לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז !

ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל.
זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר.
אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.
אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.
הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה.
ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת.
כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il.
ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.il
וקצת על עצמנו:
רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה .
אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה .
חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.

אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל.
רויטל- revi88@walla.com
חן – shesek_1@walla.co.il

הודעה חדשה

תו תושב - החברה לביטחון

מאת: amickyaa
18/08/09 09:15
צילום:מיקי אלון
החברה לביטחון תשלח את תו החניה לבתי התושבים פניה בדואר אלקטרוני פוטרת מתשלום עבור התו

מאת:מיקי אלון

החברה לביטחון ולסדר ציבורי תשלח את תו התושב לתושבים ישירות לביתם מתוך מטרה לחסוך להם זמן וכסף.

כידוע, תושבי העיר בעלי תו תושב חונים ללא תשלום ברחובות המסומנים ב"כחול לבן" ומתחם חניון חוף הים למשך כל שעות היממה.

ברחובות הראשיים בהם קיים עומס בביקוש לחנייה במשך שעות היום, כאשר החנויות פתוחות הותרה החנייה לתושבי העיר, שרכבם נושא תו תושב, למשך שעתיים ללא תשלום על מנת לגרום לתחלופה גבוהה, ובכך תתאפשר חנייה לתושבים רבים יותר ברחובות אלה.

עד היום, נאלצו התושבים לסור אל משרדי החברה ברחוב ירושלים 2 בשעות קבלת קהל ולהמתין לתורם על מנת לקבל את תו התושב או את תו הדייר. מהיום, מוזמנים התושבים לפנות לחברה לביטחון ולסדר ציבורי על מנת לקבל תו תושב או תו דייר בכמה אופנים:

• לשלשל פניה בתיבת השירות במבואת משרדי החברה (ברחוב ירושלים 2)
24 שעות ביממה - כרוך בתשלום של 5 ₪ שיצורפו לפנייה.
• פניה באמצעות דואר ישראל במכתב - כרוך בתשלום של 5 ₪ שיצורפו לפנייה.
• פניה באמצעות הדואר האלקטרוני מאתר החברה www.rlz-bitachon.co.il או ישירות במייל tav_r@walla.co.il ולצרף את המסמכים סרוקים בקובץ JPG או TIFF - פטור מתשלום.

המסמכים הנדרשים:

• צילום תעודת זהות + ספח הכתובת.
• צילום רישיון על שם מבקש הבקשה.
• תושב שהרכב שברשותו השיך למקום עבודה יצרף אישור מהחברה או המעסיק שהרכב נמצא בשימושו 24 שעות ביממה.
• תושב הגר בשכרות - יצרף חוזה תקף.
• תשלום בסך 5 ₪ - פנייה באמצעות דואר אלקטרוני פטורה מתשלום.

"אנו קוראים לתושבי העיר שטרם הדביקו תו תושב על שמשת הרכב לפנות ולקבל ישירות לביתם תו, ובכך לסייע לנו לזהות את הרכב שברשותם ולהצטרף לתושבים שכבר נהנים מהסדר החנייה הייחודי לתושבי העיר" אומרת יוכי אילן מנהלת רשות החנייה בחברה לביטחון ולסדר ציבורי.

הסדרי החנייה נאכפים באופן מלא על מנת לתת לתושבי העיר ליהנות מהטבה ייחודית זו, ולהבדילם מחניית רכבים שאינם נושאים תו תושב או תו דייר", מוסיפה אילן.

תו תושב - החברה לביטחון
<< ההודעה הנוכחית
18/08/09 09:15
875צפיות
צילום:מיקי אלון
מה עושים אם הכתובת בספח ת.ז לא מעודכנת?
18/08/09 09:23
24צפיות
º
הספח הכי חשוב,גש למשרד הפנים לעדכן ספח
18/08/09 10:14
15צפיות