לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
 ד"ר מבר אריה מטפל מעל 30 שנה בכל המחלות הכרוניות פסיכולוגיות ופסיכוסומטיות באמצעות הומאופטיה נטרופתיה צמחי מרפא פרחי באך תזונה ועוד .הוא דור שלישי  לרופאים טבעיים מאבחן באמצעות דגימת שיער ,בדיקת מחשבים,בדיקת עיניים לשון ציפורניים  ומטפל בכל המערכות :במערכת הנשימה ,מערכת העיכול והכבד ,מערכת ההורמונלית ,מערכת העצבים ,מערכת הפיריון ,במחלות:סכרת שומנים בדם לחץ דם כולסטרול אסטמה דלקות בעיות קיבה מעיים וכבד,אלרגיות בעיות עור קשב וריכוז סחרחורות חולשות אי שקט מתח עצבנות חרדות דיכאון ,פיריון ,כאבים ,דלקות פרקים,כאבי ראש,גאוט ,הרזיה ועוד...

הפורום מיועד לעזור לכוון להנחות בבעיות כרוניות פסיכולוגיות פסיכוסומטיות בשיטות הומאופטיה צמחי מרפא פרחי באך נטרופתיה ותזונה. השיטות הנ"ל מחזקות את הגוף והנפש ומטפלות בכל המערכות. היעוץ אינו בא במקום ואינו תחליף לביקור אצל רופא.

המשך...
הודעה חדשה

קמבוציון

מאת: 0 אור 0
12/03/04 14:42
מדובר בפטריה, כפי שאמרת, ומכיוון שהיא גדלה כל הזמן (אם מזינים אותה), אז אפשר להמשיך להשתמש בה "לנצח".
אלו שמאמינים בה טענים לכל טוב הארץ - בריאות יתרה, הצמחת שיער ועוד ועוד.
כולל מישהו שפעם סיפר לי על איזה חולה שהמרה השחורה שלו הפכה לצהובה (או להיפך - אני עם סיפורי נפלאות אף פעם לא הסתדרתי כל כך טוב)
חמי השתמש תקופה ארוכה והילל את נפלאותיה.
אני ניסיתי ואחרי שבועיים חטפתי אנגינה נוראית שהפילה אותי כפי ששנים לא שכבתי (ולא בטוח שזה קשור כמובן - אבל לא נתתי לפטריה אחר כך הזדמנות נוספת)
יש גם כמוסות לרכישה בהמון כסף - אבל אם אתה רוצה לגדל את הפטריה בעצמך, צריך למצוא מישהו שיתן לך בקבוק עם פטריה לריבוי.
כרגע לא מכירה אף אחד שהתמיד עד היום (נתקלתי בה לאחרונה לפני איזה 10 שנים ויותר).

תגיות:
שאלה
12/03/04 00:13
17צפיות
קמבוציון
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
<< ההודעה הנוכחית
12/03/04 14:42
191צפיות
מעניין!!!!!!
19/03/04 18:48
19צפיות
אבא שלי
29/03/04 15:16
26צפיות
היי
29/03/04 22:26
18צפיות

מנהל/ת הפורום

אודות:
ד"ר אריה מבר עוסק בתחום הרפואה הטבעית למעלה מ-30 שנה הוא מומחה למגוון רחב של שיטות טיפול כגון הומאופתיה, צמחי מרפא, נטרופתיה, פרחי באך אקופונקטורה, מג
עוד...

הודעות נבחרות

לא נמצאו הודעות נבחרות.

ד

ד"ר מבר - מנהל הפורום

זמין לכם גם מחוץ לפורום לשיחת ייעוץ התקשרו: 073-7576594

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix