לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום אינטרנט ודפדפנים - על מנת שנוכל לתת לכם תשובה לשאלתכם, נא פרטו את הבעיה, ציינו באיזה דפדפן אתם משתמשים, מהי מערכת ההפעלה ומה הגירסה, אילו פעולות ניסיתם לעשות ומה לא הצליח. כמו כן, נא קיראו את המצויין בהודעה המנהלתית (לחצו על המשך להצגת כל ההודעה).
המשך...
הודעה חדשה

שמירת סיסמאות בדפדפן

מאת: caps lock1
22/12/09 19:39
אני משתמש בדפדפן CHROME
נכנסתי לחשבון  ה GNAIL ולא שמרתי את הסיסמה!

האם יש דרך לראות מה הסיסמה? (היא בטוח על המחשב!)

תגיות:
שמירת סיסמאות בדפדפן
<< ההודעה הנוכחית
22/12/09 19:39
233צפיות
אני משתמש בדפדפן CHROME
נכנסתי לחשבון  ה GNAIL ולא שמרתי את הסיסמה!

האם יש דרך לראות מה הסיסמה? (היא בטוח על המחשב!)
סיסמאות GMAIL לא שמורות במחשב כמו
23/12/09 10:09
39צפיות
סיסמאות HOTMAIL.COM ( או LIVE MAIL ) לכן אין מה ואיך לראות או לשחזר.
היי עדי אילת,
23/12/09 16:24
24צפיות
בגוגל Chrome, במידה ובוחרים ב"זכור סיסמא", כל הסיסמאות מרוכזות ב- צד שמאל באייקון מפתח הכלים/אפשרויות/הצג סיסמאות שמורות.
Gmail אינו שונה מאף שרת דואר בקטע הזה ובמידה ובוחרים ב"זכור סיסמא"- הכול מתרכז שם.
אגב, גם בפיירפוקס יש אפשרות לצפות בכל הססמאות השמורות.
הכוונה שלי - הן לא שמורות במחשב אלא בשרת
23/12/09 18:24
15צפיות
של Google ובלי כניסה אל תיבת הדואר אין אפשרות לראות אותן. כך אצל רוב שרתי הדואר, לא אצל כולם.
השואל ביקש לדעת מה עושים כששכח או אין לו סיסמת כניסה אז גם אין לו עדיין אפשרות לחפש מה שמור.
סיסמאות שמורות במחשב ניתן לראות בעזרת תוכנות-חוץ מיוחדות לכך ( גם SIW הדיאגנוסטיקאית טובה לזה ) המאפשרות לראות מה נשמר במאגר המחשב עצמו גם ללא חיבור אל האינטרנט או לפני כניסה אל התיבה. כך עם סיסמאות Hotmail.com, גם Live Mail, הסיסמה אל ספק האינטרנט, ועוד כמה כאלה, השמורות גם בכונני המחשב וניתן לקרוא אותן גם בלי להפעיל תקשורת אל האינטרנט.
ועןד משהו לא פחות חשוב
23/12/09 18:33
16צפיות
לא כל אחד נכנס אל תיבת הדואר שלו כעזרת Chrome, הרוב המכריע עושה זאת עם האקספלורר ( לפחות בישראל - מעל 80% ). אז להתקין במיוחד Chrome רק כדי לשמור על סיסמא פה או סיסמא שם, נראה לי לא מעשי. זה באמת דפדפן נחמד, אך רק כדפדפן דרג ב' ולמרות הקלות שבה רץ ומעלה דפים, עדיין רחוק מהאקספלורר ( במיוחד מגירסת 8.0 ) במגוון האפשרויות והטיפול בנושאי אבטהה. עם הזמן וכשנראה השתפרות עתידית - נדון כשתהיה.

לא קשור
26/12/09 02:09
11צפיות
מרבית האתרים עובדים כיום עם עוגיות session שמאפשרות להתחבר לאתר כל עוד העוגיה קיימת ותוקפה לא פג, ולא מאחסנים את הסיסמאות עצמן בסימניות. אני די בטוח שגם יאהו והוטמייל לא שומרים את הסיסמאות עצמן במחשב המשתמש.

שים לב שעוגיות לא מוסיפות שום שכבת אבטחה לגישה לאתר, והן לעיתים אף מסוכנות יותר משמירת הסיסמאות עצמן במחשב המשתמש.
בנןגע ל-Hotmail ( וכעת גם Live Mail )
26/12/09 16:35
5צפיות
סיסמא ב-SIW
אל תהיה כל כך בטוח - הביבמאות שלהם נשארות במחשב גם לאחר כיבויו וניתן להציג אותן ( בעזרת SIW למשל באופציית Secrets ) גם בלי להיות מחובר אל האינטרנט.
ראה תמונה - כמובן הסיסמא הנראית היא לא האמיתית.
אתה בטוח שמדובר בעוגיות
26/12/09 17:08
5צפיות
ולא למשל בנתונים שנשמרו בטופס ההתחברות כי איפשרת לדפדפן לשמור את הסיסמה?
אתה יכול לשחזר את הסיסמא שלך בדף הכניסה
23/12/09 16:04
17צפיות
ל-Gmail.

תנסה בעזרת password recovery page

https://www.google.com/accounts/ForgotPasswd?servi...

הג'ימייל הזה הכריח אותי לחכות פעם 24 שעות
24/12/09 10:00
5צפיות
לפני שהוא הרשה לי לנסות לשחזר סיסמה. קצת ארוך ולא הכי טריוויאלי.
לא רק זה אלא מי שכברמגיע אל מצב
24/12/09 13:57
8צפיות
של צורך לשחזר סיסמא ב-GMail אם לא את הסיסמא וא בכל אופן חייב לזכור את מילת "הקסם" לזיהו נוסף וגם להצליח לפענח את ה-Capshe ( הציור המעווט  של מילה ולהקליד את האותיות שלה בתוך הריבוע ) ומי שגאון ומצליח במשימות אלה הוא בוודאי די גאון גם לזכור את הסיסמא או לרשום אותה מראש במקום בטוח. המצב אחר אם הסיסמאות היו נשמרות במחשב עצמו ולא רק באתר, ואז אפשר היה "להעתיק-להדביק" ישר משם ולא לשבור את הראש בשיחזורים. מרוב אמצעי "אבטחה" לפעמים אפילו בעל-הבית מתקשה להיכנס ולא רק הפורצים/הגנבים.

תודה לכולם! אבל השאלה היתה תיאורטית!
30/12/09 12:46
4צפיות
אני חשבתי שהסיסמה שמורה על המחשב..

אתה אומר שלא!

תודה רבה!

Flix
פורום מכירות

פורום מכירות

מתעניינים באומנות השכנוע? בואו לדבר על זה בפורום>>

עסקים נבחרים

עוד...