לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום דירה להשכיר
ברוכים הבאים!הפורום עוסק בהוויות המגורים בדירה שכורה - על כל צדדיה (ואם לרגע עוצרים וחושבים - יש כ"כ הרבה צדדים!)חלל מגורים שהוא לגמרי שלכם צופן בחובו אינסוף חוויות וגילויים חדשים: איך מתמודדים עם צנרת סתומה? מה בעצם החוזה שחותמים עליו אומר?, מי הם האנשים האלו איתם חולקים את הדירה? ומה, בסופו של דבר, אפשר לבשל במטבח המאובזר בגזיה ובכסא שבור בלבד?מגורים עצמאיים הם גם פתח לצמיחה אישית: תחביבים חדשים (מי ידע שכ"כ כיף לבשל), חברים חדשים (החבר של החברה של החבר של החברה של השותף) וביסוס האישיות כאדם עצמאי.כאן המקום לשפוך קובלנות על בעלי הבית, לתהות באיזה צבע לצבוע את הקיר, להחליף עצות ולחלוק בחוויה הזו, בה לומדים כל כך הרבה על העולם האמיתי, אבל עוד יותר מכך על עצמנו.כשיקוף נאמן למציאות בה כולנו תופסים את עצמנו כאחראיים ושקולים, כלל הגולשים מתבקשים להמנע מקללות, הלעזות, העלבות ופגיעות.הודעות בעלות אופי פוגע יוסרו, ובסופו של דבר כדאי תמיד לזכור כי מאחורי כל ניק עומד בן-אדם אמיתי.קדימה, הסלון קורא לכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דירה להשכיר

ברוכים הבאים!הפורום עוסק בהוויות המגורים בדירה שכורה - על כל צדדיה (ואם לרגע עוצרים וחושבים - יש כ"כ הרבה צדדים!)חלל מגורים שהוא לגמרי שלכם צופן בחובו אינסוף חוויות וגילויים חדשים: איך מתמודדים עם צנרת סתומה? מה בעצם החוזה שחותמים עליו אומר?, מי הם האנשים האלו איתם חולקים את הדירה? ומה, בסופו של דבר, אפשר לבשל במטבח המאובזר בגזיה ובכסא שבור בלבד?מגורים עצמאיים הם גם פתח לצמיחה אישית: תחביבים חדשים (מי ידע שכ"כ כיף לבשל), חברים חדשים (החבר של החברה של החבר של החברה של השותף) וביסוס האישיות כאדם עצמאי.כאן המקום לשפוך קובלנות על בעלי הבית, לתהות באיזה צבע לצבוע את הקיר, להחליף עצות ולחלוק בחוויה הזו, בה לומדים כל כך הרבה על העולם האמיתי, אבל עוד יותר מכך על עצמנו.כשיקוף נאמן למציאות בה כולנו תופסים את עצמנו כאחראיים ושקולים, כלל הגולשים מתבקשים להמנע מקללות, הלעזות, העלבות ופגיעות.הודעות בעלות אופי פוגע יוסרו, ובסופו של דבר כדאי תמיד לזכור כי מאחורי כל ניק עומד בן-אדם אמיתי.קדימה, הסלון קורא לכם.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

איפה הכי זול למצוא מוצרי חשמל?

מאת: lady mika
07/09/06 17:58
שלום לכולם, אני עוד שבוע (יווו אני לא מאמינה שרק שבוע) עוברת לגור לבד. רציתי לדעת איפה אתם הכי ממליצים לקנות מוצרי חשמל בזול. אני רוצה לקנות מחנות כי הזמנה באינטרנט מפחידה אותי כשזה מגיע למקרר או מזגן.
מה אתם אומרים?
אשמח אם תעשו לי לייק ותעזרו לי לזכות בתחרות ילדים מדברים - נכנסתי תחת השם רונית הורוביץ, עם הציטוט החמוד של הקטנטנים שלי!
https://www.facebook.com/kidspeertalk
איפה הכי זול למצוא מוצרי חשמל?
<< ההודעה הנוכחית
07/09/2006 | 17:58
2
183
שלום לכולם, אני עוד שבוע (יווו אני לא מאמינה שרק שבוע) עוברת לגור לבד. רציתי לדעת איפה אתם הכי ממליצים לקנות מוצרי חשמל בזול. אני רוצה לקנות מחנות כי הזמנה באינטרנט מפחידה אותי כשזה מגיע למקרר או מזגן.
מה אתם אומרים?
לא תמיד הזול הוא הכדאי
07/09/2006 | 19:07
64
כי במוצרי חשמל חשוב ממי קונים, מי נותן את השירות למוצר, כמה זמן האחריות ומה היא כוללת, מה אמינות המוצר.
לפעמים כדאי לשלם קצת יותר, כדי לא לשלם אחר כך הרבה יותר
למה זה מפחיד אותך?
08/09/2006 | 17:06
35
אני קניתי עד היום את הטלויזיה, מקרר, מחשב נייד, סלון, מיקרוגל, ערסל ועוד כמה דברים. פעם אחת קרה שלא הייתי מרוצה מנגן MP3 - החזרתי אותו והכל עבר חלק.  אין מה לפחד. גם בחנות רגילה יכולים למכור לך מוצר לא טוב ואח"כ לא לרצות לקבל אותו בחזרה בגלל כל מיני טענות.
המבחר באינטרנט הוא אדיר והוא זמין, בניגוד לחנויות שאת צריכה לבזבז זמן על להסתובב בינהן.
הרבה מוצרים אפשר להשיג באינטרנט יותר בזול מחנויות. זה לא שונה מלקנות בחנות- צריך לחפש המלצות על המוצר ולקנות מפירמה אמינה וידועה. אם תקני טלויזיה SONY באינטרנט או שתקני טלויזיה SONY בחנות - הן תהיינה באותה רמת אמינות, רק שבאינטנרט יש מצב שתשלמי פחות.
הודעות אחרונות
22:47 | 26.08.15 אשה מרציפן
00:34 | 26.08.15 השבוע מתחיל
21:49 | 25.08.15 berdoron
20:00 | 23.08.15 פוקרויסקי
19:12 | 21.08.15 נודדת בדרכים
21:46 | 17.08.15 taldahan45
10:53 | 15.08.15 כל האהבה במלואה
23:06 | 10.08.15 אורחים בפורום
13:55 | 05.08.15 מכור אנונימי לקולה
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז