על מדיניות (את הכל הוא עושה גורע , דרך אגב). בחולון לעומת זאת , 99 אחוז מהאוהדים שונאים אותו וזה בדוק , אולי חוץ מהמוזר הזה שמתקרא אוהד חולון ולדעתי הוא בכלל לא אוהד, לפחות ממה שהוא אומר כאן.
 • שתום העין אינו שווה קריאה
  ובטח שלא מבין כדורסל יותר מכל אחד מאיתנו. שיחזור לשדר בייסבול ב- 02:00 בלילה.
 


 


 • עוד אתר עלוב מבית בונו !
  ועוד אמרת באתרך שסימן הזיהוי של אש הוא כובע בייסבול ומצחייה אדומה, אם היית יודע קצת יותר היית יודע שזה לא סתם כובע,זה כובע רשמי של הליגה של אינדיגו !!! והוא שלח מיליוני מכתבים כדי לקבל אותו, והוא ממש חשוב לו ולכן הוא חובש אותו כל הזמן. בגלל זה גם הוא כל כך היתעצבן בפרק:פריימיפ משתולל, כי הוא לקח לו את הכובע.http://www.pkmnonline.cjb.net/
 • ררררר
  אז חשקתי בך, אז ?.... ווישי לבש שימלה עד גיל שבע... אז??? בכל מקרה, עיסוי תקבלי <איך את אוהבת ת`מקל בייסבול מרוכך או קשה? :-) > ו.... הקטע של החיוך, שיו <זורקת על ציקו`ש פרחים וארנבי שוקולד ענקיים ומפלצתיים ואפילו שוקלת בחום ללקק אותה>... אני מוחמאת!!! והפיג`מה.... טוב טוב יש לי ווידוי אני גבר. אה נו זה לא קשור נו את רואה מה גרמת לי לעשות???. ררר הפיג`מה סקסית!!! אז מצויירת עליה רוזאן בר... אז?... ווישי לבש שמלה גם אחרי גיל שבע..אז?.. בכל מקרה.... מקווה/שמחה שהנעמתי את יומך :-) אהה ויש לי בדיחה <מקווה שאדון המשאלות לא יעשה לי חסימה אחורי זה>: בדיחה על קניבלים: אמא אמא למה אבא צורח?. שתוק ותוסיף עוד שמן למחבת עוד בדיחה סתומבה <לא אבל רצח>: אבא אתה קוקסינל..?.. שתוק ותסגור לי את החזייה!!.. ווישע.... תראה... תשמע.... <מצביעה על ציקי> היא גרמה לי לעשות זאת!!! היא מדרדרת אותי!!! בעעעעעעעעעע
 • כבר הכנתי את פופקורן וקולה...
  בכל מקרה יש היום משחק בייסבול בערוץ ESPA בכבלים, אז ממילא אני לא ישן... :-p
 • שארקי יקר, תכיר ביילי..
  שארקי, תכיר ביילי, ביילי (דיווד), בחור צעיר נהדר, יש לי זיכרון מעולה, הוא לא שוכח שום דבר (יעני למשל הוא לא שוכח איפה הוא שם הארנק שלו בפעם האחרונה), אוהב לישון הרבה, וגר בבית-ענק מאוד בתל-אביב. לא אוהב בייסבול ואוהב BOXING. מה עוד? מה עוד? מה עוד? אההה כן, מחכה לחופשת הקקיץ בהתלהבות..... (אופס, חשיפת פרטיות ;)..
 • לרוקט ואנשים אחרים שמוציאים תמונות
  יש למישהו את התמונה של ג`סי וג`יימס מתחבקים, מהפרק שהיה אתמול (עם זאתי שחולה על בייסבול?) זה היה חיבוק כששניהם לבושים בבגדים של בייסבול אחרי שג`סי זרקה את הכדור וג`יימס רץ אליה: ``ג`סי, ניצחנו!`` או משהו כזה. זה היה חיבוק כזה יפה... מישהו יכול לסנג`ר תמונה או משהו כזה?
 • נבואה פרק מס. 22
  עם רדת הליל הגיע מתי לפארק הירקון, מתחת לגשר הירקון. שם בסמוך, מצא את הנביא, יושב על הדשא למול מי הנהר השחורים. ממעל נשמעו קולות המכוניות בעוברם מעל גשר הירקון. מידי פעם אף נשמעו קולות נפץ קלים בעת מעבר המכוניות מעל. ``שלום יורם`` אמר מתי בהתקרבו לנביא. ``שלום וברכה מתי`` זיהה הנביא את המתקרב אליו מאחור. ``מה שלומך יורם?`` ``תודה לאל`` אמר הנביא. מתי הציץ לעבר הנביא השקוע בהרהוריו, עיניו נעוצות באפילת מי הנהר. על מה לעזאזל הוא חושב כל הזמן? חשב מתי. ``רציתי לספר לך`` אמר מתי ``שהייתי אצל משפחתך. אני רוצה לומר לך שדאגתי להם. הם מסתדרים``. ``מה אשתי אמרה?`` שאל הנביא. ``היא כמובן לא יודעת אם לכעוס עליך או לא, היא עצובה מאוד ופגועה מאוד. מסרתי לה דרישת שלום ממך וסיפרתי לה שאתה `שורד```. צל של חיוך עלה על פניו של הנביא. השארתי אצלה את מספר הטלפון הנייד שלי והיא תוכל ליצור עמי קשר כל פעם שהיא תרצה משהו. בכל בעיה, כך אמרתי לה, את יכולה להתקשר עמי. כמו כן אמרתי לה שאני אהיה איש קשר ביניכם במידה ותרצו בכך``. ``תודה לך מתי``. אמר הנביא. ``יורם, אני רוצה לומר לך שאני חושב שאתה עושה לעם ישראל שרות חשוב מאין כמותו. העם שלנו מפולג ומצולק, הפוליטיקה בארץ פשטה את הרגל, איש כבר לא מאמין להנהגה שלנו ולשיטת השלטון המושחתת שלנו. הקורבן שאתה מקריב הוא עבור כולנו, מי ייתן וזה יעזור`` ``תודה מתי, אבל זה מספיק``. הפסיקו יורם. במבט מבחוץ נראתה החברה הישראלית כדייסה מבעבעת. לא היה תחום אחד שבו היתה הסכמה על משהו. הציבור החילוני נלחם בציבור החרדי, הספרדי באשכנזי, היהודים בערבים, הרוסים בחרדים ולהיפך. ציבור השכירים נלחם באצולה המקומית, המובטלים בשרירותו של המוסד לביטוח לאומי ובקיצור, כולם בכולם. הנוער של ילדי העולים מרוסיה התנכר בחלקו לנוער הישראלי ולא נטמע בו. בשנה האחרונה גם התגלו מספר כנופיות של נערים רוסים שהתמחו בפשיעה ובאלימות נוסח ``התפוז המיכני``. כנופיה אחת מבית שמש אפילו התעלתה על עצמה, לתדהמת חוקרי הנוער, והתלבשה בסגנון של התפוז המיכני, כשמגיני ביצים על מכנסיהם,לאפם מורכב אף ארוך של ליצנים ומקלות בייסבול בידם. חבורות של נערים דתיים מתנועת ש``ס הקימו במקביל בעיר בית שמש חבורות לחימה כתשובת נגד לאלימות בני הנוער הרוסים. האלימות שהתנהלה אז על אש קטנה פרצה במוצאי שבת אחד שבו נדקרו למוות שני נערים חרדיים ואילו נער רוסי אחד מת מחבלה קשה בקודקודו. עוד כשמונה פצועים הובהלו במצב בינוני עד קשה לבתי חולים הדסה בירושלים ואסף הרופא בצריפין. חוקרי נוער ועובדים סוציאליים מכל אזורי הארץ הובהלו לעיר בית שמש לצורך הרגעת הרוחות. במסגרת המבצע, בוצעו חקירות אישיות לכל נער ונערה מבית שמש למול שלושה חוקרים. במהלך אחת החקירות הללו שהתקיימו באופן יזום בין חבורות הנוער החרדיות והרוסיות הפך אחד הנערים הרוסיים שולחן כאות לקוצר רוחו ונכלא בו ביום בבית כלא מיוחד לנוער בצו של שופט. האלימות של בני הנוער בני העדות השונות עלתה לראש סדר היום הציבורי וראש הממשלה, שריו, חברי הכנסת, אישי ציבור, אנשי חינוך ואנשי תקשורת מצאו כולם לנכון להכביר רבבות מילים על הנושא אולם כמו תמיד, בפועל בוצע מעט מאוד ומאוחר מאוד.
 
 

 
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ