לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הורים לתינוקות
ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלות ענת אמא ליובל הקטן, ושחף, אמא של איתמר ויותם, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלות ענת אמא ליובל הקטן, ושחף, אמא של איתמר ויותם, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

ויש גם טופס אישור מעסיק באתר התמת

03/05/11 13:27
כתובות אינטרנט מצורפות:
:) קליק קליק

target=_blank rel=nofollow>http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=5565
מסגרות גם בשלישי
03/05/2011 | 10:30
132
184
מסגרות ליום שני
02/05/2011 | 07:41
51
93
בוקר טוב - הממ.. יש שרשור מסגרות?
02/05/2011 | 04:23
95
אני מחפשת המלצה לגן או משפחתון בנווה סביון - אור יהודה.
מחפשת מראש - בני המתוק בן 8 חודשים ואנחנו כנראה נרצה להכניס אותו לגן בגיל שנתיים.

תודה!!
מה צריך לבדוק כשהולכים לראות משפחתון?
02/05/2011 | 08:06
4
176
הבן שלי יכנס למשפחתון ככל הנראה לתינוקות, (אני מחפשת בקרית אונו אם מישהי מכירה משפחתון טוב)

מה צריך לבדוק כשהולכים לראות משפחתון?

כמה צריך להיות היחס בין ילדים למטפלות?

מה אמורים לקבל בכלל במשפחתון, משתנים להם סדרי השינה וההאכלה לא?
ו
שאלת השאלות : איך עוברים את השלב הקשה הרגשי הזה של למסור תינוק בידיים זרות..

אשמח לטיפים, המלצות, תובנות וכל דבר שיכול לעזור
כמה רעיונות
02/05/2011 | 09:24
1
198
המלצות של חברים / הורים מהמשפחתון. אצלנו המטפלת נתנה כמה טלפונים של הורים שנוכל להתייעץ.
אנחנו בכלל הגענו אליה דרך חברה שחבר לעבודה אצלה הכניס את הילד לאותו המשפחתון.

הסמכה להענקת עזרה ראשונה והחייאה בתינוקות.

התרשמות מהמקום - בטיחות של המקום (צעצועים מתאימים, ניקיון הרצפה מחלקים / לכלוכים שהתינוק עלול לבלוע וכו', מכסים לשקעים, רהיטים שבורים / חדים).

פחות תתייחסי לצבע על הקירות (יכול להיות שלא צבעו אחרי פרץ יצירתיות של אחד הילדים).

האם מנהיגים שעות שינה - בגילאים הצעירים לא אמורים להנהיג שעות (לכל ילד הצרכים שלו).

האם עושים פעילויות כמו לציון חגים וכו'.

האם אוכפים החזרת ילדים עם אישור רופא (חשוב לפחות לשלב הראשון, עד שלומדים להכיר את הנפשות הפועלות).

האם יש מחליפה במקרה שמישהי מהצוות חולה.

מה האוכל שנותנים לילדים - למרות שהילד שלך קטן ואולי לא אוכל מוצקים, בתוך חודשים ספורים כבר יוכל לאכול.

חשוב שתהיי מודעת לרגישויות של הבן שלך (למשל לקטניות, מוצרי חלב וכו') כדי שתוכלי לעדכן את הצוות.

האם הציוד לטיפול בילדים (משטח החתלה, מגבונים וכו') משותף, או שלכל ילד יש ארגז משלו ובו הציוד "שלו".

לבדוק את איזור השינה (האם מופרד מאיזור המשחקים), האם יש השגחה על הילדים בזמן השינה, מי מספק את המצעים / מכבס וכו'.

זהו בינתיים
וואו, איזה יופי של פירוט, המון תודה.
02/05/2011 | 19:40
49
בנוסף אם מחבקים מנשקים, וחשוב מה התחושה בבטן.
02/05/2011 | 09:36
68
להקשיב...
02/05/2011 | 12:55
60
לפני שדופקים בדלת לשמוע אם יש בכי של תינוקות וכמובן מה הטון של המטפלת שעונה. אני אישית מסתכלת על הילדים שכבר נמצאים- נקיוןאישי וסדר- מקובל אצל הרבה שהן משאירות את תיקתקים בבגד גוף פתוחים ומתנדנדים מחוץ למכנסיים- מקל עליהן בהחתלה-לי אישית מפריע. להכנס מטבח ולראות מה הילדים אוכלים ובאילו תנאים. אני קצת היסטרית על נקיון ותמיד מבקשת להכנס לשירותים.
לראות את מצב הצעצעוצים גיוון ושלמות- חשוב מאוד לבטיחות הילדים. והכי חשוב להקשיב לבטן שלך-אל תלכי עם בעל כי לרוב הם מפריעים לשמוע. בהצלחה
מטפלת/משפחתון באשדוד
02/05/2011 | 09:01
6
957
היי לכולן,
אם למישהי יש המלצה על מטפלת או משפחתון באשדוד (לא גן עם תינוקיה)
אשמח לקבל!
אנחנו צריכים להתחיל מסגרת עוד פחות מחודש ואין לי שום כיוון למטפלת.

תודה
שולחת
02/05/2011 | 13:13
5
230
אפשר גם בבקשה?
02/05/2011 | 13:51
4
113
נשלח
02/05/2011 | 14:19
3
81
גם אני פליזזזזז
03/05/2011 | 11:59
2
52
נשלח
03/05/2011 | 12:45
1
38
אפשר גם בבקשה
04/05/2011 | 08:20
42
גן לגיל שנתיים מ. הכרמל חיפה
02/05/2011 | 09:07
11
123
  מחפשת נואשות גן לגיל שנתיים באיזור מרכז הכרמל  אחוזה חיפה
האם יש  מישהי שמכירה ?  אשמח לשמוע כל דיעה או המלצה
המון המון תודה

באני ודין ברחוב מחניים
03/05/2011 | 11:51
4
625
הגן של ערן ברחוב מחניים
הי אשמח לשמוע יותר על הגן של ערן
03/05/2011 | 12:29
3
446
ראשית תודה על התגובה
לגבי באני ודין ראיתי ולא התלהבתי  משהו במקצועיות הצוות  לא הסתדר לי - אני גם גרה בסביבה ואני שמועת אותם שואגים על הילדים  כך ש...
אשמח לשמוע יותר על הגן של ערן  קצת מדאיג אותי כי  יש ערוב בין הקבוצות  בגילאים השונים וכי ערן נע ונד לו  בין הקבוצות
האם את מכירה  את הגן  בפעולה ?
שוב המון המון תודה
הגן של ערן הוא די חדש, זו השנה הראשונה
03/05/2011 | 13:57
2
235
והוא די משתדל ליצור לו שם טוב.
אכן הוא נד בין הקבוצות,אך בנוסף יש שתי גננות בגן ומ"ס גדול של סייעות.
הילד אוהב מאוד ללכת לגן ,התפתח מאוד שם
והכי חשוב חוזר מאושר מהגן.אוהב מאוד את ערן.
בכנות- בשעות הפעולה עני בעבודה כך שאיני יכולה לתאר לך את הגן בפעולה.
אך ממראה הילד,נראה שטוב לו שם.
ענע=אני ודבר נוסף חשוב
03/05/2011 | 14:05
150
הסייעות מתחלפות להן די הרבה.
תודה
04/05/2011 | 10:09
66
גן יונית בנווה שאנן
03/05/2011 | 14:16
4
149
גן ממש מעולה.
יחס טוב, צוות ברמה גבוהה (מוסמכות, עברית טובה), המו חיבוקים ונישוקים, והילדה חוזרת הביתה כל יום עם תכנים חדשים.
מקבלים שם המון מוסיקה, ומעין מאוד מאוד אוהבת את הגננות.
הגן נמצא במרכז זיו. הם שיפצו לא מזמן, והגן עצמו מהמם
האמת זה נשמע כמו פרסומת
03/05/2011 | 18:50
2
62
מקווה מאוד שאני טועה, כי גם אני מתייעצת כאן על כל מיני דברים (גם על המלצות לגן) ונוטה להתייחס בחשיבות יתרהלדעות של בנות שכותבות כאן. הייתי רוצה להאמין שהתשובות כנות.
אם טעיתי אני מתנצלת ככה זה נשמע.
זו לא פרסומת, זו האמת...
03/05/2011 | 19:41
1
52
לצערי, אנחנו הישרלאים רגילים תמיד להתלונן, ולכן כשנותנים מחמאה, מתחילים לחשוד...
בכל מקרה, הבת שלי בגן הזה ואני מאוד מרוצה ועומדת מאחורי כל מה שכתבתי.
ההתנצלות מתקבלת
סליחה, ככה זה היה נשמע
03/05/2011 | 20:13
33
ודווקא אני לא מהמתלוננות, כשיש משהו טוב לחלוק אני מפרגנת מכל הלב
את יודעת למה זה פרסומת?
04/05/2011 | 14:23
77
כי היא ביקשה גן בכרמל ואת עדיין דוחפת את הגן בנווה שאנן...
אם נווה שאנן היה רלוונטי אני בטוחה שהיא  הייתה מציינת
גן חמניות
06/05/2011 | 18:03
63
ממוקם ליד סופר חמו בדרך הים. הבת שלי בקבוצת הבינוניים (בת שנה ו- 7 חודשים), והילד שלך אומנם שייך לקבוצת הגדולים אבל הרבה פעילויות משותפות. גננות מקסימות, סייעות אוהבות. הגישה היא יותר לזרום עם הילד- להציע כמה פעילויות אפשריות .האוכל בדר"כ ביתי, שיפצו את גן המשחקים לפני שבועיים. מומלץ בחום
מה המחיר למטפלת פרטית?
02/05/2011 | 13:13
1
57
היי,

אני הולכת להתחיל לראיין מספר מטפלות.
אנחנו מחפשים מישהי שתגיע אלינו הביתה למשרה מלאה (9 שעות) ראשון-חמישי, אנחנו גרים בפ"ת.

מה השכר הממוצע? כמה זה נחשב סביר?
מחשבון שכר מטפלת
02/05/2011 | 13:36
2148
מטפלת לשני ילדים
02/05/2011 | 15:20
64
מכיוון שאני ממש לא מנוסה בענייני מטפלות, מתייעצת כאן:
בעוד חודש הבת שלי תתחיל ללכת למטפלת, שכבר מטפלת כיום בילד אחד בביתה. כמה סביר לשלם כאשר חולקים מטפלת עם עוד ילד? (מדובר ב- 8 שעות ביום, ואנחנו גרים ברחובות). אילו תנאים סוציאלים אמורים לשלם בנוסף, וכמה פחות או יותר זה מוסיף לתשלום החודשי? האם כאשר המטפלת עובדת בביתה ולא אצלינו יש איזשהו שוני מבחינת תנאים סוציאלים שמגיעים (למעט תשלום נסיעות כמובן)? על כמה ימי חופשה/חגים/מחלה מקובל לשלם?
המון תודה!
צריכה עזרה - כמה הגיוני לשלם למטפלת לאוגוסט?
02/05/2011 | 18:26
1
55
אנחנו בירושלים, המטפלת היא הבייביסיטר הקבועה שברגיל מקבלת 30 ש"ח לשעה + נסיעות.
מדובר על כל אוגוסט - 8:45-15:15 ראשון עד חמישי...
אין לי מושג איזה סדר גודל של תשלום להציע...
תודה מראש למייעצות
מדגישה שאלה מעליי - צריכה עזרה
03/05/2011 | 12:54
34

לחלוק מטפלת בספטמבר...
02/05/2011 | 18:45
32
אהלן, בספטמבר אני מחפשת לחלוק את עם מישהי שמצאה מטפלת מדהימה, באיזור ר"ג-גבעתיים,  ורוצה לחלוק עם עוד תינוקת מקסימה ומתוקה (תהיה בספטמבר בת 9 חודשים). או בכלל המלצות למטפלת יתקבלו בברכה!!
יש כאן בנות שמוציאות תלוש למטפלת?
02/05/2011 | 19:56
7
93
אנחנו מחפשים מטפלת פרטית שתעבוד אצלנו בבית. מצאנו מישהי שרוצה לקבל מאיתנו תלוש כדי לקבל הנחה ממשרד התמ"ת בשביל התינוק שלה. מישהו יודע האם דיווח לביטוח לאומי יכול לבד לזכות אותה בהנחה למעון או שבכל זאת חייבים תלוש? איך בכלל מפיקים תלוש? מה צריך בשביל זה? זה עסק יקר?
ואם לא תלוש - מה האופציות האחרות? אולי כדאי לה לפתוח תיק עוסק פטור? עצמאיים זכאים להנחה?
בקיצור, אשמח לכל תובנה.
במידה ואת מעסיקה את המטפלת בבית שלך היא
03/05/2011 | 11:05
6
94
הופכת להיות שכירה שלך, ולכן יש לה זכויות סוציאליות של עובדת שכירה, אתם חייבים לפתוח עבורה תיק בביטוח לאומי ולשלם לה ביטוח לאומי ופנסיה.
במידה והטיפול בילדכם מתבצע בבית המטפלת, אז היא נחשבת כעובדת עצמאית והיא צריכה לעשות את כל ההצהרות והסידורים מול ביטוח לאומי וכו'.
יש פירוט במאמרים מצורפים.
בהצלחה
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה אבל זה לא מה ששאלתי!
03/05/2011 | 12:46
5
41
ברור שאנחנו נשלם לה את כל הזכויות. אבל היא רוצה גם לקבל הנחה של תמ"ת עבור המעון של הבן שלה. לגיטימי, לא? היא עובדת כמו כל שכירה במשק. אבל אנחנו לא חברה שמפיקה תלושי משכורת לעובדים שלה. האם מישהו יודע איך בכל זאת היא תוכל לקבל הנחה??
ברגע שאתם משלמים את ביטוח לאומי
03/05/2011 | 13:23
4
50
לדעתי זה מה שאמור להספיק לה, מן הסתם אתם לא מפיקים תלוש
ויש גם טופס אישור מעסיק באתר התמת
<< ההודעה הנוכחית
03/05/2011 | 13:27
3
943
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה רבה!
03/05/2011 | 13:50
2
18
מקווה שאישור ב"ל וטופס יספיק. אתקשר למשרד התמ"ת כדי לברר
בהצלחה
03/05/2011 | 14:13
9
באותו עניין בבקשה
03/05/2011 | 19:51
19
אם אני עובדת כמטפלת איזה טופס אני צריכה להמציא כדי לקבל דמי לידה?
תודה רבה!
|כוכב|יש לי מלא שאלות|כוכב|
02/05/2011 | 20:22
6
23
ראיתי גן של נעמ"ת לשנה הבאה (ספטמבר 2011) .
הילדונת תהיה בע"ה בת שנה ותשעה חודשים .
אחרי השיחה עם המנהלת גיליתי ש:
העלות היא 2250 שקל לחודש (ולא התבלבלתי בסכום)
אחרי שאני מכניסה אותה, בחודש שלאחר מכן במידה והתחלתי לעבוד עליי להציג תלוש שכר עם מינימום 20 שעות שבועיות ואז הסכום מתקזז לעתיד.
זאת אומרת שאני לא יכולה לעבוד מן הסתם אם הילדה עדיין בבית כך שהעבודה תתחיל רק לאחר שאשים אותה בגן משמע שאני צריכה לשלם 2250 שקל בעוד שמעון/משפחתון פרטי פה בעיר עולה 1100 שקל הכי יקר שיש כאן.
וכמובן שיש לי שתיים קטנטנות ומתוקות כך שאני אוכל לשים אותן בגן המדובר רק כשאאסוף 4500 שקל מראש לפני שאעבוד.
ככה זה באמת?
מה קורה פה שאני לא מבינה?
(מצטערת אם אני נשמעת פעורה לגמרי)

אני רוצה לקחת תינוקות (להתחיל עם אחד ולהתקדם לפי היכולת שלי) .
נראה לכן לעניין כשהבית נמצא בקומה שניה ולגינה אוכל לרדת מקסימום עם שניים (יש עגלת תאומים) .
אפשרי כשתינוקת הקטנה שלי תהיה בת 9 חודשים איתי בבית?
כמה מבקשים  (משפחתון שנחשב יקר כאן יש בו 10 תינוקות מלידה ועד גיל 3 על מטפלת אחת ובחורה צעירה שעוזרת לה בעלות של 1100 שקל לחודש)?

תודה לעונות
זה כוכב
02/05/2011 | 20:23
15
מנסה לענות
04/05/2011 | 08:23
2
23
אני א יודעת איפה את גרה, אבל 1100 נשמע לי מעט מאוד כסף, בדרגה של לא סביר אפילו. במרכז רוב הגנים\משפחתונים הם סביב ה 2500, יש גם ביותר.
המחיר של המעונות הוא קבוע ולמחיר ההתחלתי יש סבסוד בהתבסס על המשכורות שלכם ועל מספר שעות העבודה. יש תחשיב שעושים שהוא סך משכורות ההורים חלקי מספר הנפשות בבית ומתקבלת דרגה. אם את עובדת מעל 40 שעות שבועיות (אולי מעל 42, לא זוכרת) את תשלמי בהתאם לדרגה, אם את עובדת מעל 30 ומשהו שעות (שוב, לא זוכרת בדיוק, אאל"ט - 32 ש"ש) תשלמי 2 דרגות מעל מה שיצא לך בתחשיב. מתחת לזה את לא זכאית להנחה (אלא אם את אם חד הורית).. ההתייחסות ל 20 שעות זה מבחינתם אומרת שאת עובדת (ולכן זכאית למקום במעונות התמ"ת יותר מאמהות שאינן עובדות), אבל את לא זכאית לסבסוד.
הם מבקשים תשלום מלא על החודשים בהם את לא עובדת, ואח"כ, כשתתחילי לעבוד אז תקבע לך דרגה בהתאם למשכורת ושעות העבודה. את הסבסוד את מקבלת רק עבור חודשים בהם עבדת.

הסיבה שהמשפחתון שאת מתארת כל כך זול הוא בגלל תנאים בלתי אפשריים שקיימים בו. תינוקות קטנים ופעוטות ביחד בקבוצה אחת, יחס של 1:5 במקרה הטוב, תלוי בהדרגה של בחורה צעירה שעוזרת (פעילה? מפעילה? רק אחראית על קטעים טיפוליים? שם כל היום?) - היחס הוא נוראי, בטח אם לוקחים בחשבון את ההבדלים בצרכים של ילדים בני חצי שנה וילדים בני 3.
מחיר מטפלת שוב מאוד תלוי באיזור בו את גרה. במרכז מטפלת ל 2 תקבל בערך 3500-4000-4500 מכל ילד, בפריפריה - פחות מזה.
עונה לך
05/05/2011 | 00:25
1
18
אני גרה בשדרות. פריפריה לחלוטין ופה 1,100 שקל זה לא מעט כסף.
המשפחתון שתיארתי הוא בין היקרים (מבחינת עלות כמובן) פה בעיר.
רוב המשפחתונים נעים בין 800-1100 , בחלקם יש יחס 1:5 ובשאר 1:3
אנחנו זוג (נחשבים ידועים בציבור מבחינת ביטוח לאומי),
הוא לא אזרח מדינת ישראל ואסור לו לעבוד מבחינה חוקית (אין לו אישור עבודה ומי שיעסיק
אותו צפוי לקבל קנס של מינימום 5,000 שקל) , לי יש בעיה אישית בריאותית שמונעת ממני לעבוד
כרגע מחוץ לבית (מורכב) בשלושת החודשים הקרובים וכולנו כמשפחה מתקיימים נכון לעכשיו
מהבטחת הכנסה של 2,400 שקל + קצבת ילדים 420 שקל.
כך שבמצב הנוכחי גם אם יתלו אותי על עץ לגני התמ"ת לא אוכל לרשום אותן.

תודה על ההסבר
הצעה שלי - לפנות לרווחה
05/05/2011 | 08:26
11
לרווחה יש מקומות שמורים במעונות היום, ולאור מה שאת מספרת הם אמורים להצליח לעזור לך (ואז התשלום דרך הרווחה הוא כמה מאוד שקלים בחודש).
בכל מקרה בשביל הנחה "רגילה" במעונות צריך ששני ההורים יעבדו משרה מלאה, עם ניירת (תלושים ואישורי מעסיק) שמוכיחים זאת.
יוצאת יקרה
04/05/2011 | 21:49
1
14
את מעלה כאן שני כיוונים שונים: האחד לצאת לעבודה מחוץ לבית, והשני לעבוד כמטפלת בתוך ביתך.
תבדקי עם עצמך ועם בן זוגך מה יותר מתאים לך, האם להישאר בבית ולעבוד עם קטנטנים חוץ מהשתיים שלך יספק אותך ברמה המנטלית? או שאולי יעשה לך טוב להתאוורר לכמה שעות בחוץ?
לגבי עלות מעון נעמ"ת - עד כמה שידוע לי מסיפורך האישי, את במעמד של אם חד הורית? אם כן אז את זכאית להנחה די רצינית בתשלום למעון, שווה לבדוק במוקד המידע של משרד התמ"ת *2969 או באתר שלהם.

בהצלחה
היי
05/05/2011 | 00:40
8
מבחינתי מצב אידיאלי כרצוני הוא שהאיש יקבל אישור עבודה (עוד חודש יש פגישה עם משרד הפנים) ,  הגדולה תהיה במסגרת והקטנה תישאר איתי ואטפל בשני תינוקות נוספים .
ברמה המנטלית זה יספק אותי מאוד (אני אוהבת קטנטנים ומסתדרת איתם מצוין) .
אני כבר לא במעמד חד הורית כך שבמצב המורכב הנוכחי אני כנראה לא זכאית לכלום.
משרד הרווחה הציע לי לרשום את הבנות (שתיהן יחד או רק את הגדולה) למעון שעובד איתם ובו יש צוות טיפולי של רופא צמוד , פסיכולוג ועובדת סוציאלית שנמצאים שם .
אפשרי עד ארבע וגם עד שבע בערב .
זה אומר שאצטרך לחתום על מסמך שאומר שהבנות שלי נמצאות בסיכון (לדברי העו"ס אם הן אכן היו בסיכון לא היו מבקשים בכלל שאחתום אבל כדי שאקבל את הסבסוד צריך לחתום) ואני לא מוכנה.
זה אומר גם שברוב המקרים ילד חולה לא ישלח הביתה כי סביר להניח שיהיו עבורו תנאים יותר טובים בגן מאשר בבית שלו וזו בעיה רצינית.
חוץ מזה שהגן עצמו לא מוצא חן בעיניי בעליל, ממנהלת שהרגישה שהיא שווה יותר ממני כנראה והחליטה שהיא יודעת יותר טוב ממני באיזה תאריך הבת שלי נולדה (התווכחנו 10 דקות) וכשהראתי לה ת.ז. אמרה טוב היא נראית יותר גדולה ועד לאוכלוסיה (ופה לא אוסיף).
תודה על המספר אני אבדוק מולם
גן "דגדוגים" בנווה עוז, פ"ת - מכירות?
02/05/2011 | 20:32
621
מנסה גם בשרשור הזה...

או "גן מעון טבע" של טרי בכפר מעש.
שעות פתיחת גני ילדים
02/05/2011 | 20:44
2
61
גן פרטי שמאוד התרשמנו ממנו, מלבד העובדה שנפתח בשעה 7:30 (מאוחר). מדובר יהיה בגיל שנתיים. איך זה בד"כ?
אין בד"כ
02/05/2011 | 20:56
36
יש כאלו שנפתחים ב7
אחרים ב7:30,
ואפילו ב8:00
מוגה צודקת.זה תלוי דרישה ויכולת
05/05/2011 | 12:58
24
אמא שלי למשל עובדת במעון רב גילאי שבתחילת דרכו (לפני 15 שנה) היה נפתח ב7:30. עם הזמן מאחר ולא היה ביקוש לשעה הזו הפתיחה התאחרה ל8.
אחרי כמה זמן באו כמה הורים וביקשו לפתוח ב7. אז נתנו למטפלת אחת (אמא שלי) לאסוף אליה את ילדי כל הגילאים עד 7 וחצי שאז הגיעו מטפלות מכל קבוצה ואספו את הילדים של הקבוצה שלהן.

היום הגן כולו נפתח ב7, כי יש דרישה כוללת (זה מושב, ההורים צריכים עד 8 להיות בעבודה בעיר ויש זמן נסיעה)

אם תמצעו פתרון כן להכניס רק ב7וחצי,נעשי זאת ונסי באספת תחילת שנה לברר עם שאר ההורים אם יש דרישה ל7.
ואז נסו לדבר עם  המנהלת
המלצות לגנים/ משפחתונים לתינוקת 7 חודש בכ"ס
03/05/2011 | 08:10
24
חבלי לידה עם המטפלת - עד מתי ואיפה הגבול?
03/05/2011 | 11:36
8
31
לקחנו מטפלת לקטני שלנו יחד עם התינוק של השכנה בבניין הסמוך. המטפלת התחילה לעבוד לפני פסח, 2-3 בשבוע בהתחלה רק עם הבן שלי, בבית שלי ולאחר החג עברה לבית של השכנה (הטיפול יהיה חודש אצלי וחודש אצלה) והצטרף הילד השני. היו לה המון ימים שאני הייתי נוכחת (ברמת התערבות פוחתת מיום ליום) כשהיא היתה עם הבן שלי והיו לה 3 ימים שלמים עם האמא השינה בסוף אפריל.
זה השבוע הראשון שלה עם שני הילדים לבד.
חשוב לי לומר שאני מרוצה מהיחס שלה לילדים ולא חוששת לבטחונם או לאוכל ונקיון שלהם.
אז מה הבעיה?
המטפלת מפוזרת ומתפזרת... כל דבר לוקח המון זמן וככה יוצא שרוב היום של הילדים עובר בהאכלה-החתלה-החלפת בגדים ולא במשחקים או הפעלות. היא איבדה לשכנה שלי כבר פריט שאין להשיגו בארץ, שוכחת לנעול את הדלת, וכו' וכו'.
חוץ מזה, נראה שהיא מחפשת פתרונות לכל מיני בעיות קטנות אצלנו במקום לקחת יוזמה ולפתור בעצמה (קשה לי לתת דוגמא כרגע).

אני יודעת שזה רק השבוע הראשון, וזה עוד יקח זמן אבל אני מודאגת כי זה נראה לי אולי עניין של אופי וכי הייתי מצפה ממטפלת מנוסה שתהיה יותר מאורגנת על עצמה וסוגרת פינות ושלא נצטרך לומר לה דברים כמו "אם תאדי את הפירות תוכלי להכין פירות ליומיים שלושה במקום כל יום" או "תסדרי לך קופסא במקרר עם החלב של הקטנים והפירות שאת צריכה לאותו יום".
אם היה מדובר בטיפול בילד אחד לא הייתי פוצה פה - אבל בגלל שמדובר בשניים אני דואגת.

מה דעתכן?

ובעיה נוספת - קשורה אבל נפרדת - בעלה של השכנה עובד מהבית. הוא גם הכי לחוץ ופדנט מכולנו ולא רגיל לנוכחות של המטפלת בבית (היא מאוד 'דברנית' וקולנית - מעולה לילדים, מתיש למבוגרים). הוא לא מפסיק לקטר לאשתו ולחפש ליקויים בעבודת המטפלת ומקשה על כולנו - יש לכן רעיון איך להרגיע אותו קצת ולעזור לו להתרגל למצב החדש בלי לטפס על הקירות ועל העצבים?
רק לגבי בעלה של השכנה.
03/05/2011 | 11:55
1
29

כי אני לא יכולה כרגע להתרכז בכל מה שכתבת : מדוע אתן עושות את זה חודש אצלה וחודש אצלך ? בשביל מה זה טוב ? אם זה כל כך מפריע לו (ואני באמת מבינה את זה) אז תעבירו אותם באופן קבע לבית שלך... הוא צריך לעבוד, הוא לא יכול להתרכז בעבודה שלו כששני תינוקות מייבבים ומטפלת אחת רעשנית בבית - אני ממש, ממש מבינה אותו. דחוף שתחזור לבית שלך, זה יהיה גם טוב לילדים - מקום אחד קבוע שהם מכירים.

זאת אופציה אבל השיקול המקורי היה
03/05/2011 | 12:04
20
א. שלכל ילד תהיה הזדמנות להיות אצלו בבית ולא רק במקום "זר"
ב. אצלה יש מעלית ואצלי מדרגות וזה מקשה על הורדת הילדים (קומה וחצי) לטיול בגינה
ג. שכל אמא תוכל להנות מהיתרונות האחרים של מטפלת בבית - כביסות של הילדים, נקיון החדר שלהם וכו'.

אנחנו בהחלט שוקלים להעביר את זה אלי, למרות שבעלי מידי פעם עובד מהבית - אבל הוא לא "בעייתי" ונסגר בחדר העבודה.
אפשר עוד תגובות בבקשה?
03/05/2011 | 15:18
10
צריכה את עצתכן...
אולי אתם צריכים לשבת
03/05/2011 | 15:42
4
15
ולסדר איתה לו"ז ברור,
להבהיר לה איך לפעול בקלות וביעילות,
ולציין שחשוב לכם שחלק מהיום יהיה מוקדש למשחק/הפעלה.

יותר בעייתי הנושא שהיא שוכחת לנעול דלת או מאבדת דברים,
אם אלו דברים קבועים שקורים, אפשר לפתור את זה ע"י פתקים - לדוגמא - להדביק על הדלת פתק "לא לשכוח לנעול" וכו'.

כך או כך - עבר רק שבוע.
תנו לזה עוד קצת זמן ותראו אם יש שיפור.

ובקשר לבעל - פשוט תחליטו שהטיפול יהיה רק בבית שלך, ואז כולם יהיו מרוצים.
אותי אישית זה חירפן
04/05/2011 | 12:11
1
11
לא הספקתי לעדכן אותך אבל החלפתי מטפלת. גם אצלנו הבעיה היתה בעיקר של ארגון, וגם שהיא לא מס]יק השקיעה בלשחק איתה לטעמי.
זה התחיל בקטנה - לאבד מידי פעם משחק בגינה, לשכוח סינר או כפית, ואז היה יום שבו התקשרה להגיד שהילדה חולה, אני התארגנתי מהר לצאת לרופא ואז להפתעתי גיליתי בכלל  ש"היא חושבת שעבר לה" אבל שכחה להודיע לי; ואז התווכחה איתי למה בעצם ללכת לרופא; ואז גיליתי שהילדה לא אכלה לא כי היא חולה אלא כי קיבלה בקבוק עם פטמה 3 (!) בטעות; ואז גיליתי שהדייסה נשכחה בתחתית הסל של העגלה ונשפכה על כל הצעצועים והבגדים שהיו שם; ואז גיליתי שחלב ששאבתי במשך זמן רב נשכח מחוץ למקרר מהבוקר ולכן אהיה חייבת לזרוק אותו.
אז נכון, הילדה היתה בטוחה בסך הכל ובד"כ כן אוכלת אצלה וישנה אצלה, אבל די, כמה אפשר, זה אמור לעזור לי ולא להפריע לי וליצר לי עבודה. ובעיקר שיגעה אותי התחושה שאין מחשבה מאחורי מה שהיא עושה.
עכשיו לקחנו מישהי חדשה, מקסימה, חמה, אנרגטית ומאורגנת. זה באמת הופך לטבע שני לחשוב ולהתארגן כמו שצריך - אם זה קרה לך ולנו תוך חצי שנה זה בוודאי קורה אצל מטפלת שהיא סבירה ומעלה ומנוסה במשך זמן רב יותר.
אני נתתי לזה חודש וחצי, ממליצה לך לתת לזה עוד כמה ימים - שבוע-שבועיים אבל לא לגרור את זה כמוני. כמובן, הכל בתנאי שקיימת שיחה והיית ברורה לגבי הציפיות שלך. נניח - אני הייתי אומרת לה שכשהילדה הולכת לישון לפני שהיא עושה כל דבר אחר היא מארגנת לה את העגלה והתיק ליציאה ומכינה את האוכל להמשך היום, ואם צריך - עושה את הכביסה. אצל מטפלת סבירה זה היה משהו שמיותר לומר אותו, אבל מסתבר שאצלנו גם כשאמרתי זה לא עזר. וגם לא כשאמרתי שאם הילדה בוכה אני מצפה שהיא לא תדבר בטלפון אלא תתפנה אליה.
לגבי הבעל של השכנה - אצלנו לפחות האופציה של עבודה מהבית ירדה מן הפרק לחלוטין. זה בלתי אפשרי. הילדה בוכה כשהיא רואה אותי, גם אם מתעלמים מזה שמחקר טוב לא יצא לצלילי עוגה-עוגה. ממליצה לכם לשקול את זה, אני חושבת שזה יותר בריא ליחסי הילדים-מטפלת לבצע את האבחנה הזו שכשיש מטפלת אין אבא-אמא וכשיש אבא-אמא, אין מטפלת.
כרגיל - אנחנו באותו ראש...
04/05/2011 | 13:49
3
החלטנו לעשות שיחה כל ארבעת ההורים היום, להחליט על מה מעירים ועל מה לא ולהגדיר שוב ציפיות ואז מחר נשב אנחנו האמהות איתה ונעביר לה את ההערות כביקורת בונה לתשומת ליבה. אני מצפה לראות שיפור תוך בערך שבוע ואם לא - נשקול אם להמשיך איתה הלאה.

נשמע לי שאצלנו המצב הרבה פחות חמור מה שהיה אצלך. אני מקווה שאני צודקת כי אין לי כוחות לחפש שוב מטפלת.

ולגבי הבעל - או שהוא ילמד להסגר בחדר העבודה (שנמצא בקומה אחרת מאיפה שהילדים), או שנעביר את הטיפול אלינו הביתה - זאת לא אשמת המטפלת שהוא לא יכול להתרכז. רק צריך לקוות שהוא לא יתפוצץ בינתיים.
הי מוגה, מנצלת את השרשור לשאלה
05/05/2011 | 07:13
1
13
גם בענייני מטפלת וסדר יום. המטפלת שלי גם יחסית צעירה, ואני מרגישה שעלי להגדיר לה סדר יום מפורט על מנת שלא תתברבר. הקטנציק בן חצי שנה. לפני כמה ימים היה כאן שרשור דומה והעלית את סדר היום שאת הגדרת למטפלת (אמרת שתלית על המקרר או משהו - אחלה רעיון, אני רוצה לעשות בדיוק אותו דבר).
האם תוכלי להעלות שוב את סדר היום הנל? הוא היה נראה אחלה.
תודה
נ.ב אם זו לא את שכתבת על סדר היום אז שכחי מכל מה שכתבתי ...
לא אני
05/05/2011 | 07:39
7
מעולם לא היתה לנו מטפלת..

אולי merime?
מישהו יודע מתי מתחילה ההרשמה למעונות נעמת?
03/05/2011 | 11:56
11
408
במשרד התמת רשום שכבר התחילה ובמעון אומרים לי שעדין ההרשמה לא החלה והם לא יודעים מתי תתחיל.
ממש מוזר . מה הקטע שם?
ההרשמה עדיין לא התחילה
03/05/2011 | 12:00
4
31
צריך לבדוק מדי יום באתר של ויצו/נעמת או להתקשר לגן.
יש מחלוקת בין התמ"ת לגנים והגנים מנסים להשפיע ולהגיע לתוצאות דרך זה שהם לא מתחילים את ההרשמה (משהו בסגנון...)
תודה.
03/05/2011 | 12:06
4
תגידי אם אנחנו ממשיכים באותו משפחתון
03/05/2011 | 12:31
2
15
זה דורש רישום מחודש?
אמנם זה לא משפחתון של ויצו או נעמת אבל זה בפיקוח משרד התמ"ת
לרוב מי שרשום צריך רק למלא טפסים
03/05/2011 | 12:33
1
10
והוא אמור להמשיך לשנה הבאה בלי בעיות (כלומר הילד "בטוח")
אהה טוב מקווה שיעבירו לי
03/05/2011 | 12:57
6
את הניירת דרך הגננת שלא אצטרך להגיע למתנ"ס שוב...
עדיין לא התחילה ההרשמה. יש שם קטע אידיוטי
03/05/2011 | 12:00
34

שתביני, הם עדיין לא סיימו לעבד את כל הנתונים של השנה הזאת (שאוטוטו נגמרת...חלמי חלם)
הם עברו למערכת מחשוב חדשה ולא משתלטים על כל הבלאגן, אז ההרשמה של השנה לא יכולה להתחיל כי הקודמת לא נסתיימה.
ההרשמה נדחתהבגלל חוק הפעוטונים החדש
03/05/2011 | 12:40
4
23
החוק הזה דורש שבכל פעוטון יהיה ממ"ד ועוד כל מיני דרישות שמן הסתם עולות הרבה כסף.
הממשלה לא מקציבה שום תקציב לצורך העניין ונעמ"ת וויצו מנסים להתנגד לזה כי הם בטוחים שהתמ"ת פשוט יגלגל את התקציב הנדרש על ההורים.
כבר היתה עליית מחירים אחת במהלך השנה הנוכחית ונעמ"ת וויצו מסרבים לעליית מחיר נוספת.
לכן - הם מעכבים את תחילת ההרשמה לשנה הבאה.
לפי המנהלת אצלנו - כנראה שרק ב- 12 למאי תהיה איזושהיא תשובה של התמ"ת בנושא.
תודה רבה על העדכון
03/05/2011 | 13:00
4
אנחנו קבלנו אתמול ערכת הרשמה לשנה הבאה
03/05/2011 | 13:44
2
17
וגם ראיתי קודם פרסום בפורום (הפרסומות הרצות מצד שמאל) של האתר של משרד התמ"ת להרשמה למעונות יום.
מוזר
אתם נחשבים ממשיכים?
03/05/2011 | 14:11
1
8
כלומר זו שנה שנייה/שלישית שלכם באותו מעון?
כי גם אצלנו המנהלת חילקה את ערכות ההרשמה לילדים ממשיכים כדי לחסוך לעצמה בלאגן ועבודהרבה  כשההרשמה כן תפתח.
אבל הם לא מעבירים את הטפסים הלאה.
והתמ"ת מנסה להתנהג כאילו שום דבר לא השתנה ולכן את רואה את הלינק.
אבל אם תכנסי לאתר של ויצו ונעמ"ת ותנסי להרשם - יש שם הודעה שההרשמה כרגע מעוכבת.
הנה ההודעה
03/05/2011 | 14:15
6
יום הזכרון יש חופש בגנים?
03/05/2011 | 12:09
10
2
במשפחתון הודיע לי שהם בחופש ולפי הלוח חופשות של התמת רשום שעובדים עד 13:00.
אז נאמר לי שזה רק למעונות שעובדים בשישי, האם אתן יודעות מגבי זה?
אצלנו (גן פרטי) יש גן עד 12:30
03/05/2011 | 12:14
6
כמו בימי שישי...
אצלנו עד 12, משפחתון פרטי
03/05/2011 | 12:16
4
פרטי עד 13 (כמו שישי)
03/05/2011 | 12:34
6
עד 12 (כמו שישי) גן פרטי
03/05/2011 | 12:51
2
תודה בנות
03/05/2011 | 12:54
2
אצלנו פרטי - אין גן
03/05/2011 | 13:22
1
4
ממש מרגיז
03/05/2011 | 14:10
2
אצלינו עובדים עד 12:30
03/05/2011 | 15:18
3
אצלנו עד 12 גן פרטי
03/05/2011 | 19:53
3
אצלנו עד 13:00-מעון תמת שפתוח בשישי
05/05/2011 | 13:00
4
כעקרון זה אמור להיות כמו בערבי חג.(זה ערב יום העצמאות)
איך זה אצלכם בערבי חג אחרים
המלצה חמה על משפחתון ב"צהלה"
03/05/2011 | 12:25
191
המלצה שלי (כאמא) ל"משפחתון אגדה" בצהלה.

בשנה וחצי האחרונות טיפלה בילדים שלי גננת שעבדה קודם במשך שנים רבות בגן בקיבוץ שדה בוקר.
הילדים שלה בגרו ומתגוררים כולם במרכז והיא רצתה להתקרב אליהם ולכן הצפינה.
חלומה, היה לפתוח משפחתון ולפני חודש היא קיבלה הצעה להצטרף לגננת נוספת בצהלה.

אני סומכת על האישה הזאת בעיניים עצומות.
אין לי מילים לתאר כמה היא השקיעה בילדים שלי וכמה הם התפתחו בזכותה.
הם אוהבים אותה מכל הלב ואני שקטה כשהם איתה.
היא חמה, רגישה, אינטיליגנטית ובעיקר אוהבת.

החל מיום שישי, הבת שלי הצטרפה למשפחתון והיא מאושרת עד הגג.
יש מעט ילדים, גינה גדולה ומצוידת, חדר ג'ימבורי.
אוכל ביתי.
ובעיקר שתי גננות מופלאות ושקט נפשי!

ממליצה בחום! (מוזמנות לפנות אלי במסר לפרטים נוספים)
אשמח אם תפיצו בין חברות

לגננת קוראים יפה: 054-7633462
תגידו לי מזל טוב
03/05/2011 | 13:17
8
21
זהו. נרשמנו.
בהצלחה
03/05/2011 | 13:24
8
בהצלחה!
03/05/2011 | 13:34
3
מזל טוב!!!
03/05/2011 | 14:12
2
מזל טוב ובהצלחה
03/05/2011 | 15:17
1
5
לגן ההוא שהיתה לך אינטואיציה טובה לגביו?

(זוכרת מי אני?)
כן כן :) אליו ...
03/05/2011 | 15:34
3
הלכתי שוב, והסתבר ששנה הבאה תפתח קבוצה קטנה!  והמקום יורחב מבחינת שטחו.
חוץ מזה,דריה בחרה את הגן. היא נתנה אפילו נשיקה לגננת , שחקה יפה, והיום כשהבאתי דמי הרשמה היא לא רצתה לחזור הביתה
מזל טוב!
03/05/2011 | 15:43
5
נירא לי שנקפוץ שוב לבדוק אותו
03/05/2011 | 22:01
4
אם את אומרת שמגדילים, אז נקפוץ, מתה כבר לסגור משהו
בשעה טובה!
05/05/2011 | 13:02
3
חיפוש מטפלת בקרית ביאליק
03/05/2011 | 14:52
11
אנו זוג שעובד הרבה שעות במהלך השבוע
אני מחפשת מטפלת  שתיקח תינוק מהגן עד שעות והערב וגם לישון כמה ערבים בחודש מה עושים ?
אני לא מכירה אף אחד שעושה  כזה דבר יש למישהו המלצה איך לגשת לנושא הזה ?
אני צריכה לחזור לעבודה בקרוב ואני ממש לא יודעת מה לעשות ?
אשמח לשמוע חוות דעת
ילדודס בקרית ביאליק
03/05/2011 | 18:59
222
מישהי מכירה? המלצות/השמצות יתקבלו בברכה
מחפשת מטפלת לחופש הגדול(לאוגוסט) בראשון לציון
03/05/2011 | 19:04
15
הי , אני אמא לילדה שתהיה בת שנתיים באוגוסט מחפשת מטפלת לחודש אוגוסט למשך שלושה שבועות .
אם מישהי מעונינת או מכירה מישהי שמעונינת בבקשה שילחו אלי מסר עם פרטים .

תודה
מחפשת משפחתון או מטפלת משותפת ברמת אביב
03/05/2011 | 19:05
3
חברה מחפשת לבתה התינוקת משפחתון או מטפלת עם תינוק/ת נוספ/ת, החל מחודש יולי (תהיה בת 3.5 חודשים), באיזור רמת אביב / נאות אפקה / הדר יוסף.
תשמח מאד להמלצות כאן או במסרים
גן פינוקי ברמת גן
03/05/2011 | 20:10
5
אשמח האם משהי יכולה להמליץ או לא על גן פינוקי ברמת גן
תודה
פעוטון חדש במתנס ברמת השרון
03/05/2011 | 20:12
3
ערב טוב,
נפתח פעוטון חדש במתנס ברמת השרון.
היום הייתי שם במפגש. לגננת קוראים רוזה והיא עובדת בויצו (באחד הסניפים ברמת השרון)
מישהו מכיר אותה? יכול להמליץ?
תודה!
עזרה בחישוב תשלום חודש אוגוסט
03/05/2011 | 20:25
4
6
בתחילת חודש הבא אני מכניסה את הבן שלי לפעוטון,
הגננת אמרה לי לשלם על אוגוסט את החלק היחסי....(התשלום לחודש הוא 2400)
אם הוא יהיה חודשיים מתוך 12 חודשים (יוני ויולי) כמה אני צריכה לשלם?
האם החישוב הוא שישית מתוך 2400? = 400
אשמח לעזרה
משפחתון בגבעתיים - סיפור אישי
03/05/2011 | 23:37
11
הי,

בעבר הייתי משתתפת פה בפורום, כש-"הגדולה" שלי (קצת מוזר לי לכנותה כך), הייתה תינוקת...
עכשיו היא בדיוק בת 3, ונוספה לה בדיוק בימים אלו, אחות קטנה וחדשה.

לקראת הרישום לשנה הבאה, אני מצטטת הודעה שפירסמתי פה בפורום בעבר:

"חשבתי לצאת מהאלמוניות שלי - יש לי תינוקת מקסימה בת שנה.
יש לי גם אמא מקסימה, שגידלה אותי ואת אחי לתפארת, ומאוד אוהבת לטפל, לגדל וללמד תינוקות וילדים.

לכבוד הולדתה של הנסיכה הפרטית שלי, החלטתי לשכנע את אמא שלי לעשות את מה שהיא חלמה לעשות כבר שנים - לעזוב את העבודה במשרד, ולעשות את מה שהיא באמת אוהבת -  טיפול וגידול ילדים. לקח קצת זמן (בכל זאת, היא הייתה בעצם צריכה לעזוב את כל מה שהיא מכירה... - מקום עבודה "רגיל" וכו'), אבל היא השתכנעה.
כל המשפחה נרתמה להגשמת החלום - מאחר וסבתי הייתה גננת, יש חדר ענק ששם היה הגן שלה, והמון מרחב וצעצועים. סבא שלי שיפץ את החדר, וארגנו אותו יפה ומסודר, וגם את החצר הגדולה שמסביב ל"גן" שלנו...."

עם הזמן, הצטרפו אלינו עוד ועוד חברים מתוקים וחדשים, שגם גדלו והתפתחו :) מגורים קטנטנים, לגורים קצת יותר גדולים :)

הזמן חולף, וחשבתי שאם מעניין מישהי - אז היא יכולה לפנות אלי במסר.  
המשפחתון נמצא בגבעתיים ויכול להתאים כמובן לכל הגרים בסביבה.

סורי על האורך...

אמא של שתי פיצקוליות מתוקות  

אני חושבת שאת צריכה לשלם רק על הזמן
04/05/2011 | 14:48
9
שהוא בגן בחודש אוגוסט... כלומר מה-1.8 עד סיום הגן ולא על חודש מלא כמו שמשלם מי שנמצא כל השנה בגן...
לא. אוגוסט נחשב חודש.
04/05/2011 | 15:20
1
5
ולכן אתם תהיו בגן 3 חודשים = רבע שנה.
סה"כ 600 ש"ח.
תודה.. מחירים מטורפים
04/05/2011 | 19:50
6
מספר ילדים מקסימלי במשפחתון
04/05/2011 | 08:08
6
30
הי.
אשמח אם מישהי תוכל להפנות אותי למסמך כלשהו שמפרט את החוק לגבי משפחתונים ביתיים - אני חושבת שיש עניין כזה שמותר עד 5 ילדים, לא?

הכנסתי את הבת שלי למשפחתון כשהיא היתה בת 5.5 חודשים, התלבטתי הרבה כי רציתי מקום עם מקסימום 4 ילדים, והמטפלת בדיוק קיבלה אותנו ועוד ילד נוסף באותו זמן כך שזה היה 5 ילדים בסופו של דבר. היא אמרה שבגלל שזה יותר מכמה שהיא רגילה לקחת היא תיקח עזרה - מישהי נוספת שתבוא לחלק מהזמן, בעיקר בזמני הארוחות.

חלפו חודשיים, ושלשום אני מגיעה למשפחתון ורואה תינוק קטן שאני לא מכירה. מסתבר שהמטפלות ראו "כי טוב" והחליטו לצרף תינוק נוסף (3.5 חודשים) - ככה שכרגע הם 6 (!!!), ומילא בזמן ששתי המטפלות נמצאות - אבל בחלק מהזמן זו רק מטפלת אחת!!!!!

מעבר לעובדה שזה ממש מעצבן שהיא אפילו לא ראתה לנכון לספר לי על זה (שלא לדבר על להתייעץ אם זה בסדר ), ושאני בכלל לא רוצה שהיא תהיה במסגרת עם 6 ילדים כרגע בלי קשר למספר המטפלות - אני חושבת שזה בכלל לא חוקי. אבל אני לא יודעת אם בכלל יש "חוק" מסודר בעניין או רק הנחיות או משהו כזה, ואשמח אם מישהי תוכל להפנות אותי לאיזה מסמך רשמי.

תודה!!!!
אין חוקים לגבי מסגרות פרטיות
04/05/2011 | 08:30
2
13
היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה, כמה שהיא רוצה.
אבל את צודקת - זה מזעזעזע. 1:6 זה יחס נוראי. פשוט נוראי. ההורים צריכים להתאגד ולדאוג שיש את המטפלת הנוספת כל היום ושיש מחליפה אם היא נעדרת. בשום מצב שלא ישאר מטפלת בודדת על ששה ילדים. כשיש 2 מטפלות זה יחס מדהים, אבל לאחת זה נורא.  
זה לא בדיוק נכון
04/05/2011 | 08:54
1
12
יש ארגוני גנים פרטיים יש חוקים ויש סדר,רק צריך לברר מה היחס הנכון לאותה קבוצת גיל(זה משנה מה גילאי הילדים).
ובלי קשר אם היא הבטיחה משהו היא צריכה לעמוד בזה או לפני השינוי להודיע/להתייעץ עם ההורים,בכל זאת זו מסגרת קטנה וחמימה והייתי מצפה לזה מהמטפלת.
בכל מקרה התקשרי לפקוח על הגנים הפרטיים ובררי.

טלפון 1700-703870 או 035253232
מקווה שעזרתי.
אין חוקים ואין סדר
04/05/2011 | 14:55
9
ארגון הגנים הפרטאיים מאגד לתוכו אך ורק גנים שבוחרים להשתייך אליו. יש להם סטנדרט כלשהו אבל אין פיקוח בכלל ואין אכיפה. הענישה המקסימלית היא ביטול החברות שלך בארגון, ומכיוון שאין לארגון כוח משפטי כלשהו, זה הכל קיקיוני. יש את המלצות התמ"ת לגבי גודל קבוצה, אך שוב, זהו רק בגדר המלצה, והסטנדרטים של התמ"ת לא מאוד טובים.
ברור שאם המטפלת הבטיחה היא חייבת לקיים וברור שאם היא מסתירה דברים או משקרת אז חייבים לטפל בעניין במידיית. אבל זה רק בידי ההורים - לאף ארגון אין יכולת להשפיע על משפחתון פרטי.
אני כמעט באותו מצב ולא יודעת מה לעשות
04/05/2011 | 12:33
9
אני במצב דומה אז אני אתייעץ אץכן גם
במשפחתון שלנו, היו 4 ילדים והאמת שאף פעם לא דיברנו על מקסימום ילדים, כי אני יודעת שבמשפחתון יש עד 5 ילדים וזה גם בבית שלה אז זה די קטן...
בכל מקרה, שלשום היא נראתה לי מה זה תשושה ומחזיקה את הגב. אז כששאלתי אותה, היאאמרה לי שהיא קיבלה עוד שניים (סה"כ 6) שמגיעים מ-8.00 עד 12-13.00. כמובן, גם היא לא שאלה את דעתי בנושא...
הבעיה שבוודאות אין חוק שחל עליה, היא פשוט מטפלת בילדים אצלה בבית ואין דבר רשמי אז היא פשוט עושה פחות או יותר מה שבאה לה. הסיבה היחידה שנארתי עד עכשיו (3 חודשים) היא בגלל שידעתי/חשבתי שהיא מטפלת בילד שלי מעולה ושהוא מקבל יחד יותר צמוד מגן עם 10-15 ילדים.
התכוונתי להעביר את הילד לגן פרטי בספטמבר אבל זה מאוד מאוד מפריע לי שהם עכשיו 6 ילדים. איך הייתן פונות אליה??? בידיעה שהיא לא חייבת לי כלום ואם אני לא מרוצה, אני יכולה ללכת...
חוצפה הא...
04/05/2011 | 14:43
15
אין חוק בנושא... כל אחד יכול לפתוח משפחתון ולעשות מה שבא לו
לפני חודש ראיתי משפחתון ביתי שאמורים להיות בו 10 ילדים בפועל שאני ביקרתי שם היו 15... שביום שישי הם שני אנשים..
על חוסר אמינות אני הייתי מוציאה משם, ויפה שעה אחת קודם.
אגב, עם הגדול שלי, ראיתי משפחתון "ביתי" עם 4 ילדים ומטפלת אחת. בעיני זה ממש לא מספיק. והספיק לי ביקור קצר בשביל להבין את זה.
לפי מה שאמרו לי מעל 5-6 תינוקות חייבים 2 מטפל
04/05/2011 | 14:59
11
מטפלים. כמובן אם היא עסק מורשה, בזמנו כשאני בדקתי יש חוק שמפחתון חייב מהתינוק השישי להביא עוד אישת צוות
מקווה לא להעלם בשרשור הזה..
04/05/2011 | 09:19
1
9
אני אמא לילדה בת שמונה חודשים ורשמתי אותה לגן לספטמבר.. כרגע אני לא עובדת.. התכנית הייתה שחודש הבא אחותי תסיים בגרויות ותצא לחופש ואני אמצא עבודה והיא תשמור עד ספטמבר אבל מה.. השתבשו העניינים ואני ואחותי קצת בכסאח אז זה לא רלונטי...

מה לעשות.. לשבת עם הילדה עד ספטמבר ואז לחפש עבודה?? ואם כן מי מבטיח שאמצא מהר עבודה ובמידה ולא אמצא איך אשלם את הגן??

או שאופציה שניה היא להתחיל לחפש עבודה מעכשיו ואם אמצא עבודה נורמלית אחפש במקביל מטפלת לשלושה חודשים עד שפטמבר.. מה דעתכן??
אני רואה שתח אפשרויות...
04/05/2011 | 10:16
3
1-לחפש עבודה מראש מספטבר.ממש להגיד שמאז את פנוייה.
2-והיה ומצאת בייביסיטר בתשלום.עדיף לשלם ולא לפספס.
פעוטון הנסיך הקטן בפתח תקווה- מישהי מכירה?
04/05/2011 | 14:41
1
10
אשמח להמלצות למשפחתון-פעוטון לתינוק בן 4 חודשים.

תודה!
הוא חדש דנדש, אני בספק אם תמצאי המלצות
04/05/2011 | 17:09
10
תינוקייה בקרית אונו- מחפשת המלצות וגם
04/05/2011 | 15:56
6
אם מישהי מכירה את "גן עופרים" בז'בוטינסקי בקרית אונו? ואת "הפינוקיה שלי" ביהודה הלוי בקרית אונו.
אשמח לשמוע המלצות/דיס המלצות לכאן או לכאן...
'הגן הקסום' ברביבים (ת"א)
04/05/2011 | 17:11
11
מישהי מכירה?
המלצות/דיסהמלצות?

תודה!
2 מטפלות על 15 ילדים (גיל שנה עד שנתיים)
04/05/2011 | 20:20
8
29
זה לא מעט?
כבר הייתי בשני גנים וזה היחס שקיים שם...אמרו לי שזה התקן בגיל הזה...הכצעקתה?
ועוד משהו- אמרו לי שעד גיל 3 לא חובה שזו תהיה גננת מוסמכת...
בקשר לגננת - זה נכון
04/05/2011 | 20:37
1
15
אין חובה (ולרוב גם צורך) בגננת מוסמכת עד גיל 3.

מבחינת התקן - זה אכן התקן.
עם זאת, זה לא יחס מלהיב בלשון המעטה.
אלו גני תמ"ת או גנים פרטיים?
גנים פרטיים...
04/05/2011 | 21:00
20
והגעתי אליהם אחרי כמה וכמה סינונים ודיסהמלצות על גנים אחרים
בגן פרטי זה לא חובה. בעיני זה חיוני.
04/05/2011 | 20:58
5
12
לא מהפן הדידקטי, אלא מהפן של התפתחות הילד ופיתוח כישורים חברתיים.
האמת שהן 2 גננות ו-3 סייעות
04/05/2011 | 21:05
4
12
על שתי קבוצות (15 קטנים ו-15 גדולים).
בכל קבוצה יש גננת וסייעת, ועוד סייעת מתמרנת בין שתי הקבוצות לפי הצורך...
זה גן של התמ"ת?
04/05/2011 | 22:57
3
6
אני לא יודעת באיזה גיל הקטנים, אבל צוות של 2 לא תמיד מספיק.
מה קורה שהם קמים מהשינה? נשארות 3 מטפלות על 30 ילדים?
זה גן פרטי.
05/05/2011 | 06:29
2
6
האמת שלא שאלתי עד איזו שעה הן 5 נשות צוות...כי תיכננתי לשים עד 13:00 בהתחלה, אבל אני מאמינה (רוצה להאמין) שגם כשקמים מהשינה הן לפחות 4 בנות שם.
הקבוצה הקטנה גילאי שנה עד שנתיים והגדולה- שלוש עד ארבע.
בכלל, מסבב קצר בכמה גנים פרטיים אני שומעת ממנהלות הגן נתונים סותרים לגבי החוק...
גננת אחת אמרה לי שחובה אישור בריאות מהרופא לאחר מחלה, לא משנה זמן ההיעדרות מהגן, גננת אחרת אמרה שרק אחרי 3 ימים צריך להביא אישור מהרופא,
לגבי קורס עזרה ראשונה (חלילה) גננת אחת אמרה שהחוק מחייב אותן לעבור פעם בשנה, וגננת אחרת אמרה שפעם בשלוש שנים צריך...

בעיקרון גנים ששייכים לאירגון חיב"ה עוברים איזושהן ביקורות תקופתיות או פיקוח (מבחינת בטיחות)?
זה בדיוק הבעיה, שאין ממש חוק או כללים מוגדרים
05/05/2011 | 08:08
1
3
בגנים פרטיים... חלקם משתייכים לארגון הגנים הפרטיים, אבל גם הכללים בו לא מחייבים.
לגבי אנשי צוות. גננות מסיימות בד"כ ב13.
גננת וסייעת על 15 ילדים לטעמי זה מעט מאוד. גם אם יש עזרה מידי פעם.
לגבי בטיחות, אף אחד לא מפקח בגנים הפרטיים. לצערי.
05/05/2011 | 12:48
תודה
מחפשת משפחתון בגן יבנה
04/05/2011 | 21:22
2
8
שלום בנות,
מחפשת בנרות משפחתון חם בגן יבנה לשנה הבאה ,
המלצות יתקבלו בברכה.
תודה
אם תרצי מעון תגידי
05/05/2011 | 13:04
1
12
יש לי 2 מאוד מומלצים.
כשהתינוקיה נמצאת במקום אחר ושם היו השנה 4 תיקונות כמדומני.
אשמח לקבל פרטים
06/05/2011 | 16:53
4
אם תוכלי לשלוח לי במסר אם שמות המעונות, מס' הילדים, מחיר וכל דבר אחר שידוע לך

תודה!!!
חולון-למחפשות סידור זמני, מקבלת בביתי תינו
05/05/2011 | 00:36
8
גילאי לידה עד שנה.
מתאים לאמהות המחפשות סידור זמני.

בעלת נסיון רב, במיוחד עם תאומים.
(תעודת מלווה התפתחותית מלידה עד שנתיים, עזרה ראשונה.)
מתנדבת במי' יילודים בבי"ח.

בעלת גישה, סבלנות ואהבה לתינוקות.

ביתי מצוייד ומאורגן לטיפול בתינוקות.
אפשרות לארוחת פירות/ירקות.
גמישות בשעות, כולל לילות.

חולון הצעירה, בקרבת משרד הרישוי
אני מטפלת בהרצליה - מתפנה ב-1 לספטמבר
05/05/2011 | 00:47
13
אני מטפלת אצלי בבית, בת 42 אמא ל-3 בוגרים. עם נסיון רב והמלצות חמות.
מסורה וסובלנית , חמה ואוהבת. מעניקה את כל הלב והנשמה. בכל בוקר יוצאת לטיול , לגינה,
שרה שירים קוראת סיפורים, משחקת עם התינוק על מזרן הפעילות ובעיקר מחבקת ומנשקת ונקשרת לקטנקטים.
ב-1 בספטמבר אסיים לטפל בתינוק מדהים ואתפנה לתינוק חדש.
יש אפשרות לצרף תינוק נוסף ובכך להוזיל מעט עלויות (אבל לא יותר מ-2 תינוקות).
המלצות תינתנה בשמחה. לפרטים: 052-8363059
הודעות אחרונות
23:18 | 30.08.15 אושר מ
21:39 | 30.08.15 ענת סימון
18:08 | 30.08.15 אנה חדשה
16:37 | 30.08.15 שיר למעלות4
14:42 | 30.08.15 meital ravitz
12:17 | 30.08.15 droplet8
20:56 | 29.08.15 mg8
17:25 | 29.08.15 26118772
17:22 | 29.08.15 איזוהתחלה
10:45 | 29.08.15 אנה חדשה
10:34 | 29.08.15 מתנותקטנות
10:18 | 29.08.15 אנה חדשה
16:47 | 28.08.15 רק אני והוא
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום