לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום נותני שירות
מה עוד לא נאמר על הלקוח הישראלי... ומי כמונו יודעים עד כמה זה לפעמים נכון עד אימה. כאן בפורום "נותני שירות" אתם מוזמנים לשתף בחוויות השונות של עבודתכם כנותני שירות בסקטורים השונים. אלו מכם שרק החלו בצעדים הראשונים בתחום או שוקלים להיכנס אליו, יוכלו להיעזר בחברים הותיקים והמנוסים בתחומים השונים, לצד הקישורים והמאמרים ששופעים במידע מקיף ומגוון על משרת נותן השירות לסוגיו. כמה פרטים חשובים שראוי להדגיש: הפורום אינו מטפל בתלונות על שירות לקוי, ואם ברצונכם להתלונן עשו זאת בפורום צרכנות. הצעות עבודה ופרסומים שונים שיפורסמו על גבי הפורום ימחקו במיידית. פרסומים מותרים בלוחות הפורום בלבד. אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה והמנעו מתקיפה אישית של חברים בפורום על מנת לשמור על האווירה הנעימה. ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. אשה מרציפן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נותני שירות

מה עוד לא נאמר על הלקוח הישראלי... ומי כמונו יודעים עד כמה זה לפעמים נכון עד אימה. כאן בפורום "נותני שירות" אתם מוזמנים לשתף בחוויות השונות של עבודתכם כנותני שירות בסקטורים השונים. אלו מכם שרק החלו בצעדים הראשונים בתחום או שוקלים להיכנס אליו, יוכלו להיעזר בחברים הותיקים והמנוסים בתחומים השונים, לצד הקישורים והמאמרים ששופעים במידע מקיף ומגוון על משרת נותן השירות לסוגיו. כמה פרטים חשובים שראוי להדגיש: הפורום אינו מטפל בתלונות על שירות לקוי, ואם ברצונכם להתלונן עשו זאת בפורום צרכנות. הצעות עבודה ופרסומים שונים שיפורסמו על גבי הפורום ימחקו במיידית. פרסומים מותרים בלוחות הפורום בלבד. אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה והמנעו מתקיפה אישית של חברים בפורום על מנת לשמור על האווירה הנעימה. ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - במסרים בלבד. אשה מרציפן
`

מבחנים סופר פארם..

10/08/09 14:38
מישהו עשה פעם?יודע על מה מדובר?
נאמר לי שזה מבחן פסיכוטכני...אני גרועה במבחנים האלה..השאלה מה הדרגה שלו?
ואם למישהו יש עוד טיפים להצלחה אני אשמח
תגיות:
מ-ש-ו-ח-ר-ר-ת..יש יותר טוב מזה?!

לא קיים מקום שבו אפשר להיות חופשי. קיים רק המקום שלך, והוא המקום היחיד שבו אתה יכול להרגיש חופשי
פטריציו פאולטי
מבחנים סופר פארם..
<< ההודעה הנוכחית
10/08/2009 | 14:38
7
2949
מישהו עשה פעם?יודע על מה מדובר?
נאמר לי שזה מבחן פסיכוטכני...אני גרועה במבחנים האלה..השאלה מה הדרגה שלו?
ואם למישהו יש עוד טיפים להצלחה אני אשמח
לא רציני
10/08/2009 | 14:40
6
583
כמו שאלון 300 בצבא..
התאמת צורות, שאלות אמינות כאלו.. והכל חוזר על עצמו

לא באמת אומר שומדבר על מי שאת ומה היכולות שלך בעבודה..

למה למשל קופאית/סדרנית סחורה של סופרפארם
10/08/2009 | 15:28
3
558
צריכה להיות אנטלגנטית במיוחד?

מבינה למה אמינות, ממש לא מבינה למה פסיכוטכני...
את יכולה גם להגיד את זה לגבי
10/08/2009 | 18:06
439
כל הדברים האחרים כמו שירות לקוחות שעושים בירוקרטיה רצינית ווכאלה...
אין לי מושג מה הקטע בשביל להיות קופאית לעבור מבחן כזה.
אבל מה נעשה...
לגבי העבודה עצמה ,מה התנאים פחות או יותר?
מפני שזה בית מרקחת לכל דבר?
10/08/2009 | 18:42
369
במיוחד מאז החוק שכל שנה מוציא עוד כמה תרופות לממכר ללא מרשם.

זה גורם לכך שאם מגיע ילד בן 14 וקונה כמות גדולה של כדורים בכרטיס אשראי יהיה לקופאית מספיק שכל כדי לקשר ולוודא שמישהו מתקשר להורים שלו ומוודא שהוא לא הולך להתאבד איתם בלילה או לחילופין לא למכור לו אותם מלכתחילה (הבעיה שאז יותר קשה לאתר אותו אח"כ).

כמו כן כל בית מרקחת הרבה יותר חשוף לנסיונות שוד נואשים של נרקומנים למינהם ולפעמים צריך אדם אינטלגנטי כדי לזהות קודם את האיום, לזוז הצידה בשקט ולהזעיק משטרה ולא חס וחלילה להיכנס איתם לעימות.

גם יכול להיות שמפני שבמקום בו מוכרים תרופות רצוי שיהיה אדם שמסוגל להבין את גודל האחריות הכרוך בנושא זה.

הדבר המצחיק הוא שעם כל האחריות שלוקחים צריך להיות טיפש בשביל ללכת לעבוד בשכר מינימום :)

טוב, או טיפש או שמראש להגדיר את המשרה כמשרת משעמם לי אז אני הולך לעבודה עם המון אחריות שלא משלמת בהתאם.
לא יודעת לגבי אינטליגנטית במיוחד,
11/08/2009 | 01:55
379
אבל לפחות קצת שכל..
זה בכל זאת עבודה שהיא לעתים בתנאי לחץ, עם כסף ומול לקוחות לא מאוד פשוטים...
[אבל כן, אני בהחלט מסכימה שזה מבחן מיותר. בעיקר כי הוא לא אומר לך שומדבר על אופיו האמיתי של האדם שאתה מקבל לעבודה. וגם לא מבקשים שום תעודת יושר, מה שגורם ללא מעט עובדים שחוטאים]

המון תודה,ולגבי העבודה עצמה?
10/08/2009 | 18:06
1
300
העבודה עצמה לא קלה
11/08/2009 | 01:58
379
כמו כל עבודה מול קהל, במיוחד כזה שאת לוקחת ממנו כסף.
מאוד תלוי בסניף שאת עובדת בו ובצוות העובדים שם.
יכול להיות מדהים, יכול להיות מזעזע.
בנוסף- עבודה פיזית מאוד. הכסאות בקופה לא באמת נוחים, ואת לא באמת יכולה לתקתק את הלקוחות כשאת יושבת, זה לא נוח.
סידור הסחורה לא פשוט, לסחוב הרבה, לטפס על מדפים וכאלה..
אה, וכמובן המון אבק וג'יפה, כמו בכל מחסן

יכולה להגיד שהשנה וחצי שלי ברשת לימדו אותי הרבה, והכרתי שם אנשים מדהימים, ובגדול הרשת היא רשת שנעים לעבוד בה.
הודעות אחרונות
21:02 | 01.08.15 laei49
14:12 | 12.07.15 אשה מרציפן
15:59 | 07.07.15 jen711
16:03 | 06.07.15 אורחים בפורום
23:27 | 05.07.15 אשה מרציפן
16:08 | 28.06.15 אשה מרציפן
23:02 | 22.06.15 laei49
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום