לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום עשו זאת במו ידיכם
שלום,ברשותנו מזגן מפוצל של תדיראן (די ישן). בחודש האחרון החלה תופעה של נזילה מתוך החלק שנמצא בתוך הבית בקצב הולך וגובר.פרט לכך - המזגן... - פורום עשו זאת במו ידיכם המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עשו זאת במו ידיכם

האדם משחר בריאתו עשה הכל במו ידיו, אם מתוך יצר ההשרדות ,ואם מתוך הרצון ליצור במו ידיו.תכונה בסיסית זאת נמצאת אצל כל אחד מאיתנו עד היום. הרצון ,האהבה ,והסיפוק שיש לנו לעשות במו ידנו .מקווה לצור בית לכל העושים במלאכה - במו ידהם.הפורום יהיה פתוח לכל נושא , מתוך שיתוף של ידע בכל תחום שתמצאו לנכון לעלות. וזאת מתוך כוונה לעשות זאת במו ידנו.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

מה מותר, ומה אסור - עבודות חשמל,  במו ידך .
ביצוע עבודות חשמל מותרות ע"פ החוק רק לאנשים שהוסמכו לכך,ובידם רשיון שקיבלו מהרשויות המוסמכות.

הפורום שעיסוקו אכן בעשה זאת במו ידך , לא עוסק ,ולא יעסוק בכל מה שקשור בעשיה במו ידך בכל מה שקשור במערכות חשמל.

מערכות חשמל מבחינתי מוגדרים בכל מה שנמצא בתוך מכשיר או מתקן המופעל ע"י חשמל . בחיבורים שלו למערכת החשמל הביתית או הארצית.וברשת החשמל הביתית או הארצית.(ואם פיספסתי משהוא, אשמח לעדכן).

מעבר לאי קיום החוק, יש להבין שכל טיפול במערכת חשמלית מהווה סכנת חיים שתוצאותיה יכולות להיות איבוד חיים .

לכן יש לפנות לבעל מקצוע /חשמלאי מוסמך בכל בעיה או בקשה הקשורים לחשמל בכל פעם שנדרש.

והבהרה : החלפת נורות מותרת ,ותמיד רצוי לסגור תחילה את המפסק שמפעיל את אותה נורה.
המשך >>

מזגן נוזל

מאת: yossinaor
29/07/07 22:34
שלום,
ברשותנו מזגן מפוצל של תדיראן (די ישן). בחודש האחרון החלה תופעה של נזילה מתוך החלק שנמצא בתוך הבית בקצב הולך וגובר.
פרט לכך - המזגן עובד ללא דופי.
למישוה יש רעיון?
תודה,
יוסי
מזגן נוזל
<< ההודעה הנוכחית
29/07/2007 | 22:34
2
2557
שלום,
ברשותנו מזגן מפוצל של תדיראן (די ישן). בחודש האחרון החלה תופעה של נזילה מתוך החלק שנמצא בתוך הבית בקצב הולך וגובר.
פרט לכך - המזגן עובד ללא דופי.
למישוה יש רעיון?
תודה,
יוסי
יש סתימה במגש איסוף המים או הצנרת
29/07/2007 | 23:35
1
693
ראשית נתק את המזגן מהחשמל ואז:
1.אתר את חיבור צנור הניקוז(למטה מימין,לפרק רשת המסנן תחילה)ללא פתיחת יחידת המזגן.
נתק את הצינור מיחדת המזגן,
יתכן שכבר אז תראה הצטברות ליכלוך וסתימה.
נסה להזרים בו מים באמצעות משפך קטן ובקבוק גדול.
אם אין זרימה חופשית עליך לפתוח את הסתימה בעזרת שיפוד במבוק,חוט חשמל קשיח או כל אילתור דומה עד לזרימה חופשית.
2.רצוי גם לפתוח את היחידה הביתית מקדימה ולבצע בדיקת זרימה מהמגש לפתח הניקוז.
אם יש סתימה פתח אותה וכמובן נקה היטב את הליכלוך מהמגש.

בהצלחה.
העברתי חוטר
30/07/2007 | 00:17
410
(קפיץ אינסטלטורים דק).
המזגן עובד כבר כמה שעות והכל יבש.
תודה.
יוסי
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ