לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום ריקודי בטן.

מטרת הפורום היא להיות בית לאנשים החולקים את האהבה לריקודי הבטן, להיות מקום שבו אפשר לדון בעניינים שברומו של עולם ריקודי הבטן (שנקראים לעיתים גם מחול מזרחי או אוריינטלי) ובנושאים הקשורים אליו.

זה המקום למצוא אנשים שמעניין אותם לנהל דיון בנושא היחס לרקדניות הבטן במצרים ובעולם המוסלמי בכלל, דיון בנושא צעיפי אגן מועדפים, או דיון על ההבדל בין סגנונות ריקודי הבטן השונים, וכהנה וכהנה נושאים רבים לנו.

במשך הזמן התפתחה פה קהילה שאוהבת להחליף מידע ולשתף בחוויות והתלבטויות בנושאים הקשורים לחובבי ריקודי הבטן כגון איפה מתקיימות סדנאות מעניינות של ריקודי בטן, איזה מופעים יש ואיפה ואיזה מופע ריגש אותנו במיוחד. לכאן באים לשאול איפה אפשר למצוא חוג קרוב למקום המגורים – ולא תאמינו באיזה איזורים בארץ מצאנו חוגים!
פה משתפים בהתרגשות מהשיעור וכמה קשה לחכות שיגיע כבר, ועד כמה אוהבים את המורה. תשמעו גם שאנחנו חושבות שיש קסם בריקוד הזה, שהוא מוסיף לאיכות החיים הרבה אושר ובעיקר כיף. ויש סיפורים אישיים על הקשר לנשיות ותהיות כמו האם אני רזה מדי כדי להיות רקדנית בטן, או האם גם גברים יכולים להיות רקדנים, לצד שאלות אינפורמטיביות כמו איפה אפשר לרכוש בגדים וציוד לריקודים ולשיעורים, או ניסיון להבין איך לבצע תנועה מסוימת או מהו מונח כזה או אחר שמתקשר לריקודי בטן.

אנחנו מאד שמחים כשמצטרפים אלינו חברים חדשים. הכנסו, קראו קצת דפים קודמים, הכירו את הנפשות הפועלות, אם תרצו, הציגו את עצמכם. רק מקריאה תגלו שאנחנו מכניסי אורחים רחבי ידיים וחמי לב.
היו סבלניים, לוקח זמן ליצור ידידות. תנו לאנשי הפורום אפשרות להכירכם על ידי השתתפות בדיונים, הבעת דעות או ספרו לנו על לינקים מעניינים.

דרך טובה להיכנס לעניינים היא לגשת לקטגוריה נוסטלגיות במדור המאמרים שלנו.
עצי הסופ"ש שנטענו במשך הזמן נותנים תמונה קצרה על מה שהתרחש בפורום בכל שבוע,
וריכוז הדיונים המעניינים שהיו בפורום מביא תמצית של הנושאים שעניינו את חברי הפורום במשך הזמן.

הנה כמה כללים פשוטים כדי לאפשר לכולנו מקום שבו נוכל להתמקד במטרות הפורום:

* כאשר מעלים מידע לפורום מכל סוג שהוא יש להקפיד לציין מאיפה נלקח המידע ולתת הפניה למקור המידע.

* לא מקובל להשתלח באנשים באופן אישי. או להשתמש בנושאים שעולים פה בפורום כדי לסגור חשבונות אישיים.

* היתרון בפורום הוא, שעל כל הודעה כתוב מי יצר אותה, וגם שהודעות באותו נושא משורשרות זו לזו, בדרך זו כל אחד גם יכול לבחור שלא לקרוא הודעות שמפריעות לו מכל סיבה שהיא.

* מערכת המסרים של תפוז מאפשרת לכם לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים אחרים, ללא פרסומם בפורום בפומבי. פרסום פומבי של דברים הנשלחים במסרים אישיים, ללא הסכמת השולח, הינה עבירה חמורה בעינינו.

* פרסום – אנחנו מאד אוהבים לדעת על מופעים סדנאות ואירועים שונים הקשורים לריקודי בטן, אנחנו גם מאד אוהבים לדעת איפה יש חוגים שבהם אפשר ללמוד ריקודי בטן. במקביל אנחנו מבינים את הרצון של כל מורה לראות את חוגיו מצליחים ומשגשגים, ושל כל מפיק לראות את אירועיו פורחים ועולים.
חשוב לנו לשמור על הפורום כמקום מפגש בין רקדני, מורי, תלמידי וחובבי ריקודי בטן. חשוב לנו שהאוירה בפורום תהיה חברותית, תורמת, מלמדת וכיפית. כדי להגיע לכך, חשוב לנו לשמור על האיזון העדין בין העברת מידע לבין פרסום מוגזם.
על מנת לשמר את אופיו של הפורום יש לנו כללים למפרסמים:
ניתן לפרסם אירוע בהודעה בפורום, תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם).
ניתן להוסיף הודעה ללוח האירועים (ע"י הקישור ספר/י לנו על אירוע) - מנהלות הפורום מאשרות את פרסום המודעה.
אם הפרסום הראשוני היה הרבה לפני האירוע ניתן לשרשר תזכורת יום-יומיים לפני האירוע תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם).
נא לא להקפיץ הודעות כל יום על האירוע, ובתקווה שבאירוע הבא כבר תוכלו לפרסם באופן עצמאי ועפ"י הכללים.
שיהיה אירוע מוצלח,

* אנחנו מאד מכבדים (ומקפידים) על הפרטיות בפורום!
חלק מהמשתתפים בפורום מציגים עצמם בשמם, חלק מהמשתתפים בוחרים להציג עצמם בכינוי.
אנו מכבדים את רצונו של כל משתמש להתקרא בשם ה-user שבחר לעצמו (אפילו כאשר אנו כבר יודעים את שמו המלא) ולא חושפים פרטים אישיים שלו ללא רשותו.
אנא הקפידו לא לחשוף פרטים אישיים של חבר פורום אחר!

* הדף הראשון של הפורום מכיל רק 20 הודעות ראשיות והשאר עובר לדף קודם, אחרי כ-7 דפים נכנס התוכן לארכיון. כשכותבים הודעה חדשה והיא מופיעה בראש הדף, ההודעה התחתונה ביותר ´נזרקת´ אחורנית...
אנחנו בעד הודעות, תגובות וכל מה שתרצו אבל אנחנו מבקשות לשרשר הודעות שיש בהם מכנה משותף
פשוט חבל לנו על הודעות שנזרקות אחורנית, לפעמים הן חשובות או מעניינות...
איך משרשרים - במקום לפתוח הודעה חדשה רושמים תגובה להודעה קימת.

* אנא קחו בחשבון שהפורום הוא לא מקום עבודה מסודר וישנם ימים עם פעילות והרבה גולשים וימים בהם נדמה שכולם הלכו ...למקום אחר. אז אנא התאזרו בסבלנות, והתשובות יגיעו (ציטוט מפורום 127)
ברור שכאשר יש שאלה מאד בוער לקבל תשובה כמה שיותר מהר, אבל אנחנו לא יכולים לדעת מה קורה אצל האנשים האחרים, ומה הם עושים ברגע זה. כל אחד מגיע לכאן ככל שמתיר לו זמנו, קשר הרשת שלו, שעות העבודה שלו, הטיפול בביתו, סדר היום ועוד אילוצים שהחיים מעמידים לפנינו. היפה בפורום הוא שהוא באמת מאפשר תקשורת מעבר למגבלות הזמן בין אנשים בעלי תחום עניין משותף.
המתינו מעט, אנשי הפורום שמחים תמיד לתרום מנסיונם והידע שלהם אם רק יוכלו. ואם בכל זאת לא ענו לכם לא צריך להיעלב, קורה גם שלחברי הפורום אין מה לומר.

בברכת שקשקו ושמחו,

באלאדיה וטלינגיט

נראה לי שאיזה שמלת גלביה כזו, לא?

11/08/08 13:55
נראה לי שתוכלי למצוא כזו אצל כל אחד מהמעצבים... וזה גם לא חייב להפריע...
שמלה בסגנון סעידי, נראה לי קוראים לזה...
חיפשתי תמונה, אבל החלטתי לא לצרף את מה שמצאתי...
חפשי בעצמך...

צריכה עזרה
11/08/08 13:09
3צפיות
צריכה עזרה
כתובות אינטרנט מצורפות:
נראה לי שאיזה שמלת גלביה כזו, לא?
<< ההודעה הנוכחית
11/08/08 13:55
27צפיות
אני בדיוק בונה גלריה באתר שלי של תלבושות
11/08/08 14:45