לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום לימודי נהיגה ותיאוריה
יש לך שאלות בנוגע לתיאוריה? חוששת מהטסט? רוצה להרגיע את האחרים? רוצה להתייעץ בנושאים מקצועיים? לא יודע איך לומדים לתיאוריה? מחפש מורה לנהיגה? פורום לימוד נהיגה ותיאוריה הוא המקום בו תוכלו לחפש תשובות לכל השאלות האלו ולעזור לאחרים שעדיין מחפשים... לכל מי שלחוץ, חושש, לא יודע, או סתם מבואס מהכישלון השלישי או החמישי: זכרו כי המטרה של כל הבחינות האלו הוא לוודא שמי שעלה לכביש מכיר את חוקי התנועה ויודע באמת לנהוג. לכן, גם אם זה לוקח עוד תיאוריה אחת או עוד שני טסטים – בסוף תעברו. אנחנו מקווים כי הפורום יעזור לכם להעביר את תקופת הלימוד כשאתם רגועים יותר ובטוחים יותר. והכי חשוב – סעו בזהירות. בהצלחה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי נהיגה ותיאוריה

יש לך שאלות בנוגע לתיאוריה? חוששת מהטסט? רוצה להרגיע את האחרים? רוצה להתייעץ בנושאים מקצועיים? לא יודע איך לומדים לתיאוריה? מחפש מורה לנהיגה? פורום לימוד נהיגה ותיאוריה הוא המקום בו תוכלו לחפש תשובות לכל השאלות האלו ולעזור לאחרים שעדיין מחפשים... לכל מי שלחוץ, חושש, לא יודע, או סתם מבואס מהכישלון השלישי או החמישי: זכרו כי המטרה של כל הבחינות האלו הוא לוודא שמי שעלה לכביש מכיר את חוקי התנועה ויודע באמת לנהוג. לכן, גם אם זה לוקח עוד תיאוריה אחת או עוד שני טסטים – בסוף תעברו. אנחנו מקווים כי הפורום יעזור לכם להעביר את תקופת הלימוד כשאתם רגועים יותר ובטוחים יותר. והכי חשוב – סעו בזהירות. בהצלחה!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

פורום לימודי נהיגה ותיאוריה הפך בשנים האחרונות לפורום מקצועי, עשיר, הנותן מענה מעולה לתשובות הגולשים, הפורום מכיל אנשי מקצוע מעולים.

זה המקום לשאול, להתייעץ, לשתף ולהעשיר אחד את השני בידע ובחוויות מתקופת לימודי הנהיגה וגם אחרי.

אבקש לשמור על שפה מכובדת וכללי הפורומים של תפוז.

אורן.

המשך >>

כמה עולה טסט?

מאת: ortal987
24/04/06 22:52
בקשה תענו לי אני כבר משתגעת..כמה עולה טסט בימנו..
כל אחד שאני שואלת עונה לי מחיר אחר שהוא שילם
אני לא מבינה אין מחיר קבוע?

תודה לעונים :)
כמה עולה טסט?
<< ההודעה הנוכחית
24/04/2006 | 22:52
6
700
בקשה תענו לי אני כבר משתגעת..כמה עולה טסט בימנו..
כל אחד שאני שואלת עונה לי מחיר אחר שהוא שילם
אני לא מבינה אין מחיר קבוע?

תודה לעונים :)
ככה, זה קצת מסובך
24/04/2006 | 23:02
3
217
האגרה היא 95 ש"ח, אך יש מוסכמה מסויימת בין מורי הנהיגה שהם לוקחים סכום מסויים על הטסט, אני מעריך שזה שונה בין איזור לאזור, תשאלי את המורה שלך כמה הוא לוקח.
על מה בדיוק המורה לוקח
25/04/2006 | 00:01
147
לי כסף? הוא לא עושה כלום.
95 שקל?! מתי עשית טסט?
25/04/2006 | 15:08
1
140
אתמול בבוקר
25/04/2006 | 16:37
85
עלויות
25/04/2006 | 09:26
143
יש 2 חלקים לעניין

1. אגרת משרד הרישוי 116 ש"ח בטסט הראשון לא משלמים אותה רק מהשני והלאה (הלואי שלא תגיעי).

2. "אגרה" למורה נקרא "העמדת רכב למבחן" בין 300 ל 350 (המורה שלי לוקח 300)
שאלתי ואמרו לי שזה עניין מקובל זה כמו שכירות של הרכב לזמן הטסט וזה מכסה ביטוח זמן שהמורה "מפסיד" והכנת כל מה שדרוש מבחינת הרכב והמורה לטסט - לצערנו אין חוק שמסדיר מחיר אחיד וכל מורה קובע את המחיר שנראה לו כמו שאמרתי רוב מי ששאלתי 300 או 350
מחיר טסט
25/04/2006 | 17:00
133
שני תשלומים נפרדים עושים לפני הטסט:

1. אגרה למשרד הרישוי. סכום קבוע שאינו משתנה, 116 ש"ח.
2. תשלום למורה עבור "העמדת רכב למבחן". התשלום הזה, מכיוון שהוא עבור המורה, משתנה בין מורה למורה ובין בתי הספר השונים. הממוצע הוא בין 250-350 שקלים.
הודעות אחרונות
13:46 | 25.08.15 v i k y 2 0 0 2
14:59 | 17.08.15 אורחים בפורום
18:29 | 26.07.15 גוי אחד בארץ
18:20 | 26.07.15 גוי אחד בארץ
11:02 | 26.07.15 אורחים בפורום
10:27 | 26.07.15 ידיים פנימיות
20:07 | 20.07.15 angelic10
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים