לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום היפים והאמיצים
אוהבי ברוק, מעריצי טיילור, התאחדו! הגעתם לפורום היפים והאמיצים, וזה בדיוק המקום לרכל על כל מה שקורה על המסך - ומאחורי הקלעים. אתם מוזמנים לקרוא את המאמר "כללי הפורום" כדי לקבל מושג על מה שקורה כאן בדיוק. שמחים שהצטרפתם אלינו ברוכים הבאים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היפים והאמיצים

אוהבי ברוק, מעריצי טיילור, התאחדו! הגעתם לפורום היפים והאמיצים, וזה בדיוק המקום לרכל על כל מה שקורה על המסך - ומאחורי הקלעים. אתם מוזמנים לקרוא את המאמר "כללי הפורום" כדי לקבל מושג על מה שקורה כאן בדיוק. שמחים שהצטרפתם אלינו ברוכים הבאים!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
החל מ 2.6.15 תשודר היפים והאמיצים גם בהוט וגם ביס. פרק חדש משודר כל יום בשעה 16:35 עם ש.ח בשעה 22:25. הערוץ זמין בהוט במספר 29 וביס בערוץ 34
המשך >>

רון מוס AKA רידג' פורסטר עוזב את הסדרה!!!

12/08/12 14:48
לאחר 25 שנה שבו רון שיחק את רידג' פורסטר, הרודף שמלות שהתאהב בקרוליין והיה מעורב במשלוש הנצחי: ברוק-רידג'-טיילור,
הודיע אתמול שהוא עוזב את הסדרה כמו מה שנראה כרגע בגלל בעיית שכר.
לא ידוע עוד פרטים מעבר לזה שכבר בחודש ספטמבר יהיה הפעם האחרונה שנראה אותו על המסכים שלנו (אלא אם כן ישתנו דברים ברגע האחרון)
רון גם כתב בטוויטר שלו: "אל תיהיו עצובים, בימים הקרובים אני אסביר לכם את הכל"

רון היה אחד הדמויות הפופולריות של הסדרה ברחבי העולם, עד כדי כך שבתוכנית האיטלקית של "רוקדים עם כוכבים" הוא הגיע מקום 2!

עכשיו כולם תוהים מה יעלה בגורלו של רידג', האם הוא ימות? או שפשוט רידג' יכתב מחוץ לסדרה ו"יעבור" לארץ אחרת?
מה יהיה עם ברוק וטיילור?
מה יהיה עם חברת פורסטר? מי הבא שישלוט בחברה?
האם זה נותן דחיפה לת'ורן להתקדם בחברה סוף סוף ולהיות CEO?

צריך רק לחכות ולראות מה ההודעה שרון ימסור בימים הקרובים ונראה איך הסדרה תמשיך משם..

שתפו אותנו איך אתם מרגישים בנושא, איך אתם רואים את עתיד הסדרה בלעדיו? האם היא תוכל לפרוח או תיפול עקב עזיבתו?

קישורים לכתבות בנושא:
http://insidetv.ew.com/2012/08/11/ronn-moss-bold-a...
http://boards.soapcentral.com/showthread.php?81730...
You are not alone
I am here with you
Though we're far apart
You're always in my heart

Heal The World Make It A Better Place
- Michael Jackson
<< ההודעה הנוכחית
12/08/2012 | 14:48
96
2179
לאחר 25 שנה שבו רון שיחק את רידג' פורסטר, הרודף שמלות שהתאהב בקרוליין והיה מעורב במשלוש הנצחי: ברוק-רידג'-טיילור,
הודיע אתמול שהוא עוזב את הסדרה כמו מה שנראה כרגע בגלל בעיית שכר.
לא ידוע עוד פרטים מעבר לזה שכבר בחודש ספטמבר יהיה הפעם האחרונה שנראה אותו על המסכים שלנו (אלא אם כן ישתנו דברים ברגע האחרון)
רון גם כתב בטוויטר שלו: "אל תיהיו עצובים, בימים הקרובים אני אסביר לכם את הכל"

רון היה אחד הדמויות הפופולריות של הסדרה ברחבי העולם, עד כדי כך שבתוכנית האיטלקית של "רוקדים עם כוכבים" הוא הגיע מקום 2!

עכשיו כולם תוהים מה יעלה בגורלו של רידג', האם הוא ימות? או שפשוט רידג' יכתב מחוץ לסדרה ו"יעבור" לארץ אחרת?
מה יהיה עם ברוק וטיילור?
מה יהיה עם חברת פורסטר? מי הבא שישלוט בחברה?
האם זה נותן דחיפה לת'ורן להתקדם בחברה סוף סוף ולהיות CEO?

צריך רק לחכות ולראות מה ההודעה שרון ימסור בימים הקרובים ונראה איך הסדרה תמשיך משם..

שתפו אותנו איך אתם מרגישים בנושא, איך אתם רואים את עתיד הסדרה בלעדיו? האם היא תוכל לפרוח או תיפול עקב עזיבתו?

קישורים לכתבות בנושא:
http://insidetv.ew.com/2012/08/11/ronn-moss-bold-a...
http://boards.soapcentral.com/showthread.php?81730...
איי רון רוצה לעזוב ?<
11/08/2012 | 23:07
26
363
חבל !! אןי יותר רידג וברוק
11/08/2012 | 23:30
4
321
מה קרה לברוק ? רידג ימות ? אוייייי

אין *
11/08/2012 | 23:43
91
באמת שהכי כואב לי על ברוק
12/08/2012 | 15:28
1
295
מה יעשו איתה עכשיו??
הגבר הכוחני היחידי שיש בסדרה זה ביל.. ובספק שהיא תתחרה עם אחותה על ליבו של ביל.. וגם ממש לא בא לי לראות אותם ביחד

זה ישפיע על חברת פורסטר
זה ישפיע על ברוק
זה ישפיע על טיילור שכל חייה סובבים רק סביב רידג', אז היא בכלל אין לה מה לעשות בסדרה אם אין אותו
RJ יגדל בלי אבא
סטפני תיהיה אבודה..
אבל ברוק.. ברוק.. כל הפעמים שהם יתחתנו אבל תמיד זה היה מרגש ויפה מחדש..
איך יהיה ברוק בלי רידג'??
מסכנונת
עם כמה שאני לא אוהבת את ברוק, היא באמת מסכנה
12/08/2012 | 18:30
221
וחס וחלילה שלא יחברו אותה עם ביל! אני מחכה שביל יחזור לסטפי

מצד אחד אולי סוף סוף נראה שחקנים שנעלמו.. ת'ורן, ניק - איפה הם??
אבל מצד שני אין תחליף לרידג' ואני מחכה שעוד יודיעו לנו שזה רק עזיבה זמנית
יואו רק עכשיו אני קולטת... שלא יהיה יותר
12/08/2012 | 21:14
192
רידג' וברוק!
אמנם אני תמיד אהבתי את  טיילור&רידג', אבל עדיין.. הם חתיכת זוג, נראה לי שהם ה- power couple של עולם הסבון, ועם כל אהבתי לזוג טיילור&רידג' באמת שאין תחליף לזוגיות של רידג' וברוק...
Katherine
11/08/2012 | 23:57
7
290
Katherine Kelly Lang
17 hours ago
Been a long week. I am not sure how to feel about this week. Lots going on. Hmmmmm....
https://www.facebook.com/officialkatherinekellylan...
בגלל רון ?

חברים זה סימן להתדרדרות בסדרה...
12/08/2012 | 02:33
6
287
באופן משמעותי...

אני נותן לסדרה עוד שנתיים....

וזה רשמי אגב... !!!!
12/08/2012 | 02:41
261
זאת לא  לא שמועה
אני נותנת לזה אפילו פחות משנתיים
12/08/2012 | 09:00
228
ועוד רציתי להספיק לטוס לשם ולנסות לבקר בסט... אני לא מאמינה
הידרדרות ענקית ובלי סבירה
12/08/2012 | 17:17
95
אני מקווה שלא
12/08/2012 | 18:41
2
148
אבל אולי סוף סוף אדון ברדלי בל יתעורר ויבין שהסדרה שלו הולכת לעזאזל וכך הוא יתחיל לקלוט שצריך להקשיב קצת לצופים, ויחליט לסגור אחת ולתמיד את המשולש שהוא מנסה לדחוף לנו בכוח לגרון, ויביא תסריטאים חדשים, רעננים ולא שחוקים והכי חשוב יצירתיים שלא ינסו לשחזר את המשולש של טיילור-רידג'-ברוק...

אוף זה עשה לי ממש רע :(
אני יודעת שזה תכנית טלוויזיה, ושזה לא באמת תורם לי משהו אמיתי בחיים, אבל זה חלק ממני מאז שאני יודעת לקרוא ואני לא מוכנה שזה ייגמר; -(
מסכימה לגמרי
12/08/2012 | 22:44
1
107
כמה שאני מתלוננת על הסדרה ויורדת עליה, אבל עדיין זאת הסדרה שלי.
לא יכולה בלעדיה, היא באמת חלק ממני.
אנחנו צופים באנשים האלה שנים על גבי שנים יום יום בטלויזיה, לא משנה אם זה אופרת סבון ולא משנה אם זה העלילה הכי מפגרת שיש- נקשרים אל הדמויות בסופו של דבר.

אני יודעת שלמרות הכל, למרות העלילות המפגרות והמיחזור- ברגע שהיפים והאמיצים תרד מהמסך אני ארגיש כאילו חלק ממני הלך ולא יחזור
לגמרי
12/08/2012 | 23:48
64
עדיין יש בי חלק קטן ואופטימי שחושב שלמרות הכל, זה עוד לא הולך להיגמר, ורידג' יחזור!!

אי אפשר לדעת מה יהיה...
אני בהלם........
12/08/2012 | 08:59
1
1402
כתוב על זה גם פה
http://ohnotheydidnt.livejournal.com/71073205.html

מעניין אם זה באמת ענייני שכר או שלרון נמאס..
אני פשוט בהלם!! לא יודעת איך לעכל את זה עכשיו.
ועוד כל כך מהר?? תוך חודש לא נראה את רידג' יותר בסדרה?? איך הם הולכים להעלים אותו כל כך מהר???
ואו ואו ואו, זהו, זה באמת אחד הסימנים לכך שהסדרה לא תשאר עוד הרבה זמן... אני בהלם
וואו...
13/08/2012 | 18:32
54
טוב, תראו מה זה - הודעה על כך שרון מוס עוזב גרמה לי לחזור לכתוב בפורום הזה (אחרי שנים שלא כתבתי בו...)

אבל ידיעה כזו אכן שווה תגובה. מי היה מאמין שאחת מאבני היסוד של הסדרה הזו עוזבת...
זה ברור לכם מה זה אומר - החל הסוף של הסדרה הזו (שתכלס -  היה צריך להגיע מזמן מזמן)

אני כבר כמה שנים שלא צופה בסדרה כי לדעתי היא הידרדרה קשות וכבר לא מצאתי עניין בה אבל בתור צופה לשעבר זו אכן ידיעה מבאסת.

בכל מקרה, לעולם אי אפשר לדעת. תראו איך טיילור חזרה מתישהו מהמתים. יכול להיות שגם רון מוס יחזור מתישהו לסדרה . אם היא תשאר באויר כמובן חחח.

יום טוב !
קתרין בוכה
12/08/2012 | 09:16
288
תגובה של מעריץ מהעמוד של קתרין
12/08/2012 | 09:59
274
B&B has been a huge part of my life since the 7th grade. I've never missed an episode (well last week I did). The romance between Ridge and Brooke has been a great soap story for 25 years. Ronn Moss and Katherine Kelly Lang are the most beautiful and dynamic supercouple in daytime television history. I am shedding a tear today.

הייתי חייבת לשתף
כתב ממש יפה
רון אומר שהוא יסביר עוד כמה ימים
12/08/2012 | 10:07
219
@katka1979 @katherinekellyl @devindevasquez Try not to be sad. Will explain in a couple days. Hang in there with us. We love you guys 
צילומים אחרונים שלו בסידרה
12/08/2012 | 12:25
1
268
12/08/2012 | 13:42
70
תמונות
12/08/2012 | 14:38
5
357
תמונות
12/08/2012 | 14:49
1
239
12/08/2012 | 14:53
155
איזה חמודים
12/08/2012 | 17:10
2
237
איזה חמודים
התמונה הכי מקסימה בעולם
14/08/2012 | 21:33
32
כאלה מתוקים ביחד!!!
15/08/2012 | 09:15
34
אני אתגעגע
אולי הוא רוצה חופשה שלו!!
12/08/2012 | 14:56
139
אולי בשנה הבאה שהוא יחזור
אני מקווה !!
ב-14.8,עוד יומיים הוא מצלם את הפרק האחרון שלו
12/08/2012 | 15:22
223
לא יאומן איך הכל קורה כל כך מהר!!!
אנחנו נראה את זה בפרקי ארה"ב בחודש ספטמבר,
בפרקי הארץ יש עוד 7 חודשים להנות/לסבול מרידג' פורסטר..
סופו של עידן
12/08/2012 | 16:33
13
202
אין מה לעשות, זה משהו שקורה בכל אופרת סבון, הדור הישן מפנה את מקומו לדור החדש, יכול להיות שזה היה קורה קודם אם חברי משולש ריק-אמבר-ברידג'ט-דיקן היו מחזיקים מעמד בזמנו, אבל נראה שהפעם היפים משוכנעים שיש להם קלף מנצח.

מבחינתי אם היפים יחליטו שאחרי עידן רידג' ברוק תישאר אלמנה זקנה ותדחף למשולש המשעמם ביותר בעולם, אצטרך להפרק מהסדרה אחת ולתמיד. ליאם הוא דמות מטומטמת ומשעממת, סנאי קטן שלא מובן מה האטרקציה סביבו, הופ קדושה יותר מהבתולה מריה ועל סטפי אין בכלל מה לדבר על כמה שהיא גרועה.

אני מקווה שקק"ל תשכיל להבין שזה רק נותן לברוק הזדמנויות נוספות - אולי להחזיר את דיקן, אולי ניק שב לתמונה או בכלל גבר חדש לגמרי.
הם יכולים סיפור חדש של ברוק ורידג
12/08/2012 | 16:51
163
בלי עם טיילור --- בלי משולש  !!!!!!
אבל היא לא רוצה לעשות עם גבר ולעשות טעות !! מבין ?

הם יכולים לעשות סיפור חדש בשבילהם כמו אופנה או תאונה זה הכי טוב
או חטף את בנם שלהם

חבל ביל טיפש לא יודע איך לעשות את סיפור

לא נראה לי שהם משוכנעים שיש להם קלף מנצח
12/08/2012 | 17:08
128
ממה שראיתי בטוויטר של רון, מעריצים התלוננו על העלילה הלא נגמרת של ליאם סטפי והופ, ורון אמר "אתם לא יודעים כמה פעמים אנחנו שומעים את זה ביום יום"
אז נראה שהם כן מודעים, ובל בכל זאת תוקע את הסטוריליין הזה לגרון שלנו עד ניחנק כנראה והסדרה תיפול לגמרי.

אני בספק שישאירו את ברוק אלמנה זקנה..
היא דמות עם המון פוטנציאל שיש לה כימיה עם כמעט כל שחקן שהיא נמצאת לידו,
רק שלא יחברו פתאום בינה לבין אריק |:
מעדיפה כבר את דיקן מאשר ניק, אבל שוב לפי השמועות ולמרות שקתרין מכחישה- נראה שהיא זאת שדחפה את דיקן החוצה מהסדרה, אז בעיה להחזיר אותו..
אולי עכשיו אחרי שרון הודיע שהוא עוזב היא תשקול את זה בשנית..
היא צריכה עכשיו עלילה חזקה כדי שיחזיק גם את קתרין בסדרה.
אם קתרין עוזבת, לא רק שזה באמת סוף הסדרה, אני ועוד אלפי מעריצים גם ככה נפסיק לצפות בסדרה, אז צריך לעשות לה משהו מיוחד כדי שהיא תשאר.
אין פה שום דור חדש
12/08/2012 | 17:16
10
186
זה לא כדורגל. רון מוס היה צריך להישאר עוד שנים בסדרה. אין שום דור חדש שיחליף אותו. כתבת נכון שסטפי מחרידה וליאם הוא דמות דפוקה לגמרי.

בלי קשר אם היה דור חדש אסור לוותר על שחקן כזה. כמה שהוא דרש בטוח שזה היה סביר. זה אידיוטי לחלוטין ללת לו ללכת. גם אם נמאס לו אפשר לעשות הפסקה שיסע לאנשהו בסדרה ויחזור אחרי כמה חודשים.

גם אם יחליט לעזוב - רוב הסיכויים שיחזור  -  עיין ערך: בובי מדאלאס , ג'ייקוב יאנג, טיילור, ועוד ועוד ועוד.
התגובה שלך מעודדת אותי
12/08/2012 | 20:42
9
120
מקווה שאתה צודק...

ודרך אגב, מה יש לך נגד סטפי? היא מהממת... איך אפשר להגיד עליה שהיא מחרידה?
לא נראה לי שזה יהיה המקרה אצל רון
12/08/2012 | 20:57
7
122
מה שגל אמר (Lior267) לדעתי לא יקרה אצל רון.

יש הרבה הרבה תיאוריות שרצות עכשיו ברשת,
חלק מהם אומרים שרון ניסה לחוש את עצמו איזה שחקן נבחר כדי לקבל העלאה כי הוא לא חשב שבאמת יעיפו אותו מהסדרה,
ואז זה חזר אליו כמו בומברנג, במקום לקבל מה שהוא רצה מעיפים אותו מהסדרה..

ככה שמה שגל אמר מוטל בספק, כל עוד אנחנו לא יודעים את כל הסיפור (וגם לא בטוח שבהכרח נדע..) לא נוכל לדעת אם באמת זה היה בחירה של רון, או שהיו מחלוקות ביניהם והוא כן רצה להישאר אבל זה בסוף לא הסתדר, ואם הוא אי פעם יחזור...
אני נשאר אופטימי כי:
12/08/2012 | 22:22
2
100
ג'ייקוב יאנג עזב בזמנו בטריקת דלת מאוד קשה. אנ י זוכר התבטאויות בוטות של ברדלי לגבי ג'ייקוב - שהוא עוד יצטער ואין לו לאן לחזור ומשהו בסגנון. והבנאדם חזר.
אני בטוח שהפרידה מרון מס תהיה הרבה יותר עדינה אם בכלל!!!!!!!

כך שגם אם יעזוב, ואני ממש לא בטוח שזה יקרה - יש לו לאן לחזור מתי שרק ירצה.

האגו יראה לו כמשהו כל כך זניח אחרי שלושה חודשים של חיפוש אחר תפקידים אחרים שלא ממש יגיעו. הוא יוותר על האגו שלו ויחזור.

אבל הכי סביר זה שהם יגיעו איתו לפשרה ויתנו לו איזה בונוס או לפחות ידברו איתו בארבע קירות וינסו להבין מה עומד מאחורי ההחלטה.

גם אם הוא רוצה לנסות אפיקים חדשים - אחרי חצי שנה הוא מבין שהוא רוצה לחזור.
בובי מדאלאס (פטריק דאפי - סטיבן -  אבא של ברוק בסדרה) שעזב אחרי 7 שנים כי רצה לנסות דברים אחרים חזר אחרי שנה כי הבין שכלום לא משתווה לתופעה שנקראית דאלאס כמו שהיפים זו תופעה במימדים אחרים אבל עדיין תופעה.
בובי אומר היום - על דאלאס החדשה - הלוואי שזה יימשך עוד 13 שנים. ולא, הוא לא צוחק!!!!!!!!!!
תקרא בתגובה פה למטה מה כתבתי על ג'ייקוב
12/08/2012 | 22:55
1
100
לא יודעת איך אתה בכלל משווה בין עזיבה של ג'ייקוב לבין עזיבה של רון.
זה שני דברים שונים לגמרי.
קודם כל שאת כל הילדים החליפו מיליון פעם בסדרה, היו איזה 3 תאומות אחרות לפני סטפי ופיבי האחרונות שהיו,
תומאס החליפו מלא פעמים
את כל הצעירים מחליפים, אבל כשזה נוגע למבוגרים- אי אפשר להחליף. גדלת איתם, זה ממש לא אותו הדבר.

אני גם כולי תקווה שרון יתחרט והוא יחזור לסדרה, גם אם זה יהיה עוד שנה (ובתקווה לא אחרי, כי אז עתיד הסדרה יהיה לא מזהיר במיוחד)

ושוב, ג'ייקוב לא חזר כי הוא התחרט, בל החזיר אותו כדי שיתאפשר לו לעשות פלאשבקים לפרקים ישנים עם אמבר וריימונד.
יקירתי!!!!לא הבנת את כוונתי!!
13/08/2012 | 04:02
81
נראה לך שאני אשווה בין שתי הדמויות האלה???

כל מה שהתכוונתי הוא שברדלי שהעיף את ג'ייקוב באופן מאוד נוקשה הסכים לקבל אותו חזרה - רציתי להראות שגם אם שחקן עוזב בטריקת דלת הוא עדיין יכול לחזור!!!

על אחת כמה וכמה רידג' - שלא יעזוב בטריקת דלת - אם בכלל. ועל אחת כמה וכמה דמות כמו רידג' שהיא פי אלף יותר חשובה מהדמות של ריק.

אנחנו מסכימים!!! נקוה שרידג' לא יעזוב ושיחזור מהר אם בכל זאת יעזוב לחופשה קצרה.

ועוד משהו - אם לא הייתי מרגיש כמוך לגבי הסדרה - את הקשר שלנו והאהבה שלנו לסדרה - לא הייתי כותה כאן כל כך הרבה על כמה אני לא רוצה שרון מוס יעזוב!!!!!!!!!!!!!!!! :)
תורן השני עזב והתחרט
12/08/2012 | 22:27
3
127
טיילור, ג'ייקוב יאנג.

אין אחד שעזב מיוזמתו ולא התחרט. זו הסיבה שסטפני עם הניסיון שלה - חכמה מספיק בשביל להבין שאסור לה לעזוב גם כשהיא כבר מעל 75.

לגבי רון - לא יודע אם הם ממש העיפו אותו ברמה של סכסוך - קשה להאמין. ולכן המקום לאופטימיות -- שני הצדדים מבינים שחבר לוותר - לשניהם יש המון להפסיד. מה שמתבקש זו פשרה. "צא להפסקה - בוא נדבר עוד כמה חודשים ואז תחזור עם אותו שכר" - זה הכי סביר.
הם לא רוצים להיכנע לסחטנות ולכן כנראה לא יתנו העלאה - אבל ממש לא ימחקו את השחקן
אתה באמת משווה את ג'ייקוב יאנג לרידג'??
12/08/2012 | 22:48
2
99
לא זוכרת כמה זמן הוא היה, אבל ג'ייקוב לא היה שחקן מתחילת הסדרה או שחקן משמעותי כמו רידג'.
זה שהוא הלך וחזר אחרי מיליון שנה, זה רק רק בגלל בראדלי בל שרצה לעשות פלאשבקים אחורה לתקופה עם אמבר וריימונד (אשר), לא בגלל סיבה אחרת.
הרבה היו מאוכזבים ודווקא מאוד אהבו את קייל לאונדר ורצו שהוא ישאר.. ככה שג'ייקוב זה ממש לא דוגמא.

גם את האנטר אי אפשר לקחת כדוגמא, כי עד כמה שאני זוכרת היו לה ריבים מאוד מאוד גדולים עם ההפקה, ונראה לי זאת ההפקה שהעיפה אותה לא?
כך או כך היא גם לא דוגמא, כי היא מעולם לא הייתה דמות מפתח או דמות חשובה מידי לסדרה. עובדה שהסתדרנו הרבה שנים בלעדיה ואני אישית לא הרגשתי שום דבר חסר...
עזיבה של טיילור או עזיבה של ג'ייקוב לא מזיקה לסדרה, אבל עזיבה של רידג' כן פוגעת בסדרה. פוגעת בברוק, פוגעת בחברה, פוגעת בילדים שלו, משפיעה על המון המון דמויות, אם לא כולם.
לכן העזיבה שלו הרבה יותר משמעותית ולכן לא ימצאו לו מחליף.
זה לא שחקן כמו ג'ייקוב שהחליפו את ריק 3-4 פעמים, או תומאס שהחליפו, או סטפי ופיבי שהחליפו גם כמה פעמים..
זה שחקן ליבה של הסדרה שמשחק שם מהיום הראשון. הקהל לא יקבל שום רידג' אחר במקומו,
ואם רון באמת לא יתפשר על המשכורת או יתגבר על המשבר שלו- רידג' לא יחזור.
טוב...נראה לי שכבר הבנת
13/08/2012 | 04:06
1
65
שמה שהתכוונתי זה שאם דמויות משניות כמו אלה יכולות לחזור אז רידג' יכול לחזור מתי שרק ירצה וברדלי יקבל אותו בזרועות פתוחות...........

אין בינינו מחלוקת על החשיבות של הדמות של רידג' על כל הדמויות האלה שציינת............
סבבה
13/08/2012 | 09:20
47
לרגע לא טענתי שאתה פחות מבואס מהעזיבה של רידג' כמו כולנו
התכוונתי בעיקר כשחקנית
12/08/2012 | 22:15
63
היכולות שלה כשחקקנית - היא שחקנית מחרידה.

לגבי איך שנראית, לפי ההתנהגות שלה אפילו המשיכה כלפיה ירדה בהרבה במיוחד בהשוואה להופ. זוהי דעתי... למרות שפעם חשבתי שהיא כוסית בשבועיים הראשונים שלה בסדרה
כמה דברים
12/08/2012 | 17:09
4
171
א. זה סופר עצוב.

ב. לא יהרגו אותו בחיים כדי לאפשר לו לחזור אחרי שנה - אינספור מקרים של שחקנים שעזבו על רקע שכר או על רקע אחר ורצו לחזור אחרי פחות משנה כי הבינו שקר שם בחוץ - או במילים אחרות לא ממש פשוט למצוא תפקיד יותר משמעותי ממה שיש לו היום. תפקיד אורח בסדרת פריים טיים הרבה פחות נחשק ממה שיש לו ביד כרגע.

ג. ההפקה מבינים יפה מאוד שעדיף להעלות לו את השכר פלוס לעוד שלושת הראשיים האחרים ושישאר מאשר יעזוב - כי הסדרה תצנח. הם מבינים את זה יותר טוב ממנו. לכן עוד מוקדם להגיד שזה סופי.

ד. אם זה יקרה - הסדרה בבעיה ענקית - הרבה יעזבו והעניין סביב הסדרה יירד עוד יותר.

המממ
12/08/2012 | 17:14
2
100
ב. יש לו קריירה מוזיקלית, אז זה לא שחסר לו מה לעשות..
בנוסף אני בטוחה שהוא חסך מלא כסף ויש לו איך להסתדר בחיים גם עוד מיליון שנה בלעדי הסדרה..
ועוד, הוא עבר תאונת דרכים עם אישתו לפני כמה זמן, לא משהו רציני, אבל יש כאלה שאומרים שאולי זה גם היווה שיקול לעזוב את הסדרה, מעין פתיחת עיניים שיש עוד דברים שהוא צריך להספיק בחיים מאשר לשחק בסדרה.

ג. לפי מה שקראתי, CBS הורידו את המימון שלהם על הסדרה, ככה שאני בספק מאוד אם יעלו גם לרון וגם לשלישייה משכורות..

ד. מסכימה..
אז ככה
12/08/2012 | 17:25
1
86
קריירה מוזיקלית? חזר ואמר בעצמו מספר פעמים שבלי היפים לא היה סיכוי לקריירה שלו. בלי ההזדהות עם הסדרה אף אלבום שלו לא יכסה את ההוצאות.
נכון - צודקת - פתיחת עיניים זה שיקול מאוד משמעותי אבל שחקן בדם זה אחד שכל החיים שלו רוצה לשחק - ספילברג מיליארדר ויש לו כשישה סרטים בבימויו שהולכים לצאת בשנתיים הקרובות. סיינפלד מולטי מיליארדר נוסף שחזר לשחק. וודי אלן - כל שנה סרט. צריך להבין שהם אוהבים את זה - אוהבים!!!!!!!
עשרות במאים בני למעלה משבעים עובדים בתחום ולא מספיקים.

שום דבר לא יחליף את ההנאה ממשחק - לא לשבת בטן גב בהוואי ולא כלום.

ג. סי בי אס - שלא יבלבלו את המוח- אם נתחיל לתרגם כמה הם עושים בחצי דקה פרסומת כפול מספר הדקות פלוס כל הפרסומות באתר הסדרה - כל הפסקת פרסומת באתר שלהם היא 2 דקות!!! ויש ארבע הפסקות.
הם רחוקים מלהפסיד על הסדרה - עוד כמה אלפי דולרים בודדים לפרק לרביעייה הזו זה עשרות מונים פחות ממה שהם עושים בהפסקת פרסומת אחת.

ש ע ר ו ר י ה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נכון שהמוזיקה לא יכניס לו הרבה כסף
12/08/2012 | 18:09
76
אבל זה לא שלא תיהיה לו תעסוקה.. יש לו מה לעשות בחיים חוץ מהסדרה.

גם לדעתי זה לא הגיוני שהיפים לא מכניסים מספיק כסף ל CBS, הם האופרת סבון הכי מצליחה בעולם, ומקום 2 בטבלת הרייטינג בארה"ב (של סדרות Daytime)
אבל זה מה שהם טוענים.. לך תתווכח איתם

אני עדיין מחכה להודעה רשמית מרון ולראות מה הוא הולך להגיד על הנושא..
אני ממש מקווה שאתה צודק
12/08/2012 | 18:25
49
גם לי לא נראה שיהרגו אותו.. זה כבר קיצוני מדי.. וגם אם כן, אז עדיין יש תקווה כי אם אחרי שהרגו את טיילור והייתה לה הלוויה עם ארון פתוח ועדיין החזירו אותה, הם ימצאו משהו...

הלוואי שהוא ייצא רק לתקופה קצרה ויחזור
אני לא מאמינה... סוף תקופה:(
12/08/2012 | 18:07
71
אני די בהלם... לפעמים הדמות של רידג' יכולה להיות ממש מעצבנת, אבל אין ספק שהוא נכס לסדרה הזו.
כולם מדברים על התסריטאים הגרועים שיש, והמשולש הדי מאוס שכבר מזמן היה צריך להיגמר בין סטפי-ליאם-בופ וההודעה על העזיבהשל רידג' לדעתי היא די מכה אנושה לסדרה... היא מתחילה להימאס ואנשים נוטשים

לא חושבת שהדבר הזה יגרום לי להפסיק לצפות, אבל הפקת הסדרה חייבת להתעורר דחוף... נראה שכל התלונות לא עוזרות וחבל, כי בקצב הזה לא תישאר לנו סדרה, ואני ממש לא רוצה שזה יקרה
תגובה ממעריץ בפייסבוק לגבי הסיפור הזה
12/08/2012 | 18:29
10
199
נשמע מעניין ואני גם חשבתי על זה בעצמי:
Some things I JUST don't buy...

Ronn Moss 'suddenly' deciding to quit over a pay cut??

KKL 'not knowing' anything about it??

KKL and Hunter Tylo in Twitter, KKL whining to Hunter because fans are tearing her apart about Sean Kanan. Seems that KKL is being bombarded by women who claimed that Hunter was attacking her on her own twitter for Sean not being back and the spoilers changing because of KKL, so KKL got on Twitter and asked Hunter to talk to her about it, why was she badmouthing her???? Hunter came back and said don't believe everything these people say, calm down. There's NO WAY KKL didn't know Ronn was going to quit.

I don't buy that Brad would just let Ronn walk over a pay cut. He and Ronn Moss are compadres, buds, pals, they eat dinner together, hang out at Bell's Aspen ranch together. Something more is going on here because the PR person for Bold said basically "OH WELL, his choice, we'll miss him but SAYONARA" like it didn't mean a thing he was quitting.

בעיקרון רשום פה, שאין מצב שקתרין לא ידעה שרון עוזב, שהיא בוכה עכשיו בטוויטר שהיא עצובה,
גם כתוב שרון ובראד הם חברים ממש טובים ואוכלים ארוחת ערב אחד אצל השני ואין מצב שהסיבה היחידה שבגללה רון עוזב זה משכורת.

בנוסף בשאר התגובות אומרים שנמאס לו מהעלילה של הילדודים שחוזרת על עצמה אז גם בגלל זה הוא כבר עוזב..

קיצר בהחלט קורה פה יותר ממה שאנחנו יודעים.
מוזר מאוד שאחרי 25 שנה, פתאום הוא מחליט לעזוב בגלל משכורת..
החבר הכי טוב של בראד על הסט היה ג'ק ווגנר
12/08/2012 | 19:32
8
174
הם באמת אכלו יחד, יצאו יחד לחופשות וכו' - ועדיין כשזה הגיע לביזנס בעסק הזה אין חברים ואין ארוחות חינם - ווגנר הלך הביתה.
צריך להבין שאופרות סבון הם ז'אנר נכחד. הרשתות מתות להפטר מהן - הרייטינג נמוך וההחזר על כל סדרה לא גבוה במיוחד. במקום האופרות סבון הם יכולים לשים טוק שואו שאולי יעה בעשירית או שתי עשיריות האחוז פחות מהסבוניה שהיתה לפניו, אבל עלות ההפקה שלו נמוכה מאד ולכן לרשת נשאר יותר רווח בידיים.
CBS לא מרוויחה כלום מזה שהיפים והאמיצים היא אחת המצליחות בעולם, הכסף הזה הולך לכיס של משפחת בל, הרשת מרוויחה אך ורק מההכנסה מפרסומות מינוס התקציב השנתי שהם משלמים לסדרה, וככל הנראה כדי להמשיך לשדר את היפים באופן כדאי היה צריך לקצץ בתקציב.
זה לא חדש שכוכבי אופרות סבון סופגים קיצוצים בתקציב - לחצי מהקאסט של לחיות את החיים וכל ילדיי קיצצו את המשכורות בחצי בשנים שלפני שבוטלו והיפים היא בטח לא הראשונה שסובלת ותמשיך לסבול מקיצוצים.
אני מניח שיש בסיפור הזה יותר ממה שאנחנו חושבים, כנראה שילוב של הקיצוץ עם רצון של מוס לפרוש, הכל יכול להיות.
בגלל זה כבר לא מראים אותו? הוא עזב??
12/08/2012 | 20:39
7
144
מה נהיה עם הסדרה הזו?
כבר לא נראה לי שתישאר לנו סדרה... הידיעה הבאה שתגיע אלינו זה שהסדרה מסתיימת סופית לא רוצה לחשוב על זה, אבל ככה זה באמת נראה.

עצוב

כן כבר מלפני שלושה חודשים או יותר
12/08/2012 | 20:50
6
122
הודיעו שניק ג'קי ואוון יוצאים מהסדרה, הא וגם אוליבר..

רואה? אם היית נכנסת לפורום היית מעודכנת
מה?? ואמבר לאן נעלמה? גם עזבה?
12/08/2012 | 21:06
5
104
עד שהחזירו לי אותה היא עזבה? אפילו לא קיבלה עלילה ראויה
וגם ת'ורן עזב?
יא אני לא מאמינה.. כולם עזבו.. טוב מה הפלא.. לא קיבלו עלילות
בגלל זה התחילו להראות את השיממון המהלך מרקוס ודייזי?

לא נשארו שחקנים בכלל... מה הפלא שהם מתרכזים במשולש סטפי-ליאם-הופ... כל השחקנים נטשו

עכשיו בכלל אני מרגישה שהסוף של הסדרה שלנו קרוב
אמבר הו אמבר..
12/08/2012 | 21:28
4
119
לפי מה שקראתי אונליין, השחקנית אדריאן החליטה שהיא רוצה לעזוב..
לא בדיוק לעזוב, הדמות שלה נחשבת כדמות משנה כזה, לא יודעת איך לתרגם את זה מאנגלית ולא זוכרת איך קוראים לזה באנגלית
אבל דמות כזאת שאם צריך שהיא תופיע- היא תופיע, באירועיים חד פעמיים כאלה, כמו שלמשל יש את פלישה שבאה לחתונות פה ושם

ת'ורן לא עזב, הוא עדיין בסדרה פשוט לא מראים אותו

את ניק אוון וג'קי העיפו, הם לא נטשו מיוזמתם.. גם השחקנית שמשחקת את ג'קי התעצבנה מאוד מאוד על הפיטורין האלה וגם נראה לי ליכלכה קצת על ההפקה של B&B בטוויטר..
חסר להם אם זה מה שיהיה מאמבר
12/08/2012 | 21:43
3
91
פשוט מטומטמים!! הורסים כל חלקה טובה בסדרה הזאת!
בטח שהיא תרצה לעזוב.. העלילות היחידות שנתנו לה היו שהיא משוגעת.. תמיד רודפת אחרי ריק..והסיפור עם הכדורים להופ היה השיא! היא לא כזו סתומה, לא אהבי את זה בכלל!! כל כך חיכיתי שכבר יחזירו את ריק&אמבר.. פשוט נמאס לי!  

זה שהעיפו את ג'קי ואוון ממש לא אכפת לי כי הם היו ממש משעממים.. חבל לי על ניק כי הוא דווקא היה דמות לא רעה בכלל.. ואפשר היה למצוא לו עלילה. ואוליבר.. אני יודעת שיש עוד כאלה שמחכים שהוא יתאחד עם הופ אבל נראה שזה גם לא יקרה.
הכל בגלל התסריטאים הסתומים האלה וברדלי בל הסתום עוד יותר!
חח מה ג'קי ליכלכה על ההפקה? נשמע מעניין...
ג'קי אמרה שהיפים הפסידו שחקנית גדולה
12/08/2012 | 22:39
2
114
או משהו כזה,
כאילו הפסד שלהם שהם וויתרו עליה.
האמת שהיא ממש לא חסרה לי חחח
12/08/2012 | 23:51
1
74
אבל מסכנה...
גם לי לא
13/08/2012 | 00:28
68
האמת שלא סבלתי אותה בכלל... סתם הייתה דמות משעממת
אני שונאת הם תקפו אותה
12/08/2012 | 20:26
118
חבל...
12/08/2012 | 20:37
6
88
חבל ששחקן כזה מוכשר עוזב את הסידרה אבל אני בספק שהם יהרגו את הדמות... לדעתי הם יביאו שחקן אחר כי אחרת הסידרה תתקע ותדרדר עד שבסוף יסיימו אותה
אחרי 25 שנה לא יביאו לו מחליף
12/08/2012 | 20:41
5
122
אף אחד לא יאהב שיביאו לו רידג' אחר.. זה יהיה מוזר מידי.
בקרוב מאוד מאוד נדע כבר מה יהיה, אם היום האחרון שלו על הסט זה עוד יומיים, זה לא מותיר זמן להרבה אופציות לדמות שלו
או מוות או עזיבה לחו"ל.
אבל איך הוא פתאום יפרד מברוק?? ממש ממש מוזר לי שזה קורה כל כך מהר.. או שבל ידע על זה כבר מלפני חודש וזה נתן לו זמן לסגור את הקצוות מאחורי הדמות של רידג', כי לעשות שינוי דרסטי כזה בעלילה בתוך יומיים-שלוש זה לא פרקטי בכלל.
עוד בהתחשב בזה שהם מצלמים פרקים חודש מראש
כשאת רושמת את זה ככה.. באמת אין זמן להכנות
12/08/2012 | 20:53
4
82
הוא בטוח ימות
יואו איזה נורא זה... את מי יביאו לברוק עכשיו? ניק כבר לא בסדרה, יחזירו אותה לת'ורן? משולש חדש טיילור-ת'ורן-ברוק?? לפחות ככה אולי יתנוו לת'ורן זמן מסך חח..

אוף אוף אוף
ממש אוף אוף אוף
12/08/2012 | 21:02
3
74
אבל למרות הכל אני בספק רב מאוד שיהרגו את הדמות של רידג' פורסטר.
לדעתי בל, אם הוא טיפונת חכם, לא יעיז לעשות את זה. הוא חייב להשאיר פתח לדמות.
למרות שגם אם הוא יהרוג אותו, כולנו יודעים שבאופרת סבון מוות לא בהכרח אומר סוף של דמות

לדעתי בסופו של דבר הכל נשאר פתוח.. אולי באמת הוא יעזוב לשנה-שנתיים אבל יחזור בסופו של דבר.. בתקווה שיהיה עוד למה לחזור..
כבר לא נראה לי שיהיה לו לאן לחזור עוד שנתיים
12/08/2012 | 21:09
2
77
לפי מה שאני קוראת פה, הסוף של הסדרה שלנו קרוב מתמיד.

לא נשארו שחקנים.. וכל כך שמחתי שדיקן הגיע וגם הוא כבר הלך.. כל כך ציפיתי לראות אותו מתאחד עם אמבר אבל כלום! הסדרה הזאת אכזבה אחת גדולה.
לגבי דיקן
12/08/2012 | 21:30
1
90
את לא תאהבי את זה (גם אני לא אהבתי)
אבל די מאשימים את קתרין (ברוק) בעניין הזה..
טוענים שהיא זאת שלא רצתה אותו בסדרה, ובל שמקשיב לכל דבר שהיא אומרת, עשה כבקשתה..
אבל זה סוגשל שמועות, קתרין מכחישה כל פעם ואומרת שאם למישהו יש בעיה עם זה שדיקן לא בסדרה שיפנה לבראדלי בל ולא אליה..
שמעתי על השמועות האלה
12/08/2012 | 21:45
63
באחד המקומות קראתי שאומרים שהיה בינהם משהו אבל זה נראה לי מה זה המצאה..

איזה ייאוש מהסדרה הזו. בא לי להפסיק לראות מעכשיו רק כדי שאני לא אתבאס כל כך כשהסדרה תסתיים בקרוב.. אבל אני בחיים לא אעמוד בזה. אני מכורה!
אז ככה אני מאמי שכן יבוא מחליף
12/08/2012 | 21:47
2
151
ואם באמת לא... אז הוא יבל את לנהל את פורסר אינטנשינאל.. זה יהיה התירוץ שלא יראו אותו יותר...

ממ יהרגו אותו? לא נראה לי, זה עמו שיהרגו את ברוק.... קשה לי להאמין

לדעתי רן שחקן גרוע, עםזאת הוא היה ליבת הסדרה, בעצ התפקיד הראשי זה שלו...

עתיד הסדרהבלעדיו נתון לכישלון חרוץ...אני מקוה שלא בונים על זה שלאם הוא תחילף לרידג'....
אני לא נותן רבה זמן בלעדיו.. ואתם תראו, בעקותיו סטפני תעזוב...

ואז הסדרה בלל תאבד את הקסם היחידי שנותר לה..

הקטע הכי שאהבתי איתו... רידג' חונק את שילה!!!

http://www.youtube.com/watch?v=M1ARVuYIH74
חחחח לייק
12/08/2012 | 22:15
64
הוא גם חנק אותה פעם בבדיקת אבהות שחשבו שהיא זייפה אותה בבית של שילה וג'יימס
אני לא חושבת שימצאו לרידג' מחליף
12/08/2012 | 22:51
79
אני ואני בטוחה שגם עוד מלא אנשים- לא יקבלו רידג' אחר.
אי אפשר אחרי 25 שנה להביא פתאום שחקן אחר שיגלם את אותה דמות, זה ממש לא יהיה אותו הדבר.

לדעתי האופציה הכי הגיונית כמו שאמרת- זה שרידג' ינהל את פורסטר מאינטרנשיונל ויעשו איזה פרידה קצרה עם ברוק וזהו..
Brooke & Ridge Miracle Ronn & Kelly Think Tw
13/08/2012 | 00:53
83
שלום חברים.. אתייחס גם לרון וגם לרידג'
13/08/2012 | 00:56
155

תראו, רון שיחק את רידג' בצורה יוצאת מן הכלל מהיום הראשון ועד כנראה נכון לעכשיו יומו האחרון בסדרה. רידג' לא היה רידג' אם רון לא היה משחק אותו. רון שיחק אותו באופן מושלם והפך אותו למה שהוא ועשה ממנו מטעמים מה שלא בטוח שהיה קורה אם המושכות לגילומו של רידג' פורסטר כדמות הייתה עוברת לידי שחקן אחר שיחליף כרגע את רון או בכלל היה משחק משנת 87' ועד היום. אין ספק שרון יהיה אבידה גדולה גם אם הדמות של רידג' תישאר עודנה במשחק, הכימיה שלו עם קת'רין היא כימיה קסומה שקשה להסביר אותה במילים ויותר רואים אותה מאחורי הקלעים של "היפים והאמיצים" ובסצינות המשותפות שלהם. זה לא המקום להגיד עכשיו שזה לא מגיע לקת'רין ושאולי זה כן מגיע להאנטר שלפחות תסבול קצת. אני לא מתייחס עכשיו לברוק וטיילור, אני מתייחס עכשיו לרידג' כרידג' ורון כשחקן וכאדם שתרם המון לסדרה. אני חושש שעזיבתו של רון שנראית כרגע סופית ואפילו המתת הדמות של רידג' בדרך כזו או אחרת תהווה מכת מוות, אין לי מילים לתאר את מה שהולך לקרות עכשיו בעקבות העזיבה הזאת בגלל ענייני שכר. אגב, אם זה ענייני שכר, יכול להיות שהמפיקים כן יגיעו להסכמה משותפת עם רון ושיתוף הפעולה בין ההפקה של הסדרה ורון ימשיך ואפילו יפתחו דף חדש. רון שחקן ענק שאי אפשר לשכוח והיציאות שלו כשהוא גילם את רידג' הן מהמעולות ומהמעלפות ביותר. מי שישלוט בחברת פורסטר? וואו, אני באמת לא יודע... זאת באמת שאלת מיליון הדולר או השכר שרון מציע בתור פרס על ראשו של הזוכה הראשון שיזכה במינוי הנכסף והמבוקש להיות מנכ"ל חברת פורסטר חברת האופנה העילית העולמית. יש מצב שעכשיו הפוקוס יהיה בריק ות'ורן או ברידג' החדש אבל קשה לדמיין את רידג' החדש אחרי 25 שנות רון ולהגיד שרידג' עדיין יהיה בסדרה רק בלי רון זה לא אומר שרידג' יהיה קטלני כמו בימים בו רון משחק אותו (אני עדיין לא אומר שיחק כי אני מחכה להודעה הרשמית של רון). אגב, מה ההערכה? שהוא פורש סופית או שיש פערים שמחפשים דרך לגשר עליהם?
האמת היא שאתם יכולים לצחוק, כן, כן, אבל בפרישה של רון יש משהו כאילו מנהיג גדול כמו ביבי נתניהו מודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים (מה שכבר קרה בעבר) ומחליט להנות ממנעמי החיים. אם רון יחליט לפרוש אפשר לעשות מעין מצגת כזאת שנעלה אותה כולנו ביחד ליוטיוב, נרשום כמה מילים בעברית ובאנגלית ונצרף תמונות של רון שאנחנו אוהבים. לי יש תחושה שישאירו את רידג', אין מצב שפתאום ברוק וטיילור ירגישו בצד אחרת זה דופק את הילדים של רידג' וטיילור וגם את אר ג'יי הבן של רידג' וברוק.
נכון שסטפי ותומאס כבר גדולים אבל בדיוני ודמיוני ככל שזה יהיה, תחשבו על זה שהם גם עלולים לאבד אבא והאמת שרון הוא גם סוג של אבא בסדרה, הוא מבוגר (אומנם בן 60 שזה ה40 החדש אבל בכל זאת הוא לפחות זקן השבט).
לסיום, האם ניתן לרון את התואר השורד האחרון או זקן השבט? מה אתם אומרים?
wo
13/08/2012 | 01:30
75
https://twitter.com/KatherineKellyL/status/2347708...

@IsraeliKKLfan  

@KatherineKellyL I live in Israel but gonna be in Italy in Sept!!!It is my dream to meet u!Where will u be?So sad B&B is falling apart

Katherine Kelly Lang‏@KatherineKellyL   

@IsraeliKKLfan I will be in Rome. It is sad, isn't it??

@IsraeliKKLfan  

@KatherineKellyL Very! I always imagined the core four will make it to the end... As a day one viewer, the Hope/Liam/Steffy thing bores me!!
אני לא יודעת אם אני עצובה או שמחה מזה....
13/08/2012 | 09:52
120
כל כך הרבה שנים.. זה מטורף!
הוא הופיע בכלל בסדרות נוספות או סרטים אחרים...?
או שזה היה החוזה לכל החיים שלו..... ושל כולם בעצם בסדרה הזאת
אני חושבת שהגיע הזמן לכבות את השלטר.. אחרי 25 שנה.. בהחלט
הסדרה הזו עדיין נמשכת?
13/08/2012 | 14:23
100
ועדיין משודרת בארץ?

לפני שנים רבות צפיתי בה עד שעייפתי. היא חזרה על עצמה בלי סוף.
R&B
13/08/2012 | 21:43
1
98
13/08/2012 | 21:49
53
מה?????????
13/08/2012 | 23:27
1
90
קראתי את הכתבה הזו וישר נכנסתי לפורום ומצאתי את השרשור הענקי הזה.
אני בהלם....

בשביל לשחרר משהו שמעיק עלי - אני לא סובלת את הופ חבל שהיא לא עוזבת במקום....
בהחלט מסכימה איתך
13/08/2012 | 23:46
38
omgg
14/08/2012 | 03:59
6
166
The truth behind Ronn's leaving

Our girl dropped by my brother's shop today. She said that tempers have been brewing for weeks and weeks on the set and that Ronn felt shoved aside by Brad, that he's said something to him more than once. Before they went to July break, Ronn was telling people that he wasn't happy with what was going on, that his wife and he went to Brad about a storyline for Bridge that included Deacon Sharpe coming back and trouble for Bridge. (I remember typing that too, weeks and weeks ago, that Ronn was fine with it and actually wanted it, but KKL said hell no). Well, Brad said again weeks ago before break that he was going to bring back Sean Kanan due to huge fan influence and once again, Kelly Lang said if he came, she was leaving. Ronn and her actually got into a fight on the set, arguing about it. Kelly wants Brooke to be redeemed, to be the matriarch of the Forrester and Logan famillies and be like Stephanie. Ronn felt that it's not what the fans wanted to see. They got over it quickly and were kissing and making up afterwords.
That's not what made Ronn decide to bolt, though. Ronn's hairdresser heard him on the phone with his wife, saying that they can't and won't get rid of Ridge Forrester, the heir to Forrester Creations, and that all he has to do is wait it out or walk and they'll change their minds and his salary will remain the same. He told her that until they come around, he's got his music to keep him busy for a few months and some tours to do overseas and a PILOT for a new show in Australia and if he gets it, he's moving overseas anyway.
Ronn's also upset that several of the venues he and his band set up to play at cancelled on him because ticket sales weren't hot at all, they didn't want to lose money on him. His new album is coming out but pre-sales have been disappointing here, but great overseas. It's no secret that Ronn loves overseas and hates America and the only thing that's kept him here is his daughters, he said.
Today was some seriously wild taping, they were handed scripts this morning going a totally different direction than Brad wanted to go, and everyone's going to be shocked about how Ridge is going to go out. He's not going to die, let's say that, she said. They are filming his last on screen episode tomorrow and already the security IS SO TIGHT on the set that everyone was frisked for microphones, cell phones, anything that could pick up any pictures or sounds and had to sign forms saying if anyone leaked anything out and it was found out who it was, they would be SUED immediately and put in jail for theft of property.
Our girl's not worried, though, everyone on set knows what's going on anyway. Ridge doesn't die, and how he leaves is going to be WILD. So just remember that, she said, he doesn't die.
KKL was a crying jag on the set today, she could barely get through her lines. She complained that without Ridge, Bridge was nothing, and Bridge is supposed to be the supercouple and she DID NOT want to start up a new romance or relationship with anyone else. Brad practically lost his temper and told her to go to her dressing room and pull herself together, nobody liked Ronn leaving but it's a soap opera, it's his show, and he's going to do whatever he has to in order to save it. Word has it that either Jack Wagner or Sean Kanan is coming back and going to be paired with Brooke, Brad is leaning to Sean Kanan because of the Hope connection and because Jack Wagner had a life with Taylor and Brad would rather Brooke be paired up with someone that HAS NOT been with Taylor. He wants to take taylor in a new direction soon as the head of the Forrester family up against Brooke who thinks SHE should be the head of the family because YES, Susan Flannery HAS ALSO said she's leaving as well. She said she'd rather step back and help direct to save the show, to turn it over to the younger generation. She did request that Brad end the triangle and he has. It's going to die.
https://www.facebook.com/groups/191396427577613/pe...
תקראו אין ספוילר -- האמת מאחורי עוזב של רון
14/08/2012 | 04:32
187
וואי וואי וואי וואי!!!
14/08/2012 | 15:45
111
איזה סיפור ממש!!!

נשמע דווקא מאוד מאוד הגיוני.
רון יודע טוב מאוד מה המעריצים רוצים, ואני שמחה לראות שהוא ניסה לדחוף את הרצונות של המעריצים קדימה!!
כמה מאכזב שקתרין עשתה את זה, אולי הכל היה יכול להיות שונה עכשיו אם היא לא הייתה דורשת שדיקן לא יחזור לסדרה
מעניין מה היא תעשה עכשיו אם ידחפו לה את דיקן.. אם קתרין תעזוב?
ניהיה אופרת סבון מהאופרת סבון הזאת!
טוב הרבה אנשים שם אומרים שזה לא בהכרח נכון
14/08/2012 | 15:49
2
115
שזה לקוח מאתר מעריצים של טיילור שכותבים שם המון שטויות,
אז צריך לקחת את זה כעירבון מוגבל.
עדיין יש שם דברים שנשמעים לי ממש הגיוני, כמו שסוזן רוצה לעזוב (אמרה את זה כבר לפני 5 שנים אם לא יותר)
וקתרין שבכתה על זה שרידג' עוזב ולא רוצה קשר רומנטי עם אף אחד. אפשר להבין אותה... היא רגילה 25 שנה להיות בעיקר עם רידג'.. יהיה מוזר בשבילה להיות עם מישהו חדש ולבנות היסטוריה חדשה איתו..
ידעתי הולכים להביא מישהו חדש במקום רידג'
14/08/2012 | 21:48
98
עלוב!!!!

בל אמר שבינתתים הוא יהיה חוץ לתמונה עד שרידג' יחזור..בין אם ישחק אותו רון מוס או מישהו אחר
ידעתי למה הם עושים ? מעריצים טיפשים
15/08/2012 | 00:39
48
הברדלי בל הזה חייב לעוף!! כופה על כולם את
15/08/2012 | 01:14
79
מה שהוא רוצה.. צריך לפעמים להקשיב לצופים ולאנשים ששומעים אותם...

לפחות המשולש ייגמר ורידג' לא ימות :)
איי קשה
15/08/2012 | 00:45
63
Susan Kay @JadeEyes22
Thinking of you @Ronn_Moss @KatherineKellyL . Today must be an emotional day for you both.You 2 are great together. #RidgeAndBrooke #B&B

Katherine Kelly Lang Katherine Kelly Lang @KatherineKellyL
@JadeEyes22 it is a rough day. Not a dry eye in the room. I can't stop being emotional

--

Devin DeVasquez @devindevasquez

@KatherineKellyL have a good time with my hubby today, make those kisses last, cuz he's all mine now!

Katherine Kelly Lang @KatherineKellyL

@devindevasquez soooo jealous, lol!!!!!!!!

-------------------------

Alax L Martin
Bell-
It's my job to use this situation to enhance Brooke and Taylor [Hunter Tylo] and Bill [Don Diamont] and especially Rick [Jacob Young] who is going to make his move on Ridge's company. The show must go on and I'm psyched — not because Ronn is going away but psyched because of how the fall of 2012 is now looking for B&B. If there was ever a good time for something like this to happen, this is it.

https://www.facebook.com/groups/191396427577613/pe...
Exclusive: Bold and the Beautiful Boss Bradle
15/08/2012 | 03:44
1
87
Exclusive: Bold and the Beautiful Boss Bradley Bell Reacts to the Sudden Exit of Ronn Moss
http://www.tvguide.com/News/Bradley-Bell-Ronn-Moss...
אייי תמונה
15/08/2012 | 16:55
52
איזה תמונה יפה
15/08/2012 | 13:11
2
112
איזה תמונה יפה
Katherine Kelly Lang 3h
A lovely evening with Ronn Moss after taping scenes. What a day. We love u @Ronn_Moss. A part of my heart is missing:( pic.twitter.com/YZ1Lp0af
http://twitter.com/KatherineKellyL/status/23562973...

https://twitter.com/KatherineKellyL/status/2356297...
עודד
15/08/2012 | 13:15
76
עודד
Katherine Kelly Lang  3h  

Love u guys! Had a great time tonight! @Ronn_Moss @linseygodfrey pic.twitter.com/93o1fKG2
https://twitter.com/KatherineKellyL/status/2356303...

https://twitter.com/KatherineKellyL/status/2356303...
אוף איזה חמודים, איזה עצוב
15/08/2012 | 14:07
44
איזה עצוב !!
15/08/2012 | 21:00
1
71
Katherine Kelly Lang
I so appreciate all of you for supporting the show and our characters, especially the four of us that you have so loyally loved. John, Susan, Ronn, and me. We love you just as much. The show would not have had the success it has without you. I thank you from the bottom of my heart. I am still very upset about Ronn leaving. After all he has been my "soulmate" for 25 years! I will miss you Ronn. You know I love you. But we will work together in the future on some very exciting projects. I just know it:)

https://www.facebook.com/officialkatherinekellylan...
ממש עצוב
16/08/2012 | 17:36
48
מקווה שהיא תצליח להתגבר על זה מהר... אנחנו חייבים אותה מפוקסת בסדרה
Goodbye Ridge/Hello Ronn
17/08/2012 | 15:52
88
17/08/2012 | 20:30
54
הודעות אחרונות
07:07 | 01.09.15 ohadcarrington
23:45 | 31.08.15 סנדרה קרינגטון