לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום זוחלים.
בפורום זה תוכלו לחלוק חוויות, לשאול שאלות, לשתף בידע שלכם, וללמוד עוד על עולם הזוחלים הארצישראלי, ועל גידול זוחלים מחו"ל.
זוחלים הפכו בשנים האחרונות לחיית מחמד נפוצה אולם המידע עליהם עדיין מועט ולעיתים קרובות גם שגוי ודבר זה גורם במקרים רבים לטיפול לקוי בחיה שמסתיים לרוב במותה ובעוגמת נפש גדולה למטפל.
זוחלים בכלל ונחשים בפרט, הם חיות בר נפוצות שיוצרות לעיתים קרובות בהלה גדולה בקרב הפוגשים אותן, בהלה הנובעת מפחד עתיק יומין הטבוע בנו.
מטרתנו היא ליצור קהילה גדולה של חובבים ומגדלים שיוכלו לשתף אותנו בידע שלהם, בנסיונם ובחויות שהם עברו עם הזוחלים אותם הם מגדלים או בהם הם נתקלו בצאתם לטבע וע"י כך ליצור מאגר מידע גדול שיוכל לקדם את כל נושא הגידול והטיפול בחיות מחמד יוצאות דופן אלו, ואת המודעות לחשיבותם של הזוחלים במערכת האקולוגית .
נשמח לפתוח עולם קסום ומיוחד זה לאנשים שעד כה לא היו מודעים לקיומו ולחשוף גם בפניהם את היופי והכיף שבגידול זוחלים
ואת החיים המעניינים שלהם בטבע.
הינכם מוזמנים להיצטרף לקהילה שלנו ולקחת חלק פעיל בדיוני הפורום.
נבקש לשמור על כללי הפורום (שפה יפה,נימוס ושמירה על קשר לנושא הפורום).
תהנו.

שימו לב - כאן פורום זוחלים (לטאות, נחשים, צבים, תנינים וכו'). לשאלות בנושא חרקים, פרוקי רגליים וכד' נא לפנות לפורומים "טבע פראי וחיות בר" או "שמירת טבע
המשך...
הודעה חדשה

שמות נחשים

מאת: mmott
08/10/03 20:48
שלום,

אני זקוק לתרגום לעברית של שמותיהם של שלושה נחשים. אשמח אם מישהו מהפורום יוכל לענות לי או להפנות אותי למקור מידע בו אוכל למצוא שמות אלה. מדובר בנחשים ששמותיהם באנגלית הם :COTTONMOUTH COPPERHEAD
BLACK MAMBA
תודה,
מוטי

שמות נחשים
<< ההודעה הנוכחית
08/10/03 20:48
445צפיות
עד שיונתן יבוא...
08/10/03 20:58
47צפיות
תודה Naja
08/10/03 22:26