לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום בישול לילדים
בישול עבור ילדים, נדמה לפעמים כמשימה קשה ומפרכת. מי לא מכיר/מכירה את הסיפור על ההורה שטרח והכין, ובסוף הילד החליט לאכול שניצל יבש עם קטשופ? אצלנו בפורום מאמינים שאפשר!אפשר למצוא מתכונים מלבבים, מזינים, דיאטטיים, נעימים, כיפים עבור כל ילד וילדה וגם עבור אמא ואבא.אתם מוזמנים לעלעל ב-* דפי הפורום - גם באלו שנמצאים כבר בארכיון, * במאמרים (מתכונים בודדים עם תמונה), * בקישורים (כדאי להציץ בארוחות גולשים, ובסדנאות/הדרכות - הסדנאות הוכנו ע"י חברי הפורום ומראים צעד אחר צעד את אופן ההכנה + תמונות). נשתף אתכם במתכונים, בטיפים ורעיונות, ואפילו נזמין את הילדים, להציע הצעות מהפורום שלנו בכדי להעשיר את הידע ההורי.אני מקווה שיהיה לנו כיף ביחד, זכרו לשמור על נימוס ושפה נאותה.להתראות בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בישול לילדים

בישול עבור ילדים, נדמה לפעמים כמשימה קשה ומפרכת. מי לא מכיר/מכירה את הסיפור על ההורה שטרח והכין, ובסוף הילד החליט לאכול שניצל יבש עם קטשופ? אצלנו בפורום מאמינים שאפשר!אפשר למצוא מתכונים מלבבים, מזינים, דיאטטיים, נעימים, כיפים עבור כל ילד וילדה וגם עבור אמא ואבא.אתם מוזמנים לעלעל ב-* דפי הפורום - גם באלו שנמצאים כבר בארכיון, * במאמרים (מתכונים בודדים עם תמונה), * בקישורים (כדאי להציץ בארוחות גולשים, ובסדנאות/הדרכות - הסדנאות הוכנו ע"י חברי הפורום ומראים צעד אחר צעד את אופן ההכנה + תמונות). נשתף אתכם במתכונים, בטיפים ורעיונות, ואפילו נזמין את הילדים, להציע הצעות מהפורום שלנו בכדי להעשיר את הידע ההורי.אני מקווה שיהיה לנו כיף ביחד, זכרו לשמור על נימוס ושפה נאותה.להתראות בפורום!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

המתכונים של הפורום נמצאים במאמרים ובקישורים של הפורום
המשך >>

יש מתכון לפניקיק בלי

06/08/09 17:57
אבקצ אפיה
יש לי קמח ביצים רום תמצית וניל סודה לשתייה סוכר יש רעינות בא לי להיום בערב פניקיק
תגיות:
חיוך שווה זהב
יש מתכון לפניקיק בלי
<< ההודעה הנוכחית
06/08/2009 | 17:57
2
23
אבקצ אפיה
יש לי קמח ביצים רום תמצית וניל סודה לשתייה סוכר יש רעינות בא לי להיום בערב פניקיק
בא לך אולי בלינצ'ס?
06/08/2009 | 18:33
2
מתכון בסיסי נפלא לפנקייק / נירה רוסו
06/08/2009 | 18:40
3
חומרים (ל 6 פנקייקס דגולים. להכפיל לפי מס' הסועדים):

1 כוס קמח תופח
2 כפות סוכר (אפשר חום)
קורט מלח נדיב
4 כפות שמן תירס (המרכיב הסודי)
1 ביצה גדולה
חצי כוס חלב
שליש כוס מי סודה או רוויון

ההכנה:
1. תחילה שמים במעבד מזון את הקמח, הסוכר והמלח, ומערבלים היטב עם להב פלדה.
    פעולה זו מנפה, מאווררת ומתפיחה את הקמח והיא מייצרת פנקייקס אווריריים יותר.

2. מערבלים בקערה או במעבד מזון בערבוב קצר את החומרים הנוזליים. מוסיפים את
    החומרים היבשים. מתקבלת בלילה סמיכה מאוד.

3. שולחים את הבלילה לנוח מעט במקרר. רצוי לצקת אותה לתוך כד עם פיה (ולנער לפני השימוש).

4. משמנים שתי מחבתות לפחות בכפית אחת של שמן כל אחת, מחממים היטב על הכיריים ומטלטלים. השמן החם יתפשט היטב במחבת.

5. יוצקים כרבע כוס מן הבלילה אל המחבת החמה. (מודדים פעם אחת כמה זה רבע כוס בתוך המצקת שיש לכם, וחוזרים על יציקת כמות זו למצקת).

6. מנמיכים להבה לבינונית. כשמופיעות בועות על הבלילה הופכים את הפנקייק תוך החדרת מרית מתכת דקה לצד השני. ממתינים חצי דקה. שמים בצלחת ההגשה ומכסים. יש לנער או לבחוש את הבלילה היטב לפני כל יציקה, כי הקמח שוקע. כמו כן אם הבלילה סמיכה מדיי מדללים במעט חלב ובוחשים.

7. מי שרוצים למרוח את הפנקייקס בחמאה, עושים זאת מיד כשהם מגיעים לשולחן. מניחים פנקייק על הצלחת שמים עליו אגוז חמאה קטן, מייפל מכסים בעוד פנקייק זולפים עוד מייפל. החמאה תימרח בעצמה מהחום.

בתאבון.

הודעות אחרונות
08:21 | 02.09.15 אורחים בפורום
10:32 | 01.09.15 neomik1
10:29 | 01.09.15 אורחים בפורום
00:05 | 01.09.15 אורחים בפורום
22:12 | 28.08.15 1מדינת ישראל
22:12 | 26.08.15 1מדינת ישראל
21:50 | 26.08.15 1מדינת ישראל
16:04 | 11.08.15 אסתי08
20:00 | 10.08.15 1מדינת ישראל
13:33 | 10.08.15 תותית עם שוקולד