לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום מומחי IT
אתמול עשיתי ריבוט למחשב המזכירה ובאופן מוזר, המחשב עלה עם תמונה הפוכה - כלומר רק אם אני הופך את המסך פיזית התמונה תקינה. במצב בטוח... - פורום מומחי IT המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מומחי IT

המטרה של הפורום היא לעסוק בנושאים מתחום IT בניסיון לרכז את מיטב המוחות של תעשיית מערכות מידע ולתת במה לדיונים בסוגיות מתקדמות של ניהול ואדמיניסטרציה של רשתות תקשורת ומחשבים, עזרה באיפיון תקלות ואיתור פתרון אופטימלי.משהו בסגנון:הסיסקו שלכם חולההנורטל שלכם משתוללה- IPSec חושב שהוא Kerberosה- Active Directory נראה כאילו תלשו לו חצי מהדפים802.11b מתיימר להיות 802.16כאשר אנחנו מדברים על תעשיית ה-IT , ברור לכולנו שאין דבר כזה "יודע הכל". כל אחד מכיר יותר טוב תחום מסויים שהוא עוסק בו ומין הסתם יכול לתרום מהידע שלו כאשר יצוצו שאלות בנושאים הרלוונטיים. מה לא היינו רוצים לראות כאן בפורום:הודעות בסגנון "גם אני", "אצלי זה עובד", "תזרוק את כל מה שעשית למים ותקח את X כפתרון הכי טוב". התשובות האלה לא תורמות לדיון ולא פותרות את הבעיה של השואל המקורי.flamewars כגון מלחמת הפצות, לינוקס נגד מייקרוסופט, cisco נגד juniper. פרסום אגרסיבי של שירותים שאתם מציעים ו/או מוצרים אותם אתם משווקים. אין פסול בלהציע פתרון מסוים למישהו, אך אנא, השתדלו להישאר מקצועיים ואובייקטיביים (כמו כן, קיימים לוחות לפרסום הנ"ל, אנא – השתמשו בו). אין לקלל, לשרוט, לירוק, למשוך באוזניים וכמובן להרביץ מתחת לחגורה.הכדור אצלכם, רבותיי וגבירותיי.let the show begin !
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום מומחי IT

אז מה קורה כאן ..?

בכל יום שלישי מתפרסם שרשור עזרה בחיפוש עבודה
יש לנו גם  עמוד פייסבוק
הפורום אינו מיועד למריבות.
מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר.
גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר,
אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית.

הודעות על תקלות שאינן קשורות לפורום מומחי IT ימחקו ללא התראה מוקדמת.
אסור לפרסם על גבי הפורום ללא אישור.
הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה.

אם אתם רוצים לשאול שאלה עניינית ? -  בבקשה לקרוא את המאמר הבא

המשך >>

המסך מציג תמונה הפוכה

מאת: geshem5
01/04/09 13:45
אתמול עשיתי ריבוט למחשב המזכירה ובאופן מוזר, המחשב עלה עם תמונה הפוכה - כלומר רק אם אני הופך את המסך פיזית התמונה תקינה. במצב בטוח הכל תקין. אשמח לשמוע איך ניגשים בכלל לפתור דבר כזה?
המסך מציג תמונה הפוכה
<< ההודעה הנוכחית
01/04/2009 | 13:45
6
543
אתמול עשיתי ריבוט למחשב המזכירה ובאופן מוזר, המחשב עלה עם תמונה הפוכה - כלומר רק אם אני הופך את המסך פיזית התמונה תקינה. במצב בטוח הכל תקין. אשמח לשמוע איך ניגשים בכלל לפתור דבר כזה?
דרייבר של אינטל לדעתי...
01/04/2009 | 14:01
1
100
ליד השעון יש לך סימן של ריבוע כחול שכניסה אליו תכנסי אותך למאפייני כרטיס המסך של אינטל. באחד המקומות שם יש אופציה של "סיבוב מסך" ואצלך זה יהיה על 180 מעלות. תבטל את ה-V מ"אשר סיבוב מסך" וזה יסתדר.
אכן אינטל
01/04/2009 | 14:22
40
לא חשבתי כלל על הכיוון כי זה מחשב ישן טיכו, עשיתי רוטיישן דרך המעפנים של המסך והמצב חזר לקדמותו, תודה רבה!
יש לך כרטיס גרפי של nVidia, במקרה?
01/04/2009 | 14:03
42
לכרטיסים האלה (ויכול להיות שגם לאחרים) יש יכולת לסובב את התמונה. תנסה ללחוץ יחד על Alt+Ctrl+Up Arrow, תראה אם זה מסתדר לך...
אם זה אינטל אז
01/04/2009 | 14:10
1
57
לוחצים ALT + CTRL ויחד איתם חץ מעלה. זה אמור להחזיר לקדמותו את המסך.
ואני לא בטוח אבל
01/04/2009 | 14:10
36
אני חושב שזה צריך להיות ALT + CTRL הימניים. אולי גם השמאליים עובדים, אבל בימין בטוח שכן.
בד"כ בדרייבר של המסך יש לך אופציה לRotate
01/04/2009 | 16:08
104
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
יום הולדת לפורום מומחי IT :-)
29/01
29/01