לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
יש לך שאלות בנוגע לתיאוריה? חוששת מהטסט? רוצה להרגיע את האחרים? רוצה להתייעץ בנושאים מקצועיים? לא יודע איך לומדים לתיאוריה? מחפש מורה לנהיגה? פורום לימוד נהיגה ותיאוריה הוא המקום בו תוכלו לחפש תשובות לכל השאלות האלו ולעזור לאחרים שעדיין מחפשים... לכל מי שלחוץ, חושש, לא יודע, או סתם מבואס מהכישלון השלישי או החמישי: זכרו כי המטרה של כל הבחינות האלו הוא לוודא שמי שעלה לכביש מכיר את חוקי התנועה ויודע באמת לנהוג. לכן, גם אם זה לוקח עוד תיאוריה אחת או עוד שני טסטים – בסוף תעברו. אנחנו מקווים כי הפורום יעזור לכם להעביר את תקופת הלימוד כשאתם רגועים יותר ובטוחים יותר. והכי חשוב – סעו בזהירות. בהצלחה!

המשך...
הודעה חדשה

משרד הרישוי בחולון-מספר טלפון

מאת: shaharshahar2
13/12/06 14:10
למישהו יש בבקשה?

תגיות:
משרד הרישוי בחולון-מספר טלפון
<< ההודעה הנוכחית
13/12/06 14:10
3546צפיות
למישהו יש בבקשה?
ווקשא
13/12/06 14:21
355צפיות
03-5027666
תודה
13/12/06 17:27
78צפיות
אולי מישהו יכול להגיד לי אם מחר ב4 אפשר לעשות את המגרש במשרד הרישוי בחולון או שיש בשעה הזו טסטים במגרש?
תודה!
-תאוריה ב2007
13/12/06 21:02
66צפיות
אני מתארת לעצמי שהרבה שאלו את זה, בגלל זה לא פתחתי הודעה חדשה.

התאוריה ב2007 משתנה?

ובכללי, מה המבנה של הבחינה עכשיו?כמה שאלות יש,כמה אסור לעשות והאם יש הגבלת זמן?

ועוד משהו שאשמח אם תענו לי, למי שיודע. במשך השנתיים האחרונות התעלפתי 3 פעמים, בגלל לחץ דם נמוך. בחצי שנה האחרונה לא קרה לי כלום ולא הרגשתי סחרחורות, מכיוון שכבר טיפלתי בבעיה.
שפניתי לרופא משפחה שלי הוא לא רצה לחתום לי על הטופס הירוק ואמר שאני צריכה לראות קודם נוירולוג שיאשר לי שהכול בסדר.
רק ב20 לחודש יש לי תור אצלו, אתם חושבים שהוא יעשה לי עוד בדיקות במועדים אחרים או שיסכים לחתום על הטופס ואז אני אגש ב21 לחודש?

תודה:]
מקפיצהההההההההה
14/12/06 16:51
43צפיות
הקפצהההה
נכון להיום אין שינוי. חיפוש קצרצר
14/12/06 18:59
52צפיות
בפורום היה מניב תוצאות מפלאות...

אין לאף אחד פה כדור בדולח, מה שהרופא יגיד כך יהיה .
Flix
נוה אקדמיה-טיולי איכות גאוגרפים

חושבים על טיול בעולם?

עם נוה אקדמיה הכל יהיה מושלם לפרטים נוספים היכנסו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום