לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ריקודי בטן
ברוכים הבאים לפורום ריקודי בטן.מטרת הפורום היא להיות בית לאנשים החולקים את האהבה לריקודי הבטן, להיות מקום שבו אפשר לדון בעניינים שברומו של עולם ריקודי הבטן (שנקראים לעיתים גם מחול מזרחי או אוריינטלי) ובנושאים הקשורים אליו. זה המקום למצוא אנשים שמעניין אותם לנהל דיון בנושא היחס לרקדניות הבטן במצרים ובעולם המוסלמי בכלל, דיון בנושא צעיפי אגן מועדפים, או דיון על ההבדל בין סגנונות ריקודי הבטן השונים, וכהנה וכהנה נושאים רבים לנו.במשך הזמן התפתחה פה קהילה שאוהבת להחליף מידע ולשתף בחוויות והתלבטויות בנושאים הקשורים לחובבי ריקודי הבטן כגון איפה מתקיימות סדנאות מעניינות של ריקודי בטן, איזה מופעים יש ואיפה ואיזה מופע ריגש אותנו במיוחד. לכאן באים לשאול איפה אפשר למצוא חוג קרוב למקום המגורים – ולא תאמינו באיזה איזורים בארץ מצאנו חוגים! פה משתפים בהתרגשות מהשיעור וכמה קשה לחכות שיגיע כבר, ועד כמה אוהבים את המורה. תשמעו גם שאנחנו חושבות שיש קסם בריקוד הזה, שהוא מוסיף לאיכות החיים הרבה אושר ובעיקר כיף. ויש סיפורים אישיים על הקשר לנשיות ותהיות כמו האם אני רזה מדי כדי להיות רקדנית בטן, או האם גם גברים יכולים להיות רקדנים, לצד שאלות אינפורמטיביות כמו איפה אפשר לרכוש בגדים וציוד לריקודים ולשיעורים, או ניסיון להבין איך לבצע תנועה מסוימת או מהו מונח כזה או אחר שמתקשר לריקודי בטן.אנחנו מאד שמחים כשמצטרפים אלינו חברים חדשים. הכנסו, קראו קצת דפים קודמים, הכירו את הנפשות הפועלות, אם תרצו, הציגו את עצמכם. רק מקריאה תגלו שאנחנו מכניסי אורחים רחבי ידיים וחמי לב. היו סבלניים, לוקח זמן ליצור ידידות. תנו לאנשי הפורום אפשרות להכירכם על ידי השתתפות בדיונים, הבעת דעות או ספרו לנו על לינקים מעניינים. דרך טובה להיכנס לעניינים היא לגשת לקטגוריה נוסטלגיות במדור המאמרים שלנו. עצי הסופ"ש שנטענו במשך הזמן נותנים תמונה קצרה על מה שהתרחש בפורום בכל שבוע, וריכוז הדיונים המעניינים שהיו בפורום מביא תמצית של הנושאים שעניינו את חברי הפורום במשך הזמן.הנה כמה כללים פשוטים כדי לאפשר לכולנו מקום שבו נוכל להתמקד במטרות הפורום:* כאשר מעלים מידע לפורום מכל סוג שהוא יש להקפיד לציין מאיפה נלקח המידע ולתת הפניה למקור המידע. * לא מקובל להשתלח באנשים באופן אישי. או להשתמש בנושאים שעולים פה בפורום כדי לסגור חשבונות אישיים.* היתרון בפורום הוא, שעל כל הודעה כתוב מי יצר אותה, וגם שהודעות באותו נושא משורשרות זו לזו, בדרך זו כל אחד גם יכול לבחור שלא לקרוא הודעות שמפריעות לו מכל סיבה שהיא. * מערכת המסרים של תפוז מאפשרת לכם לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים אחרים, ללא פרסומם בפורום בפומבי. פרסום פומבי של דברים הנשלחים במסרים אישיים, ללא הסכמת השולח, הינה עבירה חמורה בעינינו.* פרסום – אנחנו מאד אוהבים לדעת על מופעים סדנאות ואירועים שונים הקשורים לריקודי בטן, אנחנו גם מאד אוהבים לדעת איפה יש חוגים שבהם אפשר ללמוד ריקודי בטן. במקביל אנחנו מבינים את הרצון של כל מורה לראות את חוגיו מצליחים ומשגשגים, ושל כל מפיק לראות את אירועיו פורחים ועולים. חשוב לנו לשמור על הפורום כמקום מפגש בין רקדני, מורי, תלמידי וחובבי ריקודי בטן. חשוב לנו שהאוירה בפורום תהיה חברותית, תורמת, מלמדת וכיפית. כדי להגיע לכך, חשוב לנו לשמור על האיזון העדין בין העברת מידע לבין פרסום מוגזם.על מנת לשמר את אופיו של הפורום יש לנו כללים למפרסמים:ניתן לפרסם אירוע בהודעה בפורום, תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם). ניתן להוסיף הודעה ללוח האירועים (ע"י הקישור ספר/י לנו על אירוע) - מנהלות הפורום מאשרות את פרסום המודעה.אם הפרסום הראשוני היה הרבה לפני האירוע ניתן לשרשר תזכורת יום-יומיים לפני האירוע תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם).נא לא להקפיץ הודעות כל יום על האירוע, ובתקווה שבאירוע הבא כבר תוכלו לפרסם באופן עצמאי ועפ"י הכללים.שיהיה אירוע מוצלח,* אנחנו מאד מכבדים (ומקפידים) על הפרטיות בפורום! חלק מהמשתתפים בפורום מציגים עצמם בשמם, חלק מהמשתתפים בוחרים להציג עצמם בכינוי. אנו מכבדים את רצונו של כל משתמש להתקרא בשם ה-user שבחר לעצמו (אפילו כאשר אנו כבר יודעים את שמו המלא) ולא חושפים פרטים אישיים שלו ללא רשותו. אנא הקפידו לא לחשוף פרטים אישיים של חבר פורום אחר!* הדף הראשון של הפורום מכיל רק 20 הודעות ראשיות והשאר עובר לדף קודם, אחרי כ-7 דפים נכנס התוכן לארכיון. כשכותבים הודעה חדשה והיא מופיעה בראש הדף, ההודעה התחתונה ביותר ´נזרקת´ אחורנית...אנחנו בעד הודעות, תגובות וכל מה שתרצו אבל אנחנו מבקשות לשרשר הודעות שיש בהם מכנה משותף פשוט חבל לנו על הודעות שנזרקות אחורנית, לפעמים הן חשובות או מעניינות...איך משרשרים - במקום לפתוח הודעה חדשה רושמים תגובה להודעה קימת. * אנא קחו בחשבון שהפורום הוא לא מקום עבודה מסודר וישנם ימים עם פעילות והרבה גולשים וימים בהם נדמה שכולם הלכו ...למקום אחר. אז אנא התאזרו בסבלנות, והתשובות יגיעו (ציטוט מפורום 127)ברור שכאשר יש שאלה מאד בוער לקבל תשובה כמה שיותר מהר, אבל אנחנו לא יכולים לדעת מה קורה אצל האנשים האחרים, ומה הם עושים ברגע זה. כל אחד מגיע לכאן ככל שמתיר לו זמנו, קשר הרשת שלו, שעות העבודה שלו, הטיפול בביתו, סדר היום ועוד אילוצים שהחיים מעמידים לפנינו. היפה בפורום הוא שהוא באמת מאפשר תקשורת מעבר למגבלות הזמן בין אנשים בעלי תחום עניין משותף. המתינו מעט, אנשי הפורום שמחים תמיד לתרום מנסיונם והידע שלהם אם רק יוכלו. ואם בכל זאת לא ענו לכם לא צריך להיעלב, קורה גם שלחברי הפורום אין מה לומר.בברכת שקשקו ושמחו,באלאדיה וטלינגיט

אודות הפורום ריקודי בטן

ברוכים הבאים לפורום ריקודי בטן.מטרת הפורום היא להיות בית לאנשים החולקים את האהבה לריקודי הבטן, להיות מקום שבו אפשר לדון בעניינים שברומו של עולם ריקודי הבטן (שנקראים לעיתים גם מחול מזרחי או אוריינטלי) ובנושאים הקשורים אליו. זה המקום למצוא אנשים שמעניין אותם לנהל דיון בנושא היחס לרקדניות הבטן במצרים ובעולם המוסלמי בכלל, דיון בנושא צעיפי אגן מועדפים, או דיון על ההבדל בין סגנונות ריקודי הבטן השונים, וכהנה וכהנה נושאים רבים לנו.במשך הזמן התפתחה פה קהילה שאוהבת להחליף מידע ולשתף בחוויות והתלבטויות בנושאים הקשורים לחובבי ריקודי הבטן כגון איפה מתקיימות סדנאות מעניינות של ריקודי בטן, איזה מופעים יש ואיפה ואיזה מופע ריגש אותנו במיוחד. לכאן באים לשאול איפה אפשר למצוא חוג קרוב למקום המגורים – ולא תאמינו באיזה איזורים בארץ מצאנו חוגים! פה משתפים בהתרגשות מהשיעור וכמה קשה לחכות שיגיע כבר, ועד כמה אוהבים את המורה. תשמעו גם שאנחנו חושבות שיש קסם בריקוד הזה, שהוא מוסיף לאיכות החיים הרבה אושר ובעיקר כיף. ויש סיפורים אישיים על הקשר לנשיות ותהיות כמו האם אני רזה מדי כדי להיות רקדנית בטן, או האם גם גברים יכולים להיות רקדנים, לצד שאלות אינפורמטיביות כמו איפה אפשר לרכוש בגדים וציוד לריקודים ולשיעורים, או ניסיון להבין איך לבצע תנועה מסוימת או מהו מונח כזה או אחר שמתקשר לריקודי בטן.אנחנו מאד שמחים כשמצטרפים אלינו חברים חדשים. הכנסו, קראו קצת דפים קודמים, הכירו את הנפשות הפועלות, אם תרצו, הציגו את עצמכם. רק מקריאה תגלו שאנחנו מכניסי אורחים רחבי ידיים וחמי לב. היו סבלניים, לוקח זמן ליצור ידידות. תנו לאנשי הפורום אפשרות להכירכם על ידי השתתפות בדיונים, הבעת דעות או ספרו לנו על לינקים מעניינים. דרך טובה להיכנס לעניינים היא לגשת לקטגוריה נוסטלגיות במדור המאמרים שלנו. עצי הסופ"ש שנטענו במשך הזמן נותנים תמונה קצרה על מה שהתרחש בפורום בכל שבוע, וריכוז הדיונים המעניינים שהיו בפורום מביא תמצית של הנושאים שעניינו את חברי הפורום במשך הזמן.הנה כמה כללים פשוטים כדי לאפשר לכולנו מקום שבו נוכל להתמקד במטרות הפורום:* כאשר מעלים מידע לפורום מכל סוג שהוא יש להקפיד לציין מאיפה נלקח המידע ולתת הפניה למקור המידע. * לא מקובל להשתלח באנשים באופן אישי. או להשתמש בנושאים שעולים פה בפורום כדי לסגור חשבונות אישיים.* היתרון בפורום הוא, שעל כל הודעה כתוב מי יצר אותה, וגם שהודעות באותו נושא משורשרות זו לזו, בדרך זו כל אחד גם יכול לבחור שלא לקרוא הודעות שמפריעות לו מכל סיבה שהיא. * מערכת המסרים של תפוז מאפשרת לכם לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים אחרים, ללא פרסומם בפורום בפומבי. פרסום פומבי של דברים הנשלחים במסרים אישיים, ללא הסכמת השולח, הינה עבירה חמורה בעינינו.* פרסום – אנחנו מאד אוהבים לדעת על מופעים סדנאות ואירועים שונים הקשורים לריקודי בטן, אנחנו גם מאד אוהבים לדעת איפה יש חוגים שבהם אפשר ללמוד ריקודי בטן. במקביל אנחנו מבינים את הרצון של כל מורה לראות את חוגיו מצליחים ומשגשגים, ושל כל מפיק לראות את אירועיו פורחים ועולים. חשוב לנו לשמור על הפורום כמקום מפגש בין רקדני, מורי, תלמידי וחובבי ריקודי בטן. חשוב לנו שהאוירה בפורום תהיה חברותית, תורמת, מלמדת וכיפית. כדי להגיע לכך, חשוב לנו לשמור על האיזון העדין בין העברת מידע לבין פרסום מוגזם.על מנת לשמר את אופיו של הפורום יש לנו כללים למפרסמים:ניתן לפרסם אירוע בהודעה בפורום, תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם). ניתן להוסיף הודעה ללוח האירועים (ע"י הקישור ספר/י לנו על אירוע) - מנהלות הפורום מאשרות את פרסום המודעה.אם הפרסום הראשוני היה הרבה לפני האירוע ניתן לשרשר תזכורת יום-יומיים לפני האירוע תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם).נא לא להקפיץ הודעות כל יום על האירוע, ובתקווה שבאירוע הבא כבר תוכלו לפרסם באופן עצמאי ועפ"י הכללים.שיהיה אירוע מוצלח,* אנחנו מאד מכבדים (ומקפידים) על הפרטיות בפורום! חלק מהמשתתפים בפורום מציגים עצמם בשמם, חלק מהמשתתפים בוחרים להציג עצמם בכינוי. אנו מכבדים את רצונו של כל משתמש להתקרא בשם ה-user שבחר לעצמו (אפילו כאשר אנו כבר יודעים את שמו המלא) ולא חושפים פרטים אישיים שלו ללא רשותו. אנא הקפידו לא לחשוף פרטים אישיים של חבר פורום אחר!* הדף הראשון של הפורום מכיל רק 20 הודעות ראשיות והשאר עובר לדף קודם, אחרי כ-7 דפים נכנס התוכן לארכיון. כשכותבים הודעה חדשה והיא מופיעה בראש הדף, ההודעה התחתונה ביותר ´נזרקת´ אחורנית...אנחנו בעד הודעות, תגובות וכל מה שתרצו אבל אנחנו מבקשות לשרשר הודעות שיש בהם מכנה משותף פשוט חבל לנו על הודעות שנזרקות אחורנית, לפעמים הן חשובות או מעניינות...איך משרשרים - במקום לפתוח הודעה חדשה רושמים תגובה להודעה קימת. * אנא קחו בחשבון שהפורום הוא לא מקום עבודה מסודר וישנם ימים עם פעילות והרבה גולשים וימים בהם נדמה שכולם הלכו ...למקום אחר. אז אנא התאזרו בסבלנות, והתשובות יגיעו (ציטוט מפורום 127)ברור שכאשר יש שאלה מאד בוער לקבל תשובה כמה שיותר מהר, אבל אנחנו לא יכולים לדעת מה קורה אצל האנשים האחרים, ומה הם עושים ברגע זה. כל אחד מגיע לכאן ככל שמתיר לו זמנו, קשר הרשת שלו, שעות העבודה שלו, הטיפול בביתו, סדר היום ועוד אילוצים שהחיים מעמידים לפנינו. היפה בפורום הוא שהוא באמת מאפשר תקשורת מעבר למגבלות הזמן בין אנשים בעלי תחום עניין משותף. המתינו מעט, אנשי הפורום שמחים תמיד לתרום מנסיונם והידע שלהם אם רק יוכלו. ואם בכל זאת לא ענו לכם לא צריך להיעלב, קורה גם שלחברי הפורום אין מה לומר.בברכת שקשקו ושמחו,באלאדיה וטלינגיט
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

נראה לי שאיזה שמלת גלביה כזו, לא?

11/08/08 13:55
נראה לי שתוכלי למצוא כזו אצל כל אחד מהמעצבים... וזה גם לא חייב להפריע...
שמלה בסגנון סעידי, נראה לי קוראים לזה...
חיפשתי תמונה, אבל החלטתי לא לצרף את מה שמצאתי...
חפשי בעצמך...
בא לכם לשאול אותי "למה חולמת על אווזים?"?? תחסכו לי ולכם את הטירחה וקיראו כאן:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1365&MessageId=160898360

תודה.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
יש אימרה (ברוח הטאואיסטית): "חכמה הדרך מן ההולך בה"
ואני אומרת- צעד אחד ועוד צעד אחד עד שמתחילים להתגלגל במ
צריכה עזרה
11/08/2008 | 13:09
23
3
צריכה עזרה
אני אמורה להופיע בשבוע הבא באירוע שהוזמן כבר לפני 8 חודשים. (פעם ראשונה שזה קורה לי, תיאום כ"כ הרבה זמן מראש)
אניווי, רק לפני יומיים התבקשתי להגיע בתלבושת צנועה (הבקשה הגיעה מבעלי המקום, לא מבעלי הארוע).
מלבד הטרטור של למצוא עכשיו תלבושת מתאימה, אני גם מכירה את עצמי ויודעת שאם זה לא בגד שאתחבר אליו וארגיש בו לפחות כמו נסיכה (בד"כ אני שואפת למלכה),אז אני ארגיש שלא נתתי את כל מה שאני יכולה.

אז.... אם יש למישהי רעיון,לגבי שמלה שלמה מרשימה שתוכל לעשות את העבודה, או חליפת ריקוד למכירה (יאללה, הזדמנות להוסיף למלתחה בגד להופעות הדורשות צניעות..), מוכנה גם לשקול השכרה.
ומשהו שלא יראה כאילו נקנה בשוק כמובן..
צניעות, צניעות אבל לא צריך לפשל בסטייל!

מוזמנות גם ליצור קשר דרך המסר או בטל': 0547918491
תודה גדולה,
ליאור
כתובות אינטרנט מצורפות:
נראה לי שאיזה שמלת גלביה כזו, לא?
<< ההודעה הנוכחית
11/08/2008 | 13:55
33
נראה לי שתוכלי למצוא כזו אצל כל אחד מהמעצבים... וזה גם לא חייב להפריע...
שמלה בסגנון סעידי, נראה לי קוראים לזה...
חיפשתי תמונה, אבל החלטתי לא לצרף את מה שמצאתי...
חפשי בעצמך...
אני בדיוק בונה גלריה באתר שלי של תלבושות
11/08/2008 | 14:45
1
1
למכירה , חלקן בעיצובי וחלקן של מעצבים אחרים. יש לי אחת שאולי תענה על הדרישות. נלבשה פעם אחת, והיא באה עם אביזרים נלווים: כפפות, סרט לראש וכו' .
תלבושת צנועה, נראית יותר טוב במציאות.
אחת התמונות האחרונות בגלריה.
והנה עוד אחת בתנועה
11/08/2008 | 14:46
2
והנה עוד אחת בתנועה
שמלה / תלבושת צנועההה
11/08/2008 | 15:20
1

היי ליאור....

אשמח להציע לך ולהשאיל לך כל שתרצי.. יש באמתחתי תלבושות צנועות

את מוזמת לבקר אותי אני מתגוררת במודיעין אשמח שתגיעי ותבחרי כל שתבקשי......

ג'אאאאאאאאאאדייייייייייייי

במודיעין
הי ליאור מה נינים זה שי
11/08/2008 | 17:47
1
אם עוד לא מצאת תתקשרי אלי יש לי טלפון של רקדנית  ותופרת מיקצועית עם רעיונות מדליקים לגמרי לחליפות שלמות שהיא עיצבה לעצמה
חוץ מזה לאילאיל בסטודיו יש כל מיני גזרות ושילובים לחליפות שלימות

נשתמע:)
היי ליאור, יש לי שני דברים להציע
12/08/2008 | 02:00
6
1
טוניקה
הצעה ראשונה - ראי תמונה מצורפת. אם את תופרת ו/או אם יש בקרבתך תופרת הפתרון נורא פשוט - בתמונה פשוט לקחתי ערב קודם להופעה בד שיפון לייקרה (בד גמיש, מעט שקוף וקל/דק). תפרתי ממנו טוניקה ארוכה צמודה לגוף - שזה ממש חמש דק עבודה. לוקחים שמלה ארוכה בגזרה ישרה שיושבת עליך טוב ומוציאים ממנה את קווי המתאר (גזרה). אחכ' לבשתי את החליפה שלי (שממש לא צנועה) ופתחתי פתחים - בצאוור לחזיה - לכל החרוזים, ושסע למטה. בסוף את החגורה של החליפה לבשתי מעל ה"טוניקה). וככה אני גם צנועה, גם דרמטית וגם מנצנצת.

האפשרות השניה שאני ממליצה עליה - יותר צנועה והוצאה יותר גדולה - קניתי אולי לפני שנתיים מפיפי שמלה בלדי, במקרים של צניעות גדולה אני גם שמה מכנס ארמון זהב מתחת כדי "לבטל" את השסע. מצרפת תמונה בהודעה הבאה. בכלל טוב שתהיה אחת כזו במלתחה - עשיתי איתה מספר יפה של הופעות לקהל חרדי, ואפילו היה רב באחת החינות שנשאר לראות את ההופעה והיה מבסוט ושיבח את צניעותה של הרקדנית בפני כל המוזמנים :)

דרך אגב לפעמים רק בגד גוף מספיק צנועה - תבררי...

בהצלחה
קרן
האפשרות השניה התמונה
12/08/2008 | 02:04
4
1
שמלה בלדי
אהבתי!!!
12/08/2008 | 11:04
כמה את
12/08/2008 | 16:09
1
יפה בכתום!
תודה אני באמת אוהבת כתום
13/08/2008 | 00:36
אהבתי את הנדיבות שלך. כן יירבו...
13/08/2008 | 19:03
הטיפים והרעיונות שנתת בנדיבות רבה, ריגשו אותי.

דורית ייני מירושלים הבירה
תודה!
12/08/2008 | 12:33
לכולם על הפתרונות היצירתיים!!!
לרב זה גם
12/08/2008 | 16:09
5
יותר מחמיא.... בעיניי....
יותר מסקרן, מסתורי, התנועות יותר מעניינות....   כמובן שאפשר לבחור שמלה מנצנצת ומלכותית או פשוטה וזרוקה.. לפי הסגנון..
אבל תמיד טוב שיהיו כמה כאלו בארון....

בהצלחה...
קרן את ממש קורנת!!
12/08/2008 | 22:23
4
יש לי אפשרות להשכיר לך ממש דומה באדום - יפה ומחמיאה לגוף.
אני אנסה לצרף תמונה למייל שלך - צרי עימי קשר אם זה נראה לך

שיהיה בהצלחה!
הנה מבט על השמלה
12/08/2008 | 22:42
1
הנה מבט על השמלה
היי טל
13/08/2008 | 00:38
מה שלומך? מזמן לא נתקלנו באילת...

השמלה האדומה יפיפיה הצבע מאוד מחמיא לך

להתראות
קרן
אני דווקא נורא אהבתי את מה שלבשת...
13/08/2008 | 11:37
1
בפסטיבל ים המלח.
גם נורא אהבתי את הריקוד שלך הוא היה אחד השמחים והמעניינים שראיתי...
תודה לכל המחמחאות וגם לגבי השמלה מים המלח
13/08/2008 | 15:57
1
חייבת תודה ענקית לרובידה שהלבישה אותי בספונטניות,ובמלא אהבה

גם אני אהבתי מאד והרגשתי נינוחה ושמחה (בהתאם לריקוד הסעידי=שמח)

ותודה על כל המחמאות.
כמה צנועה - ככה סקסית
13/08/2008 | 09:25
3
נהרסתי... מהרקדנית, מהשמלה

טוב נו.. DINA

"שופ" על קטע הסולו, אחחח.... !!

DINA

כתובות אינטרנט מצורפות:
מה נסגר?
13/08/2008 | 11:51
1
כיף לראות את דינה בבגד נורמלי אבל מה נסגר עם הרובין הוד מהאייטיז ששרה לידה?
כן אה? ה ו ר ס ת !!!
13/08/2008 | 12:58
סוף סוף רואים את דינה לבושה.
14/08/2008 | 09:47
ואז גם יותר קל  לשים לב הריקוד שלה. במקום לדברים אחרים.
מה קורה לפסטיבל בבית אורן?
14/08/2008 | 09:48
הוא אמור להתקיים בספטמבר ובינתיים אין פרטים נוספים לגביו!
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן