לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
יש לך שאלות בנוגע לתיאוריה? חוששת מהטסט? רוצה להרגיע את האחרים? רוצה להתייעץ בנושאים מקצועיים? לא יודע איך לומדים לתיאוריה? מחפש מורה לנהיגה? פורום לימוד נהיגה ותיאוריה הוא המקום בו תוכלו לחפש תשובות לכל השאלות האלו ולעזור לאחרים שעדיין מחפשים... לכל מי שלחוץ, חושש, לא יודע, או סתם מבואס מהכישלון השלישי או החמישי: זכרו כי המטרה של כל הבחינות האלו הוא לוודא שמי שעלה לכביש מכיר את חוקי התנועה ויודע באמת לנהוג. לכן, גם אם זה לוקח עוד תיאוריה אחת או עוד שני טסטים – בסוף תעברו. אנחנו מקווים כי הפורום יעזור לכם להעביר את תקופת הלימוד כשאתם רגועים יותר ובטוחים יותר. והכי חשוב – סעו בזהירות. בהצלחה!

המשך...
הודעה חדשה

כמה עולה טסט?

מאת: ortal987
24/04/06 22:52
בקשה תענו לי אני כבר משתגעת..כמה עולה טסט בימנו..
כל אחד שאני שואלת עונה לי מחיר אחר שהוא שילם
אני לא מבינה אין מחיר קבוע?

תודה לעונים :)

תגיות:
כמה עולה טסט?
<< ההודעה הנוכחית
24/04/06 22:52
697צפיות
בקשה תענו לי אני כבר משתגעת..כמה עולה טסט בימנו..
כל אחד שאני שואלת עונה לי מחיר אחר שהוא שילם
אני לא מבינה אין מחיר קבוע?

תודה לעונים :)
ככה, זה קצת מסובך
24/04/06 23:02
215צפיות
האגרה היא 95 ש"ח, אך יש מוסכמה מסויימת בין מורי הנהיגה שהם לוקחים סכום מסויים על הטסט, אני מעריך שזה שונה בין איזור לאזור, תשאלי את המורה שלך כמה הוא לוקח.
על מה בדיוק המורה לוקח
25/04/06 00:01
145צפיות
לי כסף? הוא לא עושה כלום.
º
95 שקל?! מתי עשית טסט?
25/04/06 15:08
139צפיות
º
אתמול בבוקר
25/04/06 16:37
84צפיות
עלויות
25/04/06 09:26
141צפיות
יש 2 חלקים לעניין

1. אגרת משרד הרישוי 116 ש"ח בטסט הראשון לא משלמים אותה רק מהשני והלאה (הלואי שלא תגיעי).

2. "אגרה" למורה נקרא "העמדת רכב למבחן" בין 300 ל 350 (המורה שלי לוקח 300)
שאלתי ואמרו לי שזה עניין מקובל זה כמו שכירות של הרכב לזמן הטסט וזה מכסה ביטוח זמן שהמורה "מפסיד" והכנת כל מה שדרוש מבחינת הרכב והמורה לטסט - לצערנו אין חוק שמסדיר מחיר אחיד וכל מורה קובע את המחיר שנראה לו כמו שאמרתי רוב מי ששאלתי 300 או 350
מחיר טסט
25/04/06 17:00
132צפיות
שני תשלומים נפרדים עושים לפני הטסט:

1. אגרה למשרד הרישוי. סכום קבוע שאינו משתנה, 116 ש"ח.
2. תשלום למורה עבור "העמדת רכב למבחן". התשלום הזה, מכיוון שהוא עבור המורה, משתנה בין מורה למורה ובין בתי הספר השונים. הממוצע הוא בין 250-350 שקלים.
Flix
נוה אקדמיה-טיולי איכות גאוגרפים

חושבים על טיול בעולם?

עם נוה אקדמיה הכל יהיה מושלם לפרטים נוספים היכנסו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום