לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הומאופתיה
 ד"ר מבר אריה מטפל מעל 30 שנה בכל המחלות הכרוניות פסיכולוגיות ופסיכוסומטיות באמצעות הומאופטיה נטרופתיה צמחי מרפא פרחי באך תזונה ועוד .הוא דור שלישי  לרופאים טבעיים מאבחן באמצעות דגימת שיער ,בדיקת מחשבים,בדיקת עיניים לשון ציפורניים  ומטפל בכל המערכות :במערכת הנשימה ,מערכת העיכול והכבד ,מערכת ההורמונלית ,מערכת העצבים ,מערכת הפיריון ,במחלות:סכרת שומנים בדם לחץ דם כולסטרול אסטמה דלקות בעיות קיבה מעיים וכבד,אלרגיות בעיות עור קשב וריכוז סחרחורות חולשות אי שקט מתח עצבנות חרדות דיכאון ,פיריון ,כאבים ,דלקות פרקים,כאבי ראש,גאוט ,הרזיה ועוד...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הומאופתיה

ד"ר מבר אריה מטפל מעל 30 שנה בכל המחלות הכרוניות פסיכולוגיות ופסיכוסומטיות באמצעות הומאופטיה נטרופתיה צמחי מרפא פרחי באך תזונה ועוד .הוא דור שלישי  לרופאים טבעיים מאבחן באמצעות דגימת שיער ,בדיקת מחשבים,בדיקת עיניים לשון ציפורניים  ומטפל בכל המערכות :במערכת הנשימה ,מערכת העיכול והכבד ,מערכת ההורמונלית ,מערכת העצבים ,מערכת הפיריון ,במחלות:סכרת שומנים בדם לחץ דם כולסטרול אסטמה דלקות בעיות קיבה מעיים וכבד,אלרגיות בעיות עור קשב וריכוז סחרחורות חולשות אי שקט מתח עצבנות חרדות דיכאון ,פיריון ,כאבים ,דלקות פרקים,כאבי ראש,גאוט ,הרזיה ועוד...
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום מיועד לעזור לכוון להנחות בבעיות כרוניות פסיכולוגיות פסיכוסומטיות בשיטות הומאופטיה צמחי מרפא פרחי באך נטרופתיה ותזונה. השיטות הנ"ל מחזקות את הגוף והנפש ומטפלות בכל המערכות. היעוץ אינו בא במקום ואינו תחליף לביקור אצל רופא.

המשך >>

קמבוציון

מאת: 0 אור 0
12/03/04 14:42
מדובר בפטריה, כפי שאמרת, ומכיוון שהיא גדלה כל הזמן (אם מזינים אותה), אז אפשר להמשיך להשתמש בה "לנצח".
אלו שמאמינים בה טענים לכל טוב הארץ - בריאות יתרה, הצמחת שיער ועוד ועוד.
כולל מישהו שפעם סיפר לי על איזה חולה שהמרה השחורה שלו הפכה לצהובה (או להיפך - אני עם סיפורי נפלאות אף פעם לא הסתדרתי כל כך טוב)
חמי השתמש תקופה ארוכה והילל את נפלאותיה.
אני ניסיתי ואחרי שבועיים חטפתי אנגינה נוראית שהפילה אותי כפי ששנים לא שכבתי (ולא בטוח שזה קשור כמובן - אבל לא נתתי לפטריה אחר כך הזדמנות נוספת)
יש גם כמוסות לרכישה בהמון כסף - אבל אם אתה רוצה לגדל את הפטריה בעצמך, צריך למצוא מישהו שיתן לך בקבוק עם פטריה לריבוי.
כרגע לא מכירה אף אחד שהתמיד עד היום (נתקלתי בה לאחרונה לפני איזה 10 שנים ויותר).
תגיות:
אני מאמינה באיזון ושילוב תחומים, ומיישמת זאת כדרך חיים.
מהנדסת מחשבים, בעלת נסיון ניהולי רב, בעיקר מתחום המחשבים.
כיום עוסקת ביעוץ בנושאי מיחשוב ושיפור תהליכים, ניהול פרויקטים ופיתוח
מטפלת בכירה רב תחומית: רפלקסולוגית בכירה, נטורופטית, מטפלת במספר שיטות עיסוי,
מתרגלת יוגה, טנטרה וברימה
חובבת מד"ב ואומנות
www.gal-holistic.022.co.il
מנהלת הפורומים
רפואה משלימה
שמנים וצמחי מרפא
שאלה
12/03/2004 | 00:13
4
17
שמעתי לאחרונה על פטריה כזאת שמגדלים בבית... בתור צינצנת או משהו דומה
עם מים ותה... משאירים אותה בתוך הנוזלים כמה ימים טובים
ואז שותים את החומר שהיא מפרישה
(אה והיא גדלה כל הזמן...)
מישהו מזהה מה הסגולות של העניין איפה אפשר להשיג ובאיזה מחיר
קמבוציון
( לעמוד שלי בתפוז )
<< ההודעה הנוכחית
12/03/2004 | 14:42
3
231
מדובר בפטריה, כפי שאמרת, ומכיוון שהיא גדלה כל הזמן (אם מזינים אותה), אז אפשר להמשיך להשתמש בה "לנצח".
אלו שמאמינים בה טענים לכל טוב הארץ - בריאות יתרה, הצמחת שיער ועוד ועוד.
כולל מישהו שפעם סיפר לי על איזה חולה שהמרה השחורה שלו הפכה לצהובה (או להיפך - אני עם סיפורי נפלאות אף פעם לא הסתדרתי כל כך טוב)
חמי השתמש תקופה ארוכה והילל את נפלאותיה.
אני ניסיתי ואחרי שבועיים חטפתי אנגינה נוראית שהפילה אותי כפי ששנים לא שכבתי (ולא בטוח שזה קשור כמובן - אבל לא נתתי לפטריה אחר כך הזדמנות נוספת)
יש גם כמוסות לרכישה בהמון כסף - אבל אם אתה רוצה לגדל את הפטריה בעצמך, צריך למצוא מישהו שיתן לך בקבוק עם פטריה לריבוי.
כרגע לא מכירה אף אחד שהתמיד עד היום (נתקלתי בה לאחרונה לפני איזה 10 שנים ויותר).
מעניין!!!!!!
19/03/2004 | 18:48
2
21
יש לך עוד מידע על זה
או איפה לחפש
אבא שלי
29/03/2004 | 15:16
1
28
פעם גידל את הפטריה הזו
סירחון נוראי
חוץ מזה אני לא יודע במה זה עזר לו..

עודד
היי
29/03/2004 | 22:26
19
ידוע לך מה הוא היה עושה איתה ?

מנהל/ת הפורום

אודות:
ד"ר אריה מבר עוסק בתחום הרפואה הטבעית למעלה מ-30 שנה הוא מומחה למגוון רחב של שיטות טיפול כגון הומאופתיה, צמחי מרפא, נטרופתיה, פרחי באך אקופונקטורה, מג
עוד...
הודעות אחרונות
15:50 | 28.08.15 אורחים בפורום
16:19 | 24.08.15 אורחים בפורום
20:47 | 07.08.15 דוקטורית לאהבה
07:32 | 04.08.15 Lihi Biran
14:52 | 30.07.15 אורחים בפורום
08:19 | 19.07.15 אורחים בפורום
08:52 | 15.07.15 דר אריה מבר
18:54 | 08.07.15 אורחים בפורום
09:34 | 08.07.15 noa083
20:35 | 04.07.15 noa083