לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם וברוכים הבאים !

פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.

הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.

תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.

הערות חשובות:

1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!

2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.

3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.

4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!

5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.

6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.

7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה בפורום,

אושרינה

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

גרפיקאי/ת ורוצה לנהל את הפורום? הגש/הגישי בקשה לניהול הפורום בקישור הבא!

המשך...
הודעה חדשה

מפת ארץ ישראל להדפסה בגודל 150 גובה

17/02/12 16:36
שלום לכולם
אני מחפש מפה של ארץ ישראל להדפסה (אני צריך להדפיס בגובה 150)
מישהו יודע איפה אני יכול להשיג/לקנות מפה כזאת להדפסה

המון תודות על העזרה
שבת שלום

תגיות:
מפת ארץ ישראל להדפסה בגודל 150 גובה
<< ההודעה הנוכחית
17/02/12 16:36
525צפיות
º
150 מה?
19/02/12 12:27
44צפיות