לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טיפול בשפה ודיבור
ברוכים הבאים לפורום "טיפול בשפה ודיבור"!כאן המקום לשאול ולהתעניין בתחום הפרעות בתקשורת- שם כולל להפרעות שפה, דיבור, שמיעה ותקשורת למיניהן,שהוא תחום עבודתם של קלינאי התקשורת.התקשורת האנושית היא צורך חיוני הנחוץ לאדם כמעט כמו אוויר לנשימה... אנו מדברים זה עם זה כדי להעביר מסרים, רעיונות, רגשות ומחשבות, ועושים זאת מבלי לחשוב לרגע עד כמה מופלאה ומורכבת היא יכולת התקשורת... למרבה הצער, לא כל אחד מסוגל לתקשר באופן מושלם- אם זה בגלל קול צרוד, גמגום, קושי בשמיעה, היגוי משובש וסיבות אחרות.הפרעות בתקשורת גורמות סבל ואי- נוחות לאדם הסובל מהם, כמו גם לסביבתו הקרובה.באופן כללי, הפרעות אלו יכולות להיות קשורות לשלושה מעגלים המשיקים זה לזה-תוכן, צורה ושימוש.תוכן- מ ה שאומרים, צורה- א י ך מדברים, שימוש- באיזההקשר אומרים.קלינאי התקשורת מתמחים בהפרעות תקשורת ותפקידם לאבחן ולטפל באדם הסובל מהם.כאן בפורום אתם מוזמנים לשאול שאלות מקצועיות, לספר ולשתף בכל מה שקשור לעניין.הייעוץ בפורום לא מהווה תחליף לאבחון וטיפול אצל קלינאי תקשורת,אלא מידע בסיסי והכוונה בלבד.נקווה שהתקשורת כאן בפורום תזרום היטב ללא תקלות והפרעות...

אודות הפורום טיפול בשפה ודיבור

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בשפה ודיבור"!כאן המקום לשאול ולהתעניין בתחום הפרעות בתקשורת- שם כולל להפרעות שפה, דיבור, שמיעה ותקשורת למיניהן,שהוא תחום עבודתם של קלינאי התקשורת.התקשורת האנושית היא צורך חיוני הנחוץ לאדם כמעט כמו אוויר לנשימה... אנו מדברים זה עם זה כדי להעביר מסרים, רעיונות, רגשות ומחשבות, ועושים זאת מבלי לחשוב לרגע עד כמה מופלאה ומורכבת היא יכולת התקשורת... למרבה הצער, לא כל אחד מסוגל לתקשר באופן מושלם- אם זה בגלל קול צרוד, גמגום, קושי בשמיעה, היגוי משובש וסיבות אחרות.הפרעות בתקשורת גורמות סבל ואי- נוחות לאדם הסובל מהם, כמו גם לסביבתו הקרובה.באופן כללי, הפרעות אלו יכולות להיות קשורות לשלושה מעגלים המשיקים זה לזה-תוכן, צורה ושימוש.תוכן- מ ה שאומרים, צורה- א י ך מדברים, שימוש- באיזההקשר אומרים.קלינאי התקשורת מתמחים בהפרעות תקשורת ותפקידם לאבחן ולטפל באדם הסובל מהם.כאן בפורום אתם מוזמנים לשאול שאלות מקצועיות, לספר ולשתף בכל מה שקשור לעניין.הייעוץ בפורום לא מהווה תחליף לאבחון וטיפול אצל קלינאי תקשורת,אלא מידע בסיסי והכוונה בלבד.נקווה שהתקשורת כאן בפורום תזרום היטב ללא תקלות והפרעות...
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

ציורים של ילדים בפעילויות יום-יום

12/05/06 09:41
מישהו יודע היכן ניתן להשיג/להוריד מהאינטרנט ציורים פשוטים וברורים של ילדים המבצעים פעילויות יום-יומיות, כמו "ילד שותה מכוס", "ילדים משחקים בכדור" וכיו"ב?

תודה!
אני ככל ילדה שבעולם:
גם לי שמלה, וחגורה וסרט.
עתים בוכה, עתים צוחקת סתם
אבל אני בכל זאת קצת אחרת.

ציורים של ילדים בפעילויות יום-יום
<< ההודעה הנוכחית
12/05/2006 | 09:41
5
336
מישהו יודע היכן ניתן להשיג/להוריד מהאינטרנט ציורים פשוטים וברורים של ילדים המבצעים פעילויות יום-יומיות, כמו "ילד שותה מכוס", "ילדים משחקים בכדור" וכיו"ב?

תודה!
תמונות של ילדים
14/05/2006 | 09:28
4
76
שלום לך,
באתר Google יש אופציה לחיפוש תמונות על פי שם
http://images.google.com/imghp?hl=iw
אם תכתבי, במילות החיפוש boy drink glass תמצאי המון תמונות של ילד שותה מכוס שנאספו מכל אתרי האינטרנט שנסרקים על ידי אתר החיפושים google
אם תשתמשי במילות החיפוש kids playing ball תמצאי תמונות של ילדים משחקים בכדור.
אני קלינאית תקשורת ומשתמשת בו המון כשאני מכינה חומרים לילדים.
מעבר לזה - אם יש לך מצלמה דיגיטלית, בעיני השיטה הטובה ביותר ללימוד היא לצלם את הילדים שאת רוצה לעבוד איתם או אנשים מוכרים להם מבצעים את הפעולות הללו,ואפילו לחבר ספר מהתמונות (למשל - מה אני עושה בבוקר? עם תמונות הילד מתעורר, מתלבש, מצחצח שיניים וכו) ולספר ביחד.  כך התמונה תנתן בהקשר גדול יותר לחיי היומיום של הילד והגיוני שגם המוטיבציה שלו ללמוד דרך התמונות תגדל.
  http://images.google.com/imghp?hl=iw
לתמונות משחק בכדור:
http://images.google.com/images?q=kids+playing+bal...
לתמונות שתייה מכוס:
http://images.google.com/images?svnum=10&hl=iw&lr=...
איזו שיטה מקסימה!
14/05/2006 | 17:26
3
11
המון תודה על ההשקעה!

התלבטתי רבות האם עדיף תמונות של הילד וקרוביו או ציורים/איורים, ולבסוף חשבתי שאולי עדיפים האיורים, מפני שהם "סמליים" יותר, ורכישת שפה היא בעצם שימוש בסמלים.
אני לא אשת מקצוע, אז אולי אני טועה.

שוב המון תודה, עזרת לי מאד מאד!
תודה על המידע! והנה קישור
14/05/2006 | 20:27
2
23
האם אתן מכירות את האתר הזה?
מצורף קישור...
כתובות אינטרנט מצורפות:
מקסים, תודה!
15/05/2006 | 20:53
7
ואם כבר
17/05/2006 | 15:05
11
הנה לינק לאתר שמצאתי, שיש בו איורים חמודים של ילדים במגוון פעילויות, חיות, מזון, חפצים ועוד.

הודעות אחרונות
08:03 | 26.06.12 אורחים בפורום
08:37 | 11.05.07 אמא של יהלי ורון
11:31 | 10.05.07 iittaa
14:31 | 09.05.07 Maya בן עזרא
07:13 | 09.05.07 קירה1
20:46 | 06.05.07 320
10:30 | 03.05.07 הילה202
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים