לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אומנות בעוגות
פורום אומנות בעוגות, הוא פורום שנועד לתת מענה לכל שאלה בתחום עיצובי העוגות בבצק סוכר, זילופים בקרמים, בקצפות, קישוט עוגות, עוגיות, קאפקייקס, אפייה ובכל תחום בנושא הקשור להם :)
זה המקום להעלות תמונות, להתרשם מעבודות של אחרים, לשאול שאלות ולהתייעץ, וכן לקבל המלצות, קישורים הדרכות ועוד.....
הפורום פתוח לחובבנים, למקצוענים וגם לסקרנים ;)  וביחד בשיתוף פעולה ורצון הדדי נוכל להנות פה אחד מהשני וללמוד ולהתפתח :)
שיהיה לנו יום מתוק

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אומנות בעוגות

פורום אומנות בעוגות, הוא פורום שנועד לתת מענה לכל שאלה בתחום עיצובי העוגות בבצק סוכר, זילופים בקרמים, בקצפות, קישוט עוגות, עוגיות, קאפקייקס, אפייה ובכל תחום בנושא הקשור להם :)
זה המקום להעלות תמונות, להתרשם מעבודות של אחרים, לשאול שאלות ולהתייעץ, וכן לקבל המלצות, קישורים הדרכות ועוד.....
הפורום פתוח לחובבנים, למקצוענים וגם לסקרנים ;)  וביחד בשיתוף פעולה ורצון הדדי נוכל להנות פה אחד מהשני וללמוד ולהתפתח :)
שיהיה לנו יום מתוק

`

עוגת כדור סל

מאת: חיפוש ית
02/01/13 17:52
עוגת כדור סל
שלום
לפני שבוע אפיתי את העוגה המעוצבת הראשונה שלי וכצפוי נתקלתי בהמון בעיות. בשבת אני שוב חוגגת לילד יום הולדת ואשמח לעזרה בהכנת עוגה מוצלחת יותר.
1. קניתי תבנית אפיה לכדור - שני חצאים. אפיתי עוגה בחושה בסיסית. העוגה הייתה בתנור 80 דקות (במקום 40 דקות הרגילות) ועדיין לא יצאה אפויה.
אשמח לקבל מתכון - פרווה לעוגה טעימה שתתאים לעבודה עם בצק סוכר ותאפה למרות התבנית הכדורית. הבן שלי לא אוהב עוגות שוקולד אז עדיף עוגה אחרת.
2. לפי מה שראיתי ברשת וקראתי, צריך חומר מקשר בין העוגה לבצק סוכר. שמתי פודינג וניל. הוא התקשה על העוגה ואז שמתי את הבצק סוכר. מה שקרה זה שהפודינג פשוט נזל ויצא מהרווח שבין בצק הסוכר והעוגה. אשמח להקבל הפניה ברורה לחומר מקשר (מלבד מרצפן).

תודה רבה על העזרה
"אמור לי מה שמך, ואומר לך איך קוראים לך" (גנוב)
עוגת כדור סל
<< ההודעה הנוכחית
02/01/2013 | 17:52
6
423
עוגת כדור סל
שלום
לפני שבוע אפיתי את העוגה המעוצבת הראשונה שלי וכצפוי נתקלתי בהמון בעיות. בשבת אני שוב חוגגת לילד יום הולדת ואשמח לעזרה בהכנת עוגה מוצלחת יותר.
1. קניתי תבנית אפיה לכדור - שני חצאים. אפיתי עוגה בחושה בסיסית. העוגה הייתה בתנור 80 דקות (במקום 40 דקות הרגילות) ועדיין לא יצאה אפויה.
אשמח לקבל מתכון - פרווה לעוגה טעימה שתתאים לעבודה עם בצק סוכר ותאפה למרות התבנית הכדורית. הבן שלי לא אוהב עוגות שוקולד אז עדיף עוגה אחרת.
2. לפי מה שראיתי ברשת וקראתי, צריך חומר מקשר בין העוגה לבצק סוכר. שמתי פודינג וניל. הוא התקשה על העוגה ואז שמתי את הבצק סוכר. מה שקרה זה שהפודינג פשוט נזל ויצא מהרווח שבין בצק הסוכר והעוגה. אשמח להקבל הפניה ברורה לחומר מקשר (מלבד מרצפן).

תודה רבה על העזרה
אין לי נסיון עם התבנית הזו, את המעט עוגות
03/01/2013 | 06:47
2
124
עוגות שהכנתי אפיתי בקערה, וזה אכן לקח הרבה יותר מהזמן הרגיל , במקרה הזה רצוי להנמיך את הטמפרטורה, ופשוט לבדוק שהעוגה אפויה עם קיסם ( אין לי מושג איך בודקים בכלי הסגור... מצטערת )

לגבי עוגות פרווה- חפשי במאמרים, ( למעלה תחת כילים ומידע )

קרם פודינג וניל לא מתאים כקרם מקשר, ולכן קרה לך מה שקרה. לפרווה אפשר ממרח שוקולד ( פרווה ) ממרחים אחרים מוכנים, או גנאש על בסיס צמחי ( שמנת צמחית )
אני אישית במעט פעמים שצריכה פרווה מעדיפה למרוח ריבה טובה ( תמיד תוצרת בית ) מדוללת בטיפת מים
תודה רבה
03/01/2013 | 09:35
1
56
התבנית לא סגורה, מדובר בשני חצאים אותם "הדבקתי" עם הפודינג. אשתמש בעצה שלך
שוקולד השחר מספיק טוב לצורך העניין?

בהחלט
03/01/2013 | 11:39
52
אני משתמשת לעיתים הממרח שוקולד (אוהבת יותר את הממרח פרה)
עוגת כדורסל
03/01/2013 | 20:15
1
103
זה מזכיר לי שראיתי פוף בצורת כדורסל. אם הילד אוהב כדורסל הוא בוודאי ישמח למתנה כזו לחדר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מגניב
04/01/2013 | 09:47
41
יקר אבל חמוד
תודה
פודינג לא טוב כחומר מקשר....
04/01/2013 | 21:50
59
הוא נוזלי מידי ....
כדאי לך להכין קרם גנאש או אפילו ממרח שוקולד או ריבה, זה יותר יציב ומדביק היטב את הבצק סוכר :)
בהצלחה!
הודעות אחרונות
10:49 | 25.08.15 בר אורנה
10:46 | 25.08.15 Eran Noam Katz
10:31 | 25.08.15 Eran Noam Katz
16:59 | 24.08.15 עוגות סבתא
14:02 | 24.08.15 עוגות סבתא
13:57 | 24.08.15 עוגות סבתא
13:52 | 24.08.15 עוגות סבתא
08:45 | 24.08.15 עוגות סבתא
11:21 | 16.08.15 meital ravitz
15:46 | 11.08.15 אסתי08
14:55 | 11.08.15 Dana5594
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום