לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הורים לתינוקות
ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלות ענת אמא ליובל הקטן, ושחף, אמא של איתמר ויותם, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלות ענת אמא ליובל הקטן, ושחף, אמא של איתמר ויותם, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

מה ההבדל בין סימילאק טופ לאדוונס?

21/07/08 11:18
ביתי בת החודש מקבלת השלמה של סימילק להנקה בערך פעם ביום. בכל אופן עד עכשיו נתתי את הסימילאק אדונס רק שהשבוע הייתי בסופר וראיתי שיש את הטופ ואותו יש באריזות גדולות יותר  שזה יותר נוח . השאלה היא מה ההבדל בינהם???
נונה שלי23.6
עו"ד,
פרטים במסר
מה ההבדל בין סימילאק טופ לאדוונס?
<< ההודעה הנוכחית
21/07/2008 | 11:18
9
2029
ביתי בת החודש מקבלת השלמה של סימילק להנקה בערך פעם ביום. בכל אופן עד עכשיו נתתי את הסימילאק אדונס רק שהשבוע הייתי בסופר וראיתי שיש את הטופ ואותו יש באריזות גדולות יותר  שזה יותר נוח . השאלה היא מה ההבדל בינהם???
באדוואנס יש אומגה 3 ו 6 שאין בטופ זה הכל
21/07/2008 | 11:24
1
558
מה, יש סימילאק שלא מכיל אומגה 3,6?!
21/07/2008 | 15:31
305
מה, יש סימילאק שלא מכיל אומגה 3,6?!
חשבתי שרק שלב 2 במטרנה לא מכיל
למה הם לא הכניסו את הרכיב הזה לתמ"ל..?
באופטימיל יש את הרכיב בשלושת השלבים ואני חושבת שזה הכרחי שהתינוק יקבל את האומגה- אפילו מבוגרים צורכים את זה.
בסימילאק אדוונס אין שמן דקל
21/07/2008 | 11:28
1
428
לאחרונה עשו מחקרים שמוכיחים ששמן דקל לא טוב לתינוקות.אני לא זוכרת בדיוק מה הסיבה.אבל את יכולה להתקשר לשירות לקוחות של סימילאק והם יסבירו לך.ואם תגידי שהגעת דרך חברה מWOM
נשלח לפני שסיימתי
21/07/2008 | 11:30
253
הם יישלחו לך קופון הנחה
אז צריך להתחיל בטופ או אדוונס לתינוק ..
21/07/2008 | 11:47
4
504
שנולד עכשיו ?
זו החלטה שלך! יש גם הבדל גדול מאוד במחיר
21/07/2008 | 12:26
3
459
ובשורה התחתונה מה שמשנה וקובע זה מה שטוב לקיבה של התינוק.
מה עדיף? לא משנה הכסף אלא כדאיות מב
21/07/2008 | 12:29
2
340
התינוק ?
ממממ שאלה קשה! לדעתי (ואני מדגישה זו דעתי)
21/07/2008 | 14:18
1
451
לאחר הבדיקה שערכתי ב"שוק" לפני שהתחלתי לתת לבני תמ"ל האדוונס הכי כדאי. כמובן אם זה מתאים לך לכיס (45 ש"ח לקופסא ואף פעם אין הנחות או מבצעים... או לפחות לא היה עד היום).
אם מתאים לך, התחילי עם האדוונס, ואם את רואה שלא מתאים לתינוק האוכל עם הזמן... נסי להחליף לסוג אחר, אבל זכרי שצריך לתת להם להתרגל לפורמולה עמ"נ לראות אם היא מתאימה או לא (לפחות שבועיים נסיון) ולא לשגע אותם בהחלפות תכופות.
המון
21/07/2008 | 14:41
129
הודעות אחרונות
18:39 | 01.09.15 ש84
18:28 | 01.09.15 רק הגעתי1
16:57 | 01.09.15 מחפשיםדירה1
14:18 | 01.09.15 RINAT35
11:47 | 01.09.15 בוביאור
09:03 | 01.09.15 Cafe Latte
17:30 | 31.08.15 אנה חדשה
12:01 | 31.08.15 TheNewGirl1