לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום בהנהלה חדשה! המיקוד החדש של הפורום הוא בנושא הדברת מזיקיםכפי ששמנו לב, זאת גם הייתה הרוח בימיו האחרונים של הפורום בתצורתו הקודמת

המשך...
הודעה חדשה

שמות נחשים

מאת: mmott
08/10/03 20:48
שלום,

אני זקוק לתרגום לעברית של שמותיהם של שלושה נחשים. אשמח אם מישהו מהפורום יוכל לענות לי או להפנות אותי למקור מידע בו אוכל למצוא שמות אלה. מדובר בנחשים ששמותיהם באנגלית הם :COTTONMOUTH COPPERHEAD
BLACK MAMBA
תודה,
מוטי

תגיות:
שמות נחשים
<< ההודעה הנוכחית
08/10/03 20:48
567צפיות
שלום,

אני זקוק לתרגום לעברית של שמותיהם של שלושה נחשים. אשמח אם מישהו מהפורום יוכל לענות לי או להפנות אותי למקור מידע בו אוכל למצוא שמות אלה. מדובר בנחשים ששמותיהם באנגלית הם :COTTONMOUTH COPPERHEAD
BLACK MAMBA
תודה,
מוטי
עד שיונתן יבוא...
08/10/03 20:58
63צפיות
אני לא חזק בשמות של נחשים ארסיים אבל עד כמה שידוע לי:
BLACK MAMBA =ממבה שחורה
COPPERHEAD= מוקסין נחושתי
COTTONMOUTH= מוקסין מים.
עד כמה שידוע לי אלו השמות אבל יונתן יוכל לאשר.
תודה Naja
08/10/03 22:26
31צפיות
השינוי היחיד שאני יכול לחשוב עליו במה שNaja ענה לך זה שCOPPERHEAD נקרא גם צפע נחושתי או משהו כזה, אבל לרב הנחשים אין שמות בעברית וכל תרגום שרואים בסרטי טבע הוא בדרך כלל לא מקובל על ידי האקדמיה אלה המצאה של המתרגם או מישהו בסביבתו.
º
אני חושב שמוקסין זה השם המקובל.
08/10/03 22:40
22צפיות
עוד שם
10/10/03 00:52
25צפיות
שאני רואה די הרבה לcopperhead זה ראש נחושת.
ניזכרתי בשני דברים לא ממש קשורים...
08/10/03 22:51
22צפיות
בקשר לCOPPERHEAD- נערך מחקר בשנים האחרונות על הארס שלו וגילו שיש בו חלבונים שעוזרים בדיכוי של מחלת הסרטן. אני תמיד נותן את הדוגמה הזו לאידיוטים ששואלים אותי מדוע אני לא הורג צפעים.
בקשר לCOTTONMOUTH- יש שניים כאלה בגן החיות בקרית מוצקין-מומלץ לבקר יש שם נחשיה מעניינת.
תגיד naja
09/10/03 23:17
16צפיות
מה אתה עושה אם כל הנחשים שאתה תופס?
º
משחרר לטבע.
10/10/03 14:36
14צפיות
º
הבנתי... :)
10/10/03 15:15
10צפיות

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי הוא עמוס כהן ,ואני הבעלים והמנכ"ל של חברת "מיטב הדברות",חבר בארגון מדבירי מזיקים בישראל. אני מוסמך ומורשה להדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, בעל רי
עוד...
Flix
עמוס כהן -מנהל פורום הדברת מזיקים

מנהל פורום הדברת מזיקים

זמין לכם גם בטלפון חייגו: 073-7581750

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום